Ievinjata

Sieviete (45)
iepazīties ar Ievinjata

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Apokalipses filmas
Kādu laiku atpakaļ koronovīrusa sakarā Facebookā ceļoja saraksts ar apokalipses filmām. Tagad nevaru atrast. Varbūt kāds ir veiksmīgāks? Traki patīk arī šāds kino.

Pēcpilnmēness vīrieši
Tikko piegāju pie loga paskatīties vai tad vēl pilnmēness debesīs karājas? Sen neesmu apsaukāta, bet šodien viens nosauc par zosi. Otrs - "tiesam pasista esi daune resna". Labi, ka es jau sākumā...

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Apokalipses filmas
Man arī tas otrais temats tuvāks. Bet ja šausmenē ir pietiekoši mistērijas, patīk arī tā.

Attiecības ar sejas maskām
Es nezinu, vai šādas maskas pasargā vai nepasargā no vīrusa, bet man katrā ziņā būtu drošāk ar masku uz deguna. Attur tikai tas, ka tās tuvākajā apkārtnē nav nopērkamas un domāju, ka cilvēki ieraugot mani ar masku uz sejas varētu arī mēģināt nolinčot, domājot, ka esmu slima.

Apokalipses filmas
Man šāds kino...visādās zinātniskās fantastikas un mistikas patika arī pirms kroņa vīrusa. Tie nav tādi mirkļa uzplūdi. Man patīk arī krimiķi un drāmas. Bet galīgi nevilina romantika.

Apokalipses filmas
Tikko noskatījos "Iebrukums" (The Invasion). Neteiktu, ka esmu sajūsmā. Tur par citplanētiešu vīrusu. P.S. Ceru, ka man nebūs jāpiedalās. Vien tiem, kuri neklausīja padomiem, izbraukājās pa ārvalstīm un atveda mums "ciema kukuli".

Apokalipses filmas
Mavs, Paldies! Daļu jau esmu redzējusi, bet ir šis tas no šī saraksta, kas nav skatīts.

vai jŪs bērnībā pēra?
Tēvs vienreiz nopēra (pāris reizes uzšāva ar siksnu), kad vecomammu apsaukāju. Pēc tam traki esot pārdzīvojis.

Ko garšīgu gatavojat?
Ceptas vistas kājiņas marinādē. Tās kas veikalā nopērkamas. Vēl garšo jau minētā siļķe ar kartupeļiem un biezpienu. Šonedēļ bija.

Kā sievietes ko tādu var pieņemt ?
Zinu divas tādas sievietes ar vardarbīgiem vīriem. Nesaprotu, ka zinot, ka var piekaut vai nodurt, neiet projām, bet turas pie biksēm. Ka tikai vīrelis pie sāniem. Redz´ man ir, a citai nav! Man tāda nav un negribu. Ir dažādas lietas un iespaidi ar kuriem nodzīvot laimīgu dzīvi arī bez "mīļotā" vīrieša blakus. Un es varu dzīvot arī bez sekšeļa. Man nav nepieciešami neskaitāmie Oho masāžas...

Kur Rīgā, labāk studēt Psiholoģiju?
Tur jābūt talantam uzklausīt cilvēku, tiešām iedziļināties un dot reāli darbojošos padomu, nevis mētāties ar banālām frāzēm, kā tas pārsvarā ir noticis psihologa apmeklējumos ar mani.

Ofigets???
Kāpēc sievietēm būtu nabags jāmeklē? Tas jau ir dabiski, ka abu dzimumu pārstāvji meklē cilvēku ar labām cilvēciskajām īpašībām un turīgu. Vīrieši arī pašaizliedzīgi meklē tikai trūcīgas?

bērnu jautājums
Es arī brīnos. Vēl viens bērniņš taču neprasītu tik daudz finanses, cik rūpes. Vismaz, kamēr maziņš. Un pa to laiku, kamēr šis apvelsies, iepriekšējie divi jau būs paaugušies. Dīvaini, ka sieviete dažkārt var viena, bez papildus līdzekļiem izaudzināt trīs vai četrus bērnus, bet pārī nevar? Domāju, ka Tu viņai neesi vajadzīgs. Ja vien viņa patiešām vēlas bērnus. Tas ir jāizrunā. Varbūt tomēr...

Dzīves atbalsta punkts
Mans dzīves atbalsta punkts varētu būt pāris ļoti labas draudzenes. Attiecīgi, vīrietim - labi draugi.

Diena - pēc svētkiem ar ģimeni?
Ir gadījies svētkos strādāt. Man darbs ar cilvēkiem. Visi tādi svētku prieka apgaroti nāk. Man patika!

Vecākas sievietes un jauni puiši
Stipri kaitina tie uzbāzīgie jaunekļi, kas mēģina pierunāt uz attiecībām. Kā iepriekšējā komentētāja rakstīja, mīnus pieci gadi vēl ir Ok, bet ne jaunāki.

Pēcpilnmēness vīrieši
Dažus vārdus jau šādiem vīreļiem var uzrakstīt. Ja nu pēkšņi pilnīgi nepareizi esmu viņus novērtējusi :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu