_Krasula_

Sieviete (48)
iepazīties ar _Krasula_

36 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

KO DOMĀJAT PAR PIENA DZESĒŠANU AKĀ
Ja runa ir par veikala pienu, tad labāk to dzesēt ledusskapī... Bet, jāa, tās ir arī manas bērnības atmiņas-piens tika dzesēts akā. Un ar roku griežamā centrifūgā seperēts. Sviestā kults krējums un ritošas paniņas. Biezpiens no rūgušpiena. Laimējās redzēt arī kā no vilnas tiek vērpta dzija ar ratiņu-vectēva māsa, gaiša večiņa, to pieprata. Jādomā, ka arī vēl mūsdienās-tur kur saimniecībā ir 1...

Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?
Manuprāt, neprecīzs jautājuma formulējums Denēvas petīcijā un līdz ar to arī tā "apgāztais"variants šajā tēmā. Pavedināt un seksuāli uzmākties nav viens un tas pats. Pavedināt var pat nepieskaroties. Tātad māksliniece uzskata, ka darba laikā aizsūtīt kolēģei sava krāna attēlu tāda niekošanās vien ir? Urrraaa!!!!/c/ Protams, ka niekošanās. Kuru sievieti gan var pavedināt ar misiņa, nerūsējošā...

Nereala iepazisanas procedura
Tā ir: brīvas meklē brīvus. Ja pazūd pēc 3-4 vēstulītēm, tas vairumā gadījumu nozīmē, ka atbildēts ir tikai pieklājības pēc. Rakstītājs ne ar ko nav ieinteresējis. Un, ja nav arī foto: 3-4 vēstules-tas ir daudz! Kādēļ būtu jāuztraucas par sieviešu prasībām, kuras pašam neinteresē..uz kurām?...nu, jāa.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Ne atbalstu, ne ienīstu, taču mākslīgās egles man nepatīk. Tāpat kā mākslīgie ziedi, adventes vainagi. Kaut gan darba vietās, tirdzniecības centros ir ok. Bet ne mājās. Ne vainas nav arī priedēm, kadiķiem, tūjām, pacipresēm. Vai to zariņiem. Ideāli, ja augs ir podiņā un pa ziemu to iespējams saglabāt, pavasarī kaut kur pārstādīt. Savulaik biju izdekorējusi kaktusu ar garām adatām. ARĪ LABI.

Pieskārieni
Ja runa ir par sievietes dvēseles stīgu aizskaršanu, vienlaicīgi pašam esot interesantam, tad varbūt. Bet, ja tiešā nozīmē, tadd... iespējams, ka tas darbojas otrādi. Jo ātrāk sieviete pieskaras vīrietim, jo ātrāk viņa dabū...jāa, ko tieši??

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Par sevi varu teikt, ka "sapucējusies" es jūtos pārliecinātāka kā sieviete nekā, piemēram, tikko pamodusies no miega, ar iespējams, aizpampušām acīm. Prasmīgi lietota kosmētika pasvītro dabisko skaistumu un nomaskē to, kas nav tik pievilcīgs. Tāpat arī apģērbs un pārējais, kas pie imidža piederas. Taču vienmēr nav iespējams izskatīties ideāli un varbūt arī nevajag. Patika savulaik lasītais par...

Kopā priekos un bēdas ar idealo sapņu vīrieti.
Starp sado-mazohistiem varbūt ir iespējams šāds attiecību modelis. Normāli kopā gan priecājas, gan bēdājas. Mīļotā cilvēka iepriecināšana parasti sagādā prieku; ja ir jānes milzīgs upuris dēļ otra, kas pašu baisi apbēdina,-visticamāk tās ir tikai izmantošanas attiecības.

Izlasītais, kas paliek atmiņā...
Visbiežāk lasu kaut ko no daiļliteratūras. Izvēlos bibliotēkā no plauktiņa "jaunākās grāmatas", stiepju mājās un vakaros pirms gulētiešanas pamazām graužos cauri. Dažkārt tas notiek arī uz miega rēķina. Nevaru teikt, ka pēdējā laikā būtu kaut kas īpaši uzrunājis. Bet no šajā gadā lasītā, spilgtākais, uz dokumentāliem faktiem balstīts- Loras Hillenbrendas romāns "Nesalauztais".

Vai slikta pieredze iepriekšējās attiecībās cilvēku pataisa labāku vai sliktāku?
Situācijās, kā minētajā piemērā, var rasties neticība/neuzticēšanās nākošajam partnerim. Bet tikpat labi var rasties sapratne, kur bija paša vaina līdzšinējās attiecībās vai partnera izvēlē un tālāki mēģinājumi šādas kļūdas nepieļaut.

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
bet mīļotais cilvēks, tas ir kā - ar zeksi vai bez?/c/ ---------------------------------------------------- Tas laikam ir tāds, kuru mīl..:) Jebkurš "brīvs"cilvēks domāju, ka klusībā vēlās 3-vienā. Bet, kā sanāk un uz cik ilgu laiku,-tas jau cits jautājums.

Vai jums ir plāns?
Ja "dzīvei pietrūkst robežu", tad ,man šķiet, tā ir ļoti daudzveidīga, neparedzama dzīve. Visbiežāk jau tā dzīve ripo pa vienām un tām pašām sliedēm, pārklāj noteiktu segmentu. Trūkst disciplīnas?? Vai tas nozīmē, ka mūždien kaut kas tiek nokavēts vai neizdarīts līdz galam un varbūt no tā cieš arī citi? Lai kaut ko plānotu, ir jābūt mērķiem. Nākošās dienas vakariņas, zobārsta jeb teātra...

Melot vai teikt patiesību?
"Vai melot?"-meli jau pašā attiecību sākumā, manuprāt, ne pie kā laba nevar novest. Noklusēt jeb apiet jautājumu ir nedaudz kas cits. Kurā brīdī par to runāt,-tas atkarīgs no situācijas un konkrētā vīrieša. Var gadīties sastapt eksemplāru, kuram vispār nebūs pieņemami, ka sieviete ir ļāvusies TĀDĀM attiecībām. Tad labāk ar šādu vīrieti neielaisties. Tā domāju. Pārējos gadījumos-nevar tak zināt,...

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Ja māksla un/vai dzeja būtu kā hobijs jeb papildus rūpals,-varbūt. Ja profesija/dzīvesveids, tad atrašanās uz viena viļņa, mazticama. Dzīves mākslinieks varētu derēt. Bet tomēr paēdis.

Vai jūs gribētu zināt KAS sagaida jūs nākotnē?
Es jau zinu. Vienmēr gada sākumā izlasu horoskopus.

Ziemas romantika?
Kad jau ir ar ko uzsākt, tad arī uzsāk. Nav ne jausmas, kādēļ dzied "mēs tikāmies martā" nevis decembrī vai janvārī. Kaut tumšie un aukstie mēneši var pastiprināt alkas pēc kādas dvēseles līdzās. Siltajā laikā daba sauktin sauc pie sevis, ka citam var neatlikt laika.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Neko jaunu pie iepriekšminētā nepateikšu. Vienīgi to, ka šovakar cita starpā nopirku akcijas ananāsu. Labs! :)

Kas Tev dzīvē sagādā vislielāko baudu?
Ja viena bauda ir svarīgāka par citām, tad tā jau ir apsēstība jeb atkarība. Nepiemīt man tāda liga.:)

Kas ir uzticēšanās?
Uzticēšanās atvasināta no vārda "ticēšana". Ticība otra cilvēka vārdiem, darbiem; paļāvība uz viņu. Cilvēks var pēc dabas būt neuzticīgs, kas saistīts ar viņa negatīvo pieredzi, mazvērtības kompleksiem. Bet var būt arī tā, ka partneris ar saviem vārdiem jeb rīcību sēj neuzticību. Tad ir jāuzdod jautājums, kas ir šīs neuzticēšanās iemesls? Kādās situācijās? Vai tam ir pamats? Uzticība ir tas, kad...

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Iespējams, ka nav piedevis. Taču nav teikts, ka šis fakts ir aiziešanas patiesais iemesls. Tas var kalpot kā atruna, iegansts, kas varbūt tikai nesen izlolots.

smukas, glītas vai atlikušās
Praktiski libido nav nekādas saistības ar vizuālajiem dotumiem. To ietekmē ietekmē iedzimtība, veselības stāvoklis, vecums un tt. Savukārt tas, vai gultā ir tāda/-s jeb šāda/-s, saistīts ar temperamentu, iemaņām, saderību ar partneri un attiecībām kā tādām. Tā lūk, Vatson!

Anketas uzvaras gājiens
Pašraksturojums subjektīvs, bet anketas dati, ja atbilst realitātei-objektīvi. Anketa ir tāds kā privāts CV. To izlasot var rasties neitrāls/pagaidām nekāds vērtējums, čau-kakao/pilnīgi garām jeb hmm...interesanti...nu, nu...paskatīsimies... Foto ir nozīme. Vizuālajam tēlam ir jāsimpatizē vai vismaz tas nedrīkst atgrūst.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Slimība tā nav, bet, nepazīstot autoru, par apsēstību grūti spriest. Atslēgas vārds, šķiet, ir "ar pieredzi". Starp 5 un 10 gadus vecākām sievietēm lielākā daļa būs ar pieredzi. Vai vajag vēl vecākas?? Tad izredzes krietni sarūk. Vispirms vajag kādu ieinteresēt, tikai tad var cerēt uz iepazīšanu. Maz ir tādu sieviešu, kurām pietiek tikai ar "svaigu miesu"; domāju, ka ļoti maz. Kā uzsākt...

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Parasti cilvēki, lai saprastu to vai šo, izmanto verbālos līdzekļus. Ja sieviete saka "nē", tad vēstījumam vajadzētu būt nepārprotami skaidram. Katrā ziņā neieteiktu pārbaudīt, vai gadījumā viņa ar to nedomāja- "varbūt". Un tad faktam, vai gar degunu tika vicināta šokolādes konfekte jeb karamele nav nekādas nozīmes. Ja salduma nodošana´-pieņemšana ir abpusēji labprātīga, tad par ko stāsts??

Gars,dvēsele,miesa
Manā izpratnē dvēsele ir cieši saistīta ar cilvēka personību. Un personību ietekmē arī dzimums kā tāds. Veselā miesā un garā tās nepastāv atsevišķi.

Vai var uzskatīt?
Uzskatīt katram ir ļauts, ko vien vēlas. Nav ieteicams savus uzskatus paust jebkurā situācijā un katram pretimnācējam. Tā nav ne veiksme, ne neveiksme, bet izvēle. Pārdevējs-tā arī ir profesija. Ar diplomu jeb dzīves skolā iegūta. Es arī strādāju par pārdevēju jau vairāk kā 10 gadus. Esmu strādājusi arī lielveikalos. Un tad?? Darbojos gan vienā un tai pašā jomā, kurā nepieciešamas arī kaut...

Mūžīgā jaunība?
gribētu, gan redzēt to, kurš vēlētos nodzīvot līdz 300 gadiem, piemēram, kaut vai saglabājot ārējo jaunību. Es noteikti nē, man kādi 75- 80 būtu pietiekami, lai izbaudītu ko dzīve spēj dot. /c/ ----------------------------------------------------- Līdz 300, iespējams, ne, bet tikmēr, kamēr ir dzīvi paši tuvākie cilvēki, varbūt. Bez jaunības un ar visām vecuma kaitēm; ar cerību, ka varbūt...

Mūžīgā jaunība?
Mūžīgas jaunības iegūšanai ir klasiska un nemainīga cena. Nēe, tā nav ne nevainība, ne gods. Ne slava vai bagātība. Ir jāatdod sava dvēsele. Tik vien.

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.?
Varbūt autore runā par būrīti?? Rāmji vairāk vai mazāk ir visiem. Daži paša apzinīgi izvēlētie, citi dzīves piespēlētie. Pagaidu un patstāvīgie.

Sieviete - mamma
Sieviete ar rūpēm mēdz paust savas simpātijas, pieķeršanos un pat mīlestību. Ja šķiet, ka tā visa par daudz, tad var tak pateikt. Ja nelīdz un tas apspiež sievietes būtību, tatad Fargo variants-katram savs ceļš ejams.

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Pēc manas garšas izjūtas dotu priekšroku piena-grūbu jeb putraimu zupai kombinācijā ar siļķi. Bet no uzturvērtības viedokļa pienā esošais kalcijs traucētu uzņemt siļķē esoso dzelzi.:)

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Nezinu, vai nepiedienīgi. Bet, ja šamējais nenes klāt gaļu, tad, manuprāt, dārgi. Labāk cienāt ar plānajām pankūkām.

Man ir uz kājas neliels plankumiņšar vēnu zirnekli. vai uz viņa virsū var taisīt tetovejumu?
Tas būtu jājautā speciālistam. Šādus zirnekļveida tīklojumus ir iespējams likvidēt, piemēram, ar skleroterapiju. Pie reizes būtu vēlams pārbaudīt vēnu stāvokli, jo tā var būt arī vēnu mazspējas pazīme, kas sākotnēji nekādus simptomus nerada.

Ko tu esi darījis, lai tevi kāds mīlētu?
Parasti jau kaut ko dara nevis tāpēc, lai kāds mīlētu, bet gan tāpēc, ka kādu mīl. Bet nevar izslēgt, ka autorei ir cita pieredze.

Seksuāla uzmākšanās
Īsti nezinu, vai verbālus mājienus var uzskatīt par uzmākšanos. Tas drīzāk ir ne pārāk piedienīgs piedāvājums, kuram var atsaukties, to noraidīt jeb ignorēt. Tādi dzīves laikā ir bijuši. Bet fiziski gan ne. Tādi mēģinājumi, ja būtu, tiktu nocirsti pašā saknē.:)

Jautājums sievietēm
Neceltu. Bet pazeminātos tā vīrieša vērtība manās acīs, kurš ko tādu paustu.

Ko jums nozīmē jēdziens "zemāk par manu pašcieņu"?
Latviski parasti saka nevis "zemāk", bet zem manas pašcieņas, zem mana goda. Pašcieņa var būt pazemināta, paaugstināta jeb normas robežās. Tā veidojas visas dzīves laikā nevis pārejošu panākumu jeb gluži pretēji-neveiksmju ietekmē. Kāpēc vajadzētu vienkāršāk uz dzīvi skatīties nākotnē?? To vajag darīt jau šodien, turpinot savu iesākto ceļu stingri un neatlaidīgi.:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu