Ievinjata

Sieviete (42)
iepazīties ar Ievinjata

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dzīves mākslas akadēmija?
Atzīstos, ka mēdzu skatīties TV šovus. Vairākas reizes nedēļā. Un man patīk! Nenoliegšu. Pēdējā "Caur ērkšķiem uz..." bija kaut kāda kundzīte princešu kleitā ar meitenīšu auskariem (jau nojaušat manu...

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Sveicināti! Man radās jautājums, kāpēc sievietes izvēlas dzīvot ar dzērājiem, narkomāniem, noziedzniekiem? Par labiem, bet vājiem vīriešiem vēl varētu saprast, ka tie ir mēģinājumi viņus izlabot. Bet...

Facebook organizācijas lapa
Izveidoju profilu no kuras savukārt tapa lapa manai organizācijai/uzņēmumam. Zinu, ka daudzi varētu būt veidojusi šādas lapas. Viss būtu labi, ja ielogojoties,es nokļūtu uzreiz organizācijas lapā. Un...

Īstais cilvēks?
Šodien kādu stundu norunāju ar bijušo. Ir doma par randiņu. Nezinu, ko lai dara... Viņš gribētu pārgulēt. It kā labs, cilvēks, bet nav īpaši inteliģents. Tagad domāju, vai labāk, ka kāds tomēr ir,...

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dzīves mākslas akadēmija?
Skatījos, ka Ziņģīte arī pie šiem šad tad lekcijas lasa. Bez Dubskas šīs varbūt arī kaut cik noderīgas lekcijas. Nav "par gaisu".

Vai proporcijas ir mainijušās?
Ir, ir Rīgā glīti vīrieši. Tā saucamie metroseksuāļi vai kā nu viņus tur sauc. Pārsvarā jau viņi tikai izstādās, bet skatīties jau nav aizliegts.

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Laikam ir gadījies pāris reizes kaut ko vakara plānā sarunāt. Tikšanās nebija sliktas, bet arī ne rezultatīvas. Es parasti atzīmēju pastaigu un kafejnīcu. Satiekoties, tad jau redz vai tā paliek tikai īsa pastaiga, bez kafejnīcas, vai arī ir vēlēšanās dibināt nopietnus kontaktus.

Dzīves mākslas akadēmija?
Nav jau teikts, ka kāds neiedvesmojas un negūst labumu, bet naudiņa šim kantorim noteikti ienākas laba.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Dieva dēļ, nedarī tā! Esmu sev sačakarējusi sev veselību uz mūžu mācību dēļ. Nav vērts pat mēģināt gulēt mazāk. Labāk guli vairāk un priecājies par dzīvi!

Dzīves mākslas akadēmija?
Kokote, tā kā esam pazīstamas, Tev atsevišķa atbilde. :)) Mēdzu paskatīties un diskutēt ar tuviniekiem un draugiem arī par analītiskajiem raidījumiem. Pastaigāties mēdzu daudz un kad vien varu. Šovi jau arī ir domāti vairāk izklaidei un tos arī var apspriest. Man ir dzīve. Nevaru sūdzēties.

Dzīves mākslas akadēmija?
N4Y - deviņos vakarā? Malacis! ube - pilnīgi piekrītu! jadore un gertrude - es jau tāpēc arī uzdevu jautājumu. Mūsu viedokļi sakrīt. Bet pazīstu pat ļoti racionālus cilvēkus, kas šādām lietām ļoti pieķērušies. adamsone - pilnīgi piekrītu!

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Nu vienu dienu var pamēģināt. Neesmu floriste, bet "pa lielam" pieļauju, ka varbūt jaunākās tendences mazliet jāpiemācās klāt, kas var notikt arī darba procesā Norvēģijā! Jāvērtē sevi augstāk!

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Ja pelnītu tik pat cik es, bet būtu dzejnieks ar labu humora sajūtu (nedaudz ironijas un melno jociņu), labsirdīgs mieramika, kurš ienes mājās mieru un prot iesist naglu sienā - tad jā.

Vai var rakstīt atlūgumu ja darba līgums nemaz nebija parakstīts?
Bet, ja pats grib atbrīvoties, tad tas vienalga ir jāraksta ar lūgumu atbrīvot 3 dienu laikā. Vismaz ar mani tā savulaik bija. Varbūt tagad ir savādāk.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
Es domāju, ka Latvijā ir gan labas sievietes, gan vīrieši, bet vislabākie...? Pa kādam ir, bet reti sastopami un īpaši saudzējami.

Vai var rakstīt atlūgumu ja darba līgums nemaz nebija parakstīts?
Izskatās, ka būs jāparaksta arī darba līgums un tad jāuzraksta atlūgums. Atlūgties pārbaudes laikā, kā zināms, var 3 dienu laikā. Vienkārši, dokumentācijas sakārtošanai.

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Man tā nav gadījies. Bet labāk nesaki. Gan savējais ar´ savulaik aizgājis pa kreisi. Un neklausies te tās soģes. Latviešu sievietei vienmēr būs vainīga otra sieviete, jo veči viņu prātos ir svētie.

Staro Rīga
Daudz tautas. Neko tā īsti nesanāca pabaudīt. Bet tas jau arī bija 18tajā, jo es naudas taupīšanas nolūkos šogad izmantoju bezmaksas transportu.

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Tinte - man patīk tavs viedoklis!

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Sallija2 - saprotu, bet vienalga ar dzērāju vai kaut vai kaut vai rupekli nedzīvotu kopā, lai cik talantīgs vai veiksmīgs viņš būtu.

Vai var seksot ar humoru?
Ar to es gribēju teikt, ka smieties gan nevajadzētu, jo cilvēkam tā šķiet nelaime, bet līdzēt vieglāk šo nelaimi uztvert gan var.

Vai var seksot ar humoru?
Vīrieši jau to ļoti pārdzīvo. Protams, ja tas ir vienas nakts sakars un iepriekš ir ļoti gribēts, tad tas galīgi nav Ok. Man tādu sakaru nav bijis. Ir bijis, ka vīrietis pirmoreiz uztraucies un uz šī pamata nekas nenotiek, bet pēc tam viss kārtībā. Nav iemesla uzreiz "mest plinti krūmos.

Tetovēti vīrieši
Ļoti patīk tetovējumi un pīrsingi. Domāju uztaisīt pīrsingu uzacī (manā ta vecumā :D ), tikai jāuzmanās, lai ir pareizajā, citādi nodomās, ka esmu iznākusi no skapja.

Facebook organizācijas lapa
Paldies, Drole. Pie attiecīgā gadījuma pamēģināšu!

Facebook organizācijas lapa
Šorīt mēģināju atrast, bet neatradu tādu opciju...

Facebook organizācijas lapa
Ae ierakstu ievietošanu viss ir Ok, viss iet uz organizācijas lapu, bet ja kaut ko komentēju vai šēroju, tad sanāk no tā saucamās personīgās lapas.

Facebook organizācijas lapa
Es uztaisīju privātu profilu kā sākumlapu tam pašam uzņēmumam, tikai tajā neievietoju nekādas ziņas. Uzreiz ķēros pie organizācijas lapas veidošanas, tā kā profila lapai nav nekādas saistības ar kādu privātu informāciju. Paldies par padomiem, nickie. Vismaz kāds konstruktīvs komentārs. Mēģināšu tavus padomus realizēt dzīvē.

Facebook organizācijas lapa
Paldies, jadore!

Īstais cilvēks?
miers2 - nenormāli sakarīgs secinājums...

Īstais cilvēks?
gertrude - samīdināji!

Īstais cilvēks?
Mela, tā tas arī ir. Un apziņa piekrīt taviem vārdiem. bet no otras puses...

Īstais cilvēks?
Dana L - pārsvara runājām par mašinām un darbu. Un tā bija arī agrāk. Man sāk apnikt. fargo - pilnīgi piekrītu tavam viedoklim. Jāpasaudzē sevi un vienlaikus arī tas, ka zogu nākotni gan sev, gan viņam. Tikai tas, ka kaut kur sirds kaktiņā sēž mīlestība un nevar īsti uzplaukt...

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Arī tad, ja vīrieša pastāvīgā dzīvesvieta ir Krievijā, uzskatu, ka pārim jārunā abās valodās, tā izrādot cieņu vienam pret otru.

Gribi iemantot pasauli- pazaudēsi sevi!
Jā. Gribu, lai pasaule ir man pie kājām. Ar to es nedomāju kādu personīgi. Gribu tikai biežāk noķert šo brīvestības sajūtu. Vairāk ceļot, vairāk redzēt, vairāk izprast un izjust labu. Tas attiecībā uz virsrakstu :P

"Garšīgas" filmas
Nesen skatīta "The Tourist". 2010.gada izlaidums, bet laba!

Izglītība - prātaglītība mūža garumā! Dzīvo un mācies visu savu dzīvi!
Jurks tiešām šovakar sareibis. Parasti, lai arī ar kristīgu pieskaņu, bet tomēr - sakarīgi komentāri. Šovakar klibo gramatika, virmo emocijas.

Kāpēc ir tāda cilvēku izskata novērtēšana?
Mairita, tiešām ir manīts, ka sliktas atzīmes par fotogrāfijām dod vai nievājoši izsakās tie/tās, kas slēpjas aiz saulesbrillēm. Vai vēl "labāk", sevi pārstāv ar kāju, roku vai citu ķermeņa daļu.

Kāpēc bistro Latvijā sauc par restorānu,
Latvijas bistro/restorānos cenas ēdienkartē ir vienādas kā Vecrīgā, tā Pļavniekos. Tapēc iesaku Vecrīgu.

Veģetatīvā distonija - ātrie atbrauca lai iepilinātu balderjāņus.
Veģetatīvās distonijas lēkmes mani pašlaik ir pametušas. Saka jau, ka līdz galam tās nekad nevar izārstēt. Ir citas kaites, kur vienkāršs psihologs/klausītājs nepalīdzēs. Tāpēc saprotu Gvenu. Arī man vienreiz, lēkmes laikā ir saukta ātrā palīdzība. Biju saslimusi, temperatūra un sākās gaisa trūkums un drebuļi. Šausmīgas izjūtas! Kamēr atbrauca ātrie - pārgāja, jo biju jau iedzērusi korvalolu. ...

Bērna uztverei šausminoši skati Zoo
Laikam tomēr piekritīšu Ilonai. Ja tas vien būtu iespējams, tad zvēru barošanu ar to, kas vēl atgādina dzīvu radījumu, varētu rīkot kaut kur "aploka iekštelpās". Jo pārsvarā jau uz Zoo tiek vēsti bērni. Nu, labi kādreiz iemīlējušies pārīši aizbrauc...Arī mēs saviem 2 un 5 gadniekiem laukos ciemos esot nestāstam, ka tiek ēsta to pašu būtņu gaļiņa, kādas tikko ārā glaudījuši.

Uz randiņu ar puķēm
Vēl aizvien atceros manu bijušo, kurš pilnīgi negaidīti uz pirmo randiņu ieradās ar piecām svaigām garkātainām rozēm. Bija jūtams, ka viņā vēl ir vecā skola, ka puķes tomēr sievietēm jādāvina. Nebiju gaidījusi šādu soli. Tā kā ziedus saņemu reti tad biju ļoti patīkami pārsteigta un vīrietis uzreiz iepatikās daudz vairāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu