Ievinjata

Sieviete (42)
iepazīties ar Ievinjata

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tirgū jau ir nopērkamas zemenes?
Kādreiz ap šo laiku Vidzemes tirgū jau bija Grieķijā un Spānijā augušas zemenes par pieņemamām cenām. Pašlaik nav gadījies apciemot Rīgas tirgus. Vai kāds nezin, kur nopirkt pirmās šīgada zemenes par...

21 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

kas noticis ar kolu ?
Šie testētāji varbūt labāk zina - https://www.youtube.com/watch?v=FjspVXm3J6o

Pieaudzis vīrietis.
Arlekin, ir tādi eksemplāri redzēti. Esmu pat ar vienu tādu bijusi uz randiņu. Stundu garš monologs par čakru attīrīšanu...kaut kā tā. Vairāk tādus nevēlos sastapt.

Vai resnaas un nesmukaas apskauz smukaas un tievaas?
Resna sieviete, kas tā sacīt, sevi kopj var būt pievilcīgāka par pelēku kaulainu peli. Kādreiz es biju tā pēdējā, tagad - tā pirmā, tāpēc tā nav skaudība. Galvenais ir sievietes šarms un elegance.

Kā jums patīk jaunās modes tendences?
Nav priekš manis. Līdzīgi Aivara teiktajam - nekrofīliskas. Bet ir meitenes un dāmas, kurām izskatās stilīgi un piestāv.

Atkal vecā tēma!
Piekrītu Jolai! Es arī atlasu tos ar kuriem vispār gribētu iet uz randiņu un tad runāt. Tālruni iedodu iepriekšējā vakarā vai randiņa dienā, lai cilvēks var informēt, ja kaut kas tiek atcelts.

Pelnrušķītes sindroms
Daudzkārt tieši "Alfā" esmu novērojusi viena vecuma pārus. Koptas, glītas sievietes un vīrišķīga izskata tikpat koptus vīriešus. Un redzams, ka pret savām sievietēm viņi attiecas ar cieņu. Mazliet pat pārņem skaudība uz šiem pāriem skatoties. Gribētos būt šo sieviešu vietā...

Standarts N40 ?
Ko jūs te ņematies ar tiem 40 gadiem? Jau kāds trešais ieraksts par šo tēmu. Kāda biju 39, tāda esmu savā 41 gadā. Cilvēki tagad noveco vēlāk. Un līdz manam senioru vecumam novecos vēl vēlāk.

Vai tiešām onkuļi pēc 40 domā ka ir uz izķeršanu?
Viņi to pašu raksta par mums. Bet patiesībā nav tik traki. Pārsvarā gan jums gan mums :) tās bildes neveiksmīgas. Nu un, dažkārt, nemākam izteikties. Bet būtībā jāizskata gadījums - varbūt vīrietis nav nemaz tik zemē metams. Es uzreiz atsķiroju tikai alkoholiķus ar uzburbušām sejām. Bet varbūt līdzīga paskata un mērķu dāmām arī viņi šķiet tīri tā nekas.

Reibums
Mazliet alus vai vīna vai cita dzēriena...lai atbrīvotos. Tai skaitā, lai mazliet atvieglotu dvēseli un galvu. Daudz gan nemēģinu izdzert. Vienreiz tā mēģinaju atbrīvoties, ka nākamā dienā gandrīz atstiepu kājas. Plus, bija paredzēts meiteņu tusiņš un es visu izgāzu :(

Kāda ir vīriešu attieksme pret sieviešu krāsošanos?
Es gan neesmu vīrietis, bet šādam jautājumam vispār nevajadzētu būt. Katra dara kā viņai tīkamāk.

Kā būtu jāsmaržo ejot uz randiņu?
Ar smaržām, vienalga, dārgām vai lētām sasmaržojies vīrietis man patīk. Dīvainā kārtā nav nekas arī pret to, ka smaržo pēc cigaretēm...

Jautājums tikai AUGSTI IZGLĪTOTĀM PESONĀM!!! :D
Es esmu vienkāršs PTVšņiks ar maģistra grādu. Arodvidusskola iemācīja uzcītību un neatlaidību mācoties augstskolā. Neesmu neko zaudējusi.

Vai laužamies?
Jāsaka paldies maniem vīriešiem, kas man nekad nav likusi lauzties. Tādā nozīmē, ka nav uzreiz vilkuši gultā. Taču nenosodu tās, kuras nelaužās, ja vīrietis patīk tā, ka jāģībst. Dzīvojam tikai vienreiz un visādi mēdz būt.

Maznodrošinātais vai trūcīgais statuss.
Mainīgā...varbūt pārdomāsi? Ja jau ir iespēja saņemt šādu statusu, acīmredzot, tas ir nepieciešams.

Būtnes ar «zilajām asinīm» mūsu vidū?? Kuras izskatās gandrīz kā cilvēki, bet tomēr nav? :)
Cīši var būt. Tieši iedomājos par vienu cilvēku ar zilajām acīm. Pēc ķirzakas izskatās maz, bet izgājieni tādi paši.

Iekaisusi acs
Jā, melno tēju man arī ieteica.

Iekaisusi acs
Man arī nupat 5 dienas bija iekaisis, sāpošs apakšējais plakstiņš. Sākumā gan rīvēju ar zelta gredzenu, gan liku kumelīšu kompreses uz acs. Tad nolēmu likties mierā un pamazām viss nostājās savās sliedēs.

Jaunais gads.
AivarsN, ja šampīts jau nebūtu izdzerts, iedzertu uz tavu veselību. Rota vīruss ķer visus man us radus. Veseļojies!

Vai deklarējamā adrese ir saistīta ar ģimenes ārstu?
Domāju, ka nē. Esmu deklarēta x novadā, bet ģimenes ārste ir Rīgā. Zinu, ka tā ir arī dažiem kolēģiem.

Ja pasaulē nebūtu alkohola, kāda tā būtu?
Mazliet garlaicīgi gan...

Kuros brīžos draugi varētu būt svarīgāki par mīļoto cilvēku?
Ja man tāds būtu, tad - drošvien, mīļotais cilvēks. Un tāds, kas savu īpašību dēļ patiktu arī maniem draugiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu