gertrude

Sieviete (51)
iepazīties ar gertrude

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vāveru laizīšana.
tāds mazohisma paveids - turēt mājās ezi un laizīt. var saprast mazohistu, bet ezim ta kāds prieks?

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
vispār, ja pareizi atceros, Lombrozo teorija nedarbojās.

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
Torpēdi, kas ar Tevi? sāc interesēties par iepazīšanos? vecs paliec?

Iepirkšanās ārzemju interneta veikalos - kā to dara?
interneta veikalu lapu apakšā ir piedāvājums ar norēķina veidiem. man labāk patīk karte.

Interesanti ....?
šis jautājums ar apskaužamu regularitāti uzpeld reizi mēnesī, tā arī nesaprotu vai cilvēks ir tikko piereģistrējies un tiešām vēlas zināt vai ir vērts mēģināt, vai kāds no vecajiem kadriem izmisīgi vēlas sev pievērts uzmanību.

Kā nepieļaut dažādām sadzīves likstām sevi izsist no līdzsvara?
laiku pa laikam nelielas skumjas un nedaudz pesimisma ir pilnīgi normālas izjūtas, arī nedaudz paraudāt ir noderīgi. ja gadās kādas nepatikšanas, mēdzu padomāt vai man tas būs svarīgi pēc 5 gadiem vai nē, parasti jau sanāk, ka nē, tad var padusmoties, paraudāt un doties tālāk.

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
Man Torpēdī vienmēr paticis viņa optimisms :)

Mī Tū
kā kam stāstīt?! protams, šeit PA, padalies ar tautu, varbūt beidzot kļūs skaidrs, kāpēc Tev tik ļoti nepatīk sievietes.

prostamola reklāma
sūdzies tiesībsargam, ja tas nereaģēs Eiropas Cilvēktiesību tiesai un pieprasi kārtīgu kompensāciju par Tavas problēmas iznešanu tautā.

Kapēc virieši metas glābt sievieti?
Dana, varbūt tas nav pats Bumbums, bet viņa slavenā dāma un tagad mēs visu operu lasīsim no abām pusēm :)

Facebook-ko tur dod?:)
coldland, draugos var piereģistrēties tikai tad, ja kāds uzaicina. FB pārsvarā tomēr ir izklaide, interešu grupas - rokdarbi un humors.

Tuvojas 8.marts...
atkal šovakar... pareizāk gan būtu teikt- svētā, ikgadējā 8. marta sveikšu-nesveikšu, priecājos par sveicieniem- man nevajag diskusija. jā, gribu , lai sveic, gaidu ziedus.

Jo mazāk sievieti mēs mīlam, jo vairāk viņa mīles mūs !
gribētos jau gan, bet vairumā gadījumu tā tomēr nenotiek. lielākā daļa sieviešu, neskatoties uz romantismu un citiem -ismiem, tomēr ir praktiskas būtnes. un arī nelaimīga mīlestība reiz beidzas, jeb kā teica viedais Zālamans ,,pāries arī tas´´.

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
Bumbum, beidz fantazēt. jautājums pēc būtības - ko Tava dāma( pieņemot, ka viņa ir reāla, nevis gumijas) strādāja pirms tam un ko dara tagad?

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
attālums ir šķērslis, sevišķi ja esi 40+ ar labu darbu, dzīvesvietu utt. labi, teiksim dzīvokli var izīrēt (ja nu kas), bet vai pārceļoties kaut vai uz otru Latvijas malu tiksi pie adekvāta darba, ļoti šaubos.

Kāpēc cilvēki pazūd sarakstes laikā?
tā viņi mēdz darīt. pazūd ne tikai tādi, kas dzīvo Nīderlandē, pazūd pat tādi no kaimiņmājas:) bet ja nopietni, no pieredzes, attiecībām no attāluma nav nākotnes, arī tādām, kas bijušas ļoti tuvas.

Vēlme tiešām diskutēt vai izrādīties?
tak nomierinies, spējam veidot dialogus gan ,,ārpus siciālās interneta vides´´ (ļoti smalki teikts), gan ,,siciālajā interneta vidē´´. kāpēc tik ļoti jāiespringst par citiem? tā ir vēlme diskutēt vai izrādīties?

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
jau otrā lapa, bet autors tā arī nav sniedzis atbildi uz vistodaļ vienkāršo jautājumu - ko tad viņš te īsti meklē. būtu paskaidrojis un miers mājās.

Travel RSP
ar Travelu biju Igaunijā, patika. šogad braukšu uz Holandes ziedu svētkiem, programma izskatās laba.

Feramoni!
ja vienam pie visa vainīga valsts, tad otrai feromoni. bet varbūt pelēkā pele tam foršajam vīrietim uzcepa pankūkas, nevis sēdēja oho un cepa vienu tēmu pēc otras.(tā, čista v kosmoss, kā teiktu oho klasiķi)

Kāpēc mēs kādu mīlam?
diezgan dīvains formulējums mīlestībai - ,,kopā justies labi´´. ja tiešām uz šīs pasaules ir tikai viens cilvēks ar ko kopā justies labi, tad tas ir visai bēdīgi. nav grūti tā dzīvot?

Kā pareizi organizēt Sado Mazo seksa rotaļas?
t;adi nu ,,vientiesīši´´mēs esam, bet daudz jautrāk ir piedalīties kārtējā Bumbumu kolektīva diskusijā, nekā apspriest transmisijas eļļu(kas tas par zvēru?)

Kunilings! Par un pret!
eh, gramatika, gramatika... kāpēc visām sievietēm ir jāpieņem, ka kāds vīrietis kaut ko dievina?

Kāpēc jāmelo
cilvēki (arī vīrieši) mēdz būt noguruši, ne garastāvoklī un jopcik, viņiem mēdz arī sāpēt galva. bet, ko es te sapņoju, viņam pilnīgi noteikti ir randiņš ar citu, varbūt pat ar vairākām.

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
atkal šovakar... vai svinēsiet Valentīndienu? vai vīrieši jāsveic 23.februārī, bet sievietes 8.martā? kad biju attiecībās (vells, kur labi skan), svinējām un kāpēc gan, ja cilvēkiem kopā ir labi, neatrast vēl vienu iemeslu apsveikt vienam otru.

Mirkļa brīdis.
izlasīju tēmu vairākas reizes, bet tā arī nesapratu, kur ir teksts par vardarbību pret sievietēm, ja izskan aicinājums apšaut večus. ja godīgi, tad vienīgais, ko tiešām iegribējās ir paskatīties acīs šī eksemplāra latviešu valodas skolotājai.

Pēc kuras tikšanās reizes jāuzstāda sievietei ultimāts?
šāda tēma būtu piedodama divdesmitgadniekam, bet cilvēkam, kurš pēc 2 gadiem iekāps piektajā gadu desmitā, ir visai dīvaina. interesanti, kā līdz šim brīdim ir dzīvots?

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
tēmā atkal tiek jaukta kopā siļķe ar zemeņu zapti, tiek sākts ar balsošanu un beigts ar atbalstu reālajā dzīvē. man kaut kā ir paveicies - reālajā dzīvē nav ,,kontaktpersonu´´, ir draugi, radi, darbabiedri, kuri ne vien reiz vien ir atbalstījuši, bet ja autorei ir tikai ,,kontaktpersonas´´, tad daudz kas kļūst saprotams.

Vēstules par laiku....
kāds man var paskaidrot kāpēc Torpēdis ieraugot smaidiņu ķer vērsi? 1.par ko tad vērsis vainīgs? 2.kur viņš pilsētā tiek pie vērša?:) bet par tēmu - vistodaļ normālas vēstules. labais tonis nosaka, ka vispirms jāparunā par laiku, tad par mācībām un beigās jāpasaka kāds ass vārds.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
paskatījos anketā - pastāv 4 ienākumu opcijas, tā no 1200e, izskatās pieklājīgi. vīrietim ienākumi 300 un 650, kaut kā ... kā teica vīriņš vecajā krievu multfilmā ,,malovata buģet´´(būs par maz). tas jau ir 100 un 1 reiz malts, ka diezin vai kāda gribēs pasliktināt savu dzīves līmeni ar vīrieti, kura ienākumi ir 300e.

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
kur Torpēdis pazudis ar ,,visgudro´´ secinājumu, ka sieviete ir veca pēc 20? šitāda tēma netiek lietderīgi izmantota!

Tautisks krēslu pārklājs.
paskaties Limbažu tīnes mājas lapā, viņiem vajadzētu būt.

Vai nav par vēlu mācīties sesku kursos? IR tādi, solīdi.
kāds taču bija izdresējis seski darīt alutiņu. kas dzer alu? - vīrieši. tātad Tavs dresētais seskis brūvēs alu un pievilinās vīriešus. ļoti vērtīgi:)

Pazīšanās zīme
jauna biznesa niša ,,nēsājiet mūsu ,,koka sūdiņus´´ un jums pilsētā būs mīlestība no pirmā acu skata´´:)

Kāpēc ir tādi, kam tā prasās kādam pateikt ko neglaimojošu?
Bumbum, Jūsu autoru kolektīvs šo tēmu ir cilājis jau pāris reizes, tak vienojaties savstarpēji, citādi kļūst neinteresanti.

69-64-67
vai, cik jauki, ka neesmu vienīgā atpalikusī. autors jau diskusijas pieteikumā varēja paskaidrot, kas zem kura numura un tad mēs paustu viedokļus, bet tagad nekā

Nevaru bez tevis dzīvot
nabaga Torpēdis! kāda ļauna (viņa vecuma, tās ir tās īpaši ļaunās) sieviete piesējusi viņu pie krēsla un liek klausīties šlāgerus. :) sirds iet pušu no tādas pārestības!

Nameja gredzens..?!
Kokote man izņēma vārdus no mutes par ,,Vectēvu..´´, tiešām jauka filma. man Namejs mazāk saistās ar Grīnu, vairāk ar Ziedoņa Pura romāniem. ir taču forši, ka latviešiem beidzot ir augsta līmeņa filma, nevajag meklēt ,,lielo vēstures patiesību´´ mākslas filmā.

Vai neprecējusies skan labāk nekā šķīrusies?
ir cilvēki, kuriem nekad nebūs labi (sk.Torpēdis) - šķīrusies, tātad kašķīga, brīva - nevajadzīga, atraitne - noveda vīru kapā, bērnu nav - nespēj piedzemdēt, bērni ir - meklē, kam uzgrūst utt, utt. tāpēc domāju, ka anketai tik milzīgi liela nozīme nav, ja kāds gribēs iepazīties, uzrakstīs un tad jau kā veidosies komunikācija.

Vai vajag veidot attiecības tikai tāpēc ka citiem tās ir?
protams vajag, Bumbum, tāpēc tagad ej, izveido attiecības, tad nāc atpakaļ un par visu pastāsti mums. dažādi padomi īpaši pareizā attiecību veidošanā un ļauni komentāri garantēti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu