_Krasula_

Sieviete (50)
iepazīties ar _Krasula_

21 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Novērojums
Man šķiet, ka šādos pasākumos visvairāk sastopami pāri. Virieši pa 2 vai 3 kopā parasti gan nečupojas. Makšķerējot, pie alus kausa, varbūt rallija trasē, jāa. Bet ne jau teātrī. Dažas reizes gadā apmeklēju teātri vai operu. Vienmēr viena. Ļoti labi jūtos viena. Apspriest redzēto, dzirdēto ar kādu neizjūtu nepieciešamību. Tiesa, mēdzu lasīt atsauksmes internetā gan pirms, gan pēc izrādēm.

Labie tēvi?!
Normālu dzīves apstākļu nodrošināšana ir pats par sevi saprotams. Labi, ja ir intelektuālas pienesums. Bet visvairāk tiek novērtēts emocionālais devums. To neaizmirst līdz pat mūža beigām. Par to mīl.

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Pateicības pieņemtu, jāa. Par "kukuļiem"grūti teikt, jo nekad jau nevar teikt "nekad"... Motivācija neņemt: sirdsapziņa, godaprāts, bailes. Domāju, ka 100-procentīgi kukuļdošana nekad netiks izskausta.

Ortopēdiskās zolītes
Ja ir pārāk zemi vai augsti papēži, varbūt arī nelīdzētu. Ja ir cieta zole jeb priekš pēdas nekomfortabls izliekums, iespējams, varētu līdzēt. Kādā no ortopēdiskajiem centriem, ja paņemtu līdzi apavus, speciālists palīdzētu piemeklēt atbilstošu zolīti.

Attiecības ar sevi
Skatos, ka te daudzi nav izpratuši jēgu domai "mēs piedzimstam vieni un nomirstam vieni"/c/ ----------------------- Var jau to saprast vēl primitīvāk. Jo gan atnāk, gan aiziet viena un tā pati būtne vienpersonīgi. Pat dvīņi ierodas pasaulē katrs pēc kārtas.:)

Attiecības ar sevi
Burzma varbūt nav vajadzīga, tomēr cilvēks nav vientuļa sala. Katrs alkst pēc mīlestības/ne no sevis paša/, atzinības, panākumu novērtēšanas, domubiedriem un tt. Reiz lasīju citātus no intervijām ar veciem, smagi slimiem cilvēkiem, kuriem nebija vairs daudz atlicis dzīvot. Viņiem jautāja, kas dzīvē ir sniedzis vislielāko laimi, dēļ kā bija vērts dzīvot. Lielākā daļa neminēja ne panākumus darbā,...

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Iesākumā visas vēlās, lai kopā būtu labi gan emocionāli, gan fiziski. Vienkārši bauda. Bet ar laiku rozā brilles nokrīt un var iestāties atklāsme- "ar ko es esmu sasējusies?" Ja attiecības vairs nedara laimīgu un neko tur nevar labot, tad arī mūk. Quimera vecuma sievietes ir ļoti dažādas, tādēļ katrai būs savas vēlmes. Mani vairs jeb vēl neinteresē kopdzīve. Bet ne arī tikai intīma draudzība....

Līdzsvars
Ar to, ka nelaime nenāk viena, ir nācies sastapties. Tomēr nevaru teikt, ka mana dzīve ir kā amerikāņu kalniņi. Drīzāk tā ir remdena kā līdz galam neuzsildīta zupa. Arvien grūtak ir noķert laimes sajūtu. Tā tas ir. Vismaz šobrīd.

Kādu profesiju sievietes? :)
Domāju, kāda no KNAB, VIDa jeb muitas dienesta.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Esmu mēģinājusi-gadus 10 atpakaļ/aha/. Kādiem 10 anketu īpašniekiem. Sapratu, ka tas nav priekš manis. Labāk tīk sēdēt "ierakumos", pat, ja tas nevainagojas ar vēlamajiem panākumiem. Jo nav slikti arī tā kā ir.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Šad tad izklausās bieži. Un tad jau parasti, maigi sakot, nepatīk. Nevajag iedzert, bet baudīt. Labu konjaku vai vīnu. Par alu dzīves 2.pusē vēlams aizmirst. Pēc gadiem 70-75 var vairs nebaudīt, bet sākt katru dienu iedzert. Pa 50 gramiem labākai asinsritei.

Krūšu muskuļi vai tomēr sirds?
Varbūt, ka pārslodze un magnija trūkums. Vajadzētu piekāpt pie neirologa.

Sapņu atvaļinājums?
Daudzveidīgs. No laiskošanās pludmalē, zālājā, gultā līdz aktīvām darbībām pie dabas krūts. Urbanizācija 2.vietā, tomēr izklaides un kultūras pasākumi ari nav peļami.

"Melim īsas kājas un garš deguns!" /tautas paruna/
Diplomātija un liekuļošana ir 2 dažādas lietas. Lai neaizvainotu otru, nav obligāti jāmelo. Dažkārt pietiek ar mēles turēšanu aiz zobiem jeb taktiskas patiesības formas piemeklēšana. Bet var būt arī situācijas, kad meli vai puspatiesība ir pareizākā izvēle. Virtuālo un pasaku tēlu patiesums pārāk neinteresē.

Uz ko dāmas būtu gatavas dēļ savas lielās mūža mīlas?
Mūža mīla visticamāk vairs neatlidos. Ziedot?? Nedaudz savu brīvo laiku. Neko vairāk.

Kādēļ gribu lielu vainagu?
Labāk nezināt kādēļ, jo izskaidrojums var iznīcināt šo vēlmi. Viss neparastais, nestandarta, oriģinālais iedvesmo un paceļ virs ikdienas. Priecīgus! :)

Re kā
Sievai nekas neatliek kā paciest. Pārejiem ir vairāk iespēju un viedoklis var atsķirties.

Kā cep to mistisko kugeli ?
Kaut "pareizais" ir ar žāvētu gaļu, gatavoju tikai ar malto. Agrāk kartupeļus rīvēju, tagad slinkums,-izspiežu ar sulu spiedi un pēc tam sastāvdaļas apvienoju..:)

Iespēja būt vienam = dāvana.
Ir tādi, kuri visu mūžu dzīvo vieni un ir bez bērniem. Vai tā ir dāvana? Gan jā, gan nē. Visbiežāk tad limits ir neizsīkstošs un "dāvana" tiek turēta cieši ar abām rokām.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
No novecošanas kā tādas šīs procedūras nepasargā, tikai uzlabo izskatu. Tie, kuri izmanto, ir informēti par iespējamām blaknēm. Katram izvēle paša rokās.

Kamdēļ tiek liktas bildes ar ķermeņa fragmentiem
Priekš tiem, kam patīk likt kopā puzles.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu