kuks10

Virietis (48)
iepazīties ar kuks10

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Interesanti kā jaunie mīlnieki satiekās?
Ievērojot visus valsts uzpiestos 2x2 variantu un citus drošibas pasākumus,kā jaunie mīlnieki satiekās,ir randiņi kafeinīcās vai kāds cits variants.?!No sērijas slepeni tiekās, kaut kur zem tilta...

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzmācīgas pielūdzējas/ji,ko ar tādiem darīt?
Ja runā par oho, ieliec, ka esi precējies un miers mājās.

Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu?
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Toma būda ir sūds.. Baltos cilvēkus radija Dievs, bet viena daļa radījušies pēc Darvina teorijas..)) Mandelas revulucināri galināja baltos un palika haoss, ko nezin kāpēc liberālie politiķi noklusē..

ekonomisks risinaajums
Nu nezinu,kur kas ir lētāks,mans friziers prasa to pašu naudu,autoservisos izcenojumi tie paši,ja ne lielāki,veikalā paika arī kļuvusi dārgāka,vot nezinu ,cik maksā prostitūtu pakalpojumi,nerunāju par valdības namā..)))Manuprāt seksa sniedzējām, viņām gan ir krīze,jo ievērojot distancēšanos ..nevienam nebūs 2m metamais..)))

kur atrodas salona filtrs
Ierēcu.., Skudiss žetons Tev...))

noblokējas durvis centrala atslega nesledz vala
Varbūt durvju podziņas ne tā sasliedi..)))

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Kaut kāda huiņa, kas draiskulību vai m.. gumu, raksta kā zilais, vecis vai nu ir piselīgs liels meiteņu ģēģers, kas viņam jau iekodēts... Vai vienkārši viņš ir pidars..Ja runā par sievietēm, tieši resnās ir pašas piselīgākas un labi taisa minetu, kārnās slinkas, tipa drāz mani, es pačolējušu fecbooku..)))

Vīrietis ap 40...
Tieši tā :Мужик не должен!Esmu daudz sērfojis pa vietnēm un čatojies ar visādām sievietēm..Visvairāk izbrīns par simpātiskām skaistām sievietēm,kad viņas ir vienas ,jo nav otrās puses..tas pats par vīriešiem,kaut kāda klizma galvā abiem..)))

Kas par vietni "iepazišanas.lv" ?
Visas vietnes ir ,lai pelnītu naudu,un tāpēc ir daudz vietnes,kur spiholoģiski Tevi apstrādā,tipa daudz skaistas sievietes pievērš uzmanību..))Redzams,ka pēc bildēm ,ka tas ir ,,ārzemju sievietes,kas uzglūn uz Tevi Un uzraksta tekstiņus-bla,bla tipa atraksti, viņa domā par Tevi.. un viņai tu liecies interesants..))Ponta pēc iemet piķi,lai varētu atvērt bildes,kur glūn uz tevi sievietes..pēc kāda...

Soļanka
Baigais čakars.. ilgi jāvāra nieres+var sanākt šaize, divi varianti, vai nu virtuvē patīkami smaržos.. Vai pat smirdēs..))))

Jaudas zudums Hondai Civic...
Es lieku uz ARG, bet diagnostika jātaisa.. bet vēlams pie nopietno onkuļa ar nopietnu kompi, nevis tie mazie sūdi, kas katrā kaktu servisā..

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
Ideālistu klubiņš.. galvenais, ka Tevi pieņem un domās nedomā par citu zaķu meiteni..)))

Sievietes muskulis
bumpastiks ir dročitājs, kas tikai ar roku strādājis..))) Vāverītes ir dažādas, bet tas jau no koju dzīves, kas ko baudījis..))

izdevīgs piedāvājums
Cik lielam izmisumam jābūt, lai oho trako mājā liktu reklāmu.. 🤣🤣🤣

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
Šodienu vīrieši, ir viena daļa pidari+liekas, ka baigie Frenkiji Sinatros un domā, ka leks klēpī.. Bet sen jau niša aizpildīta, jo ir ārzemnieki un internets, kur atrod savus prinčus vai arī dzīves lielāko murgu, kā tai personai, kuru paglāba no Āfrikas cietuma..

Restorāni Vecrīgā
Katras saprot pēc sava maciņa biezuma,bet restorāns saistās ar to,ka tieši Tev pavārs uztaisa savas Guru skolas ēdienu,bet nevis uzsilda frī kartupeļus un ieliek vakardienas pārpalikumus..))) Nu nav mums tās kultūras ,un estētiskas saprašanas..Arī saucamie biezie ir prasti lohi,kas neko daudz nejēdz..)))Ir dažas vietas,kur var labi paēst un izbaudīt.Bet sanāk arī citreiz iebraukt auzās,kad...

Vai tad citu slimību vairs nav?
Nesen bija jubileja dižvadonim ļeņinam,un viņam bija labs jautājums-kuram tas ir izdevīgi?Saliekot pa plauktiem.Pašlaik redzot Latvijā notiekošo,kuras sia iestādes dabūja,dabūs lielo haļavo naudu miljoniem?!Kam tiks pēc tam?Nākamais kāpēc aizņemties ,un glābt kaut kādas iestādes,kas jau no 91.g. tiek dotētas un glābtas bez jēgas?Beigās ,Tautai tāpat nāksies visas šis dzīres atmaksāt caur...

STS izplatīšana
Šis topiks sauktos,, zelta pisiens"varēja smalkāk atrakstīt, vai stobrs līks uz vienu pusi, ir ar visiem riteņi, tas ir olām. Varbūt kāda dzimumzīme, varbūt kāds pīrsings ar zelta mazu pipelīti..? Tikai nesaprotu kā varēja seksoties, jo ir 2×2 karantīnas likums. Man tas puisis izklausījās tāds likuma paklausīgs..))Baigais resgalis+vēl pielaida triperi..)) Te būtu jāraksta ziņojums par garās...

Interesanti kā jaunie mīlnieki satiekās?
Domāju knauzeriem labs laiks,nebūs jātērējās ,tipa kino ,kafe un citas figņas..tikai kombinzons gan ir dārgs..)))

Gripa padomju laikos
Lai nu ko, bet padomju laikos gripa bija īslaicīga zaraza, ko ātri izslimoja...nebija nekādas panikas. Nezinu, vai nu cilvēku rūdījums, bet varbūt haļava.

Naftas cena un degvielas cenas
Smieklīgi,ko šinī valstī var mazais cilvēks ietekmēt,jo visu nosaka lielie onkuļi.Tas tāpat ar OIK,kur nepamatoti pelna miljonus uz mūsu rēķina,kad elektrība blakus ir lētāka un gāze tāpat..šeit viss jau ir noteikts no pirmssākuma ,Jums rāpot uz ceļiem visu mūžu,jo mīzelus neviens nekad nav cienījis.Skat kā Francijā taisa mītiņus un grauj Parīzi,ja ne to izdomā resnie valdības vīri..))

Humora izjūta
Visi tādi ar savu hunoriņu..it īpaši šī latviskā pietāte valsts darbā..,esmu strādājis visādos kolektīvos,kur dažādas tautības un savi jociņi,bet latvieši strādniekiem ir humora izjūta,kur vecā paaudze dominē,nezinu kā tagad,jo cits laikments..

Naudas daudzums
Nauda ir labs instruments,lai kādu daļas tautas pataisītu par vergiem.Nav nozīmes,kas tu esi .. deputāts vai sētnieks,bet tu vergo savai vājībai,tas varētu būt hobijs vai ego kredīts eksistencei,jaunam telefonam,kur bez naudas neiztikt..Ir labi,ja ir daudz naudas,bet ir diskonforts,kad pietiek tikai paikai un komunāliem rēķiniem..

Kāpēc mātes nodod savus dēlus?
Kaut kāda figņa nespēju visu izlasīt,bet atcerējos viena čuvaka repliku,kad šim māte(paraspihologs) teica,ja sieva nemāk taisīt minetu ne darbā nemājās,tad nahren tāda sieviete kam vajadzīga..)))Ne jau visas mātes ir tādas ,kas dēlus taisa par lohiem.Ir 21.gsmt.Vācījā ir laulību līgums,kur ir pat par seksu viss izrunāts..)))

Kas ir laime?
Ir lietas,kad var būt vēl sūdīgāk kā ir pašlaik..))Laime ir katru dienu,ja tā padomā.

KO var izdarīt ja bērna tēvs tomēr nav bērna tēvs?
Ļoti labs raksts, ko vajadzētu aktīviem čaļiem palasīt, lai neiekristu lamatās .. 😄Jo šinī laika viss strauji var izmainīties, šodien gultā labi, bet rīt jau nāksies raudāt par to nakti.. 😄

Ko OHO lv dara precētas sievietes?
Par ko brēka, oho kolhozā? Te pārsvarā tik apmainās ar gudrībām un jociņiem, vai kāds vispār ir gājis uz randiņiem..?))

ka var nodzivot 12 gadus un audzinat 2 bernus un beigas tevi pamet ka meslu
Ne pirmais, ne pēdējais.. 😄esi brīvs kumeļš un zaļa vasara priekšā, lai domas sakārtotu..

Jauns auto
Nesaprotu, kur problēma? Pilni saloni.. neieteiktu pirkt Hundai +Nissan..

Nevainība kā prece.
Samaksa par to, ka nav bijis cits pipuks, kas kāpņu telpā noņēma vainadziņu..)) Atbilstoša cena, jo pašlaik jau kniebjas jau nesaprotot, kas ir seks.

Dzīvnieki
Tas ir ārprāts,cik cilvēkiem ir liels ego un ,,pārspīlēta dzīvnieku mīlēšana"Nespēju saprast,kas paņem šķirnes suņus ,kā vēju suni vai haskiju kurus tur divistabu dzīvoklī ,un pats saimnieks slinks ..nespēj ar saviem suņiem izstaigāt n tos laikus,jo šie suņi ir sportisti un aktīvas dzīves dzīvotāji..tādus cilvēkus vajadzētu sodīt un ielikt cietumā..Reāli mēs neprotam apieties ar dzīvniekiem,ir...

Kur Rīgā, labāk studēt Psiholoģiju?
Vislabāk to apgūt Rīgas centrālcietumā sēžot starp zekiem..))Tie pārspēs jebkuru psihologu ar visiem sūda maģistra grādiem..))Bet ,vai tas Tev ir vajadzīgs..?!))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu