Ievinjata

Sieviete (44)
iepazīties ar Ievinjata

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pēcpilnmēness vīrieši
Tikko piegāju pie loga paskatīties vai tad vēl pilnmēness debesīs karājas? Sen neesmu apsaukāta, bet šodien viens nosauc par zosi. Otrs - "tiesam pasista esi daune resna". Labi, ka es jau sākumā...

Kādās interneta vietnēs Jūs dāmas iepērkaties?
Es šad un tad izmantoju Ebay, bet daudzas lieto Aliexpresu. Vai ir kādas drošas vietnes, kur iegādāties apģērbu un kosmētiku?

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur Rīgā, labāk studēt Psiholoģiju?
Tur jābūt talantam uzklausīt cilvēku, tiešām iedziļināties un dot reāli darbojošos padomu, nevis mētāties ar banālām frāzēm, kā tas pārsvarā ir noticis psihologa apmeklējumos ar mani.

Ofigets???
Kāpēc sievietēm būtu nabags jāmeklē? Tas jau ir dabiski, ka abu dzimumu pārstāvji meklē cilvēku ar labām cilvēciskajām īpašībām un turīgu. Vīrieši arī pašaizliedzīgi meklē tikai trūcīgas?

bērnu jautājums
Es arī brīnos. Vēl viens bērniņš taču neprasītu tik daudz finanses, cik rūpes. Vismaz, kamēr maziņš. Un pa to laiku, kamēr šis apvelsies, iepriekšējie divi jau būs paaugušies. Dīvaini, ka sieviete dažkārt var viena, bez papildus līdzekļiem izaudzināt trīs vai četrus bērnus, bet pārī nevar? Domāju, ka Tu viņai neesi vajadzīgs. Ja vien viņa patiešām vēlas bērnus. Tas ir jāizrunā. Varbūt tomēr...

Dzīves atbalsta punkts
Mans dzīves atbalsta punkts varētu būt pāris ļoti labas draudzenes. Attiecīgi, vīrietim - labi draugi.

Diena - pēc svētkiem ar ģimeni?
Ir gadījies svētkos strādāt. Man darbs ar cilvēkiem. Visi tādi svētku prieka apgaroti nāk. Man patika!

Vecākas sievietes un jauni puiši
Stipri kaitina tie uzbāzīgie jaunekļi, kas mēģina pierunāt uz attiecībām. Kā iepriekšējā komentētāja rakstīja, mīnus pieci gadi vēl ir Ok, bet ne jaunāki.

Pēcpilnmēness vīrieši
Dažus vārdus jau šādiem vīreļiem var uzrakstīt. Ja nu pēkšņi pilnīgi nepareizi esmu viņus novērtējusi :D

Cik nesāpīgi mūsdienās ir parastie zobārsti (piem., kanāliņu tīrīšana)?
http://www.iddental.lv/ Pakalpojums atbilst moto un cenas daudzmaz lapā norādītajām. Es tur salaboju visus zobus. Gāju tajā Brīvības 200 ar kaut ko. Rindas uz zobārstu nav garas un viens zobs man vidēji izmaksāja 50 eiro.

Līdz kam cilvēku var novest?
Ikdienas neveiksmes, vienaldzība, materiālais stāvoklis, slikta veselība. Viss tas var novest pie pašnāvības. Esmu tādā stāvoklī bijusi, bet tad gan nedomāju ne par ķeblīti, ne auklu. Vairs nebija spēka nekam. Tagad pičkājos ar antidepresantiem. Neteikšu, ka baigi pacilātais stāvoklis, bet ir krietni labāk. Jebkura palīdzība un atbalsts šādos apstākļos ir labi.

Cik nesāpīgi mūsdienās ir parastie zobārsti (piem., kanāliņu tīrīšana)?
Tajos laikos, kad vēl bija lati gāju uz "Visa" zobārstniecība. Tur pat no nekā man uzbūvēja zobu, bet ņemšanās ap katru slimo zobu izmaksāja 200 latus. Tagad eju lētākā. Vienīgā sāpe tur ir no šprices. Ja "Visā" vēl iesmērēja smaganu un šprici nejuta nemaz, tad te tomēr jūt. Toties cenas tā nekož.

Vai jūs paši ar sevi gribētu iepazīties, ja pēkšņi nokļūtu monitora otrā pusē?
Hmm...ar mani ir viegli komunicēt; esmu patiesa, bet cenšos nevienu neaizvainot; patīk melnais humors, bet ne prasti joki. To sagaidu arī no vīrieša.

Neatrisināms rēbuss nodarbinātības jomā
Nezinu, kas tur NVA par brīnumjaukiem pasākumiem, bet mana kolēģe izgāja šos kursus un pati piemaksāja tiki 30 - 40 eiro. https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/ Manuprāt, laba valsts dota iespēja.

Kādās interneta vietnēs Jūs dāmas iepērkaties?
Paldies par viedokļiem!

Jūsu pieredze......
AivarsN - man, piemēram, ļoti noslogots biznesmenis vai politiķis nav vajadzīgs, jo ja nav laika pāris reizes dienā uzsist īsāku vai garāku rindiņu, tad arī ikdienā viņam laika man nebūs.

Jūsu pieredze......
Savu tālruni dodu tieši pirms randiņa. Pirms tam varam nedaudz pačalot sarakstē un tad jau redz vai ir vērts ar tādu uz tādu :)) iet.

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
Noliek, oponē, strīdas par citiem večiem un dažiem džentlmeņiem. Neatzīsies, bet nereti notiek cīņa par mazākumā esošajiem vīriešiem. Sarakstīs da jebko, lai kaut vai paglaimotu tikai virtuāli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu