Ievinjata

Sieviete (43)
iepazīties ar Ievinjata

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Mana pieredze. Šodien no rīta man bija īsa sarakste ar kādu vīrieša personu, kas uzsākās ar "Labrīt dzivojat viena". Kad atbildēju - "Nē", saņēmu pretī - "Es arī ar tevi nevelos tu esi apaļa man...

Kurš labāks? Youtube vai Vimeo?
Darba vajadzībām atradu vienu labu multenīti iekš Vimeo. Šo lietoju mazāk kā Youtubi. Aizdomājos, kādas ir vienas un otras priekšrocības kā lietotājam un kā skatītājam?

Laivu noma Mazās Juglas krastos pie Līčiem?
Pārlūkojot internetu, redzu, ka pa mazo Juglu tiek laivots, bet nav atzīmēts punkts, kur varētu šīs laivas noīrēt. Gribam ar draudzeni vienkārši noteiktu laiku pavizināties. Kur Līču rajonā varētu...

Vissaldākais viskijs?
Protams, dīvains jautājums, bet ārvalstu forumos redzu, ka tādi tomēr eksistē. Tas ir - ar biezu garšu, nedaudz sīrupaini, medaini...nu tā tādus parasti saukā. Nevaru nopirkt no biezā gala, bet...

Draugu "joki"
Ar citām vietnēm tā nav. Bet "Draugos" man lēkā šādi melni kvadrātiņi. Dažkārt, ja pirmos esmu lietojusi "Draugus", šādi melni pleķi parādās arī "Facebookā". Pievienoju printscreenu pielikumā. Kas tā...

54 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Kundzīte ir ļoti runātīga.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Kas attiecas uz sievietēm, ir redzēras tik šarmantas un ņipras kundzītes, ka domāju sekss viņām ir divreiz dienā septiņas dienas nedēļā. Zinu vienu dāmu, kurai tuvu pie septiņdesmit, bet tas absolūti netraucē intīmam nodarbēm.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Es arī šodien tādas māmiņas redzēju. Saprotu, ka daļai OHO pasažieru vienalga vai bērnam dupsī smiltis un izlietoti tamponi (pardon par pabriesmīgo ainiņu) vai viņš vispār aiziet pa burbuli. Kā tas var būt? Man bērnu nav, bet tomēr turu rūpi par šādiem gadījumiem. Paldies Billei, ka uzpasē un pat paauklē svešus bērnus. Un arī aizrāda. Šodien paziņa atcerējās kā rājusi savējos, ka bez prasīšanas...

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Nupat atklaju, ka neesmu izdzēsusi pāris vēstules no 2017.gada septembra, lai zinātu uz kuriem "fruktiem" vairāk neuzķerties. Dzīvē...laikam no tā laika, kad man bija 11 vai 12 gadu.

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu?
Savulaik liku bez kaut kādām formulām. Par dzirdējusi par tādām nebiju. Tikai pašas prāts. Tiesa gan, vismaz dienu vajadzēja, lai saliktu.

Jūsu nika izcelsme
Nika sākums no vārda, noslēgums no meksikāņu un līdzīgu tautu sirdi plosošo seriālu varoņu vārdiem

Iesakiet grāmatas!
Paldies par ieteikumu! Ar to Falku ieinteresēji! Un "madeļkociņus" jāpaņem no bibliotēkas. "Pasaku stāstnieku" esmu lasījusi. Nepatika tieši pasakas dēļ, jo kopš bērnības tās neiet pie sirds.

Iesakiet grāmatas!
No pēdējā laikā lasītajiem kā izcilākos romānus, kas pat saraudina, varu nosaukt zviedra Frēdrika Bakmana "Vīrs, vārdā Ūve" un "Omce sūta sveicienus un atvainojas"!!! Iesaku arī kaut ko no vācu literatūras. Viņiem ir ļoti kvalitatīvas grāmatas. Man kādreiz patika Ankes Greifenēderes "Magone", Tomija Baiera puserotiskais, paskarbais "Akvārijs". Ļoti labi kriminālromāni ir Šarlotei Linkai....

Vai jums patīk paresni vīrieši?
*vīrieši

Vai jums patīk paresni vīrieši?
Man tīri labi patīk svarīgi, jo pati nesmu no tievajām.

Pavirshums
Tieši šovakar tā nodomāju par Oho vīriešiem.

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
Ir tādas bekas, kuras mana tante sauca par govjmīžām. Ļoti izskatās pēc palielām sviesta bekām, bet tā īsti ēdamas nav. Varbūt no tām tā pļura?

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
Pie teksta "ar gailenītēm pildīta paprika + siers" es ģībstu! Nav ienācis prātā, ka tā varētu taisīt!

Vai satikšanās vietai ir nozīme?
Man reiz piedāvāja satikties benzīntankā, turpat nopirkt kafiju un parunāties. Tā kā novērtēt vienam otru un tad jau skatīsies pēc situācijas. Graujošākais piedāvājums, kāds man bijis. Man labāk patiktu kapi. Jo sevišķi Lielie.

Dziesmu svētki
Neslēdzu ne sākumā ne beigās. Piekrītu tiem, kas saka, ka īsto sajūtu var noķert tikai pašam piedaloties kā skatītājam vai kā dalībniekam. Daudzus gadus atpakaļ pa TV vēl skatījos gājienu. Tagad galīgi neinteresē. Vienīgais ko Facebookā noklausījos ir "Pērkons. Saule. Daugava" un puišu dziedātā "Es izjāju prūšu zemi". Ha, nupat atcerējos, ka par "prūšiem" senāk sauca tarakānus? Jeb es...

Vai tad tiešām nekādas kultūras vairs nav?
Tessa nesmuki izrunājās par tēmas autori. Ka tik pašai pieminētā iestāde reiz nav tuva bijusi. Tessa cep pati savas tēmas. Nav Aizliegts V (kuri ir lasījuši tie sapratīs)!

Vai tad tiešām nekādas kultūras vairs nav?
Tāda smuka ģevuška...Saki, lai vipiķ iedod līdz. Tev jāskrien tālāk. Bet ja nopietni, man arī būtu bail...tāpēc neskrienu un uzturu svaru! :D

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Kolosāli pastāstiņi!

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
medusbite3 - pamanīju to komentāru. Cerams, ka autors ir apmierināts. bet es jau tāda pajocīga, mani tas neaizskāra.

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Aukstums - tad jau esi ļoti labi novērtēta! Svarīgi, kāds tas vērtētājs.

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Tiem, kuri uztraucas, ka es te kādu apsmeju. Pirmkārt, nevienu neesmu nosaukusi vārdā, otrkārt šīs vēstules nav no Oho tā sauktajiem pasažieriem. Treškārt, pilnīgi idiotiski teksti man šķiet smieklīgi. Laikam citi tādas uzņem ļoti nopietni. Un ceturtkārt, gribējās lai arī pārējie atceras kādu smieklīgu atgadījumu iz savas dzīves un uzlabo omu! Bet nu...žēl, žēl...

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
"Sveiki .... Kā tu dari? Es esmu *** ..... Es esmu šeit, lai tiktos ar kādu, lai mēs varētu kaut ko pilnīgi izvairīties un nepilnīgu savienību ..... Ja tu neesi prātā, ka mēs varam tērzēt un redzēt, kur dzīve aizved mūs". Vēl viens brīnums no Gūgle Transleit :))

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Godīgi sakot, es viņu pasūtīju pirmā. Pie tam, jocīgi, ka viņš pirms tam neredzēja, ka esmu apaļa. Nepārdzīvoju, jo dažas dienas saņēmu foršus komplimentus no dzīva, nevirtuāla vīrieša.

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Un tikko man pienāca vēl interesantāka vēstule no viena ziemeļzemju vīrieša. Teksts - "Make love yes". Mr_es - klāj vaļā ar ko mēs esam jocīgas! Nav jau neviena jāsauc ne vārdā, ne pēc nika.

Nodoklis ogotājiem, sēņotājiem, tēju vācējiem un vīngliemežu lasītājiem
Visiem lasītājiem un sēņotājiem novēlu salasīt tos 2999 evrikus. Un lai romēni ar lasa. Un katram - to pašu summiņu. Man nav žēl!

Kā atpazīt labu mīlnieku?
Virgo; 22:01 - Es teikšu tā, kas ilgi nāk tas labi nāk. Un kad atnāk, tad ir lieliska mīlēšanās! ....kā mīlēja teikt kāds mans bijušais darbabiedrs: No ilgas gaidīšanas pāriet visa gribēšana!!! - Nu ne jau mūžību. Vienkārši jāiepazīst cilvēks. Nezinu, kā citiem, man tikai pāris reizes mūžā ir bijis, ka gribu to cilvēku tūlīt un tepat. Visos citos gadījumos tomēr jāiepazīst. Citreiz...

Kā atpazīt labu mīlnieku?
Es teikšu tā, kas ilgi nāk tas labi nāk. Un kad atnāk, tad ir lieliska mīlēšanās!

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Man tomēr vairāk imponē tie politiķi, kas māk blēdīties "pa kluso", nevis skaļi, uz teātri vērsti bļauri. Vakar ieskatījos tajā video, kur Kaimiņš brauc no cietuma uz televīziju. Baigā tiešā reportāža! Sataisīts liels tracis un šķiet, ka Kaimiņam neievēlēšana nākamajā saeimiņā nedraud.

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Es sākumā domāju, ka kāds apraksta kā gaida pie cietuma savu mājas vai dzīvokļa kaimiņu. Blēži paliek blēži.

Kurš labāks? Youtube vai Vimeo?
Gojko - par darbu nevaru sūdzēties. Ja Tev ir augstākā izglītība attiecīgajā jomā un labi proti strādāt ar BIS ALISe - vakances šad un tad parādās. P.S. Darba laikā multenes atrodu, bet neskatos.

Cik tagad maksā zoba implants?
Man arī zobos skrūvēja kaut kādas skrūves un lika inlejas vai onlejas :D Neesmu zobārste. Bija krietni lētāk un labāk.

Laivu noma Mazās Juglas krastos pie Līčiem?
Paldies!

Vissaldākais viskijs?
janisb - pasena diskusija, bet par šo pašu tēmu - http://forum.whiskymag.com/viewtopic.php?t=10316 Neko sīki nepētīju, jo ne jau visu var Latvijā nopirkt. Arī cenas ziņā.

Bļaušana - darba stils vai raksturs?
Te bija ieraksts, ka ja darbinieks nesaprot kā jālec, tad esot jābļauj. Mums ir tas variants, ka lec kā gribi labu domādams, vienalga būs slikti!

Bļaušana - darba stils vai raksturs?
Tāda vai šitāda, bet mana priekšniece vissliktākajā gadījumā ir tikai paaugstinājusi balss toni. Tas viņai šad tad gadās, bet bļāvusi - nekad. Nedomāju, ka darbs ir īstā vieta, kur skaļi kliegt. Ja padotie nevar dot pretī, tad no priekšnieces puses tas ir nožēlojami. Ja nu vienīgais kopā strādā labi draugi un pēc tam zina, ka salīgs. Bet arī tas nav labākais variants.

Ne jaunībā...
Neesmu īpaši cerīga, bet tomēr ticu, ka iespējams atrast pat labāku kadru, nekā jaunībā.

Draugu "joki"
Mirga - tavam "nikam" par godu! :D

Draugu "joki"
Hmm...dīvaini, tad kāpēc tie kvadrātiņi parādās tikai noteiktās vietnēs? OHO ne reizi nav parādījušies.

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Vaukšķi! Tādai, kas nespēj veidot normālu komunikāciju, uzreiz vari pateikt "Uzredzēšanos!" Ja jau esi satasījies un atnācis, tad abiem vajadzētu vismaz veidot patīkamu randiņa atmosfēru. Mēs taču mazāk vai vairāk cenšamies būt patīkami arī tad ja satiekamies citās vietās un lietās. Vai randiņā! Vismaz nesabojāt otram garastāvokli, pat ja saproti, ka nav īstais!

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Bika - cik lieliski uzrakstīts!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu