Ievinjata

Sieviete (43)
iepazīties ar Ievinjata

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Iesakiet kaut ko līdzīgi "Only lovers left alone"? Vai arī ko līdzīgu filmai par dekadentisko māti, kura no savas pusaugu meitas vēlējās izveidot modeli par spīti visām sabiedrības normām (neatceros...

Ko nozīmē šie burti?
Draudzene atdāvināja gredzentiņu. Bižutērija. Bet izskatās, ka burtam/-iem ir nozīme. Izskatās arī, ka varētu būt arābiski. Negribētos nēsāt gredzenu ar uzrakstu "pakaļa" vai "cepts cālis". Varbūt...

Swept away
Vakar aiz neko darīt (jo slimoju) noskatījos filmu, kur galvenā lomā bija Madonna. Man viņa nekad nav patikusi kā dziedātāja, vēl jo vairāk ka aktrise. Nezinu, kā filmu sauc latviski, angliski "Swept...

Auklīšu alga
Ta kā strādāju tikai pusslodzi un labi saprotos ar bērniem, domāju piestrādāt par stundu auklīti. Tas ir, ja kāda vietā jāizņem jaunāko klašu skolēni no skolas, ja vecāki vēlas aiziet uz teātri un...

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Jautājums par iznākšanu no skapja gaismā vai kā citādi, bet šoreiz būtībā NEsaistīts ar cilvēka seksualitāti. Tātad, man visu apzinīgo mūža daļu ir šķitis, ka es vienīgā neesmu spējīga noturēt...

52 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Bachatera - priecājos par tavām pozitīvajām emocijām! Man piemēram patīk Halovīnam piederīgās šausmu filmas (arī ikdienā), bet lielais vairums drošvien teiktu - Fui!

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Jo vairāk svētku, jo labāk! Piekrītu Erixx viedoklim!

Sievietēm nepatīk pārāk gudri vīrieši , vai tiesa?
Ir tā, ka noteikti ir gudrāki cilvēki par mani. Tādi, kas klausās kādu noteikta stila par kvalitatīvāku uzskatāmu mūziku, ar lielu prieku lasa pasaules klasiku literatūrā un dara vēl citas lietas, kuras man neaptvert. Jo arī man dažkārt šķiet, kā šito stulbumu var klausīties vai lasīt. Es vienkārši līdz izteiktai gudrībai neesmu izaugusi. Tāpēc vīrietis, kurš runā par smalkām matērijām dažreiz...

Nav īsti saprotams,ko sievietes vēlas oho.lv...
Iepazīties ar vīrieti, kuram ir laba humora izjūta, stingrs...mugurkauls (lai sievietei būtu kāds, kas viņu aizstāv) un lai nebūtu mājās sēdētājs un čīkstētājs. Kopumā - viss.

Inceli Latvijā
Jā, incels varbūt ir pilnmēness klients, varbūt - nav. Daļa mūsu jau drusku tādi tomēr ir. Uzrakstīju viņam vēstuli un tad nu saņēmos to nopublicēt arī šeit "Nebēdā. Es arī ilgstoši dzīvoju piespiedu celebātā. Pašai kauns un tā...ka esmu citāda nekā pārējie. Naktīs pat mēdzu raudāt. Jutos nevērtīga Kamēr atradās vīrietis, kuram es likos pievilcīga. Pat neticēju. Un par normālu sievieti kļuvu,...

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Lietas ir, lai tās lietotu un cilvēki, lai tos mīlētu. Šodienas pasaules problēma ir, ka cilvēki tiek lietoti un lietas mīlētas. /neatceros autoru/

Līdz cik gadu vecumam?
Ja nu galīgi tāds kluknīgs un spēj pārvietoties tikai knapi šļūcot, tad drošvien domātu, ka kāda vaina un vai es šo fiziko trūkumu spēšu panest. Ja spēšu, tad galvenās ir smadzenes - labdabība, labsirdība, humora izjūta.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Gojko - tavs ieteikums arī izskatās labs. Vispār jau Kaurismeki filmas tiek augstu vērtētas. Šķiet, ka no Aki vai Mikas filmām kāda noteikti ir redzēta.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Mr_Nobody - "Dogmu" pasen redzēju. Patika.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Viola - Paldies. Ieskatīšos aprakstā par ko tur ir.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Vispār man patīk Larsa fon Trīra filmas. Tas tā kā manā gaumē. Patika gan "Melanholija", gan "Idioti", gan "Šķeļot viļņus". Tikai "Dejotāju tumsā" nevarēju noskatīties. Par smagu. Patika arī Tomasa Vinterberga "Festen", kas Dailes teātrī pārtapusi izrādē. Varbūt ir iesakāms, kas līdzīgs? Dezyree - Ja tā ir jocīga komēdija - jāskatās. slieks - to filmu par mātēm un dēliem esmu redzējusi....

par gramatam.
Var izlasīt vairāk. Un tiek arī lasītas, bet diez vai tās patiesi vērtīgās līdz 120 aizvilks. Man ir kādas padsmit grāmatas, kuras cienu. Bet arī no tām dažas patīk, piemēram tikai tāpēc, ka man patīk fantastika, mistika un šausmas :D Bet jā, "Vinnijs Pūks" ir grāmata visiem vecumiem. Kafku un līdzīgos drošvien lasa gudrāki par mani. Es nekad nedavilkšu līdz "Ulisa" un līdzīgu grāmatu līmeņiem.

Matu kopšanas līdzekļi
Biosilks tiešām vislabākais, bet līdzīgi darbojas arī citi matos ieklājamie un atstājamie līdzekļi. Pašlaik lietoju L´oreal Elvital Double Elixir. Nebūs tik zīdains, bet palīdzēs matus izķemmēt un daudz maz noturēt vietā frizūru.

Vai tā ir slimība, ja ārā auksts, bet ķermenim silti, pat svīst?
Man ir tās pašas pazīmes. Pie ārsta vēl neesmu bijusi, bet zinot to, ka man nav bērnu, domāju ka arī iestājusies zināmā krīzes situācija. Bet es neuztraucos. Ir lietas, kas man pat patīk. Kolēģes salst. Man - silti.

Vai tas darbojas? Pārbaudi!!
Es izlasīju Twerk Monkey :D

Vabolites
Darbinieces acīs noteikti parādījās mēmas šausmas!

Pažēlošana
Jā, ir brīži, kad gribas, lai pažēlo. Varu pažēlot arī otru. un ceru, ka ir tādi, kas sirsnību un līdzjūtību ir viens otrā atraduši.

Ceļojumu galamērķi
Itālija, jo īpaši Toskāna un...nu gribētos visu apceļot. Sens sapnis. Tikpat sens kā iemācīties itāliešu valodu. Sāku mācīties un secināju, ka velns, ku´ grūta!

Galvenā mūsdienu sievietes problēma ir atrast vīrieti, kurš būtu vīrišķīgāks nekā viņa!
Galvenā musdienu problēma ir atrast vīrieti, kurš virtualās sarakstes pirmajās vēstulēs neuzplijās ar seSku.

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Cik zinu, tad tulki/tulkotāji iesaka zviedru valodu, jo tā ir izplatīta arī citās ziemeļzemēs. Dāņu valoda esot ļoti sarezgīta, bet arī Dānijā varot runāt zviedriski.

5 minūšu slava
Tādi paši kā dzīvē. Katram no mums ir sava uts un dzīves pieredze. Uz TV šoviem vienkārši atlasa interesantākos tipāžus. Tas ir mans viedoklis.

Par lietām.
Nekad neprasu, lai lietas, ko vēlos gādā citi. Man tās vēlmes pieticīgas, tāpēc varu atļauties pati nopirkt.

Sēņošanas tradīcijas.
Gailenes, bērzlapes, čigānenes, rudmieses, alksnenes, cūcenes, vilnīšus, sviesta bekas, bērzu bekas, priežu bekas, citas bekas :D Šogad gan mūsu mežā sēņu gandrīz nav :( Dzirdēju, ka aiz Ķeguma un Kurzemes pusē esot vairumā. Māsa kaut ko salasīja arī Zaķumuižā.

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Man vajag 4 kūkas dienā! Šad un tad. Bet par vīriešiem runājor, ir pieredze, ka tie, kam pāri piecdesmit ir spējīgi, izturīgi un izdomas bagāti. Par tiem dažiem, ar kuriem man bijusi darīšana, nevaru sūdzēties. Un gan ar higiēnu, gan kafiju viss bijis Ok! Varu tikai paslavēt! solvitas - ir bijuši arī tādi kadri randiņos, bet reti.

Kā saprast izteicienu?
Parasti bankas klerki nesaņem neko vairāk kā citi dienišķos darbus darošie. Tā kā šis tautā iegājies teiciens ir galīgi aplams.

Swept away
Ziids - man arī viņas jaunības dziesmiņas patīk!

Tirgus attiecības
Tieši šai minūtē, reģistrējoties Vakara plānam aizdomājos par to došanu un ņemšanu. Kungi domā, ka sievietei no viņiem vajag tikai naudu un mantas, sievietes - ka kungiem vajag lai viņiem "dod". Būtībā nav vērts reģistrēties vakara plānam (kafejnīcai un pastaigai), ja kungi pārsvarā vēlas un pieprasa, lai būtu atķeksēts arī lauciņš "sexam". Vienreiz intereses pēc atķeksēju arī to un uzreiz sākās...

Nonest zvaigznes no debesīm
Un vispār - nevajag solīt, bet darīt! Pati sev arī visu ko mēdzu sasolīt, bet rezultāta nav un tad rodas pašpārmetumi. Ja tiks solīts sievietei - viņas pārmetumi tiks vērsti pret Jums. Bet kopīgi pasapņot gan varat!

Žurnālistu tiesības.
Arī mūsu iestādē atnāca bez brīdinājuma. Nu un? "Za svoi slava nado atvečatj". Un vēl jau var pateikt, ka atbildes uz viņu jautājumiem tiks sagatavotas likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. P.S. Neesmu ierēdne.

Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo?
Nav smuki šitā - pliku un nabagu izdzīt uz ielas. Iespējams, ka kādam tomēr tika uzlikti ragi, bet tad tiešām, kad vētra norimusi, vajadzētu atdot mantas, kuras dāma pirkusi.

Ko nozīmē šie burti?
Es ar māņticību neaizraujos. Vasarā no draudzenes dabūju veselu maisiņu rotu, par kurām ļoti priecājos, jo man patīk tās nēsāt. Tās manī rada labas domas un domas - labu garastāvokli. Tāpēc lielos vilcienos man ir viena alga, ko sliktu kāds saka. Man, protams, ir arī sudrablietiņas, kuras uzvelku svētku reizēs. Arī tās patīk. Bet ja ir kāda bižutērija ar svētku noskaņu, tad velku to.

Ko nozīmē šie burti?
shining - Tu mani iepriecināji! Paldies!

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Katram savs foršums un tikpat dažādas sievietes, kamēr notiek klikšķis un divi vienādi foršie satiekās!

Bēdu manu lielu bēdu ...
Un tie stāsti par aizņemtību arī dzirdēti. Tāda sajūta, ka cilvēkam paliek tikai 8 stundas dienā un tās pašas - gulēšanai. Mans bijušais arī...sākumā solīja zvaigznes no debesīm un katru brīvdienu pavadītu kopā ar mani. Kamēr tas beidzās ar "varu uz 20 minūtēm pie tevis piebraukt". Ar to arī viss starp mums beidzās.

Bēdu manu lielu bēdu ...
Gandrīz vienmēr, kad esmu iedevusi savu tālruņa numuru, esmu nožēlojusi. Jo, kā Tu saki - viņi pazūd ar visu numuru. Tālab dodu tikai īsi pirms paša randiņa.

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Man ir 90 pie 1.65. Labu laiku jau. Arī no zālēm. Un esmu pat priecīgāka un apmierinātāka ar savu izskatu šobrīd, nekā tad, kad biju kaulu kambaris. Biju pat neglītāka, nekā tagad. Kārna un krūšu nebija. Ēdu, iespējams, neveselīgi, bet baudu dzīvi un ēdienu!

Sieviešu biksīšu krāsa
Un tad visas kā viens "zibināsim" ar aptaujas augšgalā esosajām biksītēm!

Esat novērojuši sarkanās krāsas spēku?
Spriežot pēc janisb komentāra, esmu pilnīga muļķe! Man patīk sarkanā krāsa, gan apģērbā, gan kosmētikā. Redz´ riebekle vispār nelieto kosmētiku, bet man "meikapa" lietas patīk. Katram savs. Saka jau, ka auni esot uz sarkano. Horoskopiem īpašu neticu, bet Ievinjatām gan tas patīk!

Dienas humors jeb OHO PA misija
Jā. Dīvaini, ka riebekle ir nobloķēta. Nezinu gan, ko viņa tādu ir rakstījusi, bet līdz šim viņas pievienotie komentāri šķita piemēroti un interesanti. BET attiecībā uz pārējo, šoreiz piekritīšu OHO administratoriem, jo dažkārt te tiešām uzdotais jautājums vai tēma vispār tiek aizmirsti un notiek sacensība kurš pateiks "krutāk" vai jēlāk. Vai arī cik stulbs ir jautājuma uzdevējs vai komentētāji....

Īpašais vasaras stāsts?
Forši, iedvesmojoši jūsu pastāstiņi!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu