_Krasula_

Sieviete (48)
iepazīties ar _Krasula_

27 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

izvēles
Jo piepildītāka un daudzveidīgāka dzīve, jo lielākas iespējas izjust dzīves garšu. Diētas nav priekš manis un turos gana cieši pie Maslova piramīdas. Varbūt laimes brīži piešķir dzīvei garšu. Varbūt ne tikai. Gadam sākoties, izlasīju ieteikumu savus laimes brīžus pierakstīt uz papīra lapiņām, aizlocīt tās un krāt, piemēram, kādā stikla burkā. Tad vecā gada vakarā jeb nākošajā jaunajā gadā...

Vai analfabētisms vēl nav izskausts?
Kas Tu esi pēc horoskopa??

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Nu kamēr klātienē nav satikušies, parasti jau nerūp. Tomēr reakcijas trūkums liecina par nevērību. Nevērība tikai pret šo sievieti jeb vīrietis pēc būtības ir lamzaks,-nezinu. "šķiet, ka tai sievietei piemīt sakāpināts pašnovērtējums, neadekvāts kategoriskums un principialitāte"/c/-varbūt otrādi: pazemināts pašvērtējums atšķaidīts impulsivitātes un vieglas ievainojamības mērcē. ”Nākampiektdien...

Kādi ir Jūsu izvēles kritēriji...
Nepareizie-tas būtu nepiemērotie? Jeb tādi, kurus baro cik gribi, bet vienalga skatās uz mežu? Bet, ja nu vaina nav izvēlē, bet paša spējā uzturēt attiecības? Pie tam-laika gaitā cilvēki mainās. Pirms laika abi skatījās vienā virzienā, bet kādu dienu katrs raugās jau uz citu pusi.

Profila fotogrāfija
Ar psiholoģiju jautājumam mazs sakars. Sievietes, tāpat kā vīrieši, neatrodas šeit, lai saņemtu balvu par labāko foto. Vairums visticamāk domā, ka izskatās, ja ne satriecoši, tad vismaz pieņemami. Līdzīgas sev. Kvalitatīvs profesionāls foto negarantē, ka sievietei pašai patiks, kā viņa tajā izskatās. Uzskaistināts foto var radīt bažas, vai iemūžināto tēlu izdosies iznest arī dzīvē. Labs foto...

Kā jūs iedalāt cilvēkus?
Nesaskatu saikni dalīšanai ar domāšanas procesu. Nekā nedalu-dzīve pati sadala: radinieki, draugi, paziņas, darbabiedri, hobija biedri, īpaši tuvie.

Mīļvārdiņi.
vīrieši - micīši, runcīši, pincīši, gugucīši, aicīši, guncīši nav ar augstāko izglītību, tie ir tālbraucēji, šoferīši, strādnieki, krāsotāji utt./c/ ------------------------------------------------------------- Nav, nav tā vienmēr. Vismaz es atcerējos vienu Guntariņu ar "augstāko". Par savu niku neizteikšos, jo savulaik tas ir darīts.

Strādājot ar sevi, izmainām pret sevi attieksmi..
Ar to strādāšanu nevar pārāk aizrauties, jo var sevi tā izmainīt, ka otrs teiks: "Ak šausmas, kā tu esi mainījusies kopš mūsu iepazīšanās. Tevi vairs nevar pazīt! Kur ir tā jaukā sieviete, ko es reiz mīlēju?" Varētu teikt, ka saskaitāmos mainot vietām summa nemainās, tomēr bail pat padomāt par tām visa pārējā rūpēm.

Augstākās izglītības nozīme attiecībās un seksā.
Vienāds izglītības līmenis palielina varbūtību, ka būs līdzīgāks skatījums uz dzīvi. Tas paver iespēju izveidot emocionālu tuvību, kas fiziskai tuvībai dod citu saturu. Tiesa, negarantē labu seksu. Labākas attiecības kopumā laikam tomēr būs ar līdzīgu dzīves bagāžu, t.sk. izglītību, guvušo.

Skaistuma, sakoptības forma
Maz laika. Vairāk piedomāju pie laba uztura un fiziskām aktivitātēm.

Vai vīrieti var nocelt, ja pats negrib nocelties?
Pavest var, bet nocelt gandrīz neiespējami, ja pats nenāk pretī. Vīrieši tomēr ir diezgan pasmagi un inerti radījumi. Un, jo vairāk gadu, jo kūtrāks eksemplārs. Jābūt ļoti lielai motivācijai, lai vīrietis gribētu pamest savu ierasto vidi. Par kādu draudzeni ir runa? Vai tā ir draudzene? Tiešām?

Jutekliskums literatūrā, kino, mūzikā...
Caunes minētā M.Butterfly izrāde Dailē-gan D.Grūbes, gan J.Žagara izpildījums. Tad tajā pašā Dailē V.Vārpiņas komiskais tēls Melānija "Saules bērnos".

Bērzu sulu pildīšana stikla pudelēs
Godīgi sakot, nezinu, vai tam ir nozīme. Bet pret pelējumu iesaka uz katru litru sulas pievienot 1 krustnagliņu; vēl, raudzējot bērza sulas, lai novērstu pelējumu un etiķskābo rūgšanu, uz 1 l jāpievieno 5 gr cukura, tādejādi veicinot pietiekošu Co2 veidošanos. Pati neraudzēju, bet bērnībā sula tika glabāta 3-litru burkās un turēta kārtīgā lauku pagrabā. Ar rozīnēm un upeņu zariņiem.:)

Bērzu sulu pildīšana stikla pudelēs
:) Parasti jau pilda līdz pudeles sašaurinājumam, t.i., kakliņam.

Cik brīnišķīgi, ka vīrietis saka:
Vai prieks ir par to, ka šādu komplimentu izsaka tieši vīrietis-draugs? Ja tā būtu sieviete-draudzene, vai tad arī būtu vēlme publiski padalīties? P.s jāa, bet PA autoriem patiešām paredzēta jautājumu izvirzīšanai nevis tikai personīgās pieredzes izklāstam.

Sievietes, cik jums svarīgi?
Nav svarīgi. Var lasīt arī ziņas, sēnes, ogas, tējas zāles.

Kāpēc daudzas sievietes nevar pieņemt vīrieša poligāmisko dabu?
Iespējams tāpēc, ka daudzas neuzskata sevi par "caurumu" un viņas interesē vīrietis, kas ir kaut kas vairāk nekā "krāns". Pa smuko ne?

Vai jūs kaitina neadekvātas, paaugstinātas prasības anketās?
Nēe. Varbūt tādēļ, ka praktiski lasu tikai tās anketas, kuru īpašnieki ir pagodinājuši mani ar savu uzmanību.

Cilvēka raksturs ir ´´aizvērta kaste´´ pievilcīgi vai biedējoši?
Biedējošs ir apzīmējums "kaste"; klasiskais-grāmata-būtu pievilcīgāk. Izteikti intra-vai ekstraverti nemaz tik bieži nav sastopami. Vairāk ir tie pa vidum. Un, ja neveras vienam vaļā, nenozīmē, ka nevienam. Iespaids var būt mānīgs, par miglainajiem neko nezinu. Ja 2 gadu laikā satiekas tikai 2 reizes, tad ar to košanu var būt pašvaki.

Ko Jūs vēlētos zināt par cilvēku pirms dodaties ar viņu uz pirmo randiņu ?
Patiesībā neko. Iesākumā tikai redzēt/izlasīt, kā cilvēks prot komunicēt, sevi pasniegt. Tas ir kā ievads sacerējumā. Nav ievada,-nav iztirzājuma.

Bezgrēka saldumi - laikam jau bezceris tādus atrast
11:48 Majoneeze - piena produkts? Tieshaam, patieshaam?/c/ ---------------------------------------------------------------- Jautājums vietā. Atzīstu-mana kļūda-nav gan.:) Tā kā izmantojamība līdzīga kā krējumam, kefīram, rūgušpienam un tt., tad automātiski gribējās to pieskaitīt piena produktiem.

Bezgrēka saldumi - laikam jau bezceris tādus atrast
Ogļhidrāti pats par sevi jau ir cukuri, tikai ir saliktie un vienkāršie. Pašos ābolos ir fruktoze, bet, ja cepumiņiem klāt pievienots ābolu džems,-tad saharoze. Ja pievienots piena produkts/sviests, margarīns, piens.../,-laktoze. Nedrīkst aizmirst par salikto cukuru cieti-tīrā veidā vai, piemēram, miltos. Jāēd ar šķiedrvielām bagāti /mazgaršīgāki/ konditorejas izstrādājumi/ar klijām, auzām,...

Ko darīt ja dāma pameta dēļ citas dāmas?
Ar "labs cilvēks" stipri vien ir par maz, lai veidotu attiecības, ja vien tās nav uz kaut kāda aprēķina balstītas. Ja pameta, tad vilciens droši jau aizgājis. Citādi jāpiekrīt sangukuLV. Dažkārt sabiedrības spiediena ietekmē heteroseksuālas attiecības izveido pat homoseksuāli cilvēki.

Ar kādu būtu interesanti?
Nezinu, vai ir iespējams, lai ar kādu visu laiku būtu interesanti. Svarīgi ir, lai būtu labi. Bet personībai jāsaista fiziski, garīgi, emocionāli.

Mīlestības drusciņa.
Sarunāt var visu ko. Bet, ja rastos situācija, kurā pastāvētu iespēja sievu zaudēt, iespējams, ka tas drusciņ pārvērstos par daudz drusciņ. Drusciņ ir labāk nekā "es tevi nemīlu, nemīlu, mīļā".

Primara velesanas
Veselība, pārticība. Ziedot nākas laiku.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Es teikšu, ka cieņas un prestiža jautājums. Laulātā draudzene ir kas vairāk nekā tikai draudzene.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu