gertrude

Sieviete (50)
iepazīties ar gertrude

74 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
ja pareizi sapratu, tad Bumbums runāja par sadzīves ķibelēm, bet ieradās Vaimanu Frīdi un atkal panesās, kā visas Latvijas sievietes grib tikai to naudu. bet par tēmu- jā, gan darba, gan sadzīves ķibeles ļoti ietekmē attiecības. es pati arī nemāku ,,nenest darbu uz mājām´´. ir bijis visādi

Paaugstināts testosterona līmenis
ērglis, Tu mūsu :)

Īstais cilvēks?
uzsildīta zupa arī ir uzsildīta zupa. lai gan, tikai pārgulēt, lai pumpas nemetas, par ko ne, bet ne jau stundu klausīties sarunas par mašīnām, das ist zu viel (tas ir par daudz). bet vispār neklausies mūsos un dari , kā vēlies!

Attiecību-hobija, jeb bailes tās veidot?!
tā tas ir Tessa, tikai interesanti, ko šāds Latvijas sieviešu nīdējs dara portālā, kura kontingentu pats pasludinājis par iznīcināmu? un es jau domāju, ka Bumbumam jauns hobijs, šitāda vilšanās:)

Bāleliņš
ar to, ka viņš ir latvietis, un punkC.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
viennozīmīgi nē!

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
nav dūmu bez uguns - kāpēc Tev svešai dāmai bija jāmiedz ar aci, ja pašam sava gumijas dūdiņa mājās?

Vai ir tā ka meklē vienu, bet atrod kaut ko pavisam citu?
viens no Mērfija likumiem skan apmēram tā, ka meklēto atradīsi, ja sāksi meklēt, ko citu.

Garantija precēm Latvijā
,,Pats no zemniekiem pa leeto uzpeerk dabiigaa naavee mirushos un slimos lopus ,´´ no šīs vietas sīkāk, kur ir tie zemnieki, kuriem tik traki mirst lopi un kā viņi tā brīvi var tos lopus pārdot pa kreisi. nu tak kaut drusciņ izdomā ticamus šausmu stāstus!

Garantija precēm Latvijā
tiešām interesanti, laikam pasaulē ir vairākas Latvijas, jo šajā, kurā dzīvoju es, telefons tika salabots, mikseris un krāsniņa apmainīti, bet katram savs....

Nabagi var būt gan dvēselē, gan arī citādi
kā teica Ērmanītis ,,Vella kalpos´´´: ,, ar tukšu vēderu Tu zobinu necilāsi!´´

Karjeras sieviete vai laba māte?
Mela, nezināju ka piedalīšanās diskusijā un sava viedokļa izteikšana uzreiz nozīmē, ka visiem jāpatīk tam, ko es saku. ,,a cta jūtas laimīga veltīt sevi bērniem - tas jau tev prātā neienāk.´´´ ja godīgi, tad nē, nekad neesmu sapratusi ,,sevis veltītājas´´ - bērniem, vīram vai Lidojošajam Makaronu Briesmonim, bet katram savs.

Karjeras sieviete vai laba māte?
tātad laba māte ir tā, kura visu savu dzīvi velta bērniem, par sevi nedomājot? tikai tie bērni mēdz izaugt un sāk dzīvot savu dzīvi, kas tālāk? sasista sile un vaimanas - es jūsu dēļ... ir iespējams gan strādāt un veidot karjeru, gan audzināt bērnus, pamazām radinot pie patstāvības, stiprāki izaugs.

Inkognito iemesls sarakstē
,,Jānis, Juris, Gints būtu skaistāk"´ teica Traviata:) tad nu gan brīnums, raksta no dažādiem profiliem:) katrs izklaidējās, kā prot - hobijs tāds. vispār jau neviens ar varu nespiež ne atbildēt, ne dāļāt savu enerģiju.

Dota iespēja jūsu dzīvē ienākt pārmaiņām...?
Vispār janimb taisnība - tehnoloģijas ļoti samazina ,,sieviešu daļas" mājas darbus, riepu nomainīt atbrauc servisa puiši (es neprotu), tāpat pārējiem ,,vīriešu darbiem" ir visādi meistari pēc izsaukuma. Lai kaut ko mainītu savā stabilajā dzīvē ir jābūt lielai motivācijai, tikai tāpēc, ka ,,būtu forši", viennozīmīgi, nē.

Vai tāpēc daudziem neizdodas izveidot attiecības,jo ir pilnīga prioritāšu nesakritība?
vai, vai, sievietēm nevajagot seksu, nesmīdiniet manas čībiņas. interesanti kur jūs tādas sievietes atrodat, vai pareizi būtu jautāt, kā var tik tālu novest sievieti, lai viņai vīrietis tā riebtos?

Kāpēc dabai bija vajadzīgi divi dzimumi?
spriežot pēc šī teksta, uz to izsludināto kalpones kastingu neviena neieradās. nabadziņš:)

Vai ir iespējams pierast un varbūt pat iemīlēt to kas nepatīk?
izvēle tiešām nav liela, bet atkal nākošais jautājums - vai tiešām kādu vajag tik ļoti, ka kaut asinis pa degunu? ja nepatīk, tad arī nepatiks. varbūt jaunībā var pieslīpēties, bet ne jau pusmūžā, kad katram savi tarakāni pietiekoši nobrieduši un diezin vai gribēs citus savā midzenī.

Vai ir jēga noskaidrot kāpēc un tagādināt par sevi?
Skroderdienu Antonijas balsī:,,vai es viņam solījos, vai es viņam solījos!"

Kāpēc par intīmo dzīvi nedrīkst runāt publiski?
kurš tad traucē par to runāt publiski? manuprāt Tu to esi darījis pietiekami daudz un dikti OHO centrālajā laukumā un ,ja pareizi atceros, pielāgojot neko anekdoti, padomus mēs arī devām visvisādus. tā kā, ja atkal iestājies UDS, tad uz priekšu, pucē tik vaļā.

Kāpēc cilvēkus tik ļoti interesē citu intīmā dzīve?
cilvēki ir dažādi (un labi , ka tā). vienam patīk pētīt adījuma musturus, otram citu privāto dzīvi. saka jau, ka cilvēks visvairāk interesējas par to, kā pašam dzīvē pietrūkst, tātad, Bumbum, kāpēc Tevi tik ļoti interesē, kāpēc dažiem ļaužiem interesē citu privātā dzīve?:)

Pirmā OHO diena!
tiešām, pastāsti mums, Bumbum, kāpēc Tu ar savu ,,sakārtoto´´ dzīvi,vēl joprojām esi šeit?

Vai ir sievietes kas iztiek tikai ar vibratoru?
bet, Bumbum, Tu taču iztiec ar gumijas sievieti, un nekāda vaina, dzīvs un vesels, pat divas tēmas šodien uzcepi.

Cik bieži mēs savā dzīvē kāpjam virsū vieniem un tiem pašiem grābekļiem??
kas tad var notikt uzkāpjot uz vēdekļveida grābekļa? nekas, nu varbūt salūzīs. ja bija domāts vecais siena grābeklis, tad mūsdienās tādi ir retums un īpaši jāmeklē, lai trāpītu. laiki mainās.

Vai 40 gadnieku vidū vēl ir romantiķi?
par laimi, jā.

Sargeņģeļi jūsu dzīvē
jā, un paldies viņam par to.

Viens randiņš un atrašanās saitā.
Vivjena, esot vecmēbeles statusā, pie šitā vajadzētu būt pieradušai. daudziem vīriešiem tas ir gan laulībā, gan attiecībās, gan vienkārši pirmo reiz satiekoties, jeb kā teica senie grieķi,, kas atļauts Zevam, nav atļauts vērsim´´

Vai dāmas savā būtībā ir nejaukākas par kungiem?
vai, Bumbum, tikai nelej! kā tad nu Tev citu dzīve neinteresēja, ja cepi pa pāris izzinošām tēmām dienā. paldies, Tavām ,,attiecībām´´, ka tēmu skaits samazinājies, lai viņai veselība un izturība!

Uz randiņu ar puķēm
ziedi piestāv visām sievietēm (izņemot dažas, īpaši advancētās), visos laikmetos.

Attieciibu izmaksas
tātad tuvāko nedēļu laikā tēmas ,,ak, cik visas sliktas, man neviena nedod´´ vietā būs ,,ak, cik tas dārgi maksāja, nu kāpēc man to vajadzēja´´. ko lai saka, nevar gribēt kā krievi saka - gan zivtiņu apēst, gan ...apsēsties.

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
Torpēdi, kurā vecumā, pēc Tavām domām sievietei beidzas sekss? un kā tad ar Tavu ,,lielo sapni ar zirgasti´´ kaimiņieni Zinu, kura, ja pareizi atceros, deva visiem, izņemot Tevi? ja pēkšņi nospīdētu, arī neriskētu?

Kādreizēju mīlestības jūtas ir iespējams izdzēst?
nu gan Tu ,Sallij2, pateici! kuram jaunam cilvēkam ir tāda milzu bagātība, ja aiz muguras nestāv biezais tētiņš. ja šitais Lācītis studē, gan jau arī tiks pie nodrošinātas dzīves, nevajag uzreiz puiku grūst ar degunu dubļos. un Tu , Lācīt, beidz koncentrēties uz savām ciešanām, atrodi citu nodarbi un brīvajos brīžos padomā par to, cik ilgi spētu dzīvot ar sievieti, kurai sirds vietā naudas...

Vai sex pirmajā randiņā ir šķērslis nopietnu attiecību veidošanai ?
un atkal zilā vakarā.... jauna nedēļa vēl nav sākusies, kad jau atkal vecā tēma. 101 reizi atbildu, nē, nav šķērslis.

vai tiesam tik naivas?
vai tad pirms nedēļas šāda dvēseles sāpe, tikpat gramatiski pareizi jau netika izbļauta? un vēl joprojām neviena tā arī neparakstījās? nabadziņš:)

Vai sievietēm nevajadzētu kļūt atsaucīgākām?
būtu pašam palietotajam jāpastāv kājās pāris stundas sabiedriskajā transportā, tad redzētu, kā raukt degunu par brīvas vietas piedāvājumu

Vai izmisums var uz to pastumt?
Bumbum, atslābsti. Tavos gados jau nu vajadzētu zināt, ka cilvēki ir dažādi - vieni visu mūžu gaidīs princi/esi baltā zirgā, citi vienkārši dzīvos dzīvi. Kwinta jau visu pateica, nav tam nekāda sakara ar izmisumu vai citiem -ismiem, saproti reiz, ka ne visas to vien gaida, ka kāds atnāks un uz palikšanu iezvelsies dīvānā.

Tantiņu sindroms vēl ne gluži tantiņām
Cik izdarīgs puisis, ij zaķus nūdistu pludmalē izdzenājis, ij ar velo nominies, vēl izrādīsies, ka lecis ar akvalangu un niris ar izpletni. Katras sievasmātes sapnis!

Kas ir tas, kas viņiem (jums) liedz satikties un būt kopā?
jo ilgāk cilvēks dzīvo viens, ja labāk jūtās. diemžēl vai par laimi, vientulība ievelk. ja vēl gadu pēc šķiršanās gribās otri cilvēku blakus, tad pēc diviem un vairāk gadiem vairs nē. ir ērti, ne ar vienu nav jārēķinās - ej kur gribi, nāc kad gribi, pasākumus var apmeklēt ar draudzenēm, seksam ieviest mīļāko. nezinu, cik lielam jābūt klikšķim, lai tiešām gribētos kādu ielaist savā komforta zonā.

vai nelikvids?
nu re, mums tagad pašiem savs Vaimanu Frīdis, kas apraud visus un visas.

Bez bildes!
labāk bez bildes, nekā Klūnijs vai Džekmens. ja gribēs iepazīties, tad bildi atsūtīs uz e-pastu. par ko tāds cepiens?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu