gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

92 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas ir īsta mīlestība?
ja cilvēks 41 gada vecumā nezin, kas ir mīlestība, tad tas ir dīvaini, lai neteiktu skumji.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
nabaga Bumbums! tad tāpēc tā sieva aizgāja.

Sveetki, paardomas un skumjas
ja jau nepiepildītie sapņi un vēlmes sadeg ugunskurā, tad pēdējais laiks jaunām vēlmēm un sapņiem.

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Līguci, 17 gadīgs ar maģistra grādu, tas ir smalki:), cik spējīgi tie mūsdienu jaunieši:) bet par teiciens ,,katru dienu kā pēdējo´´ man vienmēr šķitis muļķīgs. es pēdējā dienā gulētu šūpuļkrēslā un dzertu šampanieti, vēl skriet un kaut ko mēģināt paspēt... nu nē.

Vīrieši mednieki....
kā man patīk šitie pilsētnieki - ,,vai, vai, stirniņas, zaķīši, uķi-buķi´´. lielākie postītāji, kādus var iedomāties. tāpēc es par medniekiem un šaušanu.

Ko jūs darītu ja ilgāku laiku PA vairs neparādītos nevienas jaunas tēmas?
mēs dikti saskumtu un šausmīgi raudātu:))) bet ja nopietni, nekādas ,,jaunās´´ tēmas jau Tu neliec, pāris sižeti, kurus katru nedēļu dažādās variācijās atkārto.

Ko nozīmē "labi sūkāt"?
Ingucīt, Kuks tak diskusiju zemāk norādīja - jāprot vārīt kotletes un cept debesmannu vai otrādi:)

ĶERMENIS!
nu re, kuks10 kārtējo reizi pierādīja, ka vīriešiem mīlestība iet caur vēderu, lai ko arī teiktu pārējie :)

kartupeļu vagas.
ko var ņemties ar tiem ,,visiem´´, it kā pieauguši cilvēki. ja kādam nepatīk , lai vago paši. kā teica ,,Ledus laikmeta´´ oposumi:,, re, cik interesanti sanāca!´´:)

Ko domājat par tagad tik ļoti sludināto NEperfekcionismu?
darbs ir darbs, bet par pārējo - varbūt jaunībā bija aktuāli, ko par mani domā vecāki, kolēģi un kaimiņu tante pretējās mājas logā. esam taču pieauguši cilvēki un dzīve, ja kas, īsa, un izniekot sev atvēlēto laiku uztraucoties par to ,,vai tiešām viņa domāja, ka es domāju, ka viņa domāja´´, atvaino, bet ir stulbi. arī ,,perfekcionisti´´ kļūdās, tikai to prasmīgi slēpj.:)

Draudzenes.
diezgan neskaidrs tēmas pieteikums. vīrietim sievietes ir kā draudzenes -čomi ar ko patusēt vai draudzenes - mīļākās? pirmajā gadījumā, ļoti šaubos vai kāda ķildosies, otrajā... pats vien esi vainīgs, loģistiku vajag pareizi nomenedžēt.

Vai ar gadiem esam notrulinājušies un zaudējuši jutekliskumu?
nekas nekur nav pazudis, ar īsto cilvēku ir gan trīsas, gan ugunis, gan ņurcīšanās, gan viss pārējais

Ko dāmas un kungi vispār grib sagaidīt no attiecībām?
galvenajos vilcienos, lai pašreizējā dzīves kvalitāte nepasliktinātos, ne materiālajā, ne garīgajā ziņā. patiesībā - tik vienkārši.

meitenes kaapeec juus negribat daliit daiktu ar citaam meiteneem?
nu cik var malt vienu un to pašu reklāmu? jau kurais mēnesis un tiešām neviena neķeras?

No kurienes rodas problēmas?
tāda ir dzīve, Bumbum. dzīviem cilvēkiem vienmēr ir problēmas, jo to vairs nebūs, būs smukas baltas čībiņas un orķestris spēlēs sēru maršu.

Cilvēks un hobijs
kā tad,es arī vēlētos satikt vīrieti - adītāju, varētu mainīties jauniem musturiem, kopīgi noadīt kādu zeķu pāri. sapnis :)

Sausais atlikums
tātad Torpēdis katru dienu sāk ar politinformāciju ,, un tad es viņām teicu... noliku pie vietas... beigās visas raudāja´´ un kolēģi mutes pavēruši ,, ak, Torpēdi, Tu nu gan ir gudrs, kā tāds jūras asaris´´. :)

Lielākais kauns
vai dieviņ, Torpēdi, ja mani cepinātu uz uguns, es atzītos pat Kenedija slepkavībā un Aleksandrijas bibliotēkas nodedzināšanā:)

pensionāru portāls.
tas jau skan pēc uzsaukuma ,,katrai kundzītei pēc 40, ņemt kādu mācekli un izskolot.´´:) bet ja nopietni, mani vienmēr pārsteidzis tas, ka jauni cilvēki caurām naktīm ņemās pa šādiem portāliem, jo ja paskatos uz savējiem, viņiem ir pilnīgi citas darīšanas.

raksturs
raksturs nemainās, mainās attieksme pret dažām lietām. pēkšņi atkal pamani, ka debesis ir zilas, saule spīd un dzeguze kūko.

Ko jūs sakāt par precēšanos pēc 40?
kas tad nu, Bumbum? kāda Tevi bildināja un tagad esi sprukās? neparko nepadodies! kā mēs bez Tevis iztiksim, nepamet mūs!

Kas brīvas dāmas mudina sasieties ar precētiem kungiem?
tikai un vienīgi apzināta izvēle. būsim reāli, manos gados, mazpilsētā satikt brīvu, normālu (nevēlos nevienam uzbraukt vai aizvainot) vīrieti ir tāda pati iespēja, kā uz ielas saskrieties ar dinozauru.

Vai prostitūtas darbs ir vienkāršs?
paziņa kādu laiku strādāja par apsargu stāvlaukumā, kura teritorijā atradās pirts, kurā noteiktās dienās notika pasākumi ar meitenēm. viņš vēl ilgi pēc tā darba skandināja ,,nabaga meitenes, nabaga meitenes, ja Tu redzētu, tos vīriešus, kas tur iet, nabaga meitenes´´

Kas, vainīgs pie publikācijas?
tiešām, kāpēc Svetka drīkst, bet Raivis nedrīkst?:) ja jau bilde tiek izkārta publiskā vietā, tad ir grēks to neizmantot reklāmai vai antireklāmai, laiks rādīs.

Sievietes un nauda.
Džonij, uz Tavu ,,visinteresantāko jautājumu´´ tika dotas pilnīgi godīgas atbildes. 1. laupīt Bonijas un Klaida stilā neiesim; 2. dzīvē ir bijis pietiekoši daudz pieredzes, lai nemestu visu pie malas un nesāktu no nulles. un varbūt beidzot sāc dzirdēt to, kas katru dienu tiek malts un malts - ir sievietes, kuras pašas spēj sevi uzturēt, bet blakus vēlas adekvātu vīrieti, nevis...

Kas ir Jūsu Džeimss Bonds?
Mūrs, pilnīgi piekrītu

Vai atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā kas to ir uzdevis?
ko tad Tevi vairs ķidāt? mēs tāpat visu zinam - sieva aizgāja, liekais svars, pasaule ir tik ļauna, vienīgais, kas uztur pie dzīvības ir ikdienas tēmu likšana iekš PA.

Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības?
šitš tēma tiek cilāta vismaz 2x nedēļā un ja Bumbumam nenāk miegs, tad vēl trešo reizi ar :) ak, Torpēdiņ, viedais kentaurs Tu mūsu, jāsaka draudzenes omes vārdiem ,,Tu nu zini!´´(pēc kā ir un pēc kā nav pieprasījums)

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
gadi ir tā lieta, ko grozīt var tikai oho anketā. cīnies vai necīnies, skaitītājs griežas uz priekšu. lai ko arī neteiktu daži ,,sava vecuma sieviešu nīdēji´´, pārskatot pēdējā skolas salidojuma bildes, sievietes kopumā izskatās labāk.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
ak, mīļā furnitūra, liec Tu mūsu lieko svaru mierā, kā mēs liekam mierā Tavus tarakānus.

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
mūžu dzīvo, mūžu mācies un beigās vēl uzzini, ka esi ,,lēta´´. :) uzskatu, ka ja ir forša sarakste, nevis tikai ,,čaukāietsexugribi´´ ir jāaiziet vienam uz otru paskatīties klātienē. nekad neesmu sapratusi opciju ,,tikai sarakste´´, ko var mēnešiem runāt ar svešu cilvēku, tad es labāk adu zeķi.

Vai vajadzētu pasteigties pamest pirmajam?
Džentelmenis nekad nešķiras no sievas, bet iekārto tā, ka sieva šķiras no viņa. (sena angļu paruna)

Rupjā valoda pie stūres
īsti nesaprotu par ko cepiens. lamāties pie stūres ir normāli pat tādai vistodaļ zolīdai kundzītei kā man.:) pašai jābrīnās, kādus tik visādus interesantus vārdus es nezinu:)

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Bumbum, beidz sapņot! Ej laukā, tik jauks laiks! Reālajā dzīvē tā nav, nav un vēlreiz nav!

Vai vīrieti var saukt par iedomīgu, ja viņš uzdrīkstas neatbildēt uz nepieklājīga satura vēstuli?
tātad, Tu uzraksti ,,čau, kā iet?´´ un sievietei jāatbild ar izvērsta satura vēstuli. kāpēc? es neņirgājos (lai gan vajadzētu), tikai mēģinu saprast, kāpēc?

Ekomersija no dziļiem laukiem? Vai pasts darbojas?
varu nedaudz padalīties pieredzē ar etsy. pirms pāris gadiem pirka ļoti labi, sevišķi pirms Ziemassvētkiem, tagad pirktspēja ir kritusies. pie vainas tie paši ķīnieši. dzirdēju pat baumu, ka amerikāņu amatnieki taisījuši dumpi un saita īpašnieki uzlikuši kaut kādu filtru. bet ar pasta darbību viss kārtībā.

Nelaimīgs mīlnieks vai LUPATA?
vienmēr esmu apbrīnojusi cilvēkus, kuri spēj patiesi lielu mīlestību bez sāpēm un asarām ar tekstu ,,zaudēt ir jāprot skaisti´´, nomest aiz stūra un lepni paceltu galvu mesties nākošajās attiecībās.

Vīriešu izdevumu
arī Tu , Neron(Jūlija Cēzara bals tonis). ilgi turējos, bet labi, piemetīšu arī savu pagali ,,utošanās ar to kafiju´´ tēmā. 1. visas sievietes nav tik nabadzīgas, lai nevarētu izmaksāt sev vakariņas un kafiju, 2. mēs saprotam, ka arī vīriešiem ir nepieciešami finansu resursi augstāk minētajām lietām. tad varbūt tiešām jābeidz satikties un viss. nav randiņu, nav kafijas, miers...

Kad atriebība kļūst par dzīves jēgu!
ej ārā, saulītē un paņem palasi ,,Grāfs Monte Kristo´´.

Sekss pirmajā randiņā?
atkal šovakar... par sexu pirmajā randiņā. svēta lieta, jau kādu nedēļu nav bijusi šī ,,orģinālā´´ tēma. pieredze pozitīva, viedoklis arī :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu