Ievinjata

Sieviete (44)
iepazīties ar Ievinjata

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Meitenes, iesakiet, kādus kanālusm par skaistumkopšanu Jūs skatāties Youtube? Man ir vesela rinda blogeru, kuras skatos, bet pašlaik īsti neviena neiet pie sirds. Ja vēlas, var komentēt arī vīrieši,...

Telefoniska aptauja par pasta pakalpojumu sniedzējiem
Kompānija, kuras nosaukumu tā arī neizpratu, bombardēja mani ar telefona zvaniem sakarā ar aptauju par par pasta pakalpojumu sniedzējiem. Būdama lāga dvēsele es arī ļāvos 20 minūtes intervēties. Bet,...

Kur atrast autobusu sarakstu uz Kolku?
Saprotu, ka no Rīgas uz Kolku tiešais autobuss neiet. Ne Ventspils, ne pašas Kolkas mājaslapā neatradu autobusu sarakstus, kuri kursētu starp šīm vietām. Varbūt kāds ir vērīgāks vai zinošāks šajā...

Infografika iesācējam
Iesakiet vislabāko bezmaksas infografikas izveides interneta adresi iesācējam. Būs divas kategorijas. Pie katras aptuveni 8 objekti ar nelielu aprakstu.

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Skatos kino fragmentus ar Oļegu Jankovski un Irinu Muravjovu un domāju par to, ka sen neesmu redzējusi tik labi spēlējošus krievu jaunās paaudzes aktierus. Visur tikai smuki "purniņi" vai šovmeņi,...

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

...pienakumu izpildijat?
Nenobalsoju, jo rīta pusē strādāju un pēc tam bija tāds nogurums, ka izlēmu darīt labu sev un nosnausties. Pirmo reizi pa ilgiem gadiem neizpildīju savu pilsoņa pienākumu.

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
Atsauksmes nelasu, bet portālu novērtēju kā labu!

Vai ar aploksnēm ir tāpat kā ar ID kartēm?
Ak tad gribam Nilu Eiroparlamentā? Nezinu, man uzaicinājums jau pienāca!

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Mirdzina un Anna_Marija...ne tāds bija jautājums.

Facebook
Es jau nesaku, ka visu lauku vīrieši ir dzērāji, bet man vienkārši tādi un līdzīgi ;) piedāvā iepazīties. Un tad, kad apskatos viņu profilus, tur draugu listē ir pilns ar sievietēm, kuriem tādi patīk. Bet es neesmu viena no viņām. Man ir svarīgi, lai sakristu intereses un noskaņojums, nevis tikai, lai būtu vīrietis pie sāniem.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Man tas viss ir izklaidei un tāpēc, lai zinātu kādu produktus pirkt un kādus - nepirkt. Praksē pierādījies, ka tas ko blogeres iesaka, tiešām ir labāks. Es te nerunāju par superdārgo kosmētiku, jo to vienkārši nevaru atļauties.

Iesakiet Youtube grima mākslas un produktu video?
Skatos visu. Pārsvarā par dekoratīvo kosmētiku. Gan par jaunumiem dekoratīvās kosmētikas tirgū, gan dažādu blogeru kolekcijas, gan dekluteringu. Arī pamacības kā krāsoties.

Facebook
Piedodiet, bet iepazīties "Draugos" var tikai ar lauku dzērājiem. Laba opcija tur ir galerijas un iespēja tās pilnvērtīgi komentēt.

Vai izmantojat aplikāciju Tinder?
Ko tieši Tu gribi zināt?

Facebook
Man pēdējās dienas "seju grāmata" dikti karās. Parasti izeju no sava profila, bet tā kā šis solis ir kļuvis par problēmu un dators ir personīgais, tad taisu ciet neizlogojoties. Piekrītu Chrisam1986 par "Draugiem". Žēl, ka tā veidotāji skrien pakaļ "Facebook" opcijām un likvidē vecās. Nemaztik funkcionāls tas "Facebook" nav. Un žēl, ka cilvēki skrien pakaļ modei un vairs neposto "Draugos"....

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Un Bakmana "Vīrs vārdā Ūve" ir ģeniāla. Un varbūt tieši lasītajam vīrietim domāta grāmata, bet tai...nebūs pagātnes elpas, nebūs pa smalko.

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Ieteiktu kaut ko mūsdienīgāku. Esmu lasījusi tā sauktos "lielos ziemeļniekus". Ar retiem izņemumiem nav patikuši. Jo īpaši pagājušā gadsimta tulkojumi. Iesaku izvēlēties bibliotēku elektroniskajos katalogos Tematisko priekšmetu un ierakstīt piemēram - norvēģu. Es lasu pārsvarā krimiķus. Tie viņiem dikti labi, bet nezinu, cik tas ir smalki - lasīt mūsdienu ziemeļnieku literatūru. H.Vasmu ir kaut...

Alus piegāde mājās.
Protams, ka atnestu!!! Pati arī dzeru alu, kaut gan zinu, ka daudzas sievietes to uzskata par neētisku lietu. Ceru, ka arī man tiktu pienests kāds gardumiņš, gadījumā, ja pašai slinkums līdz veikalam aiziet.

Kiviča grāmata
Kivičs ar Lieni ir labi šovmeņi. Visiem ir uz ko skatīties un runāt. Grāmatu neesmu lasījusi, bet man vispār autobiogrāfijas nepatīk, tāpēc nelasīšu.

Bakalaura darbs
Labāk paturēt to tēmu par kuru daudz informācijas svešvalodās. Meklējot var atrasts tādus smalkumus, par kuriem citi nav iedomājušies rakstīt + vairāk avotu, kur ielūkoties. Vismaz maniem pasniedzējiem patika, ka ir izmantoti daudz un jauni avoti. Lai veicas!

Vai būt labam vispār ir labi?
Vismaz uz šo brīdi šķiet, ka mana būšana labai nāk atpakaļ ar citu labiem darbiem un dāvanām. Patīkami!

Eduardam Rozenštrauham 100
Dažas dziesmas patīk, bet kā personība un repertuārs kopumā - ne visai.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Manai paziņai bija vienā vasaras vakarā ielidojis. Turējies pie aizkariem un nikni šņācis. Nu...tāds jau var arī iekost.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Man arī šitas jautājums nodarbina, kad ieskrāpējis svešs kaķis vai suns. Kad pašai bija suņi arī uztraucos, ka šie caur sētu sostīdamies kaut ko nenoķer. Tfu-Tfu-tfu. Nekas slikts man nav pielipis.

Ko jūs teiktu par neredzīgu masieri ?
Man radu meitene ar Dauna sindromu izgāja masāžas kursus. Tā saprotu, ka masē savējos, kas ļaujas. Arī mani. Galīgi nebija slikti. Bet jautājums, vai kāds ļausies slima cilvēka rokām pat ta tas notiek pieredzējuša meistara vadībā. Akls cilvēks ir spriestspējīgs. Tas ir citādāk.

Par to ko meklējam
Es tomēr vēl pieplusotu humora izjūtu, jo ja viņai patiktu tikai dāmu jociņi, simtreiz atgremoti banāli jociņi, tad nekā laba nesanāks. Sanāks pārgudra dāma, kas zāģēs arī ar savu skaistumu.

Telefoniska aptauja par pasta pakalpojumu sniedzējiem
Paldies, janisb!

Smukums/nesmukums un gudrība.
Man ir viena ļoti smuka draudzene. Es teiktu, ka pat "caca", bet gudrāka par daudzām sievietēm - gan glītām, gan neglītām. Tā kā vēl nav zvanīts, ka tās uztjūnētās ir muļķes!

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Oi, kā mani kā jau vecāku tanti, kaitina šo jaunēkļu tukšās vēstules ar savām rotaļām. Toties izsmējos par asprātīgajiem komentāriem

Kur atrast autobusu sarakstu uz Kolku?
Paldies visiem!

Erots 2019
Ja nebūtu, kur likt naudu - aizietu intereses pēc. Tikai negribas neko vulgāru redzēt, bet tur laikam no tā neizvairīties.

Infografika iesācējam
Riebekle - to jau izdarīju pirmkārt, bet gribēju zināt to cilvēku viedokli, kas ar to nodarbojas ikdienā.

Infografika iesācējam
Pilskungs, gan te gan citur jau pateica. Vari nepūlēties. Paldies, Drole!

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Ja man būtu mašīna...Pret ģimeni, draugiem un labiem paziņām esmu sirsnīga (lasīt "labsirdīga"), varu arī upurēt savas ērtības un vēlmes. Parasti jau cilvēki arī atdara ar labu.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Manuprāt jautājuma autore konkrēti un nepārprotami savā profilā ierakstījusi "neesi Minhauzens ,Alfonss un skopulis". Bet šis "trīs vienā" drošvien sadomājās, ka pēc garākas sarakstes un sarunas tomēr varētu kaut ko dabūt diezgan maucīgā veidā. Vēl es nesaprotu to...vīrieši sevi aizstāv. Nu, piedosim. Bet nesaprotu tos biežos gadījumus, kad otru dāmu kaut kādā galīgā bezsakarā cenšas nonievāt...

Par vīriešiem
Ine6e - Pilnīgi piekrītu!

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Neteikšu, ka nodevība, bet es nejustos labi. Labāk, lai uz to ilgi redzēt gribēto izrādi/filmu aiziet ar mani!

Par vīriešiem
Es tomēr uzskatu, ja ir normāla ģimene, tad nekāda baigā sarakste ar precēto pretējo dzimumu nav nepieciešama. Ja vien tie nav līdz šim reāli iepazīti cilvēki (mācības, darbs, citi pasākumi), kurus var pazīstināt ar vīru/sievu, lai turpmāk kopīgi taisītu tusiņus, dotos makšķerēt un tā tālāk.

Par sievietēm.
Tas ir par mani jaunībā. Arī rakstīju, ka patīk sports, ceļojumi utt. Bet reāli. Jā...peldēt patīk, garas pastaigas vēl joprojām patīk un tā. Bet agrāk tas tika rakstīts, jo tā bija iespēja atrast vīrieti, kurš pavelk līdz, iedrošina uz sportiskām un aktīvām nodarbēm. Tagad vairs nerakstu, ka būtu baigi aktīva, bet pasīvu mājāssēdētāju vēl joprojām nevēlos sameklēt.

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Paldies visiem par ieteikumiem!

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Krūmiņ, paldies! Man šo filmu ieteica arī viena cita Oho pasažiere un iečolēju, ka filma tiešām laikam labu labā. Brīvākā vakarā paskatīšos.

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Ir. Man tas riebtos. Lai staigā atpakaļ pie savas mīļākās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu