gertrude

Sieviete (52)
iepazīties ar gertrude

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Kādreiz ģimene tika uzskatīta par svētu un neaizskaramu. Tāpēc neviens neiedrošinājās to izjaukt C teica Aivars, kuram bijušas 5 sievas un 3 bērni(vai otrādi).

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
man neko no tās sievietes nevajag, bet ja viņa man kaut ko iedotu, nu drusciņ, nu kaut kafiju izmaksātu, tad uzreiz cita lieta:) nābadziņš(ar garo ā un vilkt ilgi)

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
tie, kas nav gājuši neies arī par velti, ja piemaksātu, tad varbūt. aiziet un sareģistrēties pie notāra vai zagsā, nemaksā nekādu zirga naudu, vienkārši atrunas. kad pieņēma likumu, ka viens laulāts pensionārs, pēc otra nāves, gadu var saņemt otra laulāta pensiju, bija īsts precēšanās bums.

Cik ļoti ir atkarīgs dāmas kopējais noskaņojums no laba drāziena?
Bumbums jaunu Ameriku atklāja. malacis! tagad vēl atliek tikai izdomāt velosipēdu.

Vai jūtat cenu celšanos un vai Jums patika, kā bija iepriekšējā reizē?
mums ļoti patīk cenu celšanās, jau iepriekšējās reizes bija foršas, bet šī ir vienkārši fantastiska:))) ak, Dievs, kāds āpsis! (Lilitas Ozoliņas balsī)

Tepiķis.
interesanti, ka tepiķu esamība/neesamība dzīvoklī nosaka tautību :) galvenais, lai cilvēks savā mājoklī jūtas ērti, ar tepiķiem vai bez, tas ir katra paša ziņā. man pat koridorā ir tāda ,,briesmīga bezgaumība´´, kā pašausts lupatu grīdas celiņš. droši var ieplest acis un pavaimanāt, bet man patīk un viss!

Sapņu pilis
man, kā sievietei virs 50, gribētos sīkāku skaidrojumu terminam ,,dzīvošana´´, kā pēc autora domām tā izpaužas?

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
jaunieši nelien soctīklos:)))) kā tad, vēl pasaki, ka viņi brīvajā laikā gana govis un gatavo strazdu būrus:))) man gan patīk - var paskatīties ceļojumu bildes un secināt, ka, es arī uz turieni gribu, vai ieraudzīt jaunu rokdarbu un saprast, ka man arī vajag šitādu lakatu, utt. un ja kas, nav dzirdēts, ka kādu ar varu turētu soc tīklos un ar pistoli pie galvas spiestu lasīt citu rakstīto.

Kamdēļ tiek liktas bildes ar ķermeņa fragmentiem
un kādēļ tiek liktas bildes ar zaķīšiem, kaķīšiem un aktieriem? nav OHO tāda uzstādījuma, ka bildē jābūt redzamam profila īpašniekam un pirms tam vēl jāiziet moderatora pārbaude. tā kā visas iespējas izpausties.

Augstākā gudrība
slinkums meklēt linku ar Visocka dziesmu par dvēseļu pārceļošanu.

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
gribēju paskatīties, kas tas ir par brīnumu, un Google bez šitā izmeta vēl kaudzi ar visādiem nedzirdētiem un neredzētiem augiem. ko tik neizdomā! a es... piparmētras un raspodiņi, jūtos galīgi atpalikusi :)))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu