Ievinjata

Sieviete (42)
iepazīties ar Ievinjata

7 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Lietuvas SPA
Visi izslavējuši Igaunijas SPA, bet mums - četrām draudzenēm ir ideja vasarā ar mašīnu aizdoties uz Lietuvas SPA. Vai jums ir iesakāms kāds lēts, bet glīts Lietuvas SPA? Kādi pakalpojumi tur pieejami?

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Dodos uz vienu nedēļu uz Izraēlu. Palūdzu savām dakterēm, lai iedod līdz kādu dokumentu, vēlams "in english". Man iedeva Izrakstu latviešu valodā, kur minēti zāļu nosaukumi un lietošanai tādai un...

"Lido" slidotava
Vai tiešām atvērta, kā vēsta mājaslapa? Kāds ir bijis? Kāds ledus šajā siltajā laikā?

Piedodiet par zemākminēto leksiku, bet...
"iet jus visas dirst pas nezin ko grib". Ar šādu saukli puisis reklamēja sevi, kādā no iepazīšanās portāliem. Sasmējos, bet lai cik tas bēdīgi nebūtu, manuprāt, līdzīgi domājoši ir arī vairums Oho...

Lētas, bet pieklājīgas ēstuves/dzertuves sieviešu kompānijai?
Rīt taisāmies atzīmēt Z-svētkus/Vecā gada aiziešanu četru draudzeņu kompānijā. Vārdu sakot, Gan Beji un Čilli Pizas apnikuši, bet ČBK nav vēlmes maksāt par ieeju, savukārt "Lidojošā Varde" mazliet...

Dzīves mākslas akadēmija?
Atzīstos, ka mēdzu skatīties TV šovus. Vairākas reizes nedēļā. Un man patīk! Nenoliegšu. Pēdējā "Caur ērkšķiem uz..." bija kaut kāda kundzīte princešu kleitā ar meitenīšu auskariem (jau nojaušat manu...

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Sveicināti! Man radās jautājums, kāpēc sievietes izvēlas dzīvot ar dzērājiem, narkomāniem, noziedzniekiem? Par labiem, bet vājiem vīriešiem vēl varētu saprast, ka tie ir mēģinājumi viņus izlabot. Bet...

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Lietuvas SPA
janisb - brauciens it kā paredzēts vasarā.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Ja nu kādam vēl šāds temats interesē. Vedu gan recepšu, gan bezrecepšu zāles rokas bagāžā. Bija dakteru izraksti latviešu valodā, ka šādas zāles drīkstu lietot, bet neviens nekur par zālēm man nejautāja un nelika uzrādīt.

Tautisks krēslu pārklājs.
DanaL - tas bija Inženieru ielā. Tagad, diemžēl, nolikvidējies...

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Paldies! Es pati paskatīšos :)

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
eksim_braali - Tev arī paldies par info. Laika prognozei sekoju regulāri līdz. Novembrī, kad pirku biļetes bija +28.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Paldies par viedokļiem. Dažs labs te, iespējams, pīpē linoleju...

Piedodiet par zemākminēto leksiku, bet...
Piekrītu Geishas komentāra 9.20. Pilnīgi manas domas! eli - puisis bija un ir man svešs, bet neminētajā portālā ir iespēja uzrakstīt tādu kā uzsaukumu. Piemēram, "Uzraksti man - vienīgajam!". Bet minētais puisietis laikam bija nolēmis, ka arī slikta reklāma ir reklāma.

Kā uzzināt vai man ir jūras slimība?
Nezinu. Es pirms daudziem gadiem braucu ar prāmi. Biju iedomājusies, ka man jau nu nekādas jūras slimības nebūs. Rezultātā to pusotru stundu, kamēr braucām, tusējos tualešu telpā. Tik slikti man reti bija bijis. Atpakaļceļā bija vieglāk, kaut arī vairāk šūpoja.

"Lido" slidotava
riks086 - varu gan pirms, gan pēc. Kājas īpaši nemetās un galva mēreni skaidra.

Lētas, bet pieklājīgas ēstuves/dzertuves sieviešu kompānijai?
Paldies, kokote, par atbalstu! Trāpīji mērķī! leopardine - neredzēju nevienu stipri sareibušu vīrieti. Dažas dāmas gan bija stipri lietojušas. Drošvien smalkos vīnus vai kokčikus. Kas attiecas uz aliem un šotiem, Tev ir vecas ziņas, Biju gan pirms tam ļoti pieklājīgā, smalkā viesnīcas restorānā ar citu bariņu. Tur tad arī "iznesāmies" smalki, bet nebija tās atbrīvotības, kas "Padijā".

Lētas, bet pieklājīgas ēstuves/dzertuves sieviešu kompānijai?
Paldies par viedokļiem. "Padijs" bija gana labs. Gana ērts un alus plate uz četriem garšīga, tāpat ka pirmais šots un turpmākie Brenguļu ali. Apkalpošana ļoti laba. Vienīgais mīnuss - nomīztās tualetes.

Lētas, bet pieklājīgas ēstuves/dzertuves sieviešu kompānijai?
Čaļus medīt neejam. Tagad nevaram izšķirties star "Paddy Wheelans" un "Ezīti". Pelmeņi labi, bet ne šim gadījumam. Double Coffee tie kokteiļi tādi...ūdeņaini. Nekāda iespaida. Visādi citādi nav slikti.

Lētas, bet pieklājīgas ēstuves/dzertuves sieviešu kompānijai?
Paldies, pārdomāsim šo iespēju!

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Tā kā pēc skata esmu "kodes tips" alias "Latvijas pelēkā", tad man ir nepieciešamība krāsoties, sevi tādā veidā izcelt, lai gan citu vērtējums nav īpaši svarīgs. Tā kā te citas meitenes raksta, ka uzkrāsojoties jūtas daudz labāk. Un, pie tam, kosmētika - tā ir vesela pasaule. Kā vīriešiem patīk runāt par auto un autodetaļām, tā mums sievietēm (pārsvarā) par kosmētiku.

Dzīves mākslas akadēmija?
Skatījos, ka Ziņģīte arī pie šiem šad tad lekcijas lasa. Bez Dubskas šīs varbūt arī kaut cik noderīgas lekcijas. Nav "par gaisu".

Vai proporcijas ir mainijušās?
Ir, ir Rīgā glīti vīrieši. Tā saucamie metroseksuāļi vai kā nu viņus tur sauc. Pārsvarā jau viņi tikai izstādās, bet skatīties jau nav aizliegts.

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Laikam ir gadījies pāris reizes kaut ko vakara plānā sarunāt. Tikšanās nebija sliktas, bet arī ne rezultatīvas. Es parasti atzīmēju pastaigu un kafejnīcu. Satiekoties, tad jau redz vai tā paliek tikai īsa pastaiga, bez kafejnīcas, vai arī ir vēlēšanās dibināt nopietnus kontaktus.

Dzīves mākslas akadēmija?
Nav jau teikts, ka kāds neiedvesmojas un negūst labumu, bet naudiņa šim kantorim noteikti ienākas laba.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Dieva dēļ, nedarī tā! Esmu sev sačakarējusi sev veselību uz mūžu mācību dēļ. Nav vērts pat mēģināt gulēt mazāk. Labāk guli vairāk un priecājies par dzīvi!

Dzīves mākslas akadēmija?
Kokote, tā kā esam pazīstamas, Tev atsevišķa atbilde. :)) Mēdzu paskatīties un diskutēt ar tuviniekiem un draugiem arī par analītiskajiem raidījumiem. Pastaigāties mēdzu daudz un kad vien varu. Šovi jau arī ir domāti vairāk izklaidei un tos arī var apspriest. Man ir dzīve. Nevaru sūdzēties.

Dzīves mākslas akadēmija?
N4Y - deviņos vakarā? Malacis! ube - pilnīgi piekrītu! jadore un gertrude - es jau tāpēc arī uzdevu jautājumu. Mūsu viedokļi sakrīt. Bet pazīstu pat ļoti racionālus cilvēkus, kas šādām lietām ļoti pieķērušies. adamsone - pilnīgi piekrītu!

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Nu vienu dienu var pamēģināt. Neesmu floriste, bet "pa lielam" pieļauju, ka varbūt jaunākās tendences mazliet jāpiemācās klāt, kas var notikt arī darba procesā Norvēģijā! Jāvērtē sevi augstāk!

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Ja pelnītu tik pat cik es, bet būtu dzejnieks ar labu humora sajūtu (nedaudz ironijas un melno jociņu), labsirdīgs mieramika, kurš ienes mājās mieru un prot iesist naglu sienā - tad jā.

Vai var rakstīt atlūgumu ja darba līgums nemaz nebija parakstīts?
Bet, ja pats grib atbrīvoties, tad tas vienalga ir jāraksta ar lūgumu atbrīvot 3 dienu laikā. Vismaz ar mani tā savulaik bija. Varbūt tagad ir savādāk.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
Es domāju, ka Latvijā ir gan labas sievietes, gan vīrieši, bet vislabākie...? Pa kādam ir, bet reti sastopami un īpaši saudzējami.

Vai var rakstīt atlūgumu ja darba līgums nemaz nebija parakstīts?
Izskatās, ka būs jāparaksta arī darba līgums un tad jāuzraksta atlūgums. Atlūgties pārbaudes laikā, kā zināms, var 3 dienu laikā. Vienkārši, dokumentācijas sakārtošanai.

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Man tā nav gadījies. Bet labāk nesaki. Gan savējais ar´ savulaik aizgājis pa kreisi. Un neklausies te tās soģes. Latviešu sievietei vienmēr būs vainīga otra sieviete, jo veči viņu prātos ir svētie.

Staro Rīga
Daudz tautas. Neko tā īsti nesanāca pabaudīt. Bet tas jau arī bija 18tajā, jo es naudas taupīšanas nolūkos šogad izmantoju bezmaksas transportu.

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Tinte - man patīk tavs viedoklis!

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Sallija2 - saprotu, bet vienalga ar dzērāju vai kaut vai kaut vai rupekli nedzīvotu kopā, lai cik talantīgs vai veiksmīgs viņš būtu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu