gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai tiešām visas sievietes domā ka vīrieši grib tikai seksu?
vai tiešām Tu domāji, ka es domāju, ka Tu domāji :)

Kāpēc vīrietim pēc šķiršanās vairs nav nevienas un terorizē bijušo sievu?
tāpēc jau arī mīļākās pazuda, ka sieva aizgāja. mīļākajām parasti tiek ziedi- konfektes, sievai pelēkā ikdiena un negācijas. spriežot pēc tēmas pieteikuma, vīrietis diezgan psihs, tāpēc arī mīļākajām vairs nebija vajadzīgs. nedomāju, ka viņam bērni ļoti vajadzīgi, tā drīzāk ir vēlēšanās bojāt nervus bijušajai sievai. vajag pakonsultēties ar juristu, ir iespēja dabūt tiesas lēmumu par netuvošanos...

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
ja atmiņas varētu izgaisināt, saplēšot fotogrāfijas, dzīve būtu daudz vienkāršāka, vai ne?

Kā pateikt ir cilvēks tiešām nojūdzies vai nav?
tiešām, Bumbum, pastāsti mums - Tu esi nojūdzies vai vienkārši savdabīgs?

par attieksmi ...
labojums - ne valsts valodā

par attieksmi ...
pašas vien viņus (nebūt nerunāju par visiem), mīļā spārnu _meitene, esam izlaidušas. kā gan citādi vīrietim pēc apmaiņas ar 3 vēstulēm, ienāktu prātā prasīt ,,kādu pikantu foto´´? un apvainoties, ja atsaki. starp citu, nesen mani nosauca par fašisti un pasūtīja uz 3 burtiem tāpēc vien, ka atteicos sarakstīties valsts valodā.

Humora diskriminācija
piekrītu nerātni_stāsti, tagad ir 10 tēmas, komentēt nav ko. mani visvairāk kaitina tā pastkastītes piespamošana ,, jauni komentāri Tavā komentātajā tēmā...´´, ja interesēs, pati paskatīšos, bez degunā bāšanas.

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
cilvēkam vajag kādu hobiju - viens krāj markas, otrs māla velniņus, cits telefona numurus. telefona grāmatu ar mobilo numuriem tak nav, tad nu ieraksta blociņā ar ādas vākiem un priecājas, uzreiz pašapziņa ceļas.

Sapošamies par godu kam?
tā viš i:) aizej vienreiz uz veikalu neuzkrāsojusies un trenniņbiksēs - uzreiz satiksi VISUS, pat tādus, ko satiec tikai reizi gadā :)

Cik daudz katrs ir kādam piederēt un cik daudz grib lai tas otrs pieder viņam?
cilvēki ir dažādi, nevajag visus mest par vienu kārti. es, piemēram, esmu ,,vēzis vientuļnieks´´ un esot attiecībās bija ļoti grūti pieņemt to, ka otram cilvēkam visu laiku gribas būt blakus, man vajag savu privāto telpu. mana draudzene savukārt labi jūtās, kā ,,salīmējusies ledene´´, tas ir, ja vīrietis ir blakus 24 stundas diennaktī. ir labi ja satiekas 2...

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
var jau saprast ļauža sāpi- sievietes dzīvo kopā ar alkāniem un cietumniekiem, bet šitāds palietotais viens un viens. kā tur lai nekliedz uz debesīm Otro Lieldienu rītā.

Cik gudram ir jabut virietim, lai sieviete nesaubitos, ka vins ir mulkis??? =)
kāpēc sievietei būtu vajadzīgs muļķis? kāds jauns modes novirziens vai zibakcija?

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
atkal kāda nesaskatīja Bumbuma daiļo dvēseli? ak, šīs sievietes....

Vīrieši ar materiālām problēmām.
piedāvājums ir atkarīgs no pieprasījuma. tā kā sievietes ir nospiedošā vairākumā, tad arī šādi vīrieši iet uz izķeršanu. tas katrai pašai jāizlemj, vai tiešām tā kurpe spiež tik ļoti, ka vajag ieguldīt laiku un materiālos līdzekļus vīrietī, no kura varbūt iznāks kas nekas, vai mest mieru u turpināt dzīvot, kā ierasts.

Ticība un tās loma mūsu dzīvē
magnija, no šīs vietas sīkāk - tikt galā ar savu līdzatkarību un palīdzēt līdzcilvēkiem. kā man patīk šitie grāmatu gudrinieki! tikt galā ar līdzatkarību var tikt tikai vienā veidā - paņemot bērnu un aizmūkot pēc iespējas tālāk.

lietotāju garīgais stāvoklis
o, Piepes DG pat sava reklāmas kampaņa! (skaudīga nopūta)

Ticība un tās loma mūsu dzīvē
droši vien ticot ir vieglāk dzīvot - problēmas pašam nav jārisina, bailes no soda attur no kādām nelietībām, bet estepat nosaukto iemeslu dēļ es arī nespēju noticēt. un vēl - mana ome pārstāja iet baznīcā, kad Atmodas laikā pēkšņi visi saskansarkanie komunisti kļuva ļoti ticīgi, jo viņa vēl atcerējās, kā 49 gadā viens otrs no tiem bija vācis izsūtīto cilvēku mantas.

"Nopietnas" attiecības
pats saprati, ko uzrakstīji?

Iesakiet daudzgadīgos augus
hostas - lapām dažāda krāsu gamma, peonijas, dienziedes. paskaties horti.lv, tur var atrast tuvāko dārzniecību un piemeklēt, ko piemērotu.

Vai babņiki mainās vecumā pēc 40? Jeb tādi nemainās nekad?
man arī Džilendžers vienmēr licies tāds reti godīgs puisis - ar kuru pārguļ, to aprec. tāds retums mūsdienu samaitātajā pasaulē:) vai Tu pati mainītos pēc 40? tak skaidrs, ka nē, tad kāpēc kādam citam tas būtu jādara. kā teica viens pazīstams babņiks pēc skandāla ar sievu:,, nav ko bļaut, viņa zināja, ko precēja.´´

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
cik žēl, ka mani nekad neviens nav aicinājis braukt uz mežu sēņot.

Lien datorā!!
sieviešnīdējs - arābs un sieviete? vai tiešām kāda būtu tik varonīga? tur ne tikai jāļauj lūrēt datorā, bet vēl piens(dubultdeva) jādod par īpaši smagiem darba un dzīves apstākļiem.

Kā lai ieskaidro vīrietim, ka attiecību beigas ir begas?
sanne, kāda Tev attiecības ar personīgo galvu? pelnupele, turies, sauc policiju, raksti iesniegumu, savāks viņu un pāris reizes iesēdinās uz 12 stundām, paliks mierīgāks.

Kāpēc apģērbu ražotāji diskriminē korpulentos cilvēkus?
urrā! Bumbums atgriezies un uzreiz mīļākā tēma. redzi, Bumbum, ja Tu tiešām būtu korpulents, nevis tikai ceptu šādas tēmas, lai kārtējo reiz kādu aizskartu, tad zinātu, ka arī lielo izmēru nēsātājiem ir pietiekoši daudz iespēju tikt pie normālām drēbēm.

Kā pareizi veidot sarunu iepazīstoties? Piermās vēstules.
gramatika un vēlreiz gramatika, jo brīžiem nesaproti - uzdod jautājumu vai konstatē faktu.

Ar ko sākt Jaunu dzīvi?
sievietes dzīvē tiešām daudz kas mainās ar jaunu frizūru, pārējais uzradīsies pamazām, galvenais neiespringt.

Kā aiz m
Torpēdīt, ja liekas, var krist un sasisties:) , bet par tēmu - jā mēs esam tādas, uzmini, nu!

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
beidziet baidīt cilvēku! paskatīsies, pāris reizes apdedzināsies un nevienā baznīcā nav zvanīts, ka tieši Gvenai nepaveiksies. kā jau minēju 50/50.

Kā aiz m
tēmas pieteikums izskatījās tik daudzsološs... , bet nē, atkal Torpēdis ar saviem kariņiem

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
kāda iespēja ir satikt dinozauru? 50/50, vai nu satiks vai nesatiks. tieši tas pats ar nopietnu iepazīšanos, gan šeit, gan tur ārā.

Kā jūs rīkotos, ja vīrietis uz pirmo randiņu atbrauktu ar sarkofāgu?
ja aiz autiņa nestāvētu bēru procesija ar vainagiem, tad neko.

Vai par dusmu vestuli var iesudzet policijā?
tāda ir dzīve, ne vienmēr tā var dabūt sievieti, arī tad ja pierakstās.

Ar draugiem neguļ?
beidz kult sviestu sestdienas rītā, šī tēma jau 100 un 1 reizi izrunāta. ir draugi un ir mīļākie, tas, protams, neizslēdz to, ka mīļākais var būt arī labs draugs, bet tās tomēr ir savā starpā nesajaucamas kategorijas.

Pelnrušķītes sindroms
kas īsti notiek? kādēļ pēdējā laikā ienākot PA atkal priekšā ,, sieviešu pēc 40/50 nolīdzināšanas līdz ar zemi´´ tēma? vai tiešām ir vīriešu kategorija, kuri paši sasniedzot zināmo vecumu, spēj normāli dzīvot tikai katru dienu zākājot sava vecuma sievietes? neviena 50-gadīga taču virsū neskrien, ņem meitas vecuma jaunkundzi un uz priekšu, vismaz PA, paliks pozitīvāk.

Tiešām te ir tik ļoti izmisušas sievietes?
...un Lohnesa ezerā dzīvojot Nesija. grūti Tev, pie citiem pašas brauc,bet Tev nekā. sirds iet pušu no tādas pārestības:)

Ko jūs domājiet par Dschinghis Khan dziesmu - Moskau 1979? :)
ja nemaldos, tad grupa tika radīta speciāli Eirovīzijai, bet viņi vēl joprojām dažreiz padzied, brauc arī uz Krieviju, piedalās tajos disko koncertos. tikai tas puisis, kurš dejoja, ir miris. negribētu atgriezties, galīgi nevelk atpakaļ.

Par pretmetiem, kuri mūs kaitina, bet kurus mēs tomēr iemīlam
nedomāju, ka ir iespējams iemīlēt cilvēku, kurš jau pirmajā satikšanās reizē, kaitina. un sakarīga kopdzīve tomēr iespējama ar līdzīgu uzskatu cilvēku.

Vai var iepatikties dzīvot vienam?
vientulība ievelk, jo ilgāk, jo komfortablāk jūties. laiku pa laikam ar kādu satikties, jā ir forši, bet kopā dzīvot vairs nē.

Kas ir 8.marts?
nē, Arāb, Klāras Cetkinas!

Kas ir 8.marts?
kā jau euromens minēja, 8. marts nav komunistu svētki, bet ja kādam/kādai tik ļoti nepatīk šie svētki, puķes un svinēšana, tad iemesls gana labs. paldies, Deisa, ka atgādināji par pūpoliem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu