Ievinjata

Sieviete (43)
iepazīties ar Ievinjata

9 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Swept away
Vakar aiz neko darīt (jo slimoju) noskatījos filmu, kur galvenā lomā bija Madonna. Man viņa nekad nav patikusi kā dziedātāja, vēl jo vairāk ka aktrise. Nezinu, kā filmu sauc latviski, angliski "Swept...

Auklīšu alga
Ta kā strādāju tikai pusslodzi un labi saprotos ar bērniem, domāju piestrādāt par stundu auklīti. Tas ir, ja kāda vietā jāizņem jaunāko klašu skolēni no skolas, ja vecāki vēlas aiziet uz teātri un...

Ko nozīmē šie burti?
Draudzene atdāvināja gredzentiņu. Bižutērija. Bet izskatās, ka burtam/-iem ir nozīme. Izskatās arī, ka varētu būt arābiski. Negribētos nēsāt gredzenu ar uzrakstu "pakaļa" vai "cepts cālis". Varbūt...

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Jautājums par iznākšanu no skapja gaismā vai kā citādi, bet šoreiz būtībā NEsaistīts ar cilvēka seksualitāti. Tātad, man visu apzinīgo mūža daļu ir šķitis, ka es vienīgā neesmu spējīga noturēt...

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Mana pieredze. Šodien no rīta man bija īsa sarakste ar kādu vīrieša personu, kas uzsākās ar "Labrīt dzivojat viena". Kad atbildēju - "Nē", saņēmu pretī - "Es arī ar tevi nevelos tu esi apaļa man...

Kurš labāks? Youtube vai Vimeo?
Darba vajadzībām atradu vienu labu multenīti iekš Vimeo. Šo lietoju mazāk kā Youtubi. Aizdomājos, kādas ir vienas un otras priekšrocības kā lietotājam un kā skatītājam?

Laivu noma Mazās Juglas krastos pie Līčiem?
Pārlūkojot internetu, redzu, ka pa mazo Juglu tiek laivots, bet nav atzīmēts punkts, kur varētu šīs laivas noīrēt. Gribam ar draudzeni vienkārši noteiktu laiku pavizināties. Kur Līču rajonā varētu...

Vissaldākais viskijs?
Protams, dīvains jautājums, bet ārvalstu forumos redzu, ka tādi tomēr eksistē. Tas ir - ar biezu garšu, nedaudz sīrupaini, medaini...nu tā tādus parasti saukā. Nevaru nopirkt no biezā gala, bet...

Draugu "joki"
Ar citām vietnēm tā nav. Bet "Draugos" man lēkā šādi melni kvadrātiņi. Dažkārt, ja pirmos esmu lietojusi "Draugus", šādi melni pleķi parādās arī "Facebookā". Pievienoju printscreenu pielikumā. Kas tā...

74 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sēņošanas tradīcijas.
Gailenes, bērzlapes, čigānenes, rudmieses, alksnenes, cūcenes, vilnīšus, sviesta bekas, bērzu bekas, priežu bekas, citas bekas :D Šogad gan mūsu mežā sēņu gandrīz nav :( Dzirdēju, ka aiz Ķeguma un Kurzemes pusē esot vairumā. Māsa kaut ko salasīja arī Zaķumuižā.

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Man vajag 4 kūkas dienā! Šad un tad. Bet par vīriešiem runājor, ir pieredze, ka tie, kam pāri piecdesmit ir spējīgi, izturīgi un izdomas bagāti. Par tiem dažiem, ar kuriem man bijusi darīšana, nevaru sūdzēties. Un gan ar higiēnu, gan kafiju viss bijis Ok! Varu tikai paslavēt! solvitas - ir bijuši arī tādi kadri randiņos, bet reti.

Vai to var saukt par joku?
Sajūta tāda, ka joki automātiski tiek izvēlētas no kādas joku krātuves, kur mijas gaumīgi jociņi ar bezgaumīgiem un kļūdu pilniem.

Kā saprast izteicienu?
Parasti bankas klerki nesaņem neko vairāk kā citi dienišķos darbus darošie. Tā kā šis tautā iegājies teiciens ir galīgi aplams.

Swept away
Ziids - man arī viņas jaunības dziesmiņas patīk!

Tirgus attiecības
Tieši šai minūtē, reģistrējoties Vakara plānam aizdomājos par to došanu un ņemšanu. Kungi domā, ka sievietei no viņiem vajag tikai naudu un mantas, sievietes - ka kungiem vajag lai viņiem "dod". Būtībā nav vērts reģistrēties vakara plānam (kafejnīcai un pastaigai), ja kungi pārsvarā vēlas un pieprasa, lai būtu atķeksēts arī lauciņš "sexam". Vienreiz intereses pēc atķeksēju arī to un uzreiz sākās...

Nonest zvaigznes no debesīm
Un vispār - nevajag solīt, bet darīt! Pati sev arī visu ko mēdzu sasolīt, bet rezultāta nav un tad rodas pašpārmetumi. Ja tiks solīts sievietei - viņas pārmetumi tiks vērsti pret Jums. Bet kopīgi pasapņot gan varat!

Žurnālistu tiesības.
Arī mūsu iestādē atnāca bez brīdinājuma. Nu un? "Za svoi slava nado atvečatj". Un vēl jau var pateikt, ka atbildes uz viņu jautājumiem tiks sagatavotas likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. P.S. Neesmu ierēdne.

Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo?
Nav smuki šitā - pliku un nabagu izdzīt uz ielas. Iespējams, ka kādam tomēr tika uzlikti ragi, bet tad tiešām, kad vētra norimusi, vajadzētu atdot mantas, kuras dāma pirkusi.

Ko nozīmē šie burti?
Es ar māņticību neaizraujos. Vasarā no draudzenes dabūju veselu maisiņu rotu, par kurām ļoti priecājos, jo man patīk tās nēsāt. Tās manī rada labas domas un domas - labu garastāvokli. Tāpēc lielos vilcienos man ir viena alga, ko sliktu kāds saka. Man, protams, ir arī sudrablietiņas, kuras uzvelku svētku reizēs. Arī tās patīk. Bet ja ir kāda bižutērija ar svētku noskaņu, tad velku to.

Ko nozīmē šie burti?
shining - Tu mani iepriecināji! Paldies!

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Katram savs foršums un tikpat dažādas sievietes, kamēr notiek klikšķis un divi vienādi foršie satiekās!

Bēdu manu lielu bēdu ...
Un tie stāsti par aizņemtību arī dzirdēti. Tāda sajūta, ka cilvēkam paliek tikai 8 stundas dienā un tās pašas - gulēšanai. Mans bijušais arī...sākumā solīja zvaigznes no debesīm un katru brīvdienu pavadītu kopā ar mani. Kamēr tas beidzās ar "varu uz 20 minūtēm pie tevis piebraukt". Ar to arī viss starp mums beidzās.

Bēdu manu lielu bēdu ...
Gandrīz vienmēr, kad esmu iedevusi savu tālruņa numuru, esmu nožēlojusi. Jo, kā Tu saki - viņi pazūd ar visu numuru. Tālab dodu tikai īsi pirms paša randiņa.

Sākās!
Man škiet, ka Melas aprakstītās situācijas ir patiesas. Reti kāds uzraksta, bet kad uzraksta tad iedomājas sevi princi esam. Labāk tad egoistiski dzīvot sev un baudīt šo dzīvi vienai. Mela smuka meitene. Var izvēlēties, kuram atbildēt.

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Man ir 90 pie 1.65. Labu laiku jau. Arī no zālēm. Un esmu pat priecīgāka un apmierinātāka ar savu izskatu šobrīd, nekā tad, kad biju kaulu kambaris. Biju pat neglītāka, nekā tagad. Kārna un krūšu nebija. Ēdu, iespējams, neveselīgi, bet baudu dzīvi un ēdienu!

Sieviešu biksīšu krāsa
Un tad visas kā viens "zibināsim" ar aptaujas augšgalā esosajām biksītēm!

Esat novērojuši sarkanās krāsas spēku?
Spriežot pēc janisb komentāra, esmu pilnīga muļķe! Man patīk sarkanā krāsa, gan apģērbā, gan kosmētikā. Redz´ riebekle vispār nelieto kosmētiku, bet man "meikapa" lietas patīk. Katram savs. Saka jau, ka auni esot uz sarkano. Horoskopiem īpašu neticu, bet Ievinjatām gan tas patīk!

Dienas humors jeb OHO PA misija
Jā. Dīvaini, ka riebekle ir nobloķēta. Nezinu gan, ko viņa tādu ir rakstījusi, bet līdz šim viņas pievienotie komentāri šķita piemēroti un interesanti. BET attiecībā uz pārējo, šoreiz piekritīšu OHO administratoriem, jo dažkārt te tiešām uzdotais jautājums vai tēma vispār tiek aizmirsti un notiek sacensība kurš pateiks "krutāk" vai jēlāk. Vai arī cik stulbs ir jautājuma uzdevējs vai komentētāji....

Īpašais vasaras stāsts?
Forši, iedvesmojoši jūsu pastāstiņi!

Nesaki nevienam savus noslēpumus, jo cilvēki ir vāji.
Piekrītu Trakmenam. Nestāsti savus noslēpumus, tad nekas nekur nevarēs pagriezties.

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt?
Edgar 37,tad Tev laikam patiktu, ja tava meitene tomēr nereducētos ar tevi vien, bet paplašinātu savu seksuālo partneru loku ar citiem vīriešiem?

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt?
Te tādi viedokļi, ka šķiet ikviens ir baigais egoists un vienīgā vēlme ir, lai viņu liek mierā ar kaut kādu mīlestību. Kornēlija - mēs laikam esm tās tantes pa ko te forumā dikti runā un kurām tā kopība aizvien vēl ir vajadzīga. Es gan domāju, ka mēs esam dāmas!

Rezervistu apmacibas.
Cik zinu armija nav nekāds saldais ēdiens arī mūsdienās. Bet cepuri nost, kas šo posmu iziet!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Oi, riebekle - ļooooti pazīstamas situācijas!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
fargo - paldies par atbildi! Man tieši ir darbs, kurš nav vienveidīgs. Koncentrēšanās ir nepieciešam, bet ik pa brīdim drīkstu "atslēgties". Neesmu ķirurgs. Dažus darbiņus varu darīt vienlaicīgi.

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Ziņa no Epifanijas - ..nespēju izskaidrot to, bet lai arī kurp dodos vai esmu, nez no kurienes uzrodas un mani ieskauj, cilvēku pūlis, tas ir ļoti apgrūtinoši un dažreiz tas pat kaitina, jo viņu ir pārāk daudz, bet visi vēlas man nostāties blakus un nereti pārmīt ar mani dažus vārdus, ko tas nozīmē, es nespēju saprast, toties kaifoju, kad atrodos viena, nez vai vēl, kādam ir tāpat?

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Piparkuka - man tieši Lido iestādēs un tam līdzīgās šitā gadās. Nelīdzena grīda, visādi paaustinājumi un pazeminajumi. Jāžonglē ar paplāti un vēl jāskatās zem kājām.

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
> Pilskungs - vajadzīgs arī problēmas iztirzājums un secinājumi?

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Sallija! Man tas pats ar dejošanu! Varu izjaukt jebkuru deju "kopkori". Pēdējoreiz atceros sevi mēģinot kopā ar citiem dejot sirtaki. Nojaucu ritmu arī blakusesošajiem un aizgāju maliņā nokaunēties.

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Kāpēc uzreiz dāļāt...nevis dot? Piekrītu par to, ka daudzi te nevis komentē tēmu vai dod padomu pēc savas pieredzes (pat ja ir vecāki un gudrāki), bet uzreiz metas nomelnot jautājuma uzdevēju, pat rūpīgi neapsverot uzdoto jautājumu. Laikam tāpēc, lai pazvaigžņotos. Vai arī tāpēc, ka viņiem viss par šo jautājumu ir skaidrs, bet nav skaidrs, kāpēc jautātājs šādu jautājumu ir uzdevis :P

Smieklīgie bērnu izteicieni
Maniem radubērniem tētis aizliedzis runāt rupjus vārdus. Ja pasaka, jāēd karote sinepju. Atbrauc ciemos cits puisītis un saka "Kaka". Mazā māsa (3,5 g.v.) aiziet, izņem no ledusskapja sinepes, sameklē karotīti, noliek puisītim priekšā un saka; "Lūdzu!"

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Kundzīte ir ļoti runātīga.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Kas attiecas uz sievietēm, ir redzēras tik šarmantas un ņipras kundzītes, ka domāju sekss viņām ir divreiz dienā septiņas dienas nedēļā. Zinu vienu dāmu, kurai tuvu pie septiņdesmit, bet tas absolūti netraucē intīmam nodarbēm.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Es arī šodien tādas māmiņas redzēju. Saprotu, ka daļai OHO pasažieru vienalga vai bērnam dupsī smiltis un izlietoti tamponi (pardon par pabriesmīgo ainiņu) vai viņš vispār aiziet pa burbuli. Kā tas var būt? Man bērnu nav, bet tomēr turu rūpi par šādiem gadījumiem. Paldies Billei, ka uzpasē un pat paauklē svešus bērnus. Un arī aizrāda. Šodien paziņa atcerējās kā rājusi savējos, ka bez prasīšanas...

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Nupat atklaju, ka neesmu izdzēsusi pāris vēstules no 2017.gada septembra, lai zinātu uz kuriem "fruktiem" vairāk neuzķerties. Dzīvē...laikam no tā laika, kad man bija 11 vai 12 gadu.

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu?
Savulaik liku bez kaut kādām formulām. Par dzirdējusi par tādām nebiju. Tikai pašas prāts. Tiesa gan, vismaz dienu vajadzēja, lai saliktu.

Jūsu nika izcelsme
Nika sākums no vārda, noslēgums no meksikāņu un līdzīgu tautu sirdi plosošo seriālu varoņu vārdiem

Iesakiet grāmatas!
Paldies par ieteikumu! Ar to Falku ieinteresēji! Un "madeļkociņus" jāpaņem no bibliotēkas. "Pasaku stāstnieku" esmu lasījusi. Nepatika tieši pasakas dēļ, jo kopš bērnības tās neiet pie sirds.

Iesakiet grāmatas!
No pēdējā laikā lasītajiem kā izcilākos romānus, kas pat saraudina, varu nosaukt zviedra Frēdrika Bakmana "Vīrs, vārdā Ūve" un "Omce sūta sveicienus un atvainojas"!!! Iesaku arī kaut ko no vācu literatūras. Viņiem ir ļoti kvalitatīvas grāmatas. Man kādreiz patika Ankes Greifenēderes "Magone", Tomija Baiera puserotiskais, paskarbais "Akvārijs". Ļoti labi kriminālromāni ir Šarlotei Linkai....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu