Ievinjata

Sieviete (43)
iepazīties ar Ievinjata

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Infografika iesācējam
Iesakiet vislabāko bezmaksas infografikas izveides interneta adresi iesācējam. Būs divas kategorijas. Pie katras aptuveni 8 objekti ar nelielu aprakstu.

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Skatos kino fragmentus ar Oļegu Jankovski un Irinu Muravjovu un domāju par to, ka sen neesmu redzējusi tik labi spēlējošus krievu jaunās paaudzes aktierus. Visur tikai smuki "purniņi" vai šovmeņi,...

Distanču slēpes
Varbūt kāds var ieteikt, kur varētu iegādāties vecās labās slēpes, kurām nav nepieciešami īpaši zābaki, bet ir "lencīte", kurā var iemaukt jebkāda tipa un izmēra parastu zābaku un šļūkt kā vecos...

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Iesakiet kaut ko līdzīgi "Only lovers left alone"? Vai arī ko līdzīgu filmai par dekadentisko māti, kura no savas pusaugu meitas vēlējās izveidot modeli par spīti visām sabiedrības normām (neatceros...

36 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Erots 2019
Ja nebūtu, kur likt naudu - aizietu intereses pēc. Tikai negribas neko vulgāru redzēt, bet tur laikam no tā neizvairīties.

Infografika iesācējam
Riebekle - to jau izdarīju pirmkārt, bet gribēju zināt to cilvēku viedokli, kas ar to nodarbojas ikdienā.

Infografika iesācējam
Pilskungs, gan te gan citur jau pateica. Vari nepūlēties. Paldies, Drole!

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Ja man būtu mašīna...Pret ģimeni, draugiem un labiem paziņām esmu sirsnīga (lasīt "labsirdīga"), varu arī upurēt savas ērtības un vēlmes. Parasti jau cilvēki arī atdara ar labu.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Manuprāt jautājuma autore konkrēti un nepārprotami savā profilā ierakstījusi "neesi Minhauzens ,Alfonss un skopulis". Bet šis "trīs vienā" drošvien sadomājās, ka pēc garākas sarakstes un sarunas tomēr varētu kaut ko dabūt diezgan maucīgā veidā. Vēl es nesaprotu to...vīrieši sevi aizstāv. Nu, piedosim. Bet nesaprotu tos biežos gadījumus, kad otru dāmu kaut kādā galīgā bezsakarā cenšas nonievāt...

Par vīriešiem
Ine6e - Pilnīgi piekrītu!

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Neteikšu, ka nodevība, bet es nejustos labi. Labāk, lai uz to ilgi redzēt gribēto izrādi/filmu aiziet ar mani!

Par vīriešiem
Es tomēr uzskatu, ja ir normāla ģimene, tad nekāda baigā sarakste ar precēto pretējo dzimumu nav nepieciešama. Ja vien tie nav līdz šim reāli iepazīti cilvēki (mācības, darbs, citi pasākumi), kurus var pazīstināt ar vīru/sievu, lai turpmāk kopīgi taisītu tusiņus, dotos makšķerēt un tā tālāk.

Par sievietēm.
Tas ir par mani jaunībā. Arī rakstīju, ka patīk sports, ceļojumi utt. Bet reāli. Jā...peldēt patīk, garas pastaigas vēl joprojām patīk un tā. Bet agrāk tas tika rakstīts, jo tā bija iespēja atrast vīrieti, kurš pavelk līdz, iedrošina uz sportiskām un aktīvām nodarbēm. Tagad vairs nerakstu, ka būtu baigi aktīva, bet pasīvu mājāssēdētāju vēl joprojām nevēlos sameklēt.

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Paldies visiem par ieteikumiem!

Iesakiet jaunu krievu filmu ar labiem aktieriem!
Krūmiņ, paldies! Man šo filmu ieteica arī viena cita Oho pasažiere un iečolēju, ka filma tiešām laikam labu labā. Brīvākā vakarā paskatīšos.

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Ir. Man tas riebtos. Lai staigā atpakaļ pie savas mīļākās.

Zobārstniecība
http://www.iddental.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=22&lang=lv Vislētākais, ko spēju sameklēt. Vidēji man vienam zobam aiziet 45 - 50 eiro.

Distanču slēpes
Ja būtu iespēja, nopirktu kādas labākas. Bet tā kā alga nav liela, nevaru neko daudz tērēties. Gribas jau ne tikai slēpot, bet pievērsties arī citiem hobijiem.

Distanču slēpes
Hbbs, labs ieteikums. Paldies!

Kā pārliecināties, ka ir veikta veselības apdrošināšana.
Mums arī katram ir polise (kartīte) komplektā ar visu paskaidrojošo informāciju drukātā veidā. Jāprasa priekšniecībai, lai netur sveci zem pūra, t.i. tavu polisi rakstāmgaldā!

Ieteikumi lūpu balzāmam
P&A Mimi lūpu balzami. Nezinu, kādā Ķīnā mans lokālais "Tops" to izraka, bet pie kases par nepilnu eiro stāvēja. Neesmu balzamu un lūpu spīdumu lietotāja, tāpēc, ka vēsturiski tie man saistās ar kaut ko lipīgu. Negribēju pirkt, bet kasiere pierunāja. Un šie tiešām tādi ikdienas balzamiņi, kas absolūti nelīmē lūpas. Neliela smaržas deva tiem piemīt, bet nav tik traki. Vienīgais, vai šobrīd tie...

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
Šis laikam nav autores gadījums, bet tās, kuras domā, ka ir stipras, bet patiesībā - valdonīgas nepatīk jebkuram cilvēkam. Valdonīgums atgrūž, veiksme - pievelk!

Latviešu sieviešu gara trulums
Johaidijs uzskaitījis apbižoto latviešu vīriešu biežākos pieņēmumus par to, ko no viņiem prasa sievietes. Tagad vēlētos dzirdēt, ko tad jūs esat gatavi sievietēm dot? Par to vīrieši kaut kā nekad nerunā.

Attiecības ar krietni jaunāku vīrieti – pieredze?
Tieši tā. Ja izdodas forši nodzīvot, viņam līdz 85 un Tev līdz 100, tad vecuma starpībai vairs nav nekādas nozīmes. Ja ir kopīgas intereses, intelekts un labs sekss, tad kopā var sadzīvot dažādu vecumu cilvēki. Vienīgais, mani negatīvi tracina tie Oho jaunuļi, kas ik pa laikam uzrodas un neliek mierā.

Ar ko jums asociējas Saulgrieži un/vai Ziemassvētki ?
Ar klusumu un liegu sniega krišanu.

Vai tas nebus parak uzbazigi?
Esmu rakstījusi un pretī saņēmusi pieklājīgus sveicienus, bet vismaz neesmu nožēlojusi, ka esmu aizrakstījusi. Mēģināts nav zaudēts!

Dzimsanas dienas sveicieni!
Un sveicieni visiem tiem, kuriem šodien patiešām ir Dzimšanas diena, kā arī Brīvei, Aleksandram un Doloresai!

Lai svētībām piepildīts garīgais šajā Valsts Svētku vakarā!
Patika svētku koncerts pie Brīvības pieminekļa. Skatīts gan pa TV.

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Bachatera - priecājos par tavām pozitīvajām emocijām! Man piemēram patīk Halovīnam piederīgās šausmu filmas (arī ikdienā), bet lielais vairums drošvien teiktu - Fui!

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Jo vairāk svētku, jo labāk! Piekrītu Erixx viedoklim!

Sievietēm nepatīk pārāk gudri vīrieši , vai tiesa?
Ir tā, ka noteikti ir gudrāki cilvēki par mani. Tādi, kas klausās kādu noteikta stila par kvalitatīvāku uzskatāmu mūziku, ar lielu prieku lasa pasaules klasiku literatūrā un dara vēl citas lietas, kuras man neaptvert. Jo arī man dažkārt šķiet, kā šito stulbumu var klausīties vai lasīt. Es vienkārši līdz izteiktai gudrībai neesmu izaugusi. Tāpēc vīrietis, kurš runā par smalkām matērijām dažreiz...

Nav īsti saprotams,ko sievietes vēlas oho.lv...
Iepazīties ar vīrieti, kuram ir laba humora izjūta, stingrs...mugurkauls (lai sievietei būtu kāds, kas viņu aizstāv) un lai nebūtu mājās sēdētājs un čīkstētājs. Kopumā - viss.

Inceli Latvijā
Jā, incels varbūt ir pilnmēness klients, varbūt - nav. Daļa mūsu jau drusku tādi tomēr ir. Uzrakstīju viņam vēstuli un tad nu saņēmos to nopublicēt arī šeit "Nebēdā. Es arī ilgstoši dzīvoju piespiedu celebātā. Pašai kauns un tā...ka esmu citāda nekā pārējie. Naktīs pat mēdzu raudāt. Jutos nevērtīga Kamēr atradās vīrietis, kuram es likos pievilcīga. Pat neticēju. Un par normālu sievieti kļuvu,...

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Lietas ir, lai tās lietotu un cilvēki, lai tos mīlētu. Šodienas pasaules problēma ir, ka cilvēki tiek lietoti un lietas mīlētas. /neatceros autoru/

Līdz cik gadu vecumam?
Ja nu galīgi tāds kluknīgs un spēj pārvietoties tikai knapi šļūcot, tad drošvien domātu, ka kāda vaina un vai es šo fiziko trūkumu spēšu panest. Ja spēšu, tad galvenās ir smadzenes - labdabība, labsirdība, humora izjūta.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Gojko - tavs ieteikums arī izskatās labs. Vispār jau Kaurismeki filmas tiek augstu vērtētas. Šķiet, ka no Aki vai Mikas filmām kāda noteikti ir redzēta.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Mr_Nobody - "Dogmu" pasen redzēju. Patika.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Viola - Paldies. Ieskatīšos aprakstā par ko tur ir.

Kičīga kū-kū filma. Iesakiet!
Vispār man patīk Larsa fon Trīra filmas. Tas tā kā manā gaumē. Patika gan "Melanholija", gan "Idioti", gan "Šķeļot viļņus". Tikai "Dejotāju tumsā" nevarēju noskatīties. Par smagu. Patika arī Tomasa Vinterberga "Festen", kas Dailes teātrī pārtapusi izrādē. Varbūt ir iesakāms, kas līdzīgs? Dezyree - Ja tā ir jocīga komēdija - jāskatās. slieks - to filmu par mātēm un dēliem esmu redzējusi....

par gramatam.
Var izlasīt vairāk. Un tiek arī lasītas, bet diez vai tās patiesi vērtīgās līdz 120 aizvilks. Man ir kādas padsmit grāmatas, kuras cienu. Bet arī no tām dažas patīk, piemēram tikai tāpēc, ka man patīk fantastika, mistika un šausmas :D Bet jā, "Vinnijs Pūks" ir grāmata visiem vecumiem. Kafku un līdzīgos drošvien lasa gudrāki par mani. Es nekad nedavilkšu līdz "Ulisa" un līdzīgu grāmatu līmeņiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu