gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

91 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Bez bildes!
labāk bez bildes, nekā Klūnijs vai Džekmens. ja gribēs iepazīties, tad bildi atsūtīs uz e-pastu. par ko tāds cepiens?

Bez komentāriem, par to, ko un kādi vīrieši te raksta.
nedomāju, ka cilvēki, kuri raksta šādas vēstules arī vēlas praksē pārbaudīt ,,vagīnas kontrakcijas ap locekli´´, viņiem galvenais izraisīt reakciju. šeit cilvēks savu ir panācis - diskusija jau trešajā lapā, būs ko pārlasīt un pārlasīt tumšajos rudens vakaros nodarbojoties ar ,,rokdarbiem´´.

Dāmas,kāpēc ja kāda jau paņem,citām ar pēkšņi vajag?
mūžu dzīvo, mūžu mācies. līdz šim uzskatīju, ka tikai dažas sieviešu dzimtes pārstāves katru vīrieti, kurš uzsmaida vai parunājās, uzreiz uzskata par sevī iemīlējušos un uz gultu velkošu, bēt re, izrādās arī dažiem Bumbumiem šī īpašība piemīt.

Ar kuru?
tikai un vienīgi Tevi, Torpēdīt, un pilnīgi visas... iedomājies kādā Tu būtu pak... paradīzē:)

Virtuāli UI!!Reāli pilnīgs FUI!!!
visi, nu labi, daudzi, tam esam gājuši cauri- it kā saraksties ar sava vecuma vīrieti uz randiņu atnāk vismaz 10 gadus vecāks. nav jau nekāda traģēdija, var parunāties un draudzīgi šķirties. bet tiešām bezjūtīgs radūjums, dāma taču tik skaisti rakstīja:) te nu bija dvēseles skaistums:)

š.g. 23.septembrī būs kārtējais pasaules gals. Vai esat gasavi sagaidīt?
interesanti, kāds ir saskaitījis cik pasaules galus, pēdējos 10 gados, mēs esam pārdzīvojuši?

Vai ir iespējams vienlaicīgi mīlēt un krāpt?
ir neliels abu dzimumu cilvēku procents, kuri krāps pa labi un kreisi, vienkārši tāpēc, ka citādi nevar, teiksim, babņiki(abu dzimumu)kopš dzimšanas, bet , kā zināms, viena pagale nedeg. nemoralizēšu, vienkāršs piemērs - sarunā par pazīstamu vīrieti, kuram ir mīļākā, man tika pateikts :,,bet ko tad Tu gribi, sieva viņam 3 gadus nedod un vēl ar to lepojās´´, bet tas tā, pārdomām.

Erotiski sapņi
vēl joprojām problēmas ar kaimiņieni Ņinu? sapņos erotika, bet dzīvē pat nesveicina? nu grūti Tev.

Pornogrāfija skolo vai sabojā?
kamēr diviem pieaugušiem cilvēkiem, tas abiem patīk, viss kārtībā. problēmas sākas tad, ja viens kaut ko saskatījies, mēģina darīt pakaļ un nesaprot kāpēc tas otrs negrib un saka, ka sāp, jo zilajā ekrānā, tas taču izskatījās tik jauki.

Ko jūs nožēlojat savā dzīvē?
daudz kavēties atmiņās un nožēlot nav produktīvi, BET atbildot uz tēmas otro jautājumu - nekad, nekad nesapītos ar bijušo, jau ieraugot, bēgtu, kā velns no krusta un pacīnītos par vienu studiju biedru, vai kā vajadzēja. un vispār, zinātu, kur kritīšu, spilvenu paliktu:)

Vai dāmas bieži aizstāj"mani negribēja ar "viņam nestāvēja"?
Aivar, īsts džentlmenis zin, ko var un ko nevar, tāpēc nekad neblamēsies dāmas acīs:)

Vai dāmas bieži aizstāj"mani negribēja ar "viņam nestāvēja"?
varbūt tēmas autors būs tik laipns un paskaidros, kāpēc vispār jāliekas gultā ar cilvēku, kurš nešķiet ,,pietiekami pievilcīgs´´? tas ir kaut kāds mazohisms vai ļoti liels izmisums?

Krunkainās babiņas
bet tiešām, Spodri, naivi Tavā vecumā ticēt brīnumiem:)

Ko darīt ja dāma grib vairāk nekā kungs var?
Bumbum, izņem viņai baterijas un būs miers.

Vai privatizēta dzīvokļa balkons ir privātīpašums?
Vilendi, ko nedrīkst savā automašīnā - pīpēt vai nodarboties ar seksu? kāpēc?

Vai nav tā, ka sievietes, pa lielam, cenšas nonicināt vīriešus......
kas rūdās grūtībās, top liels, to sīkumi vairs nespēj liekt. (Rainis)

Vai "dārgas" sievietes patiesībā ir dārgas?
bet Tev tak neviens ar varu nepiež ,,dārgās´´ aicināt uz krogu, ņem ,,lētās´´, ja vien kāda patiešām uz to parakstās. bet tā,re, cik jauka tēma, kur visiem sieviešu nīdējiem izspausties. tā, Torpēdis ar Arābu ir, vēl jāsagaida labradors un colands.

Vai ir vēl vīrieši, kas nedejo?
dīvaini, ka sievietei šāds uzstādījums, ja topika autors būtu vīrietis, varētu saprast, kas traucē dejot:) starp citu, Labrador, zinu veselu metinātāju brigādi, kurus no danču plača ar varu jārauj nost, tāpēc nevajag visus pielīdzināt sev, ir pietiekami daudz foršu un sakarīgu vīriešu, kuri, ne tikai neienīst sievietes, bet arī dejot prot.

kāpēc??? nu kāpēc te ir tik briesmīgas sievietes?
mums atkal uzradies jauns moceklis. cik tas ir šausmīgi- precētu cilvēku ar varu tur oho un liek skatīties uz briesmīgām sievietēm!

Vai labs sekss dara cilvēku laimīgāku?
jā, labs sekss dara cilvēku laimīgāku, BET noteikti nesastāda 90% no visas dzīves laimes

Vai sievietei pietiek viens vīrietis uz visu dzīvi?
iedomājieties, kādam gan jābūt vīrietim, ja pat gumijas dāma sāk sapņot par citiem!

Kā lai saprot, kura ir "īstā"?
mani arī šis jautājums interesē, ja nu mans īstais ir Grenlandes eskimoss, ko tad? braukt uz Grenlandi vai ērti apsēsties pie datora un vainot slinkumu, kūtrumu un negatīvu attiecību pieredzi.

Vai paši kaut ko esat izdarījuši,lai otram norādītu?
vai, vai, Bumbum, ko tik mēs savās dzīvēs neesam darījuši un izdarījuši:) BET ja raksti virtuālo dienasgrāmatu (atbrauca vecāki, atradu dāmu, viņa grib seksu, man nestāv), tātad Tu pats mūs par to informē un gaidi komentārus. kā tajā vecajā krievu anekdotē - ja raksti un paraksties, tad nebrīnies.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
iedomājies, Bumbum, ja Tev kādu dienu neļautu uzcept vismaz 3 ,,jauni vecās´´ tēmas, Tu taču arī būtu dusmīgs un neapmierināts, vai ne?

Ko darīt ja vecāki blakus istabā traucē seksot?
tikai tāds nelaimes putns, kā Bumbums, dabū dāmu bez savas apdzīvojamās platības. tak aizejiet pie dabas, šodien tik saulaina diena, ij kādu pigmentu noķersiet, ij psīcholoģiskā barjera pārvarēta.

ČAU, REALITĀTE VAI FARSS?
zvaigznes, izplūkāta saulespuķe un nekāda seksa, cik bēdīgi, kuda mir kaķitsja(kur tā pasaule veļas):))))

Vai tu esi antiglobālists?
diez vai Torpēdis mums te pozicionētos, kā liels taisnības cīnītājs, ja antiglobalizācijas vārdā būtu sadedzināts viņa auto (es gan nezinu, vai viņam tāds vispār ir)

Kādu samierināšanās metodi Jūs izmantojat šodien?
viss, kas notiek, notiek uz labu. un lai cik dīvaini, pēc kāda laika, tā tiešām arī ir

Kāpēc cilvēki nepieņem realitāti?
priekš cilvēka, kurš raksts ,,esu´´ un ,,stūlbs´´, tas ir ļoti labs rādītājs. apsveicu!

Facebook like
vai, vai, viņa noteikti Tevi krāpj ne tikai ar čomu, bet arī ar draudzenēm, skolasbiedriem, pāris kaķiem un ēdiena receptēm. ar visiem, kuriem šodien nospieda ,,patīk´´:)))

20+ vs 40+
par pasaules galu to neviena neuzskata,bet par kaitinošu blakus apstākli gan. ja anketā skaidri norādīts no cik gadiem, tad jautājums ,,nevēlies seksu ar jaunāku puisi?´´ ir pilnīgi aplams un nevietā. ja vēlētos, tad tā arī norādītu.

Par peonijām un krummelenēm?
par peonijām - nē, tā nav. man jau padsmit gadus vienā dobē aug baltas, gaiši rozā, tumši rozā un sarkanīgas, nekas nesaziedās.

Ar KO tie veči 40+ ir labāki par sievietēm 40+?
Laskovij, par dabūšanu es piekrītu, sevišķi ja ir nauda, bet tikai nez kādēļ pēc tam, kad jaunais zaķis ir dabūts un vīrietim vajadzētu būt īpaši laimīgam, viņš nez kāpēc skrien pie tās pašas ,,vecās tantes´´ sūdzēties. esmu tos stāstus šad tad dzirdējusi. bet no malas viss, protams, izskatās skaisti

Ar KO tie veči 40+ ir labāki par sievietēm 40+?
tiešām, Laskovij? kur Tu šito rāvi? neatceros, ka starp manām skolas vai studiju biedrenēm tajā laikā kāda būtu pinusies ar 40 gadīgu. tas būtu tāds notikums par ko visi runātu.

Ar KO tie veči 40+ ir labāki par sievietēm 40+?
labojums- zināma vīriešu daļa

Ar KO tie veči 40+ ir labāki par sievietēm 40+?
labi, Torpēdi, pats uzprasījies. es atkal nesaprotu, par ko te jābrīnās. ir zināma vīriešu (arī sieviešu, nenoliegšu), kuri nesaprot, ka novecošanas process ir neatgriežams. spogulis gan rāda kaut ko citu, tāpēc vienīgais veids (viņuprāt), kā mēģināt saķert aiz astes jaunību ir jauna, meitas vecuma sieviete, bet vienīgais veids, kāpēc jauniete būtu ieinteresēta večukā ir nauda, kuras atkal nav,...

Kā pareizi veidot attiecības pēc 40+?
ko nozīmē - pareizi veidot vai pieprasīt? 40+ cilvēks jau ir izveidojies un tagad mēģināt pieprasīt kaut ko mainīt otram vai pašam lauzt sevi, lai tikai izpatiktu būtu vistodaļ muļķīgi. bez tam, lai kā arī censtos pielāgoties otra ,,pieprasīšanai´´ pēc kāda laika tarakāni vienalga izspruks ārā. runājot par jaunatni, nav viņi nebūt karstgalvīgi, vismaz es, tajos gados biju daudz...

Kas ir īsta mīlestība?
ja cilvēks 41 gada vecumā nezin, kas ir mīlestība, tad tas ir dīvaini, lai neteiktu skumji.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
nabaga Bumbums! tad tāpēc tā sieva aizgāja.

Sveetki, paardomas un skumjas
ja jau nepiepildītie sapņi un vēlmes sadeg ugunskurā, tad pēdējais laiks jaunām vēlmēm un sapņiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu