Ievinjata

Sieviete (43)
iepazīties ar Ievinjata

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Lietuvas SPA
Visi izslavējuši Igaunijas SPA, bet mums - četrām draudzenēm ir ideja vasarā ar mašīnu aizdoties uz Lietuvas SPA. Vai jums ir iesakāms kāds lēts, bet glīts Lietuvas SPA? Kādi pakalpojumi tur pieejami?

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Dodos uz vienu nedēļu uz Izraēlu. Palūdzu savām dakterēm, lai iedod līdz kādu dokumentu, vēlams "in english". Man iedeva Izrakstu latviešu valodā, kur minēti zāļu nosaukumi un lietošanai tādai un...

20 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā izbeigt stāvokli pusvesels-pusslims
Mans variants pašlaik. Šobrīd jau vairāk vesela, nekā slima. Bte domāju, ka iemesls ir neizārstēšanās līdz tādam stāvoklim, kad ir "spēks kaulos". Aizmetos pusslima uz darbu. Tagad mēnesi dzeru klepus tējas un vitamīnus.

Slāņi
Īstenībā patiešām vēlētos kādu ar manu intelekta līmeni. Vai pat augstāku. Tādu vīrieti, kura gudrība izpaužas miera saglabāšanā sarežģītās situācijās un pacifistu kopdzīvē :) No otras puses, pārgudreli, kurš vārās vienā laidā un nav saprotams, par ko viņš vispār runā...nē tas nav mans līmenis.

Jūs bieži sakāt - Man neko nevajag?
Man pašlaik tiešām ir labi. Paldies Dievam, vai kas nu tur augšā ir. Un vairāk arī neko īpasi negribu.

kĀ Pareizi atdauzīt Rīgā dzīvojošos indiešus?
Piekrītu Laskovijam par profilu. Un kas tas par viedokli, kā kaut kas nepatīk tā tūlīt - atdauzīt? Diemžēl, piemēram, Anglijā dzīvojošie latvieši arī mēdz ciest no šitādiem nīdējiem.

Attieksme...
Varbūt esmu jau minējusi, bet reiz Maximā gadījos tuvumā pārītim, kuri redzami dzīvo trūcīgi. Sieviete bija topošā māmiņa un lūdza vīrietim nopirkt attiecīgai auditorijai paredzētu žurnālu. Vecim aliņš padusē, bet žurnālam naudiņas nepietika. Viņam noteikti regulāri nepietiek naudiņas, lai savu otro pusi palutinātu. Gribētos teikt, lai mauc kājas pār pleciem no tāda, kas tikai par sevi rūpējās.

Kāpēc tauta tā resnē?
Šodien sēdēju "sušos" un pie pretējā galdiņa tik skaistas, figūrīgas meitenes sēdēja! Arī uz ielas nevienu resnīti neredzēju. Vien vasarīgi, glīti ģērbušos rīdziniekus. Prieks acij!

Kopēja cīņa pret
Vārdu salikums "cīņa pret sievietes dzemdi" man saistās ar to šausmu stāstu par atrašanos ar ledu pildītā vannā, bez kāda no iekšējiem orgāniem. Negribētos ar Torpedo kādudien saskrieties linoleja pīpēšanas aizlieguma iestādē.

Kam Latvijā tagad gribēsies uz Indiju, pēc Ligas Skromanes nežēlīgas nogalināšanas tur?
Daudzi latvieši ar sajūsmu brauc smelties iespaidus uz Kubu. Protams, tur nav musulmaņu, bet sasmelties negatīvas attieksmes un netīrības tur gan drošvien var tik pat, cik Indijā. Vismaz tā būtu viena no pēdējām vietām, kur es dotos. Man labāk tīk civilizācija un labklājība. Bet tas jau individuāli!!!

Kā 35 gadu vecumā atrast jaunus draugus?
Jāpierakstās kādos kursos, nodarbībās un jāmēģina iepazīties. Dažkārt tie ir vizuāli vai šķietami interesēs no jums pilnīgi atšķirīgi cilvēki. Bet tas tikai krāšņo dzīvi!

Īsi mati
Man arī ilgu laiku bija ļoti īsi mati, bet jā - manīju, ka dažas sievietes ar lesbiskām nosliecēm sāk uzskatīt par savējo :D

Facebook pret Draugiem
Draugi mīļāki, fotogalerijas pārskatāmākas, arī kopējā lietotājsaskarne šķiet ērtāka. Reti, bet izmantoju dāvanu sūtīšanu, tik par reti mainu "ādiņas", bet tomēr patīk visi tie "pričendāļi", kas ir "draugos". Esmu manījusi, ka kādreiz Facebookā vairāk apgrozījās inteliģence. Arī tagad jaunie rakstnieki un mākslinieki vairāk pa Facebooku. Tagad gan arī citu profesiju, interešu un vecumu...

Nesaprašana par rotaslietām
Kādreiz patika nesāt dikti un daudz auskarus. Vakar kārtoju savu smukumlietu galdiņu un secināju, ka savos 43 gados vairs mani mīļoti bleķi un plastmasa tik ļoti nepiestāv. Būs vien darba dienās jārotājas ar ko pieklājīgāku, bet brīvdienās, tad gan laidīšu vaļā!

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
Pilnīgi kretinē šitie jaunuļi, kas piesakās samīļot. Patīkot sievietes dzīves un seksa pieredze. Piedodiet, visas sievietes vidējos gados nav nogribējušās maukas, kas uzturēs jaunos "žigolo". Tik skarbi izsakos, jo jau apnikuši šitie piedāvājumi. Oho gan mazāk, bet vienā otrā citā portālā tādu kadru ir daudz.

Pavasara nogurums,vitamīnu trūkums +pulksteņgrozīšana.
Daudz guļu. Kad nestrādāju un neguļu, eju pastaigās un ķeru pavasara nojausmas.

Lietuvas SPA
janisb - brauciens it kā paredzēts vasarā.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Ja nu kādam vēl šāds temats interesē. Vedu gan recepšu, gan bezrecepšu zāles rokas bagāžā. Bija dakteru izraksti latviešu valodā, ka šādas zāles drīkstu lietot, bet neviens nekur par zālēm man nejautāja un nelika uzrādīt.

Tautisks krēslu pārklājs.
DanaL - tas bija Inženieru ielā. Tagad, diemžēl, nolikvidējies...

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Paldies! Es pati paskatīšos :)

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
eksim_braali - Tev arī paldies par info. Laika prognozei sekoju regulāri līdz. Novembrī, kad pirku biļetes bija +28.

Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu
Paldies par viedokļiem. Dažs labs te, iespējams, pīpē linoleju...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu