gertrude

Sieviete (51)
iepazīties ar gertrude

76 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Tev kā vīrietis, tā problēma. kur Tu viņus atrod?

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
pierakstu blociņā - ,,vīriešus nedrīkst biedēt ar hobijiem´´ un sāku domāt, kā lai nomaskē stelles. :)

Ko nozīmē ja sieviete profila foto ieliek bildi ,kur rokā tur glāzi
katrs saprot pēc savas samaitātības pakāpes.

Latviešu sieviešu gara trulums
viss teksts ir tupuma smaile. cilvēks Latvijā atgriezties netaisās, bet latviešu sievietes noliek uz nebēdu. dzīvojot UK tik liela izvēle, jeb arī tur sieviešu prasības nemaz tik mazas nav, tāpēc vienīgā izklaide ienākt šeit un izspļaut žulti.

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
kaut kā neticās, ka cilvēkam nav neviena drauga, rada vai paziņas. nu nemēdz tā būt. pat tādam ,,vēzim vientuļniekam´´, kā man pietiekami liels cilvēku loks, kuri nepametīs nelaimē. vēl jo vairāk cilvēkam, kurš grib draudzēties un komunicēt, tā nevajadzētu būt. ja Ziemassvētkos jūties tik vientuļi, kā stāsti, tad ir vairākas tūrisma firmas, kuras piedāvā tieši braucienus...

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
kaut kā neatceros, ka kāds no pazīstamiem vīriešiem, interesētos par horoskopiem. bet tā, es arī katru mēnesi palasos, ja nepatīk Delfu, ir Apollo, vai yotubē vesela raganu brigāde, vismaz kādā būs labas lietas. un tad vēl tas čika astrologs, kuram viss ir tik ļoti slikti, ka jau paliek smieklīgi.

Aksioma
par veciem jokiem Kains Ābelu nosita. ļoti sena aksioma.

Cik labi vai slikti esošajās attiecībās apspriest bijušās attiecības?
kā bija tas teiciens - viss, ko pateiksiet, pēc tam var tikt izmantots pret Jums.

Alus ar augļu sulām
vienam masāžu ar piesitienu, otram alu ar zemeņu garšu... kuda mir kaķitsja (kur tā pasaule veļas)

Vai tik loti ir janosoda?
netaisos nevienu nosodīt, bet brīžiem skatoties mūsdienu estrādes ,,māksliniekus´´, nāk prātā, ka tarifikācijas skates nemaz tik peļama lieta nebija.

Kā rodas alkoholisms?
alkohols mazās devās ir nekaitīgs jebkurā daudzumā :)

Kāpēc vīriešiem patīk nekoptas sievietes?
neticu (Staņislavska balsī) neticu, Tevis dotajam sieviešu apraksta. atzīsties, ka aiz skaudības par biezajiem brūtgāniem pusi pieliki klāt.

Vai tas nebus parak uzbazigi?
nesūti viss, kārtīgas mātesmeitas tā nedara, viņas klusi sēž stūrītī un pacietīgi izšuj krustiņdūrienā:)))

Bet, kas skūpstījis Latviešu meiču...
un paldies Dievam, ka nav rādījies, jo kā saka, var jau vīrieti izvest no laukiem, bet laukus no vīrieša, nekādi. nekā personīga, tā čista vo kosmoss.

Kāpēc mēs tomēr zaudējām?
filmu iesāku, bet nenoskatījos. nepatika un neuzrunāja. mans Namejs ir no ,,Degošā pilskalna´´ un pārējām L.Pura grāmatām. var jau saprast, ka filmā Viestura pils smuki izskatās jūrmalā un visas citas ekstras, bet nē un viss. par jautājumu, vāciešiem tomēr bija pieredze iekarošanas karos, viņi prata saskaldīt jau tā ne īpaši draudzīgi dzīvojošās ciltis, tā pati Zemgale jau faktiski...

Bet, kas skūpstījis Latviešu meiču...
iemācīties ne tikai var, bet arī vajag, jo bez tā nu nekādīgi.:) Jančuk, lūdzu sīkāk par to mineta un menueta sintēzi, lai cik man laba iztēle, šito nekādi nesanāk vizualizēt.

Par gudrību kā sunim (vai kucei) uz sienakaudzes..
gājējus un mirējus nedrīkst aizturēt.

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
,,Vai tomēr nebija cita ceļa, kā sodīt vainīgo nepazemojot viņa ģimeni?´´ pastāsti , Kurt69, kā? par miesas bojājumu nodarīšanu draud kriminālatbildība, par īpašuma bojāšanu arī, bet tā, varbūt vismaz antireklāma nostrādās.

oho beigas
ja pareizi atceros, reģistrējoties OHO, nav jāparakstās par ,,Tu šeit būsi mūžīgi mūžos līdz nāve mūs šķirs´´, vienmēr var izdzēsties. par troļļiem, piekrītu, pēdējās tēmas bija vienkārši briesmīgas, BET OHO ir viena laba opcija, kuras ļoti pietrūkst citos portālos - sarkanie īkšķīši.

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
tam nav nekādas saistības ar vecumu. ir cilvēki ar kuriem var ,,dzīt zosi´´ par jebkuru tēmu un abiem būs jautri, bet ir tādi, kuriem aiz visnevainīgākas frāzes jau spīd ,,vai tiešām, tu domāji, ka es domāju, ka Tu domā´´.

Dilemma
Jānīt, mīļo zaķīt, Tu to savu indi varētu katru rītu nodot aptiekā, i pašam būtu vieglāk, i cilvēkiem palīdzētu.

Dilemma
nesaki viss! ne visi vīrieši vēlas bērnus, dažiem jau ir pietiekoši un ja profesore labi izskatās, viņai ir daudz lielākas iespējas iepazīties, nekā slaucējai bez izglītības. neskaties tik daudz tos krievu seriālus, kur katrai slaucējai tiek pa oligarham, dzīvē tā nenotiek.

Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns?
Bumbum, nu cik var, prezervatīvi katrā veikalā pie kases. stāvoklī nevar palikt, ja seksa vietā dzer tēju, ja kas.

Lauva vai kaķene?
sieviete var atļauties būt mājas kaķene, jā līdzās ir Kaķis, kurš spēj atstiept tik daudz peļu, lai pietiek gan pašiem, gan kaķēniem. tikai maz to īsto Kaķu (nekā personīga), tā kā jāceļas vien no dīvāna un jākļūst par perdošo lauvu.

Rekomendaacijas
domāju, Bumbuma tēma, bet nē, tas laikam ir lipīgi un plešas platumā:) par tēmu, piekrītu Riebeklei, es arī uz tekstu ,,līdz šim neviena nav sūdzējusies´´ prasu vismaz kādu kontaktpersonu, bet neviens nesaka. tā kā, grūti ar tām rekomendācijām.

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu?
pašiem negribot, tas ir kā? ejot garām pa ielu pakrita un uzrāva sev virsū? sen jau vairs nav viduslaiki, kontracepcijas metodes ir kādas nekādas.

Sievietes attieksme...
kas iet zem nosaukuma - pavadīt kopā brīvo laiku? brīvais laiks, kā zināms ir vakari un brīvdienas. kā pasniegsi 13-gadīgai meitai, ka tagad brīvdienās mēs vairs nebrauksim uz Siguldu, neiesim uz teātri utt., tagad es to darīšu ar kādu tanti. 13 gadi ir bīstams vecums. jeb tomēr, pavadīt kopā brīvo laiku ir satikties uz vienu ,,ātro´´, kamēr meita pie draudzenēm.

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
Bumbum, pēc šitā Emanuāla Arsāna pīpē stūrī:) attiecīgiem izdevumiem neesi mēģinājis savus stāstus piedāvāt, būtu kāda kapeika klāt pie algas.

Nav īsti saprotams,ko sievietes vēlas oho.lv...
fargo, klasika ir un paliek klasika, vēl tikai zeķes (baltas) zandalēs un iepazīšanās garantēta:)

Divi mīļotie...
katrs dzīvo kā grib, prot un var atļauties, pārējiem nav par to nav nekādas daļas. iemest šādu jautāju OHO ir dot lielisku iespēju izpausties visiem svētajiem liekuļiem.

Kā pietrūkst vidējam Oho iepazīties gribētājam?
patīk mums te muļļāties, tāpat kā Tev:)

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
,,ar tukšu vēderu Tu zobinu necilāsi´´ (citāts iz ,,Vella kalpiem´´)

"Nosodi savu tuvāko"
mīļā Camille, parādi man kaut vienu psīchologu (vai kas viņi tur skaitās), kas uz citu cilvēku problēmām nepelnītu naudu. Zadornovam bija joks, ka šāds pamācītājs no Kalifornijas māca sibīrietim izkāpt no savas komforta zonas. no video noskatīšanās problēmas nerisinās, katram pašam jātiek ar savu dzīvi galā, bet ja Tev tas palīdz, uz priekšu.

"Nosodi savu tuvāko"
dzīve ir pārāk īsa, lai iespringtu par citu domām. ja nemaldos bija teiciens ,, pat ja Tu būtu eņģelis, kādam vienalga nepatiks Tavu spārnu vēzieni´´. lai gan ir vesels bars cilvēku, arī pieminētā kundzīte, kuri citu dzīvotmācīšanu pelna naudu, nekādu pārmetumu, kur aitas, tur cirpēji.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
lai ko arī teiktu ,,lieliskās garīgās saskaņas piekritēji´´, ilgtermiņā, nekas labs nebūs. +/- 10 gadi, tā jau ir cita paaudze, citi uzskati, citas sarunu tēmas.

Kā viss notika?
nu vai zini, Aivar! līdz šim es uz Tevi skatījos, ka parasto Vaimanu Frīdi, no kura visas sievas aizmukušas un jebkurš tēmas pieteikums ir jauns iemesls pavaidēt, bet par Staļina slavināšanu, kā izsūtītā mazmeita, goda vārds, krautu pa ausi. Staļins un Ivans Bargais viņam varoņi! nu kur šitādi rodas?????

Kurā brīdī sākas attiecības?
nepareizi, burleska, sieviete izdzēra kafiju, seksu neiedeva, bet paziņoja, ka grib tās attiecības, un viņš tagad šausmās domā - ko darīt, ja viņa tik daudz dzers to kafiju, tak dārgi:)

Attiecības ar krietni jaunāku vīrieti – pieredze?
zinu ģimenes pāri ar tieši šādu vecuma starpību, dzīvo kopā jau gadus 25+, galvenais kopīgas intereses un mazāk domāt, ko par to teiks citi.

Vai daudziem skauž citu veiksme?
šito izlasot, Bumbum, rodas tāda sajūta. ka Tev skauž, ka mums neskauž :))))

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
īsti nesapratu par ko uzbrauciens man:) Draboss, buča par sēni, kā kulaks uz acs!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu