gertrude

Sieviete (51)
iepazīties ar gertrude

79 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

"Nosodi savu tuvāko"
mīļā Camille, parādi man kaut vienu psīchologu (vai kas viņi tur skaitās), kas uz citu cilvēku problēmām nepelnītu naudu. Zadornovam bija joks, ka šāds pamācītājs no Kalifornijas māca sibīrietim izkāpt no savas komforta zonas. no video noskatīšanās problēmas nerisinās, katram pašam jātiek ar savu dzīvi galā, bet ja Tev tas palīdz, uz priekšu.

"Nosodi savu tuvāko"
dzīve ir pārāk īsa, lai iespringtu par citu domām. ja nemaldos bija teiciens ,, pat ja Tu būtu eņģelis, kādam vienalga nepatiks Tavu spārnu vēzieni´´. lai gan ir vesels bars cilvēku, arī pieminētā kundzīte, kuri citu dzīvotmācīšanu pelna naudu, nekādu pārmetumu, kur aitas, tur cirpēji.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
lai ko arī teiktu ,,lieliskās garīgās saskaņas piekritēji´´, ilgtermiņā, nekas labs nebūs. +/- 10 gadi, tā jau ir cita paaudze, citi uzskati, citas sarunu tēmas.

Kā viss notika?
nu vai zini, Aivar! līdz šim es uz Tevi skatījos, ka parasto Vaimanu Frīdi, no kura visas sievas aizmukušas un jebkurš tēmas pieteikums ir jauns iemesls pavaidēt, bet par Staļina slavināšanu, kā izsūtītā mazmeita, goda vārds, krautu pa ausi. Staļins un Ivans Bargais viņam varoņi! nu kur šitādi rodas?????

Kurā brīdī sākas attiecības?
nepareizi, burleska, sieviete izdzēra kafiju, seksu neiedeva, bet paziņoja, ka grib tās attiecības, un viņš tagad šausmās domā - ko darīt, ja viņa tik daudz dzers to kafiju, tak dārgi:)

Attiecības ar krietni jaunāku vīrieti – pieredze?
zinu ģimenes pāri ar tieši šādu vecuma starpību, dzīvo kopā jau gadus 25+, galvenais kopīgas intereses un mazāk domāt, ko par to teiks citi.

Vai daudziem skauž citu veiksme?
šito izlasot, Bumbum, rodas tāda sajūta. ka Tev skauž, ka mums neskauž :))))

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
īsti nesapratu par ko uzbrauciens man:) Draboss, buča par sēni, kā kulaks uz acs!

Viss labs,kas ir bijis un,kas būs,bet ne tagad...
drīzāk skumīgi ir tad, ja kāds nāk iekšā cita radītajā pasaulē un norāda, kā vajag dzīvot un kā nevajag. ne visi vēlas ģimeni, ne visi vēlas bērnus, ir cilvēki, kuri vislabāk jūtās vieni. bija pat pētījums par vientulības gēnu, ja nemaldos tāds piemīt 8% cilvēku, bez tam, ja kāds pāris reizes ir ,,dabūjis pa degunu´´, tad kāpt atkal uz tiem pašiem grābekļiem kaut kā negribas.

Sabiedrība.
kā man patīk Aivars:) pat ja kāds ieliktu tēmu par šķūnīša remontu, viņš pievilktu klāt politiku un ļauno valdību. bet par pieteikto tēmu - pievienojos tiem, kuri neko nesaprata.

Cik nopietnas var būt attiecības,ja viens uzklausa nepamatotas baumas.?
jaunībā, kad vēl nav dzīves pieredzes + jaunības maksimālisms, tas būtu pieņemami, bet ja sasniedzot 40+vecumu, cilvēks vairāk uztraucas par to, ko ,,viena tante teica´´, tad ir bēdīgi. nekādus padomus nedošu, viss tomēr atkarīgs no Tevis pašas, Tavām jūtām pret konkrēto cilvēku un izturības, jo viegli nebūs.

Multfilma (bērniem) Pastuška i Trubočist
un es domāju, ka tēmu atkal uzcepis Torpēdis:) vismaz viena jauka pasaka Andersenam ir - ,,Nagažu paugurs´´ vienmēr esmu uzskatījusi, ka Andersena pasakas ir reālas, kā dzīvē. cik daudz ir gadījumu ,,un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi un nomira vienā dienā´´? neviens jau nezin, kas notika ar, piemēram, Pelnrušķīti, gadu pēc kāzām.

Vakariņas četratā.
kāpēc nevar kuģī stikla glāzes?

Senvārdi sadzīvē?
širce un ankambaris ir ikdienā lietojamie. un reizi divos mēnešos apmeklēju balbieri.:)

Galvenā mūsdienu sievietes problēma ir atrast vīrieti, kurš būtu vīrišķīgāks nekā viņa!
mana galvenā problēma, goda vārds, nav atrast vīrieti.

Cik lielas ir kopējās perspektīvas?
jaunībā uz visu skaties caur rozā brillēm, jo vecāki paliekam, jo vairāk utu redzam otra kažokā. ir arī tā, ka negribas iespringt un tiek izdomātas dažādas atrunas no sērijas ,,tikai divas rokas´´. bet atbildot uz jautājumu, jā, ir bijuši pirmais, otrais utt.randiņi.

Laiks un attiecības
tātad, pēc Tava uzskata, ja man patlaban nav nekādu attiecību, ne laimīgu , ne nelaimīgu, tad es ko...nedzīvoju? dzīvē bez attiecībām ir vēl daudz citu fīču, jeb kā reiz izteicās kāds gudrs cilvēks;,,nu nesastāv visa dzīve tikai no gultas.´´

Neviens nav vainiigs
kādu linoleju pīpē? 3 reiz izlasīju, neko nesapratu.

mans draugs ir sācis daudz lietot sīvo .ko darīt ,kā likt samazināt devu?
neko , sakrāmēt mantiņas un ņemt ,,kājas pār pleciem´´, jo kamēr cilvēks pats negribēs samazināt devu, nekas nenotiks.

1kg vai 1 litrs
fiziku neatceros, bet plastmasas spainītī, kurā lej 3l medus, ietilpst tikai 2 kg aveņu (rudens)

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
Nazi, tad gan Tu esi smalks!

Vai piekrītat ka nav nesmuku dāmu?
urrā! Bumbums atgriezies ar nāvīgi orģinālu tēmu:))) Nazi, Tu arī mācījies LLA?

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
arī te, nu cik var! nepietiek jau, ka ik pa laikam FB parādās ,,slaveni vīrieši un viņu neglītās sievas´´ vai kaut kā tā. varbūt vēl jāierosina likums ,,smukie tikai ar smukajiem´´. lai cik arī dīvaini tas neliktos, ir cilvēki, kuriem garšo konfektes, nevis iesaiņojamie papīrīši.

Ko darīt ja prāts ir pārāks par sirdi?
cik daudz nelaimīgu attiecību nebūtu pat iesākušās, ja kāds būtu kaut nedaudz pieslēdzis prātu, tā kā priecājies, tā ir veiksme, nevis neveiksme.

Kā aizmirst
dīvains jautājums. aizmirst var sākt mēģināt, cilvēku neredzot, bet dzīvojot kopā-nereāli.

Kā lietot alkoholu "saprāta robežās" ?
Gojko, priekā! kā esot teicis Arvīds Grigulis, kad par viņu saņemta sūdzība partijas komitejā:,,esmu dzēris, dzeru un dzeršu, salātos neesmu gulējis, neguļu un negulēšu.´´

Kāpēc dāmas ir tik sliktās domās par kungiem?
protams, un sekss tikai trešdienu vakaros reizi mēnesī ,,misionāru pozā´´ tumsā zem biezas segas :))) Bumbum, Tu paliec arvien jocīgāks:)

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
Gojko, piedod, ka sagraušu Tavas ilūzijas, bet ar tiem gulbjiem tā viss gluži nav, pēc DNS analīzēm izrādījies, ka viņi šmauc pa kreisi tāpat, kā citas radības.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Torpēdi, aļļo, kāda propaganda, ja mēs tur dzīvojām un visu labi atceramies! pareizi, tagad mēs esam kalpu lomās, bet tad gan bijām ,,īstie savas zemes saimnieki´´ ( ja pareizi atceros, bija tāds plakāts}. :) neviens jau nesaka, ka tagad ir iestājusies paradīze, bet salīdzinoši, atpakaļ atgriezties nav vēlēšanās.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Torpēdi, nejauc padomiju ar bērnību. bērnībā vienmēr debesis ir zilākas un vārnas lielākas. vienīgais labais, kā jau daži kolēģi minēja, bija bezmaksas izglītība. tikai ne visiem veikalā strādājošās krustmātes visu iznesa par sētas durvīm, bija arī parastie cilvēki, kuri lai tiktu kaut vai pie normāla šampūna vai zobu pastas pusdienu stāvēja rindās. un runājot par bērnību, mums Saldus centrā bija...

Vai te daudz labas "mantas´ uz izķeršanu?Vai krāmi pārklājušies ar putekļiem?
eh, Bumbum, tik sen nebiji rādījies, bet tēma atkal tā pati vecā! varēji taču izdomāt, ko interesantāku.

Vecais labais jautājums par dzimumu vienlīdzību:D
,,neņēma kājas apakšā´´, no šīs vietas sīkāk un lielākiem burtiem.

Vai ir iespējams glābt vīrieti no afēristes?
bet Tu taču pati pirms laika skandēji, ka galvenais ir ,,Lielā mīla´´ un ja gadītos īstais, tad mestos kaut uz pasaules malu ar čemodānu rokās. kur tad tagad problēma?

Kas Jums dārgās galvā darās?
nē, neesam, bet kaut reizi dzīvē gribas uz tādu paskatīties:)

Nonest zvaigznes no debesīm
jebkuru solījumu nepildīšana. un pilnīgi vienalga no vīrieša vai sievietes puses, diemžēl tas iet plašumā, laikam visi labi atceras Eināra slaveno frāzi ,,nu kā var nesolīt!´´:) BET ir tāda veca krievu multenīte pieaugušajiem, saucās, ja nemaldos ,,Tālā zvaigzne´´, ir vērts noskatīties.

Kā tādi suņi...
ja esi vilku barā, jākauc līdz.:) visus jautājumu uzdevējus neaprej. jautājums, tā, čisto v kosmoss, kādu reakciju gaida cilvēks, kurš pārējos nosauc par zema intelekta nervoziem suņiem. interesanti, vai arī kompānijā, aci pret aci, atļaujies šādus tekstus?

Vai uzturēšanās iepazīšanās saitā dara jūs laimīgus?
laimīgu varbūt gluži nē, bet jautrāku noteikti. bez tam, visi nedzīvo Rīgā, kur muzeji un izstādes uz katra stūra.

Vai ir ētiski būt nežēlīgam pret pūli un pūļa cilvēkiem?
Andri, kamēr Tu tik ļoti uztraucies par pūli, pūlis mierīgi, bez uztraukuma dzīvo. kamēr Tu cepies par new york times, pūlim ir ģimenes, bērni, mazbērni, mīļākie/kās, suņi, kaķi, gurķi burkās, sēnes mežā uc., uc. varbūt Tev vajag ieviest kaut daļu no nosauktā un dzīvē parādīsies arī citas krāsas, nevis tikai melnā?

Kā domājat,vai virtuāli "it kā foršas"dāmas dzīvē ir foršas?
kas tad nu, Bumbum? Tava ,,dāma´´ gaisu izlaida, un jauna no Ķīnas vēl nav pienākusi, ka jāinteresējas par svešām dāmām?

Testa uzdevums.
mājai trīs stāvi, 12 logi, četri īrnieki. kurā gadā nomira sētnieka vecmāmiņa? (J.Hašeks)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu