gertrude

Sieviete (51)
iepazīties ar gertrude

73 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Pasmieties par sevi...
izbeidzās lielajam skavotājam skavas, iegāju pie kolēģes un prasu:,,Sarmīt, vai Tev ir lielais (un pēkšņi vairs neatceros, kā to verķi sauc), nu lielais kniebējs?´´ viņa nikni palūr caur brillēm un tādā indīgā balsī:,,un Tu tiešām domā, ka es te sēdētu, ja man būtu lielais kniebējs?´´

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
nožēloju, ka nobijos no fizikas eksāmena un neiestājos tajā augstskolā, kurā gribēju, bet citā. lai gan, ja skatās no šodienas viedokļa, varbūt nemaz tik slikti nav, bet tas sapnis....

Vai tu tiktos ar vīrietu kuram īsti nemaz nepatīc?
ja cilvēki tiktos tikai ar tiem, ar kuriem uz sitiena ir ,,lielā love´´, pasaule būtu daudz mazāk apdzīvota. cik nav dzirdēti stāsti par ,,no sākumu viņš/viņa man nemaz nepatika, bet tad...´´

Sievietes gaida?
brīnišķigi, tādi kā Tu nedrīkst vairoties.

Sievietes gaida?
gaidošu sieviešu tūkstošiem, bet Divdabis kā bešā, tā bešā... nabadziņš:)

Vecie onkuļi...
katrs dzīvo kā grib, prot un var atļauties, pārējiem gar to nav nekādas daļas (A.Kļavis) tā kā ir opcija ,,dzēst vēstuli´´ vai ,,bloķēt lietotāju´´, galīgi nav par ko iespringt.

Kāpēc lielākā daļa vīriešu pēc kāda laika kļūst garlaicīgi?
tas teiciens, ka pretēji poli pievelkas, strādā tikai puķu-konfekšu periodā. sākumā ir interesanti, bet pēc kāda laika tomēr vajag kopējos punktus, kaut vai to pašu futbolu, lai kopā turpinātu būt interesanti.

Cik daudzi pļerzaki iedomajas sevi par ogogo preciniekiem?
te jau sanāk Vaimanu Frīžu koris suitu stilā. Gvena: viss ir slikti, visi slikti.. Labradors un Optimists66: ēēēē visas sliktas ēēē...:)

Visas sakarīgās ir pie vietas....
tas tak ļoti jauki, ka cilvēks vismaz cenšas strādāt ar palikušo kontingentu. citādi, piemēram man, kā palikušajam kontingentam, būtu ļoti garlaicīgi, bet tā... laiku pa laikam... vismaz kādi mēģinājumi:)

Briesmas ar tām sievietēm :D
zemīti60, zaičiks ir sieviete, tas nekas, ka niks beidzas uz -s :) man arī interesē tas vecumdienu sods, vai nevarētu konkrētāk?

Vai musdien viriški un sievišķi vispar zin a kas i ritīga mīlestība?
kā teica viens no Vollesa daudzajiem detektīviem ,,mīlestība, esot kaut kas skaists, esmu par to lasījis grāmatās.´´:) dīvaini, ka lai apliecinātu savu mīlestību ir jānomirst, kas tad mīlēs?

Nopietniba temu komentaros;D
50/50. viss atkarīgs no tēmas un autora.

Vai Jums ir kāds vaļasprieks (hobijs)?
adīšana, aušana, tamborēšana, pēdējā laikā esmu iekritusi ,,dimantu mozaīkā´´, ceļošana, grāmatu lasīšana (detektīvi un fantastika).

Auto pārdošana ar skaidru naudu
tikko nopirku autiņu, varu pastāstīt, kā darījām. tātad - naudu pārskaitīju bankā, opcija saucās ,,konta papildināšana´´. bijusī mašīnas īpašniece man uz e-pastu atsūtīja pilnvaru ar kuru + tehniskā pase devos uz CSDD, valsts nodeva par pārrakstīšanu bija 28 euro ar kapeikām un viss.

Boikots pret DUS Circle
salasījos par boikotu, nodomāju, re cik forši, nebūs rindas, beidzot varēs ātri uzpildīties, aizbraucu, nekā, pilns kā vienmēr, bet internetā bija tik smukas bildes ar tukšiem laukumiem:)

Censties pārlekt savai pakaļai - ko domājat? Vai vērts?
smalkiem ļaudīm smalkas problēmas. :)

papardes zieds
ja pareizi atceros, jānis bija tas, kurš kaut kādus svētkus (Ziemas vai Lieldienas) taisījās pavadīt ar ekskorta meitenēm, par ko vairāk kārtīgi informējās iekš PA. ak, tad infekcija klāt gan?

Cik daudzi TE centīsies uz Līgo nakti dabūt kādu" papardes ziedu"?
cik smalki. kā pienāk svētki, tā ir kārtējā Bumbuma fantāzija par tēmu ,, es ar dāmu´´. visu laiku domāju, kur es šito jau esmu dzirdējusi un tad atcerējos , ka Darelam Korfu romānos bija misters Kralevskis ar stāstiem par dāmām. Bumbum, Tu ir plaģiators !

izvēles
bija teiciens, ka nav svarīgi kādas kedas Tev kājās, ja Tu tajās staigā pa Parīzi. es arī esmu no tiem, kas gadu krāj naudu ekskursijai. un? ja uz nedēļu var atslēgties no visa, redzēt vietas, par kurām visu mūžu sapņots, tas ir to vērts.

Vīrieši, uzmanieties!
dīvaini, domāju, ka Labradors uzcepis tēmu... mja. bet sāpe par ko?

Latino sieviešu/ vīriešu latiņa
bēdīgi, ka sastopami tādi vīrieši, kuru vienīgais sapnis ir ,,ja kas - pa purnu´´. ļoti bēdīgi, lai neteiktu traģiski.

Apģērbu internetveikali
es pērku tepat Celbēs, nesūdzos, ja nepatīk 14 dienu laikā var atgriezt. pirms pasūtīt, vēlams izlasīt komentārus par doto preci, palīdz.

Cik tālu var atļauties "aizbraukt" seksā un kad jau skaitās perebors?
Bumbums ir pat Emanuēlu redzējis! es ģībstu:)

Kas notiek no rīta? Kā tikt galā ar rīta cieto stieni?
kā dziedāja senāk: ,,nav ko domāt, nav ko kost, cirvi rokā didam nost´´

Viesnicu miilestiiba
kādus tik argumentus cilvēks aiz sava skopuma neizdomā? :) vēl vajadzēja pieminēt svaigo gaisu, putniņu čivināšanu un varžu kurkstēšanu fonā.

Jautājums vīriešiem
ja pieņem, ka cilvēks visskaļāk kliedz, par to, kas visvairāk sāp, tad diez kas nav. vispirms tēma par impotenci, tagad par 5 sāpju minūtēm...vai, vai, nabaga Torpēdis.

Kā dāmas attiecas pret platonisko mīlestību?
vai, vai, morāls orgasms:) kādas tik halucinācijas nerodas no pārkaršanas saule.

Kādu gandarījumu var gūt anonīmais nodirsējs?
pilns internets ar tādiem, bet vispār tīrā gļēvulība - dzīvajā pateiktu, ja vispār spētu attaisīt muti, dabūtu pretī un iespējams, ne tikai ar vārdiem, bet šeit droša lieta - pāris riebeklību un diena izdevusies.

Līgava ar pūru
Edgar, izbeidz, ko Klarine Tev ļaunu nodarījusi, ka gribi cilvēkam šitā sabojāt dzīvi? :)

Kā vīrietis ieplāno sexiņu??
varbūt cilvēks organizēja zibakciju?:)

Svaigas veesmas
ak tad tas saucās ,,svaigas vēsmas ar humora piedevu´´? vistodaļ dīvaini. Comedy Club ir puisis Seržs, kurš dod citiem puišiem dažādus padomus, kā pareizi uzvesties, lai tiktu pie seksa. tad, lūk, vien no padomiem skan apmēram tā ,, ja neproti, tad nejoko.´´ (draudzīgs padoms ar sarkasma piedevu)

Kaa radaas feminisms.un kaapeec
ak, Dievs, kāds auns!

kad beidzot...
baigie maitas tie komunisti - dzēš griboša vīrieša sludinājumu. :)kuda mir kaķitsja (kur veļas pasaule)

Varbūt tiešām neviens negrib pielauzt?
,,atkal šovakar...´´ dzied Eināra Vītola balsī. varbūt, Bumbum, palasi kādu grāmatu, tad arī mūza sāks lidot un jaunas tēmas radīsies, nevis vecās 100 un 1 reizi apzelētās.

Kā tad ir? Vai labāk "domāt ar sirdi", vai tomēr- ar prātu?
ja cilvēka ķermenī būtu kāds punktiņš, uz kuru uzspiežot jūtas tiešām ,,izslēgtos´´, dzīve būtu daudz vienkāršāka. bet tā... vari sev no rīta līdz vakaram mēģināt stāstīt, ka ,,tāds mūdzis man nav vajadzīgs un vispār man viņš neder un nekad un nemūžam´´, bet viens telefona zvans un Tu atkal izplūsti, kā ķīselis.

Kādas domas sievietēm autolēdijām?
nē, negribētu viss. vienmēr esmu uzskatījusi, ka katram kvalitatīvi jādara tas darbs par kuru maksā algu. sava laika arī žēl, kamēr autiņš servisā, varu padarīt ko citu. bet kā biznesa projekts garlaikotām Rīgas mājsaimniecēm varbūt arī aizietu, tikai attiecīgu reklāmu vajag.

Muzeju nakts
Vakar biju Dobeles ceriņos. Īstais pasākums gan tikai nākošo sestdienu, bet izskatās, ka tad lielākā daļa jau būs noziedējuši. Laiks super, cilvēku daudz, bet visi izklīst dārzā.

Sexs un attālums.
interesanti, kādu ieteikumu tēmas autore cerēja saņemt? un kas mainīsies, ja lielākā daļa dos padomu izmantot gadījuma sakarus vai gadu turēt kājas krustām? tas tiešām tiks darīts?

Pieredzes uzkrāšana
par to, ka Tev, Bumbum, žēl sievietei kafijas tasi, nemaz nerunājot par pienu un cukuru, mēs nešaubījāmies nevienu mirkli. :) par tēmu - šajā pērc-pārdod laikmetā prece ir maksimāli jāreklamē, būs pareizā reklāma, varēs pārdot pat sniegu eskimosiem.

Tiesības vadīt auto un automašīna
varbūt Rīgā, kur sabiedriskais kursē ik pa 5 minūtēm, ari var iztikt, bet ārpus Rīgas bez autiņa nekādi nevar.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu