gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

86 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā aiz m
Torpēdīt, ja liekas, var krist un sasisties:) , bet par tēmu - jā mēs esam tādas, uzmini, nu!

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
beidziet baidīt cilvēku! paskatīsies, pāris reizes apdedzināsies un nevienā baznīcā nav zvanīts, ka tieši Gvenai nepaveiksies. kā jau minēju 50/50.

Kā aiz m
tēmas pieteikums izskatījās tik daudzsološs... , bet nē, atkal Torpēdis ar saviem kariņiem

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
kāda iespēja ir satikt dinozauru? 50/50, vai nu satiks vai nesatiks. tieši tas pats ar nopietnu iepazīšanos, gan šeit, gan tur ārā.

Kā jūs rīkotos, ja vīrietis uz pirmo randiņu atbrauktu ar sarkofāgu?
ja aiz autiņa nestāvētu bēru procesija ar vainagiem, tad neko.

Vai par dusmu vestuli var iesudzet policijā?
tāda ir dzīve, ne vienmēr tā var dabūt sievieti, arī tad ja pierakstās.

Ar draugiem neguļ?
beidz kult sviestu sestdienas rītā, šī tēma jau 100 un 1 reizi izrunāta. ir draugi un ir mīļākie, tas, protams, neizslēdz to, ka mīļākais var būt arī labs draugs, bet tās tomēr ir savā starpā nesajaucamas kategorijas.

Pelnrušķītes sindroms
kas īsti notiek? kādēļ pēdējā laikā ienākot PA atkal priekšā ,, sieviešu pēc 40/50 nolīdzināšanas līdz ar zemi´´ tēma? vai tiešām ir vīriešu kategorija, kuri paši sasniedzot zināmo vecumu, spēj normāli dzīvot tikai katru dienu zākājot sava vecuma sievietes? neviena 50-gadīga taču virsū neskrien, ņem meitas vecuma jaunkundzi un uz priekšu, vismaz PA, paliks pozitīvāk.

Tiešām te ir tik ļoti izmisušas sievietes?
...un Lohnesa ezerā dzīvojot Nesija. grūti Tev, pie citiem pašas brauc,bet Tev nekā. sirds iet pušu no tādas pārestības:)

Ko jūs domājiet par Dschinghis Khan dziesmu - Moskau 1979? :)
ja nemaldos, tad grupa tika radīta speciāli Eirovīzijai, bet viņi vēl joprojām dažreiz padzied, brauc arī uz Krieviju, piedalās tajos disko koncertos. tikai tas puisis, kurš dejoja, ir miris. negribētu atgriezties, galīgi nevelk atpakaļ.

Par pretmetiem, kuri mūs kaitina, bet kurus mēs tomēr iemīlam
nedomāju, ka ir iespējams iemīlēt cilvēku, kurš jau pirmajā satikšanās reizē, kaitina. un sakarīga kopdzīve tomēr iespējama ar līdzīgu uzskatu cilvēku.

Vai var iepatikties dzīvot vienam?
vientulība ievelk, jo ilgāk, jo komfortablāk jūties. laiku pa laikam ar kādu satikties, jā ir forši, bet kopā dzīvot vairs nē.

Kas ir 8.marts?
nē, Arāb, Klāras Cetkinas!

Kas ir 8.marts?
kā jau euromens minēja, 8. marts nav komunistu svētki, bet ja kādam/kādai tik ļoti nepatīk šie svētki, puķes un svinēšana, tad iemesls gana labs. paldies, Deisa, ka atgādināji par pūpoliem.

Uzkrītoši uzbāzīgs, regulārs anketas apmeklējums.
spriežot pēc augstāk minētā, uz Piepi lūr Torpēdis:)

masku balle oho
bēdīgi, ļoti bēdīgi. ja jau puķes un jūra ir tik liels upuris, ka to nevar atļauties, ir profesionāles ar preiskurantu. izvēlies, ko vēlies, nauda gan būs jāatstāj, bet vismaz apziņa, ka nevajadzēja salt jūrmalā, sasildīs sirdi(cerams).

Vai sievietes ir labas Mednieces?
sen nebija bijusi tik liekulīga diskusija - ,,ak, ļaunie mednieki un nabaga stirniņas´´ teica vesels bars oho apmeklētāju, bāzdami mutē kārtējo desas šķēli.

Jautājums tikai AUGSTI IZGLĪTOTĀM PESONĀM!!! :D
mani vienmēr izbrīnījusi dažu cilvēku nicinošā attieksme pret augstāko izglītību. kas tas ir - skaudība, zems pašnovērtējums, vai dusmas uz sevi par to, ka pats neesi bijis pietiekami uzņēmīgs? ,,visi maģistri ir peteušņiki´´, nu, nu, ja kāda pēc šādiem tekstiem, jūtas labi, lai jau cilvēciņam tiek.

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
ko tik cilvēks aiz sava skopuma neizdomā:) cik zinu, arī prezervatīviem mēdz būt dažādi izmēri un ja dāma, cerot uz labiem rādītājiem nopērk xxxl, bet ir tikai L, tad var sanākt kauns pa visu ģīmi:)

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
eh, Torpēdi, jāsaka Paldies Dievam, ka ne visi vīrieši ir sievietes kā tādas un svešus bērnus ienīstoši kā Tu.

Apgerbu apgleznosanas bizness.
Latvijā vispār labais tonis ir jebkurus rokdarbus noķengāt un nolīdzināt ar zemi. neviens neņems vērā, cik darba un līdzekļu esi ieguldījusi, ja cena būs lielāka par 5 euro, gatavojies uzzināt par sevi daudz ko jaunu. kā papildus nodarbe - jā, kaut nedaudz, bet sanāk, bet kā pamatdarbs, nekādā gadījumā. un drošāk ir reģistrēties ārzemju saitos, tur tomēr rokdarbus prot novērtēt, lai gan arī tur...

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
cilvēki ir dažādi, nevar gribēt no tomāta izspiest apelsīnu sulu. varbūt ir pat labi, ka cilvēks jau pašā sākumā godīgi pateica, ko nevēlas, nevis mēģināja ar sakostiem zobiem. mana draudzene, kurai pašas meitas izaugušas, jau vairākus gadus dzīvo kopā ar vīrieti un viņa meitu-padsmitnieci. sākumā arī baidījās, kā būs, bet viss izvērtās labi.

Vai tiešām strīdos taisnība rodas?
strīdos bieži vien rodas zilumi, nevis patiesība:)

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
un kas gan slikts, ja cilvēki garajos ziemas vakaros un ne tikai, pasēž kaut vai oho, nav tas sliktākais variants, katru vakaru nesatiksies ar draugiem vai neapmeklēsi pasākumus. un atkārtošos, kur, lai piemēram, manā mazpilsētā, kurā nav pat kultūras nama, mana vecuma kundzīte, tā iepazīstas ar ,,īsto´´?

Vai cerība ir muļķa mierinājums?
kas tad īsti ir labāk - būt muļķim un cerēt vai pozicionēt sevi, kā dzīves rūdītu ciniķi un apcirst visu, kas velk uz LM jau saknē. katrs izvēlas, to ko vēlas. tā kā zinu pārus, kuri iepazinās internetā un laimīgi dzīvo kopā, tad ticu, ka brīnumi tomēr reti, bet notiek.

Vai tā ir viltīga sievietes taktika?
Bumbuma dzīve pamazām sakārtojas - vēl nesen raudāja, ka neviena viņu negrib, nu jau viena grib, pēc nedēļas lasīsim par dāmu cīņām dēļ viņa. vai nav jauki? :)

Vai vīriešiem var tā pavisam akli un nesavtīgi uzticēties?
ja vilku baidies, tad mežā nav, ko meklēt, jeb ja tik ļoti bail, ka atkal piekrāps utt, var atrast sev kādu citu nodarbi.

Kā piedot sev?
1. viss, ka mūs nenogalina, padara stiprākas; 2. Tu nekad nevari zināt, uz ko varēji uzrauties, ja ceļā nebūtu pagadījies šis vīrietis, varbūt iznākums būtu vēl sliktāks; 3. kā teica Zālamans ,,pāries arī tas´´, dod laikam laiku un būs labi.

cik tad iisti tie sexpartneri sievietei ir pieklaajiigi?
un? kāda Tev darīšana gar svašām sievietēm, brāli Teodor?

cik tad iisti tie sexpartneri sievietei ir pieklaajiigi?
interesanti, kas tieši Tavā dzīvē mainītos, ja visas oho sievietes nosauktu īstos ciparus? sekotu nākošā diskusija par tēmu ,,es tāds balts, pūkains, tikai ar sievu zem deķa tumsā, bet apkārt vienas palaistuves´´? celtos vismaz pašapziņas līmenis?

Vai tiešām gudrākais piekāpjas?
sākumā piekāpjas tas, kuram attiecības ir svarīgas un savi nervi arī. un līdz zināmam laikam visi laimīgi un apmierināti, bet pacietības kauss palēnām pildās un sāk plūst pāri. to es tā, iz pieredzes. ja attiecības jau pašā sākumā ir balstītas uz nepārtrauktu piekāpšanos, nekas labs nav gaidāms.

Uz ko pavedina alkohols (saprātīgās devās)?
nesen izlasīju FB - alkohols saprātīgās devās ir nekaitīgs jebkurā daudzumā :)

Veiksmīga iepazīšanās-vai tā ir kā laimes spēle.
protams, veiksme, bet tas nenozīmē, ka pašam nekas nav jādara lietas labā.

Lielie bērni.
kontrolē un kā vēl. mana māte arī savā laikā kontrolēja un pārbaudīja, tādēļ es ļoti piedomāju, ko daru un centos pēc iespējas mazāk jaukties dēla dzīvē. taču tagad brīžiem ir tāda sajūta, ka atgriezušies vecie laiki :)

Varbūt Latvijas vīrietim ir jākļūst prasīgākam partneres izvēlē?
varbūt autors varētu paskaidrot vienkārši un saprotami, kāpēc sievietei vajadzētu gribēt zagli, liekēdi un bezdarbnieku? kāpēc?

Kāpēc sievietes mēdz būt arī tik lētticīgas?
man kaut kā neticās, ka tas vēl tagad notiek, varbūt pašā sākumā kādas uzķērās uz āķa, bet tagad pietiekami daudz informācijas. ir jābūt ar ļoti lieliem putniem, lai atbildētu uz, piemēram, šādu vēstuli (autora stils saglabāts) ,,Es atklāju interesants man būs mīlestība, lai būtu labs laiks ar jums. Man bija precējies, bet tagad izcelt man ir Dēls, viņš ir 14 gadus vecs tagad, es esmu veida un...

Pa novadiem
kā visu mūžu Kurzemē nodzīvojusi pusčangaliete, varu teikt, ka kurzemnieki ir grūti iekustināmi, to esmu novērojusi gan pie saviem darba kolēģiem, gan koncertos.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
man gan, attiecībā uz ,,vīriešu darbiem´´, rokas aug no ,,nepareizās vietas´´. nē, es tiešām esmu centīgi mēģinājusi, bet naglas iedzenas šķībi, skrūves neskrūvējās. pēdējais ,,lielais darbs´´, ar ko patiesi lepojos bija kurpju plauktiņš, kaut kas gan palika pāri un dēls, ieraugot, smīnēja pa visu ģīmi, bet izjucis vēl nav.

Vai tad tiem kas ir OHO.lv nav dzīves?
Tu pārāk aizraujies ar ,,vai tiešām Tu domāji, ka es domāju, ka Tu domāji´´ tēmu. vai nav vienalga, ko kāds domā, galvenais, ka pats zini, ka Tev ir dzīve un punkC.

Kāpēc cilvēki dzer?
nevajag meklēt iemeslu, tur, kur tā nav. dzer tāpēc, ka garšo.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu