_Krasula_

Sieviete (48)
iepazīties ar _Krasula_

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko darīt ja dāma pameta dēļ citas dāmas?
Ar "labs cilvēks" stipri vien ir par maz, lai veidotu attiecības, ja vien tās nav uz kaut kāda aprēķina balstītas. Ja pameta, tad vilciens droši jau aizgājis. Citādi jāpiekrīt sangukuLV. Dažkārt sabiedrības spiediena ietekmē heteroseksuālas attiecības izveido pat homoseksuāli cilvēki.

Ar kādu būtu interesanti?
Nezinu, vai ir iespējams, lai ar kādu visu laiku būtu interesanti. Svarīgi ir, lai būtu labi. Bet personībai jāsaista fiziski, garīgi, emocionāli.

Mīlestības drusciņa.
Sarunāt var visu ko. Bet, ja rastos situācija, kurā pastāvētu iespēja sievu zaudēt, iespējams, ka tas drusciņ pārvērstos par daudz drusciņ. Drusciņ ir labāk nekā "es tevi nemīlu, nemīlu, mīļā".

Primara velesanas
Veselība, pārticība. Ziedot nākas laiku.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Es teikšu, ka cieņas un prestiža jautājums. Laulātā draudzene ir kas vairāk nekā tikai draudzene.

Regulāri un čakli iztukšo olas
Sievietei ar regulāru naudas pienesumu noteikti ir par maz, lai viņa būtu uzticīga. Arī normālam vīrietim vajag kaut ko vairāk nekā tikai anketā pausto. Izņemot gadījumu, ja viņš pārējo jau saņem kaut kur citur jeb ir vistkopības fermeris.

Vēstules par laiku....
Nu, re, atnāca Kindzulis/lasīt Adamsone/ un visu paskaidroja. Par to pašu iepriekš arī Skarlete. Piekrītu.

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
Nav tāda skaitās. Jo bioloģiskais vecums ne vienmēr sakrīt ar pases datiem. Ir iespējams kvalitatīvi dzīvot pat līdz 80 gadiem, bet pēc 75 varbūt tomēr vajag potēties pret gripu .

valodas bagātība
P.s Lielāks vārdu krājums valodu bagātina, jāa. Bet vārdi, kas izmantojami dažādās nozīmēs, piedod tai spraigumu, atjautību, humoru.

valodas bagātība
Pirmo reizi dzirdu šādu apzīmējumu. Paldies Joens par skaidrojuma pievienošanu. Vārds, manā skatījumā, nav īpaši labskanīgs, lai to gribētos izmantot jebkādā nozīmē.

Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?
Manuprāt, neprecīzs jautājuma formulējums Denēvas petīcijā un līdz ar to arī tā "apgāztais"variants šajā tēmā. Pavedināt un seksuāli uzmākties nav viens un tas pats. Pavedināt var pat nepieskaroties. Tātad māksliniece uzskata, ka darba laikā aizsūtīt kolēģei sava krāna attēlu tāda niekošanās vien ir? Urrraaa!!!!/c/ Protams, ka niekošanās. Kuru sievieti gan var pavedināt ar misiņa, nerūsējošā...

Nereala iepazisanas procedura
Tā ir: brīvas meklē brīvus. Ja pazūd pēc 3-4 vēstulītēm, tas vairumā gadījumu nozīmē, ka atbildēts ir tikai pieklājības pēc. Rakstītājs ne ar ko nav ieinteresējis. Un, ja nav arī foto: 3-4 vēstules-tas ir daudz! Kādēļ būtu jāuztraucas par sieviešu prasībām, kuras pašam neinteresē..uz kurām?...nu, jāa.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Ne atbalstu, ne ienīstu, taču mākslīgās egles man nepatīk. Tāpat kā mākslīgie ziedi, adventes vainagi. Kaut gan darba vietās, tirdzniecības centros ir ok. Bet ne mājās. Ne vainas nav arī priedēm, kadiķiem, tūjām, pacipresēm. Vai to zariņiem. Ideāli, ja augs ir podiņā un pa ziemu to iespējams saglabāt, pavasarī kaut kur pārstādīt. Savulaik biju izdekorējusi kaktusu ar garām adatām. ARĪ LABI.

Pieskārieni
Ja runa ir par sievietes dvēseles stīgu aizskaršanu, vienlaicīgi pašam esot interesantam, tad varbūt. Bet, ja tiešā nozīmē, tadd... iespējams, ka tas darbojas otrādi. Jo ātrāk sieviete pieskaras vīrietim, jo ātrāk viņa dabū...jāa, ko tieši??

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Par sevi varu teikt, ka "sapucējusies" es jūtos pārliecinātāka kā sieviete nekā, piemēram, tikko pamodusies no miega, ar iespējams, aizpampušām acīm. Prasmīgi lietota kosmētika pasvītro dabisko skaistumu un nomaskē to, kas nav tik pievilcīgs. Tāpat arī apģērbs un pārējais, kas pie imidža piederas. Taču vienmēr nav iespējams izskatīties ideāli un varbūt arī nevajag. Patika savulaik lasītais par...

Kopā priekos un bēdas ar idealo sapņu vīrieti.
Starp sado-mazohistiem varbūt ir iespējams šāds attiecību modelis. Normāli kopā gan priecājas, gan bēdājas. Mīļotā cilvēka iepriecināšana parasti sagādā prieku; ja ir jānes milzīgs upuris dēļ otra, kas pašu baisi apbēdina,-visticamāk tās ir tikai izmantošanas attiecības.

Izlasītais, kas paliek atmiņā...
Visbiežāk lasu kaut ko no daiļliteratūras. Izvēlos bibliotēkā no plauktiņa "jaunākās grāmatas", stiepju mājās un vakaros pirms gulētiešanas pamazām graužos cauri. Dažkārt tas notiek arī uz miega rēķina. Nevaru teikt, ka pēdējā laikā būtu kaut kas īpaši uzrunājis. Bet no šajā gadā lasītā, spilgtākais, uz dokumentāliem faktiem balstīts- Loras Hillenbrendas romāns "Nesalauztais".

Vai slikta pieredze iepriekšējās attiecībās cilvēku pataisa labāku vai sliktāku?
Situācijās, kā minētajā piemērā, var rasties neticība/neuzticēšanās nākošajam partnerim. Bet tikpat labi var rasties sapratne, kur bija paša vaina līdzšinējās attiecībās vai partnera izvēlē un tālāki mēģinājumi šādas kļūdas nepieļaut.

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
bet mīļotais cilvēks, tas ir kā - ar zeksi vai bez?/c/ ---------------------------------------------------- Tas laikam ir tāds, kuru mīl..:) Jebkurš "brīvs"cilvēks domāju, ka klusībā vēlās 3-vienā. Bet, kā sanāk un uz cik ilgu laiku,-tas jau cits jautājums.

Vai jums ir plāns?
Ja "dzīvei pietrūkst robežu", tad ,man šķiet, tā ir ļoti daudzveidīga, neparedzama dzīve. Visbiežāk jau tā dzīve ripo pa vienām un tām pašām sliedēm, pārklāj noteiktu segmentu. Trūkst disciplīnas?? Vai tas nozīmē, ka mūždien kaut kas tiek nokavēts vai neizdarīts līdz galam un varbūt no tā cieš arī citi? Lai kaut ko plānotu, ir jābūt mērķiem. Nākošās dienas vakariņas, zobārsta jeb teātra...

Melot vai teikt patiesību?
"Vai melot?"-meli jau pašā attiecību sākumā, manuprāt, ne pie kā laba nevar novest. Noklusēt jeb apiet jautājumu ir nedaudz kas cits. Kurā brīdī par to runāt,-tas atkarīgs no situācijas un konkrētā vīrieša. Var gadīties sastapt eksemplāru, kuram vispār nebūs pieņemami, ka sieviete ir ļāvusies TĀDĀM attiecībām. Tad labāk ar šādu vīrieti neielaisties. Tā domāju. Pārējos gadījumos-nevar tak zināt,...

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Ja māksla un/vai dzeja būtu kā hobijs jeb papildus rūpals,-varbūt. Ja profesija/dzīvesveids, tad atrašanās uz viena viļņa, mazticama. Dzīves mākslinieks varētu derēt. Bet tomēr paēdis.

Vai jūs gribētu zināt KAS sagaida jūs nākotnē?
Es jau zinu. Vienmēr gada sākumā izlasu horoskopus.

Ziemas romantika?
Kad jau ir ar ko uzsākt, tad arī uzsāk. Nav ne jausmas, kādēļ dzied "mēs tikāmies martā" nevis decembrī vai janvārī. Kaut tumšie un aukstie mēneši var pastiprināt alkas pēc kādas dvēseles līdzās. Siltajā laikā daba sauktin sauc pie sevis, ka citam var neatlikt laika.

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Neko jaunu pie iepriekšminētā nepateikšu. Vienīgi to, ka šovakar cita starpā nopirku akcijas ananāsu. Labs! :)

Kas Tev dzīvē sagādā vislielāko baudu?
Ja viena bauda ir svarīgāka par citām, tad tā jau ir apsēstība jeb atkarība. Nepiemīt man tāda liga.:)

Kas ir uzticēšanās?
Uzticēšanās atvasināta no vārda "ticēšana". Ticība otra cilvēka vārdiem, darbiem; paļāvība uz viņu. Cilvēks var pēc dabas būt neuzticīgs, kas saistīts ar viņa negatīvo pieredzi, mazvērtības kompleksiem. Bet var būt arī tā, ka partneris ar saviem vārdiem jeb rīcību sēj neuzticību. Tad ir jāuzdod jautājums, kas ir šīs neuzticēšanās iemesls? Kādās situācijās? Vai tam ir pamats? Uzticība ir tas, kad...

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Iespējams, ka nav piedevis. Taču nav teikts, ka šis fakts ir aiziešanas patiesais iemesls. Tas var kalpot kā atruna, iegansts, kas varbūt tikai nesen izlolots.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu