gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

88 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sievietes un nauda.
Džonij, uz Tavu ,,visinteresantāko jautājumu´´ tika dotas pilnīgi godīgas atbildes. 1. laupīt Bonijas un Klaida stilā neiesim; 2. dzīvē ir bijis pietiekoši daudz pieredzes, lai nemestu visu pie malas un nesāktu no nulles. un varbūt beidzot sāc dzirdēt to, kas katru dienu tiek malts un malts - ir sievietes, kuras pašas spēj sevi uzturēt, bet blakus vēlas adekvātu vīrieti, nevis...

Kas ir Jūsu Džeimss Bonds?
Mūrs, pilnīgi piekrītu

Vai atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā kas to ir uzdevis?
ko tad Tevi vairs ķidāt? mēs tāpat visu zinam - sieva aizgāja, liekais svars, pasaule ir tik ļauna, vienīgais, kas uztur pie dzīvības ir ikdienas tēmu likšana iekš PA.

Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības?
šitš tēma tiek cilāta vismaz 2x nedēļā un ja Bumbumam nenāk miegs, tad vēl trešo reizi ar :) ak, Torpēdiņ, viedais kentaurs Tu mūsu, jāsaka draudzenes omes vārdiem ,,Tu nu zini!´´(pēc kā ir un pēc kā nav pieprasījums)

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
gadi ir tā lieta, ko grozīt var tikai oho anketā. cīnies vai necīnies, skaitītājs griežas uz priekšu. lai ko arī neteiktu daži ,,sava vecuma sieviešu nīdēji´´, pārskatot pēdējā skolas salidojuma bildes, sievietes kopumā izskatās labāk.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
ak, mīļā furnitūra, liec Tu mūsu lieko svaru mierā, kā mēs liekam mierā Tavus tarakānus.

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
mūžu dzīvo, mūžu mācies un beigās vēl uzzini, ka esi ,,lēta´´. :) uzskatu, ka ja ir forša sarakste, nevis tikai ,,čaukāietsexugribi´´ ir jāaiziet vienam uz otru paskatīties klātienē. nekad neesmu sapratusi opciju ,,tikai sarakste´´, ko var mēnešiem runāt ar svešu cilvēku, tad es labāk adu zeķi.

Vai vajadzētu pasteigties pamest pirmajam?
Džentelmenis nekad nešķiras no sievas, bet iekārto tā, ka sieva šķiras no viņa. (sena angļu paruna)

Rupjā valoda pie stūres
īsti nesaprotu par ko cepiens. lamāties pie stūres ir normāli pat tādai vistodaļ zolīdai kundzītei kā man.:) pašai jābrīnās, kādus tik visādus interesantus vārdus es nezinu:)

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Bumbum, beidz sapņot! Ej laukā, tik jauks laiks! Reālajā dzīvē tā nav, nav un vēlreiz nav!

Vai vīrieti var saukt par iedomīgu, ja viņš uzdrīkstas neatbildēt uz nepieklājīga satura vēstuli?
tātad, Tu uzraksti ,,čau, kā iet?´´ un sievietei jāatbild ar izvērsta satura vēstuli. kāpēc? es neņirgājos (lai gan vajadzētu), tikai mēģinu saprast, kāpēc?

Ekomersija no dziļiem laukiem? Vai pasts darbojas?
varu nedaudz padalīties pieredzē ar etsy. pirms pāris gadiem pirka ļoti labi, sevišķi pirms Ziemassvētkiem, tagad pirktspēja ir kritusies. pie vainas tie paši ķīnieši. dzirdēju pat baumu, ka amerikāņu amatnieki taisījuši dumpi un saita īpašnieki uzlikuši kaut kādu filtru. bet ar pasta darbību viss kārtībā.

Nelaimīgs mīlnieks vai LUPATA?
vienmēr esmu apbrīnojusi cilvēkus, kuri spēj patiesi lielu mīlestību bez sāpēm un asarām ar tekstu ,,zaudēt ir jāprot skaisti´´, nomest aiz stūra un lepni paceltu galvu mesties nākošajās attiecībās.

Vīriešu izdevumu
arī Tu , Neron(Jūlija Cēzara bals tonis). ilgi turējos, bet labi, piemetīšu arī savu pagali ,,utošanās ar to kafiju´´ tēmā. 1. visas sievietes nav tik nabadzīgas, lai nevarētu izmaksāt sev vakariņas un kafiju, 2. mēs saprotam, ka arī vīriešiem ir nepieciešami finansu resursi augstāk minētajām lietām. tad varbūt tiešām jābeidz satikties un viss. nav randiņu, nav kafijas, miers...

Kad atriebība kļūst par dzīves jēgu!
ej ārā, saulītē un paņem palasi ,,Grāfs Monte Kristo´´.

Sekss pirmajā randiņā?
atkal šovakar... par sexu pirmajā randiņā. svēta lieta, jau kādu nedēļu nav bijusi šī ,,orģinālā´´ tēma. pieredze pozitīva, viedoklis arī :)

Vai ir gadijies ka izlietu ūdeni vairs nesasmelt!?
ir gadījies. un? cilvēki mēdz savā starpā komunicēt, kas vienam joks, otram liela sāpe. tad jau vispār jāpārstāj runāt, būs miers.

oho vai kur ?
bēdīgi, až asara nobira - piselīgās vīri savākuši, eglītes izcirstas, asorti beigušies, atliek tikai sēdēt un lamāt maku, kurā vējš svilpo

vai vientuļš cilvēks var būt laimīgs?
īsti vientuļš cilvēks var būt tikai tad, ja dzīvo viens uz salas okeāna vidū, bet arī tad Robinsonam piesitās kazas, papagailis un Piektdienis:) bet tā - ir bērni, radi, draugi, kaimiņi, darba kolektīvs utt, tā kā nekāda vientulība nesanāk, vakarā ir prieks aizslēgt aiz sevis dzīvokļa durvis un atpūsties no visa. ja vientulība bija domāta šādi - tad atbilde ir - jā, cilvēks var justies laimīgs,...

3 īpašības
godīgs, gudrs, laba humora izjūta

Jautājums vientuļajiem.
pareizi, visas viņas tādas, kā retrogrādais Merkurs pārklāsies ar Veneru un Svaru zīmē uzausīs Bālais Mēness, Tavam naudas makam būs kirdik:)

Jūsu vēlamais veids - kur (kādos apstākļos) gribētos iepazīties nopietnām attiecībām?
faktiski jau internets arī ir pēdējais salmiņš tādām mazpilsētas kundzītēm, kā piemēram es, jo kur lai maršrutā darbs- mājas-darbs- mājas, iepazīstas? kultūras pasākumos? atkrīt, tie vīrieši, kuri ierodas, jau ir ar otrajām pusītēm. rokdarbu pulciņus vīrieši neapmeklē. tad kur?

Vai Tu varētu NOGALINĀT cilvēku?
Bumbum, šodien tak svētki. varēji uzcept tēmu ,,ko katrs darīja 90.gada 4.maijā´´ vai ,,cik balts galdauts šodien būs uz galda´´, sliktākajā gadījumā ,,vai ir labi svētkos piekopt ģimenes dzīvi´´, bet Tu par slepkavībām. nav labi, pavisam nav labi.

Ko darītu ar UZBĀZENI?
autoram tomēr vajadzētu konkretizēt tēmu - viņš pats uzbāžas vai viņam uzbāžas. un ko nozīmē ,,varbūt pat esat attiecībās visu laiku uzbāžas´´?

Sievietes vai ir nācies tēlot orgasmu?
vai, vai, nekādi nevaru saprast, Bumbum, Tu tiešām esi dumjš vai vienkārši dunduks. varbūt labāk palasi kādu grāmatu, dodies garās pastaigās vai kā citādi sevi nodarbini.

Izlaistas sievietes
galīgi izlaidušās - nedod, negrib kreklus gludināt, tikai ziepēt asti(varbūt kāds var paskaidrot, ko tas nozīmē), ja tic tam zivju puisim divas tēmas zemāk.

Cik noprotu tad šeit visas grib tikai miesisku baudu.
īsti nevar saprast - sāpe par to, ka nedod vai par to, ka negrib kreklus gludināt?

Mūsdienu teātris, opera, balets
nesen sanāca radu lokā saruna par līdzīgu tēmu - spriedām, ka gribam uz teātri, bet tādu īstu - ar skaistiem tērpiem, kustībām. ir jau saprotams, ka tērpi maksā lielu naudu, bet iet piemēram uz ,,Ķiršu dārzu´´, kur visi staigā melnos palagos kaut kā negribas.

Vai tiešām visas sievietes domā ka vīrieši grib tikai seksu?
vai tiešām Tu domāji, ka es domāju, ka Tu domāji :)

Kāpēc vīrietim pēc šķiršanās vairs nav nevienas un terorizē bijušo sievu?
tāpēc jau arī mīļākās pazuda, ka sieva aizgāja. mīļākajām parasti tiek ziedi- konfektes, sievai pelēkā ikdiena un negācijas. spriežot pēc tēmas pieteikuma, vīrietis diezgan psihs, tāpēc arī mīļākajām vairs nebija vajadzīgs. nedomāju, ka viņam bērni ļoti vajadzīgi, tā drīzāk ir vēlēšanās bojāt nervus bijušajai sievai. vajag pakonsultēties ar juristu, ir iespēja dabūt tiesas lēmumu par netuvošanos...

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
ja atmiņas varētu izgaisināt, saplēšot fotogrāfijas, dzīve būtu daudz vienkāršāka, vai ne?

Kā pateikt ir cilvēks tiešām nojūdzies vai nav?
tiešām, Bumbum, pastāsti mums - Tu esi nojūdzies vai vienkārši savdabīgs?

par attieksmi ...
labojums - ne valsts valodā

par attieksmi ...
pašas vien viņus (nebūt nerunāju par visiem), mīļā spārnu _meitene, esam izlaidušas. kā gan citādi vīrietim pēc apmaiņas ar 3 vēstulēm, ienāktu prātā prasīt ,,kādu pikantu foto´´? un apvainoties, ja atsaki. starp citu, nesen mani nosauca par fašisti un pasūtīja uz 3 burtiem tāpēc vien, ka atteicos sarakstīties valsts valodā.

Humora diskriminācija
piekrītu nerātni_stāsti, tagad ir 10 tēmas, komentēt nav ko. mani visvairāk kaitina tā pastkastītes piespamošana ,, jauni komentāri Tavā komentātajā tēmā...´´, ja interesēs, pati paskatīšos, bez degunā bāšanas.

Kāpēc atsakās iedot savu numuru,ja vienojāmies sazvanīties?
cilvēkam vajag kādu hobiju - viens krāj markas, otrs māla velniņus, cits telefona numurus. telefona grāmatu ar mobilo numuriem tak nav, tad nu ieraksta blociņā ar ādas vākiem un priecājas, uzreiz pašapziņa ceļas.

Sapošamies par godu kam?
tā viš i:) aizej vienreiz uz veikalu neuzkrāsojusies un trenniņbiksēs - uzreiz satiksi VISUS, pat tādus, ko satiec tikai reizi gadā :)

Cik daudz katrs ir kādam piederēt un cik daudz grib lai tas otrs pieder viņam?
cilvēki ir dažādi, nevajag visus mest par vienu kārti. es, piemēram, esmu ,,vēzis vientuļnieks´´ un esot attiecībās bija ļoti grūti pieņemt to, ka otram cilvēkam visu laiku gribas būt blakus, man vajag savu privāto telpu. mana draudzene savukārt labi jūtās, kā ,,salīmējusies ledene´´, tas ir, ja vīrietis ir blakus 24 stundas diennaktī. ir labi ja satiekas 2...

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
var jau saprast ļauža sāpi- sievietes dzīvo kopā ar alkāniem un cietumniekiem, bet šitāds palietotais viens un viens. kā tur lai nekliedz uz debesīm Otro Lieldienu rītā.

Cik gudram ir jabut virietim, lai sieviete nesaubitos, ka vins ir mulkis??? =)
kāpēc sievietei būtu vajadzīgs muļķis? kāds jauns modes novirziens vai zibakcija?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu