Ievinjata

Sieviete (44)
iepazīties ar Ievinjata

6 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Laba šausmene
Lūdzu iesakiet kādu, jūsuprāt, lielisku šausmu filmu! Gribēju skatīties krievu seriālu "Černobiļa", bet tomēr gribas kaut ko skatīt vienā piegājienā, tapēc labāk derēs filma.

Normāli vīrieši!
Tas nav jautājums, bet apgalvojums. Vienu dienu iečekoju, kas ir online un apskatīju anketas. Nu, pilnīgi normāli, inteliģenti vīrieši. Pamanīju pat dažus troļļus, kuri Pieredzes apmaiņā regulāri...

Foto "iztaisnošana"
Reiz bija programma, kurā uz režģa varēja pielīdzināt, iztaisnot šķībi nobildētas fotogrāfijas. Man ir dažas, kuras vajadzētu novietot pareizā leņķī. Tīmeklī ir mēģinātas dažādas bezmaksas...

Uzkāries Words
Vakar taisīju vaļā vienu dokumentu un šams nevērās foto. Dators palicis vecs un lēndarbīgs un ja agrāk vēra vaļā, tad 10 minūtes bija jāgaida. Tad tagad pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem atvērt Wordu,...

Bezmaksas fotovietne hobijfotogrāfijām
Tā kā mans iecienītais Flickr jau labu laiku pieprasa ikgadēju samaksu, kas gan nav liela, bet mani vienalga "žaba dušit", varbūt varat ieteikt kaut ko līdzīgu. Fotografet.lv man patiktu, bet tas jau...

Šķiršanās
Es te vienu vakaru aizdomājos. Ja cilvēkam irst attiecības, tad labāk kā ar nazi tās nogriezt jeb tā lēnām? Lai otrā puse tīši vai netīši dod mājienus, ka tas pirmais vairs nav tīkams, ka interesē...

42 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jautajums sievietem-Cik lielu nozimi pieshkjirat viriesha mantibas izmeriem?
Teikšu pirmo un pēdējo reizi, jo netīk publiski runāt par šīm lietam un arī milzīgas pieredzes nav. Man, izjūtu ziņā, labāk patīk mazie, nekā lielie. Iesaku vispirms pamēģināt savu "kubiku rubiku" un tad lemt par kāzām. Lai veicas!

Laba šausmene
Nē, tas bija tieši krievu seriāls par jauniešiem. Nevaru gan vairs atrast. Varbūt bija cits nosaukums.

Juatājums dāmām, cik jūs prasītu par adītu zeķu pāri, protams, ka pašas adītu?
Jāiziet caur Rīgas Centrāltirgu. Tur var uzzināt par cik citi tirgo. Man pašai šādu zeķu ir pietiekoši. Velku kājās aukstajās ziemas naktīs vai, ja eju garākā pastaigā.

5 veidi, kā sievietei izmainīt vīrieša attieksmi pret sevi uz tādu kā viņa to vēlās.
Vīrietim atliek vien gramatiku iemācīties :D

Vai ir vērts upurēties vīrieša dēļ?
av2 - tas ir - noteikti neupurēšos.

Normāli vīrieši!
ketija64 - uz foto. Viens no kritērijiem, bet ne vienīgais, protams.

Vai ir vērts upurēties vīrieša dēļ?
Teikšu īsi. Noteikti nē!

Normāli vīrieši!
elsa - tāpēc, ka neesmu diskusijās manījusi tos, kuru anketas skatījos. Izņemot vienu, otru. Bet anketās daudz izglītotu, labi ģērbušos, attiecības meklējošu vīriešu, kuri ir vieni. Bet viņi laikam diezko nemīl publiskas runas. Ir gan no Rīgas, gan laukiem, vismaz šķietami labi vīrieši.

Normāli vīrieši!
Hmm...man patīk arī tie normālie - smēķējosie un pa svētkiem dzerošie. Ja nepiedzeras kā lops un neiet tenteru tenterus, tad pāris reizes nedēļā var iedzert. Neredzu tur nekā slikta.

Labāk tā, nekā nekā
Ā...māte nav sieviete? Es domāju, jebkura sieviete to dzirdot, būtu sašutusi! Mans personīgais viedoklis, ka tiešām, labāk zīle rokā, nekā mednis kokā. Un galu galā tā zīle labākajā gadījumā izrādīsies naudīga, bet ļoti labā gadījumā - labs draugs un mīļākais vienā, kas beidzot kļūst par vīru.

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Mājas remonts. Ko daru? Slinkoju. Plānoju veikt lielo tīrīšanu.

"Uz visu banku."
Piepe - pēc tam pastāsti kā gāja? Vai ir vērts šo rūpalu attīstīt?

"Uz visu banku."
av2 - iespējams, filma samērā veca. Neko netaisos laupīt.

Melnais humors? :)
Hmm...es te nesen biju uz randiņu ar vienu, kurš mani beigās aicināja iesaistīties tādā nelielā finansu piramīdā. Nozari neteikšu. Bet arī tādā veidā var iepelnīt naudiņu.

"Uz visu banku."
To var tikai aktieri - https://www.imdb.com/title/tt0317740/ . Viena no retajām šāda veida filmām, kas mani aizrāva!

Sieviešķīga sieviete kāda ?
“dāmas” salakotajos matos, nagos, zobos, maigajām kustībām un viegli krītošajās kleitiņās...man gan patīk pat sievietei esot. Man šķiet tīri glīti. Es arī uz to tiecos, lai gan man grūti :D Tu domā, ka viņas jūt citādi? Taču nē. Domāju, ka arī vīrieši viņas labi novērtē. Vismaz Oho :)

Foto "iztaisnošana"
Drole, tur gan dažādi piedāvājumi, bet paldies! Brīvā brīdī iečolēšu.

Foto "iztaisnošana"
Paldies! Man vienkāršāk bija ar režģi, jo ar matemātiku es nedraudzējos :)) Un tur nekādi cipari nebija jāraksta. Paņem bildi, pagriez kā vajag un gatavs!

Iedot savu auto
Daudzus gadus atpakaļ aizdevām auto ļoti attālam radam. Nekas slikts nenotika. Pēdējā laikā viņš tomēr laikam īrēja, jo bija izbraukājis visu Latviju un Lietuvu. Nedomāju, ka ar sabiedrisko transportu. Kā te daži saka, jāizsver kāds tas rads pašam.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
"Nevajag iedzert, bet baudīt" - pilnīgi piekrītu!

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Man ar bijušo draugu iznāca kuriozs, jo sapazināmies vienā citā iepazīšanās saitā (Otra puse, vai kas līdzīgs). Pēc pusotra gada pazīšanās šis saka, ka es pirmā esot uzrakstījusi. Es - ka viņš pirmais. Beigās sapratu, ka "es" biju paša iepazīšanās portālā automātiski izsūtītā uzruna it kā no manis. Redz´ kā tas dažreiz tīri labi nostrādā.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Es tieši par to iedomājos. Pēdējās dienās bieži sanāk uzturēties transportā un esmu atskatījusies uz normalām sievietēm, kuras mīļi čalo ar saviem iedzērušajiem līdzbraucējiem. Vai tiešām šitas ir pieciešams, ka tik vīrišķis pie sāniem. Manuprāt, iedzert var un drīkst, bet tikai līdz līmenim, kad tas nekrīt acīs un iešana nenotiek streipuļu streipuļiem, kas ir jau nākošā fāze. Var iedzert kaut...

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Man,, piemēram arī patīk ar riteni braukāt. Bet ja piedāvā tādu randiņu, tad man vēl japadomā, jo rodas jautājumi, kur būs braukšanas sākumpunkts, kā es uz turieni nokļūšu, cik ilgi brauksim, kā nokļūšu mājās. Ja jau vienā rajonā dzīvo, tad šie jautājumi atkrīt, bet citādi kulties kaut kur ar riteni varētu būt diezgan apgrūtinoši. Plus, es neesmu no ātrbraucējām un tālbraucējām. Tad nav...

Simpatija.... Antipatija...
Lieku plusus tiem komentāriem, kuri konkrēti man šķiet loģiski, racionāli un tekstuāli daudz maz atbilst pieņemtajām sabiedrības ētikas normām. Pēc deguna (lietotājvārda) nevērtēju. Par negatīviem komentāriem savā virzienā neuztraucos, jo protu sevi labi novērtēt un esmu pašpietiekama. Tas attiecas arī uz troļļiem un vīriešiem, kuriem visas sievietes ir sliktas, vai arī es,viņuprāt, nesmuki...

Duelis
Tagad citi laiki un citi tikumi. Citi līdzekļi noturēt savu godu. Kā tur bija tajā anekdotē par strīdēšanos ar muļķi...?

Uzkāries Words
Liels Paldies, izdevās!

Uzkāries Words
Paldies par tik ašu atbildi. Izmēģināšu!

Par mazu bērnu uzvedību
Dvinsky - pēdējais!

Par mazu bērnu uzvedību
Bet man ir bērni kuru tev nav"´ - tas nav attaisnojums.

Par mazu bērnu uzvedību
Bellasnov - Aiz punkta liek atstarpi, aiz "pastītos" liekams komats, "īru ģimenes", pirms un pēc iekavām atstarpe, "ne visas", aiz protams - komats, pirms tad - komats, "mierīgi". Un teikuma beigās liekams punkts.

Vārdi
Mollija, aizmirsti par viņu. Viņš ir niecīgs cilvēciņš, kurš kā mazs bērns mēģina "uzvarēt" ar apvainojumiem, kas galīgi ir ne pa tēmu. Citās attiecībās gan sievietes var būt tādas pašas. Kopumā ņemot šitie sīkpirži nav jāņem vērā.

Bezmaksas fotovietne hobijfotogrāfijām
Paldies par ieteikumiem!

Iesakiet labu astrologu!
Vai tiešām 21. gadsimta otrā gadu desmitā vēl kāds tic astrologiem?

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Kāda gaumē noteikti esi, esi bijusi vai tikai būsi. Ja par gaumi, es arī neesmu skaistule un man ir savi niķi, bet palaid grožus mazliet vaļīgāk, ieskaties to vīriešu profilos, kas varbūt vizuāli nav tavā gaumē, saņemies un uzraksti pāris teikumus. Aiz dažiem no viņiem slēpjas tīri jauki vīriešu kārtas pārstāvji! Vismaz tāda ir mana pieredze.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Tāpēc, ka vienkārši sirsnīgs un mīļš.

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Piekrītu miķelienes un Violas viedokļiem. Mana māsasdēla vecāki šajās dienās aizņemti. 8gadīgais puika nelaimīgs, ka nevar svinēt dārzā, kopā ar savējiem. Ar bērna muti runā patiesība.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Hmm...gribam būt skaisti pašam sev un viena no iespējām ir taisīt kosmētiskas špricītes. Ir jau iespēja arī iet uz masāžām un visādi citādi uzturēt sevi jauneklīgu un sev patikt. Vārdu sakot, katram kaut kas jādara sevis labā pēc iespējām. Man tā ir peldēšana un pastaigas, bet nesaku, ka kādreiz netaisīšu plakstiņu korekciju vai ko līdzīgu.

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
Ja nepatīk, ko citi ievieto savos profilos, neapstiprini par draugiem, neinteresējies par citiem. Vispār neej soctīklos. Es lieku un dalos ar glītām bildēm, jautriem teicieniem, video utt. Tā ir manas dzīves virtuālā daļa, bet tas nenozīmē, ka ne par ko ārous Facebook un Draugiem neinteresējos.

Sapņu pilis
Tā ir dzīve ārpus darba. Pati neesmu diezko aktīva, bet tādu vīreli, kuram interesē tikai alus un TV, sev blakus negribētu. Paldies Dievam, ir vīrieši, kuriem interesē arī kaut kas cits ārpus dzimtās istabas.

Laba šausmene
Jā, jā...pie galvas daktera visus, kas filmu žanros iekļāvuši arī šo - šausmu žanru! Tāpat Larsu fon Trīru. Esmu daudzas viņa filmas skatījusies un raudājusi. Katram savs. Ir jau arī gotiski, kvalitatīvi šausmu gabali, bet man nekas nav pretī paskatīties arī ko asiņaināku. Hirtella, šitas Galkina gabals ir ģeniāls!Piekrītu! Starp citu, vakar noskatījos vienu filmu no vienas savas vecākas...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu