gertrude

Sieviete (53)
iepazīties ar gertrude

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kuram influencerim seko tu?
no latviešiem nevienam. sekoju vairākiem ukraiņu un krievu rokdarbnieku kanāliem yotubē un fb, žēl, ka neprotu spāņu valodu, viņiem ir interesanti meistari.

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Bumbum, Tu mums kā tāds deputāts, pašam ,,dāma´´, bet joprojām rūpe par citiem kungiem:))))

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
jautājums, tā intereses pēc - Bumbum, Tu pats esi govi slaucis, dārzu stādījis un dzenājis vistas no puķu dobēm? gudrinieks, ibio(citāts no vilxa)

Ko meklē vīrieši 50+?
kādi vēl ceļojumi? te katra otrā tēma ir pievaimanāta par sieviešu dārgajiem hobijiem, tai skaitā - ceļošanu.

Kamdēļ tĀda nepatika pret sievietēm ?
ja bailes no zirnekļiem, ja pareizi atceros, saucās arahnofobija, tad bailes no sievietēm varētu būt feminofobija. tīri cilvēciski saprotams, ka cilvēki ar vienādu kaiti lasās baros un dibina interešu pulciņus, tikai , kāpēc iepazīšanās portālā? kāpēc te ir tik daudz feminofobu? kāpēc, Karl?

10+10+10
kā var zināt, ka visām sievietēm gados ,,ar seksa kvalitāti sūdīgi´´? pasakiet kā? hokejs un futbols tiešām nepatīk, bet arī ne visi vīrieši ir fani, sevišķi pēc tā, kāds pēdējos gados ir Rīgas ,,Dinamo´´, par futbolu vispār nerunāsim.

kāpēc sievietes ir morāli sapuvušas?
kas pēdējā laikā notiek ar PA? kur palikuši adekvātie komentētāji - vīrieši? nāc kad gribi, viena vienīga sieviešu nolikšana un lamāšana. vai tiešām palikuši tikai pāris Vaimanu Frīžu, kas no rīta līdz vakaram pieraud ēteru?

Iespējamais iemesls tautas izmiršanai
ak, cik ļauna ir šī modernā pasaule! sieviete vairs negrib ,,pildīt pienākumus pret ciemu´´(kāds smalks apzīmējums ,,neviena mani negrib savākt un uzturēt´´ vietā). izrādās, ka sievietei drīkst būt arī labsajūta, karjera un izglītība, cik zemiski:)))

Vai oho dāmām nevajadzētu pamacīties no gejiem?
viss sarežģītais izrādās ļoti vienkāršs, tad, lūk, kāpēc visās tēmās autors uzbrauc sievietēm.

Vīrieši atkal un atkal krīt lamatās
Palasies PA un žēl sametās to nabaga lamatās krītošo vīriešu, cik grūta dzīve, pat durvju atvēršana sievietei skaitās manipulācija. Bet tad tā padomā par radiem, draugiem un kaimiņiem un saproti, ka velns nemaz tik melns nav, apkārt par laimi, pilnīgi adekvāti cilvĕki un Vaimanu Frīdi par laimi sēž internetā

Kāpēc sievietes nevēlas uzņemties atbildību?
nācās kādai kafiju izmaksāt? nabadziņš. tad, kad šitādi nabadziņi sāk runāt par sievietēm un atbildību, vienmēr atceros savu kursa biedreni, kuras vīrs - liels zemnieks, saņēmās kredītus un neražas gadā, kad nevarēja atdot procentus, izdarīja pašnāvību. viņa palika viena ar maziem bērniem un maksājumiem uz kakla. un neko, tika galā, cik zinu tagad viss ir kārtībā. tas par to , kā atbildību...

Par koronavirusu!?
ko tik tā Vanga visu nepareģoja, galvenais pievilkt attiecīgo pareģojumu, attiecīgajam notikumam, tāpat, kā ar Nostradamusu. ja kas, tad pēc Vangas pareģojuma Eiropa aizgāja bojā jau 2010.gada atomkarā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu