kuks10

Virietis (44)
iepazīties ar kuks10

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tosols uz motora, kur vaine. .?
Uz motora B6tosols parādās

106 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rigas Naktsklubu Top
Kārtības meitenes nevazajās pa klubiem,bet sēž mājās un ada cimdus_ pūra lādei..))

Kas var but pa vainu?
meklā meistaru,kas čakarējās ar veciem automātiem,nekas tur traks nav..

Ford Galaxy 2000g. 1.9 TDI PD pēc dzinēja kap.remonta sāka "ēst" eļļu...
Labāk nosauc to gr,obono servisu,lai citi tur nebrauktu..)))

Vai ir gadijies ka sākumā baigi patīk bet pēc tam sariebjas?
es ta domāju šamējais sesku veda autiņā..,bet izrādās appirdās,kam negadās..)))

ko darīt ja sieva strādā Lielbritānijā , krāpj
Dzīvo savu dzīvi un punkts,ja sievai ir citi plāni.. to ātri uzināsi,paskaties no cita skatu punkta..esi brīvs.. + Latvijā ir daudz brīvas sievietes,kurām arī vīri ir ārzemēs..))) dibini savu klubiņu,kuriem vīriem arī ir sievas ārzemēs,būs ar ko kopā uzspēlēt zolīti,varēsi apmainīties ar pieredzi ..)))

Attiecībām nederīgi.
Cik dažādi cilvēki..vecos laikos bija nosodījums pret vecmeitām,bet pašlaik ņemot vērā,ka zemeslode tiek pārdzīvota.. pie kājas,lai dzīvo kā grib..

Mēbeļu izgatavotāji
Laikam jau gribēji atrast meistaru,kas strādā uz sevīm..?!Ja pie saimnieka ,tāpēc jau arī 3X dārgāk..?!Un visas firmas piedāvā skaidenes,cik esmu meklējis..

Attieksme pret ātrajiem kreditiem
te nu Mēs atduramies pret likumiem ,kur mūsu pērkamie deputāti sakārtoja par labu bankām,bet Anglijā neļautu savus pilsoņus čakarēt..

Kliedziens tumsā ...
jaunībā ,kad dominēja spēks un iemaņas..laikam iedotu bietē ..pašlaik laikam izsauktu mentus,bet pārsvarā tādos tračos gopņiki taisa savas razborkas..DDD

Būtnes ar «zilajām asinīm» mūsu vidū?? Kuras izskatās gandrīz kā cilvēki, bet tomēr nav? :)
oi,to neviens nenogalināja,ielīda pa aclēgas caurumu karaļa galmā nu i..tādas ir daudz bijušas..

Sievietes kas samierinās ar vīru sānsoļiem ir ļoti gudras vai tomēr muļķes bez pašcieņas?
Tur jau ir tas joks,ka lielākā daļa sievietes mīl haļavo dzīvi..tipa vecis visu nosponsorēs+visu samaksās..otru variantu,kad sievietes vairāk pelna un veci uztur, neesmu dzirdējis..jo vecene ātri tādu veci izmetīs pa durvīm..)))ir abiem aprēķins..

Būtnes ar «zilajām asinīm» mūsu vidū?? Kuras izskatās gandrīz kā cilvēki, bet tomēr nav? :)
Bāds,ko var pierīties un lūrēt suņa murgus pa RenTv kanālus,visi no govs pakaļas izkrituši,bet kurš tika pie pupa,tas sevi uzskata par baigo aristokrātu..starp citu dzīves beigās Darvins atteicās no savas stulbās teorijas,visus radija Dievs...tipa kāds spēks,kas uz mums noskatās un domā ,kas beigās sanāks..vai zemes cikls sevi iznīcinās, un atkal atgriezīsies pie nulles..Vai vainīgs no 90.g....

Bijušie un bijušās
Esmu gardēdis +vakardienas pelmeņus neēdu...nezinu nevienu jukušo,lai sāktu skatīties n tās sezonas Ugunsgrēku no jauna..

kāpēc sievietes ir tādas knauzerienes?
piekrītu savējais15,cepums Tev..)))

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
Tā ir kārtējā tēviņa ego..mūsdienās uzvārdus var mainīt,tas prieks izmaksā ap 70.eur.+pases un tiesības un ieroču atļaujas..kaut kā tā.Es vienreiz gribēju auti uzlikt nr.zīmi ar uzrakstu pimpis,nezinu vai CSDD atļautu..)))

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
lai to pi..eli padzen,jo iedomājies mūsdienu skolas bērnus..bērnu nākotne skolā būs uz urā ,lai par šiem pasmietos un pavilktu uz zoba..bet ja uzvārds ir pimpis,tad gan piekrīt precēties,jo tas ir cēls un karalisks uzvārds..)))

Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā?
to chris1986 ,vēl paksties ,kas sēž vairāk cietumā..?!Aizbrauc un paskaties uz Madonu,cik tā ir sakopta.. un citas mazās pilsētas/tur budžets ir smieklīgi mazs,salīdzinoši ar Rīgas rijību/

Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā?
tā sāpe ir saprotama,bet kas viņu ievēlēja,ja ne tie paši naivie 30% latvieši,kas notic vienam ebrejam ,kas labi prot kārt makaronus..reāli likumīgs zag;is,kas visvairāk izzadzis RD kasi caur saviem attkatiem +20% ,kas jau kļuvis nekaunīgs jau pieprasa lielāku piķi Rīgas firmām,kas grib sadarboties..salīdzinoši ..kāpēc pie Aksenoku izsvilpa..tāpēc ,ka neļāva zagt +RD kasē bija uzkrājums un...

Kādu veceni labāk izvēleties?
Taisi zviedru ģimeni un būs labi..))

Vai tad tiem kas ir OHO.lv nav dzīves?
pasaules naba ir oho,nu ko tagad...))))

Pārbaudīts meistars Mercedes auto
blakus Zundānu paral.ir serviss , braucot uz Pārdaugavu uz Dienvidu tilta, uzreiz pa labi ..tur pie dzelzceļa ir serviss ,krieviski runājošs džeks ,kas saprot gan remontē gan automātus ,gan jau arī tādām fīdžām,diagnostika bija 10.eiras.

Te ir veco ļaužu pansionāts?
..par mums nesatraucies,mums viss ir .. ir sievas un vīri +bērni ..kā kuram,bet pa lielam viss štokos..))

Vai vāveres izskatam ir nozīme?
uh,jaunībā gadījās tādā pļava,ka tur laikam pat kolhoza traktoram būtu darbs uz nedēļu..ir liela nozīme aliņai,vai ir meijas virs vārtiem ,der arī kāda juma zīme...)))

Kas ir dusmas, un kad tās ienāk cilvēka dzīvē?
Dusmas ir kā vārošs katliņš..bet tvaiku vajag nolaist..tas ir normāli,bet jautājums kā..?!Ņemot vērā mūsu mentalitāti,latvietis tāds sīkpirdiens vien ir šinī gadsimtā..paņaudēs,pačīkstēs un viss būs labi..)))

Cik daudz var ticēt mūsu masu mēdijiem?
Nesaprotu,nav kas pērk presi ..vai atplēstām mutēm klausās PSRS 25.kongresu un valdības solījumus,ka visi peldēs ķīselī..kaut kā tā pašlaik ,reāli nevienam vārdam neticu un zinu daudzus ,kas apspļauda tv kā Brežņeva laikos,viss kaut kā atgādina PSRS laikus..))Bēdīgi ,ka nav pat plāns uz ko tiekties,tipa kā komunistiem uz komunismu,tad ietu uz to ,lai valstī būtu vidējais slānis,bet tāda nav ..un...

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
laikam pati kā tiko no veča nokāpi ,un tāpēc ārdies...ko tev vecītis mazs samaksāja,jeb pateica,ka šamējo gaida mājās sieva..)))

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
par ko sāpe ,slinkums lasīt,bet vecās tās saucamās plekstem cepj kotletes garšīgāk +seksim šim arī jestrs..paaudžu konfliks vienmēr ir bijis un būs,bet gudri veči jaunās padrāž un viss.. un saprotami ,ka tālak pār slieksni savās mājās nelaiž..

Sievietes atklāsmes dzemdību sāpēs.
runājot par sāpēm un fizisko spēku ,tur vīrieši nestāv blakām sievietēm..vīrietis ir īslaicīgi spēcīgs,bet uz fizisko un ilgstrādājošajiem darbiem vecis nespēj turēt,nāk prāta bērnībā,kad gāju ekskursijā ,tur strādāj tik sievietes ,kas smagās kannas cēla plus berza lielās vannas ,kur vārīja biezpienu un t.t,kaut kādi tur dižos večus...

Iekaisusi acs
melnā tēja stipra..ar vati drusku paskalo vairākas reizes dienā..

Vai jūs vakcinējieties?
esmu laikam sapotējies gan pret encefalīnu,gripu un diftēriju..un pat pret krīzi,ja būtu iespējams..)))runājot par encefalīnu maniem radiem sanāca humors,vai pat divainības ..šamējie katru gadu iet mežā strādāt,griežot krūmus+tīrot meži un jaunaudzes..pienāca kārta potei,šamājie sapotējās ejot strādāt mežā.. ērces kā trakas šiem līda virsū..))pagāja n tie gadi no tālaika.. šie vairs nepotējās un...

Kāda palidzēs zaudēt nevainību?
es ieteiktu ar lietussargu ..tā labi ieriktēt un tad piespiest mazo podziņu,kas ir uz roktura,garentēts kaifs visam gadam..)))

Vai sievietes pašas piedāvā seksu?
hmm,laikam atgriežas 60.g. sex rev.spontānis fiksais seksis..)))

Spontāns jautājums slaloma mīļotājiem
Nāk prāta amīšu filmas kā 1000 reizes nomirt,kad viens fizkult.učuks mācija pareizi šķēpu mest,un beigās pats uzkrēja virsū..drošība visur vajadzīga+organīzetāji var maksāt vairākus miljonus,ja kaut ko salaida grīslē..tas pie mums pohui,kad cilvēks aiziet bojā ir nekas..

Tosols uz motora, kur vaine. .?
Es drusku noslaucīju vidēji nobraucu ap 200.km.tad atkal parādās maza peļķīte kā foto redzams,vai nevaru sačakarēt motoru..???

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
abrīnojama valsts,kas tā ienīsts savus nodokļa maksātājus..

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
katram laikmetam ir savas prasības...agrāk modē bija arājs,kas mācēja taisnu vagu izdzīt plus sataisīt šķūni, un vēl n tos darbus laukos,bet pašlaik mode laikam sākās ar riktīgo orentāciju+kārt makaronus sievietēm...)))vienkārši papildināju fargo,bet tur jau runa par dinazauriem,kas reāli jau uz izmiršanas robežas..((

Ko Labu saņēmāt Ziemassvētku, Jaungada dāvanā...!? :)
vēl neesmu dažas paciņas attaisījis,bet pa lielam man tas mazs interesē,galvenais,ka esmu trāpījis citiem ar savām dāvanām..tas vairāk man priecē+brīvas dienas..

Videonovērošana skolas tualetēs
Skolas vadību saprotu,jo bieži vien skolas 00 aģentūrā notiek demolēšana,zālīšu pīpēšana+alkohola lietošana skolu baļļuku laikā..sīkajiem taisa reketu..neviens jau nefilmē mazos krāniņus ,ak..mums taču bērnu tiesības ..DDD

Vai katoļu baznīca ir parādā latviešiem?
Doma ir saprotama,bet ir daudz ,bet,bet ..latvietis pēc definīcijas lielajā pasaules kartē nav nekas,jo pirmkārt nav žīds,kas ar savu holo..izspiež naudu no Vācijas n. tos gadus..de jure to jau izdomāja kārtējie līkdeguņi,ja paskatās vēsturi,tad daudz netaisnības ir bijušas un būs,bet taisnība būs stiprākiem un kam lielāka nekaunība...ja Tu esi stiprs un pārliecināts par savu Taisnību var daudz...

Labākais ko cilvēks var izdarīt saviem bērniem ir nelikt viņiem piedzimt?
jau kuro reizi lielies ar savu daiktu,gadījumā neskaties caur lupu uz savu gailīti..?!))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu