kuks10

Virietis (47)
iepazīties ar kuks10

22 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Kaut kādi vecmodīgi uzskati par tiem laulības gredzeniem.. Kad es otro reizi precējos.. es principā atteicos no tā gredzene, radi knābāja, kāpēc nav gredzens, pateicu ka naudas nepietika😃, visu nodzēru.. kaut gan zin, ka neesmu nekāds lielais dropmanis.. Jaunībā strādājot galdniecībā gandrīz pirkstu pazaudēju, no tās reizes gredzenus un pulksteņus nenesāju.. ko domā darbā, vai citur man...

Ko jūs uzzinājāt un iemācījāties, kad dzīvojāt studentu dienesta viesnīcā?
Tur iemācījies komunicēt ar citiem,redzēt dažādus ļautiņus no dažādiem Latvijas novadiem,labās neklātienes meitenes,kas pabaroja +neiztika arī bez saldā ēdiena..Pašlaik no tā nekā neesot,jo visi skrien kā traki.. un kopā bušānas vairs nav,katrs pa sevīm..

Stokholmas diētas.
Pirmkārt Tev jājūt savas ķermenis+visas diētiskās figņas ir tikai biznesiņš..))Kusties atbilstoši savam ķermenim ,maziem soļiem pieliec slodzi...un beidz rīt ..)))

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Palasot visus par vai pret, secinu nu esam tādi paši cilvēciņi ar savām vājībām kā mūsu augšdzimušie deputāti un politiķi, tāpēc esam, kur esam..))

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Es piederu pie tiem, kas dot kukuļus arhitektiem, projektājiem +nācies dot arī policistiem...vēl ārstiem.. tā ir dzīves reālā sastvdaļa, kur nekādi nevar apiet.. zinu to, ka neviens nav cietis no manas darbības, jo tās visas ir mazas pateicības..

rasisti
Piekritu savam krusttēvam kā šamējais teica par nēģeriem,tie laikam izveidojušies pēc Darvina teorēmas,bet mani radīja Dievs,šim teicienam piekrītu uz visiem 200%..Visas tādas globālistu,varavīksnes runas izveidoja ,lai taisītu problēmas un kariņus,to visu vada lielās banku korporācijas..agrāk padomju skolās, rasims bija tikai grāmatās,kad runāja par slikto ameriku..))

Vai jūs cienat Latvijas valdību?
Nāk prāta viena krievu aktiera teiciens,ka savus pidarus mēs neļausim aiztikt..))Tālab,lai citu tautības cilvēciņi ,lai trenkā savus kukaiņus,mēs paši tiksim gallā saviem deputātiem, un tautas kalpiem..

Melnais humors? :)
neticas,ka tik veikli vecis izkrāpis tik lielu summu,jo bieži dzeltenās preses pārstāvji paši izdomā kaut kādu puņķainu gabalu,lai piesaistītu uzmanību..man viena paziņa no preses to apstiprināja,tas tāpat kā ar ,,krutajām zēlēm" ,kur falšās personas ,apstiprina ,nu baigi krutās zāles ,kur kurlais kļuvis dzirdīgs,mugura vairs nesāp,+potence kā jaunam kumeļam..vai gailītis naktī izaudzis par zirga...

Iepazīšanās,anketa foto
Viss normāli kā ss.lv com,neredzu nekā nosodoša...p.s- varbūt viņam ir ļoti maziņš ,ka ar lupu jāskatās..))

Kādu profesiju sievietes? :)
Bufetes skapis..

Kādu profesiju sievietes? :)
Visādi ir bijis jaunībā.. Stradiņu kojās visas bija piselīgas, tas medicīniski piegāja klāt seksam, jo jauztur veselība.. učenes arī labas, tās ir praktiskas.. lektores augstsk., tās pasīvas, jo nav enerģijas, viss darbā palicis.. kā ar butes skapi..)) Pa lielam profesijai nav nozīmes, visas mīl seksu. Mājsaimnieces tās ir sapņotājas par deduīdiem ar apzeltītu kamieli, tās labāk neaizstikt.....

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Iedomājies,tas bija nolietots prezeratīvs ,kuram lietošanas termiņš ir beidzies,nospļaujies un ej uz priekšu,jo dzīve ir skaita..))

Iedot savu auto
Sasmējos,laikam pats turi kaut kādas slepenas vēlmes no saucamajiem radiem..no otras puses,kas par sūda radiem,kad nevar atļauties noīrēt autiņu sev,jo tie jau sevi uzskata par biezajiem..)))Nu nezinu,bet nobraukt 1500,tas ir ļoti mazs..dot viņiem autiņu,cerībā ,ka testamentā Tev atstās kādu ķemertiņu pie Reinas..)))

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Nu zin,čakarēties ar santehniku citreiz ir tā,ka pat vairs negribas ne seksu,ne pat skatīties virsū uz kaut kādu sievišķi,laba nauda ir labāka par jebkuru seksu..))

Viens vakars
Ir bijis, liekas brīžiem kā sapņos.. Ja tagad būtu, laikam jau pasaule iet ku kū, večiem darbi jādara, nav laika mīlestības huiņām..)))

Aizdot savas mājas
Draugi tādām huiņām, draugus neizmantos..

Svingeru pirtis
Nezinu,bet pašlaik svingeru tops vairs nav modē..jo labākās, piselīgās dabūja vīrus,kas ir ārzemnieki un līdz ar to tās ir prom,tagad ir vienkāršas maukas ar savu cenu..))

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Tas vīrietis ir super star kā tētis saviem bērniem,bet sieviete tipiskā kuce..

Pačalojat par draugiem
Vislabākie draugi ir kā Spodris aprakstīja..)))Draugi ir kas nāk no bērnības,tad no studiju laiku ,kas pāraug par draugiem.Un tad darbu kolēģi+hobija tirliņi..Dzīve saliek pa plauktiņiem un paliek tikai paziņas..)))Laikam arī baigais limits..

Prostitūti.
No dzīves,reiz Knab vai Vid sarīkoja iepirkumu pie interneta meitenēm..vīrietis sazvanīja un noprasīja cenu,aptuveni 150 euras,labi ,lai atbrauc..atbrauca jauna sieviete ar jaunu x5(tanī laikā vēl nebija x6) vīrietis noprasīja kāpēc tik dārgi.?Sieviete redzi manu autiņu,tas ir kredītā un t.t..īsāk ,lai vecis labāk onanē,kā pasūta vip ložas pr. Domāju ,ka ohoistu saitē ,tas variants ar menģēšanos...

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Var dot naudu vezumiem un tāpat būs par mazu..galvenais bērns ,lai saņemtu mīlestību no abiem vecākiem..Dzīve visādus pigorus izspēlē.Ir dažādi cilvēki un bērni arī...Nāk prāta youtubes feiks Babulja un mazdēls video Samanta Flinta..

Uz ko dāmas būtu gatavas dēļ savas lielās mūža mīlas?
Centrālatejas kasiere... rēcīgi😃<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu