Ievinjata

Sieviete (44)
iepazīties ar Ievinjata

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Bezmaksas fotovietne hobijfotogrāfijām
Tā kā mans iecienītais Flickr jau labu laiku pieprasa ikgadēju samaksu, kas gan nav liela, bet mani vienalga "žaba dušit", varbūt varat ieteikt kaut ko līdzīgu. Fotografet.lv man patiktu, bet tas jau...

Šķiršanās
Es te vienu vakaru aizdomājos. Ja cilvēkam irst attiecības, tad labāk kā ar nazi tās nogriezt jeb tā lēnām? Lai otrā puse tīši vai netīši dod mājienus, ka tas pirmais vairs nav tīkams, ka interesē...

Laba šausmene
Lūdzu iesakiet kādu, jūsuprāt, lielisku šausmu filmu! Gribēju skatīties krievu seriālu "Černobiļa", bet tomēr gribas kaut ko skatīt vienā piegājienā, tapēc labāk derēs filma.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Meitenes, iesakiet, kādus kanālusm par skaistumkopšanu Jūs skatāties Youtube? Man ir vesela rinda blogeru, kuras skatos, bet pašlaik īsti neviena neiet pie sirds. Ja vēlas, var komentēt arī vīrieši,...

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Bezmaksas fotovietne hobijfotogrāfijām
Paldies par ieteikumiem!

Iesakiet labu astrologu!
Vai tiešām 21. gadsimta otrā gadu desmitā vēl kāds tic astrologiem?

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Kāda gaumē noteikti esi, esi bijusi vai tikai būsi. Ja par gaumi, es arī neesmu skaistule un man ir savi niķi, bet palaid grožus mazliet vaļīgāk, ieskaties to vīriešu profilos, kas varbūt vizuāli nav tavā gaumē, saņemies un uzraksti pāris teikumus. Aiz dažiem no viņiem slēpjas tīri jauki vīriešu kārtas pārstāvji! Vismaz tāda ir mana pieredze.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Tāpēc, ka vienkārši sirsnīgs un mīļš.

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Piekrītu miķelienes un Violas viedokļiem. Mana māsasdēla vecāki šajās dienās aizņemti. 8gadīgais puika nelaimīgs, ka nevar svinēt dārzā, kopā ar savējiem. Ar bērna muti runā patiesība.

Mistika par-un ap....
Forši, ka Aivaram labs garīgais. Man arī ir periodi, kad tā gadās. Tā kā tā sadzīve un dzīvošana nemaz tik skumja un drūma lieta nav! Kā to uztver un cik ātri aizmirst negatīvo. Bet tā jau ir cita tēma.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Hmm...gribam būt skaisti pašam sev un viena no iespējām ir taisīt kosmētiskas špricītes. Ir jau iespēja arī iet uz masāžām un visādi citādi uzturēt sevi jauneklīgu un sev patikt. Vārdu sakot, katram kaut kas jādara sevis labā pēc iespējām. Man tā ir peldēšana un pastaigas, bet nesaku, ka kādreiz netaisīšu plakstiņu korekciju vai ko līdzīgu.

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
Ja nepatīk, ko citi ievieto savos profilos, neapstiprini par draugiem, neinteresējies par citiem. Vispār neej soctīklos. Es lieku un dalos ar glītām bildēm, jautriem teicieniem, video utt. Tā ir manas dzīves virtuālā daļa, bet tas nenozīmē, ka ne par ko ārous Facebook un Draugiem neinteresējos.

Sapņu pilis
Tā ir dzīve ārpus darba. Pati neesmu diezko aktīva, bet tādu vīreli, kuram interesē tikai alus un TV, sev blakus negribētu. Paldies Dievam, ir vīrieši, kuriem interesē arī kaut kas cits ārpus dzimtās istabas.

Laba šausmene
Jā, jā...pie galvas daktera visus, kas filmu žanros iekļāvuši arī šo - šausmu žanru! Tāpat Larsu fon Trīru. Esmu daudzas viņa filmas skatījusies un raudājusi. Katram savs. Ir jau arī gotiski, kvalitatīvi šausmu gabali, bet man nekas nav pretī paskatīties arī ko asiņaināku. Hirtella, šitas Galkina gabals ir ģeniāls!Piekrītu! Starp citu, vakar noskatījos vienu filmu no vienas savas vecākas...

Laba šausmene
Paldies par ieteikumiem!

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
Atsauksmes nelasu, bet portālu novērtēju kā labu!

Vai ar aploksnēm ir tāpat kā ar ID kartēm?
Ak tad gribam Nilu Eiroparlamentā? Nezinu, man uzaicinājums jau pienāca!

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Mirdzina un Anna_Marija...ne tāds bija jautājums.

Facebook
Es jau nesaku, ka visu lauku vīrieši ir dzērāji, bet man vienkārši tādi un līdzīgi ;) piedāvā iepazīties. Un tad, kad apskatos viņu profilus, tur draugu listē ir pilns ar sievietēm, kuriem tādi patīk. Bet es neesmu viena no viņām. Man ir svarīgi, lai sakristu intereses un noskaņojums, nevis tikai, lai būtu vīrietis pie sāniem.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Man tas viss ir izklaidei un tāpēc, lai zinātu kādu produktus pirkt un kādus - nepirkt. Praksē pierādījies, ka tas ko blogeres iesaka, tiešām ir labāks. Es te nerunāju par superdārgo kosmētiku, jo to vienkārši nevaru atļauties.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Skatos visu. Pārsvarā par dekoratīvo kosmētiku. Gan par jaunumiem dekoratīvās kosmētikas tirgū, gan dažādu blogeru kolekcijas, gan dekluteringu. Arī pamacības kā krāsoties.

Facebook
Piedodiet, bet iepazīties "Draugos" var tikai ar lauku dzērājiem. Laba opcija tur ir galerijas un iespēja tās pilnvērtīgi komentēt.

Vai izmantojat aplikāciju Tinder?
Ko tieši Tu gribi zināt?

Facebook
Man pēdējās dienas "seju grāmata" dikti karās. Parasti izeju no sava profila, bet tā kā šis solis ir kļuvis par problēmu un dators ir personīgais, tad taisu ciet neizlogojoties. Piekrītu Chrisam1986 par "Draugiem". Žēl, ka tā veidotāji skrien pakaļ "Facebook" opcijām un likvidē vecās. Nemaztik funkcionāls tas "Facebook" nav. Un žēl, ka cilvēki skrien pakaļ modei un vairs neposto "Draugos"....

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Un Bakmana "Vīrs vārdā Ūve" ir ģeniāla. Un varbūt tieši lasītajam vīrietim domāta grāmata, bet tai...nebūs pagātnes elpas, nebūs pa smalko.

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Ieteiktu kaut ko mūsdienīgāku. Esmu lasījusi tā sauktos "lielos ziemeļniekus". Ar retiem izņemumiem nav patikuši. Jo īpaši pagājušā gadsimta tulkojumi. Iesaku izvēlēties bibliotēku elektroniskajos katalogos Tematisko priekšmetu un ierakstīt piemēram - norvēģu. Es lasu pārsvarā krimiķus. Tie viņiem dikti labi, bet nezinu, cik tas ir smalki - lasīt mūsdienu ziemeļnieku literatūru. H.Vasmu ir kaut...

Alus piegāde mājās.
Protams, ka atnestu!!! Pati arī dzeru alu, kaut gan zinu, ka daudzas sievietes to uzskata par neētisku lietu. Ceru, ka arī man tiktu pienests kāds gardumiņš, gadījumā, ja pašai slinkums līdz veikalam aiziet.

Kiviča grāmata
Kivičs ar Lieni ir labi šovmeņi. Visiem ir uz ko skatīties un runāt. Grāmatu neesmu lasījusi, bet man vispār autobiogrāfijas nepatīk, tāpēc nelasīšu.

Bakalaura darbs
Labāk paturēt to tēmu par kuru daudz informācijas svešvalodās. Meklējot var atrasts tādus smalkumus, par kuriem citi nav iedomājušies rakstīt + vairāk avotu, kur ielūkoties. Vismaz maniem pasniedzējiem patika, ka ir izmantoti daudz un jauni avoti. Lai veicas!

Vai būt labam vispār ir labi?
Vismaz uz šo brīdi šķiet, ka mana būšana labai nāk atpakaļ ar citu labiem darbiem un dāvanām. Patīkami!

Eduardam Rozenštrauham 100
Dažas dziesmas patīk, bet kā personība un repertuārs kopumā - ne visai.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Manai paziņai bija vienā vasaras vakarā ielidojis. Turējies pie aizkariem un nikni šņācis. Nu...tāds jau var arī iekost.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Man arī šitas jautājums nodarbina, kad ieskrāpējis svešs kaķis vai suns. Kad pašai bija suņi arī uztraucos, ka šie caur sētu sostīdamies kaut ko nenoķer. Tfu-Tfu-tfu. Nekas slikts man nav pielipis.

Ko jūs teiktu par neredzīgu masieri ?
Man radu meitene ar Dauna sindromu izgāja masāžas kursus. Tā saprotu, ka masē savējos, kas ļaujas. Arī mani. Galīgi nebija slikti. Bet jautājums, vai kāds ļausies slima cilvēka rokām pat ta tas notiek pieredzējuša meistara vadībā. Akls cilvēks ir spriestspējīgs. Tas ir citādāk.

Par to ko meklējam
Es tomēr vēl pieplusotu humora izjūtu, jo ja viņai patiktu tikai dāmu jociņi, simtreiz atgremoti banāli jociņi, tad nekā laba nesanāks. Sanāks pārgudra dāma, kas zāģēs arī ar savu skaistumu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu