gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Izsolē nopirkts dzīvoklis.
lieta tāda, ka dēls nopirka izsolē dzīvokli, bet tas vēl joprojām ir apdzīvots. juridiskā puse it kā teorētiski zināma, vēlējos pajautāt, vai kādam bijusi praktiskā pieredze, kā un cik ilgā laikā...

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai vīriešiem var tā pavisam akli un nesavtīgi uzticēties?
ja vilku baidies, tad mežā nav, ko meklēt, jeb ja tik ļoti bail, ka atkal piekrāps utt, var atrast sev kādu citu nodarbi.

Kā piedot sev?
1. viss, ka mūs nenogalina, padara stiprākas; 2. Tu nekad nevari zināt, uz ko varēji uzrauties, ja ceļā nebūtu pagadījies šis vīrietis, varbūt iznākums būtu vēl sliktāks; 3. kā teica Zālamans ,,pāries arī tas´´, dod laikam laiku un būs labi.

cik tad iisti tie sexpartneri sievietei ir pieklaajiigi?
un? kāda Tev darīšana gar svašām sievietēm, brāli Teodor?

cik tad iisti tie sexpartneri sievietei ir pieklaajiigi?
interesanti, kas tieši Tavā dzīvē mainītos, ja visas oho sievietes nosauktu īstos ciparus? sekotu nākošā diskusija par tēmu ,,es tāds balts, pūkains, tikai ar sievu zem deķa tumsā, bet apkārt vienas palaistuves´´? celtos vismaz pašapziņas līmenis?

Vai tiešām gudrākais piekāpjas?
sākumā piekāpjas tas, kuram attiecības ir svarīgas un savi nervi arī. un līdz zināmam laikam visi laimīgi un apmierināti, bet pacietības kauss palēnām pildās un sāk plūst pāri. to es tā, iz pieredzes. ja attiecības jau pašā sākumā ir balstītas uz nepārtrauktu piekāpšanos, nekas labs nav gaidāms.

Uz ko pavedina alkohols (saprātīgās devās)?
nesen izlasīju FB - alkohols saprātīgās devās ir nekaitīgs jebkurā daudzumā :)

Veiksmīga iepazīšanās-vai tā ir kā laimes spēle.
protams, veiksme, bet tas nenozīmē, ka pašam nekas nav jādara lietas labā.

Lielie bērni.
kontrolē un kā vēl. mana māte arī savā laikā kontrolēja un pārbaudīja, tādēļ es ļoti piedomāju, ko daru un centos pēc iespējas mazāk jaukties dēla dzīvē. taču tagad brīžiem ir tāda sajūta, ka atgriezušies vecie laiki :)

Varbūt Latvijas vīrietim ir jākļūst prasīgākam partneres izvēlē?
varbūt autors varētu paskaidrot vienkārši un saprotami, kāpēc sievietei vajadzētu gribēt zagli, liekēdi un bezdarbnieku? kāpēc?

Kāpēc sievietes mēdz būt arī tik lētticīgas?
man kaut kā neticās, ka tas vēl tagad notiek, varbūt pašā sākumā kādas uzķērās uz āķa, bet tagad pietiekami daudz informācijas. ir jābūt ar ļoti lieliem putniem, lai atbildētu uz, piemēram, šādu vēstuli (autora stils saglabāts) ,,Es atklāju interesants man būs mīlestība, lai būtu labs laiks ar jums. Man bija precējies, bet tagad izcelt man ir Dēls, viņš ir 14 gadus vecs tagad, es esmu veida un...

Pa novadiem
kā visu mūžu Kurzemē nodzīvojusi pusčangaliete, varu teikt, ka kurzemnieki ir grūti iekustināmi, to esmu novērojusi gan pie saviem darba kolēģiem, gan koncertos.

Vai tas liecina par gudrību? Sākās pie tēmas "Ko šeit vīrieši...", bet turpinājas privāti
Sakta, tas ir kā Orvelam ,,visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem´´. tas ka autore jau kuro dienu visas sievietes sauc par palaistuvēm ir labi, bet kad pašai (baltajai, pūkainajai ar īpaši auKsto tikumības līmeni) kāds ko neko pasaka, tad spalvas pa gaisu.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
man gan, attiecībā uz ,,vīriešu darbiem´´, rokas aug no ,,nepareizās vietas´´. nē, es tiešām esmu centīgi mēģinājusi, bet naglas iedzenas šķībi, skrūves neskrūvējās. pēdējais ,,lielais darbs´´, ar ko patiesi lepojos bija kurpju plauktiņš, kaut kas gan palika pāri un dēls, ieraugot, smīnēja pa visu ģīmi, bet izjucis vēl nav.

Vai tad tiem kas ir OHO.lv nav dzīves?
Tu pārāk aizraujies ar ,,vai tiešām Tu domāji, ka es domāju, ka Tu domāji´´ tēmu. vai nav vienalga, ko kāds domā, galvenais, ka pats zini, ka Tev ir dzīve un punkC.

Kāpēc cilvēki dzer?
nevajag meklēt iemeslu, tur, kur tā nav. dzer tāpēc, ka garšo.

Internetveikala reklāma oho.
Marsieti, es Lāču maizi nepirktu pat tad, ja tā būtu nocenota.:)

Internetveikala reklāma oho.
devu sev zvērestu, pat ja man ļoti kaut ko vajadzēs, no viņiem nekad nepirkšu, kaut piemaksāšu, bet no viņiem nepirkšu.

Par baļķi savā acē.
ja Bumbumam problēmas ar jaunu tēmu cepšanu, tad atliek tikai palaist uz rinķi vecās un pareizi vien ir, jau ceturtdiena, bet liekā svara problēma šonedēļ vēl nav cilāta. malacis:)

Pieredze ar "angļu" dzīvojamajiem vagoniņiem.
vagoniņā nodzīvoju gadu Īrijā. vasaras saulē (Īrijas) bija ļoti karsts, par kondicionieri nemācēšu teikt, mums nebija, bet ir vēl tāds mīnuss, ka bija problēmas ar ventilāciju, lietus laikā krājās mitrums, drēbes pelēja.

Ko darīt ja ir iepatikusies šausmīga,nejauka,briesmīga sieviete?
te vietā ir vecais krievu teiciens ,,pret ko cīnījāmies, uz to arī trāpījām´´, un tā Tev tiešām arī vajag, jo vajadzēja rakstīt par jaukām sievietēm, būtu tādu dabujis, bet ja cilvēks vaid kādas visas sliktas un ar bumbām, tad tādu arī dabū. karma

Mācēja taču kādreiz mīlēt, sow, what the F?
drīkst, es arī citēšu klasiku? kā teica Volands - cilvēki, kā jau cilvēki, tikai dzīvokļu jautājums viņus sabojājis.

Vai sievietes dominātores biežāk paliek vienas?
domāju, ka lielākā sieviešu daļa vēlētos, lai vīrietis tiešām ir ģimenes galva, BET reālā situācija diemžēl ir savādāka. nevēlos nevienu aizvainot, varu tikai padalīties ar savu negatīvo pieredzi. bijušajās attiecībās, cerēju, ka vīrietis būs tā galva un es rūpēšos par pavardu, bet cilvēks to darīt pat necentās un man nācās vilkt tālāk gan par sevi, gan par vīrieti. kādu brīdi to var paciest,...

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
jadore pareizi pateica ,,negribu, lai mana finansiālā situācija pasliktinātos´´.

Kā jūtas vīrietis ģimenē?
tas, ka šāda tipa vīrietis spēj seksot 2 stundas, nokauj visu ticamības momentu

Kā var rasties jebkādi jautājumi publiski, ja vīrieša un sievietes attiecības ir atklātas?
lielākais vairums cilvēku tomēr ir sabiedriskas būtnes, kam patīk parunāt par laiku, par mācībām, par attiecībām - savām vai svešām.

Vai ta ir,ka cerība mirst pēdējā?
lai kā arī grābekļi mūs nemācītu, sirds vienalga tic brīnumiem:)

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
nē, nav. tā kā esmu abās ierakumu pusēs, tad uzmanos gan kā gājējs, gan braucējs. kā veca tautas gudrība māca :,,sargies pats un Dievs Tevi sargās.´´

Kādēļ baidās izrunāties?
ir cilvēki ar kuriem nav iespējams vienkārši izrunāties, no ,,ir tikai viena patiesība un tā ir manējā´´ sērijas.

Kāpēc sabiedrība vairāk nosoda sievietes-staigules nekā vīriešus staiguļus.
nevajag iespringt par to, ko it kā nosoda sabiedrība. sabiedrība ir tik ļoti pārņemta ar sevi, ka tai nav laika kādu nosodīt.

Grāmatas
no latviešu autorēm šogad atklāju Francisku Ermleri, izrādījās vistodaļ labi detektīvi. grāmatas parasti ņemu bibliotēkā, vienīgi Zvaigznē uz atlaidēm, atļaujos sev uzdāvināt kādu rokdarbu grāmatu.

Vai te ir daudz vecas nevienam nevajadzīgas plekstes?
un es domāju, ka Mavam bans beidzies, ka atkal šāda ,,dziļi intelektuāla´´ tēma parādījusies.

Vai tiešām daudzas sievietes domā,ka vīrieši ir tik primitīvi un tiem pietiks tikai ar smuku ārieni?
jā, domā.

Kāpēc brīva sieviete, kura nevēlas nopietnas attiecības izraisa izbrīnu?
tādēļ, ka tas ir lielākajā sabiedrības daļā iesakņojies stereotips - ja blakus ir vīrietis, vienaga kāds, tad esi zirgā, bet ja nav - galīgā neveiksminiece. un nav vērts skaidrot, ka labāk jūties viena, laiku pa laikam ar kādu satiekoties veselības uzturēšanas nolūkos. tāpēc uz kārtējo stulbo jautājumu, es parasti atbildu Raiņa vārdiem ,,sasmēlies es esmu saules, nu man pietiks visam...

Nacionālā piederība un pārliecība.
ir svarīgi. ir būtiski. nē, nevarētu, pat nemēģinātu.

Kā izturēties pret provokatoriem?
cepot katru dienu pa pāris tēmām no sērijas ,,ak, es nabadziņš un ļaunā pasaule´´ jau nu vajadzēja uzaudzēt kaut cik biezu ādu, lai nevajadzētu iespringt par nepatīkamiem komentāriem. bet par tēmu, man ļoti patīk tas teiciens ,,pat ja Tu būtu enģelis, kādam vienalga nepatiks Tavu spārnu spalvas.´´

Ziemassvētki padomju laikā!
mēs vienmēr svinējām, neskatoties uz to, ka patēvs bija kolhoza partijas skretārs. studentu gados, Ziemassvētku laikā parasti iekrita sesija, tad visa grupa savācāmies svinēt vienā istabiņā, pat zīlējām. ja pareizi atceros, tad meitene, kurai kurpe nokrita ar purnu uz durvīm tiešām nākošajā gadā aprecējās. :) tā kā, kas gribēja, tie svinēja, kas negribēja, meklēja iemeslu.

Ko Tu visvairāk gribētu atrast pie dāvanām zem eglītes?
pareizos plauktiņus, jo gan galvā, gan dzīvē totāls bardaks.

Veikals "LIDL" Lietuvā vai esat to jau apmeklējuši...?
normāls veikals, esot Možaikai, regulāri apmeklēju. neteiksim, ka ļoti jau nu lētāk, bet nedaudz var ietaupīt. sestdienās tur skan tikai latviešu valoda.

Vai pareizi
tikai neizlogojies! nezinu kā citiem, bet man ļoti patīk lasīt Tavus piedzīvojumus DG :)

Laikam jau visādām muļķēm tā arī VAJAG,ka tie veči viņas vazā aiz deguna!?
jāpiekrīt 14:21 rakstītajam. ja cilvēks internetā jau otro dienu lamā visus un visas, tad var tikai pašausmināties, kas notiek mājās. brīnīšos, ja rīt vai jau šovakar nebūs tēma par dumiķēm, kas pieņem visus jākļus, kuri pamet sievas vienas kliedzot un aurojot, jo diez vai normāls vīrietis to ilgi izturēs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu