VECA_PIEPE

Sieviete (58)
uzzināt vairāk par VECA_PIEPE

81 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Ja kādu laiku neesi ticis ielogojies Ohujiņā, tad rodas tāda sajūta, ka esi pilnībā izkritis no aprites- kā uz Mēness būtu nolaidies un sarunājies ar citplanētiešiem. :D Čau SPAMs!

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
"Nu neesi Tu vecis ne savas "daiļrades" sniegumā, ne arī vecis esi viedokļu apmaiņā, ...jo Tevis publiski rakstīto domu izklāsts liecina par kādas ne īpaši izglītotas, spēcīgi garlaikotas, klačot gribošas večiņas tēlu, ...kura ar laptopu klēpī, vientuļi sēž daudzdzīvokļu mājas pagalmā uz soliņa un spaida klawas pogas. Uzaicini kaimiņieni ciemos, iedzeriet tēju un kopiski izpļāpājieties no...

Kāda ir jūsu attieksme par gadu starpību plus vai mīnuss
Pusmūža krīzi testēsi caur seksu ar jaunekli sava dēla vecumā vai arī testu taisīsi izmantojot gados jaunākā piegulētāja pasi? :DDDDDDD Galvenais, lai jauneklis ir pilngadīgs,...a to viņa vecākiem var ienākt prātā uzsaukt Tev tieslietas par dedofiliju.

Kaa rikoties briidii, kad sieviete liek jums paturet savu sominju?
"...veeleejo uzzinat kaa juus butu rikojushies eshoshaja situacijaa, ja jums sieviete palugtu vai vienkarshi pateiktu paturet vinjas sominju, kamer vinja kaut kur aizies?" (c) Elementāri, Vatson- pirms paņemt no sievietes somiņu, vajag galanti noskaidrot vai tajā ir tik daudz naudas, lai ar to būtu vērts fiksi ņemt pēdu un notīt makšķeri!

Kādai jābūt sievietei, lai viņu apprecētu?
uz to #21:55 Es nedirnu te caurām dienām, man takš ir jāatlicina laiks dirnēšanai arī visos citos iepazīšanās portālos,...es iru tāda, kuru var precēt!

Kāds ir labāks iepazīšanās veids
"...uz ko jūs visi, kas te sapulcējušies cerat." (c) PA jau entos gadus pēc kārtas, ceru uz iepazīšanos ar potenciālo piekto vīru.

Kādai jābūt sievietei, lai viņu apprecētu?
Elementāri, Vatson- sievietei ir jābūt tādai, kura piekrīt precēties!

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Vinet, ta es par zālīti,...ne lomkām no alus. :D Paklau, ta es cik no visa šitā saprotu, tad mēs iram tikai divas SPAMsā- šitais viss placis uz divām,...krutās džuses! (lepni secina)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
O!!!...Vinet, Tu esi modusies, lai jaunu kāsi uztītu,...lomkas? :D

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Ļīgooo, Ļīgooo! (nolīgo slaistus)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
...nu tā arī paredzēju: treji dieni SPAMs būs bezfilmā. ūū- ūūūūūūūūūūū!,...droši, ka zāle noskūta pa tīro un aizpērnā kūla arī visa nopīpēta. (ienāk ūjinādama un secina, naivi cerēdama, ka kauč ta viens būs filmā)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Makten laba tā zālīte, Ko plūksi Jāņu vakarā. Ja to zālīti sapīpēsi, Gulēsi trīs dienas bezfilmā! /nosperts no Freda neķītrībām/ Līgo, Līgo!

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
"... iespārda tēmas, kurās sievietes 50+ un 60+, kādu vīrieti labāk uzvēlēties? :D Nu, nav, fiziski nav jūsu vecuma grupā vairs uz sexu spējīgu vīriešu,..."(c) ______________________________________________________ Ta priekš tam takš ir aktīvi gribošu un varošu jaunēkļu pulks! (iespārda veco onkuļu naivums) :D

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
tracer jautājuma autora komentārs: "Vienkaarshi izbriina sievieshu logika vai merkantiilisms..kad mekleejumos tad nez kaapeec seezh te portaalaa cauraam dienaam.kaa uzrodas viirietis ar kuru vareetu varbut kas sanaakt ilgterminjaa taa kandidaats tiek automaatiski preseets..." _______________________________________________________________________ Tracer, ta Tu esi tas vīrietis, ar kuru...

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Bļin, wott, ka es jumsiem saku,...pieminiet, slaisti, manus vārdus: aplīgoti rītvakar būsiet, negodā tiksiet! (šķirsta uznes, meklē tajās šitā mazdārziņa saimnieku)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Kā:kur palikuši? Takš nezālēs ieauguši, slaistās!- fakt na ļico.:D

Vai tiešām pusmūžā vīriešiem un sievietēm rodās vienam pret otru nepatika?
"...kam tādas vecas c-pakaļas vajag, ar apčurātiem caurumiem,..."(c) Bumbasķik, būsim reāli: uz gludu lateksu tikai reta vīrišķa krāns ceļas,...ta i savas gumijas dāmas caurumus tikai retais iemanīsies apčurāt, nenovelkot TENA autiņbiksītes. Tu iri talants!

Mazdārziņš ārpilsētā ..
He he hēēēēēēē (smejas vēderkrampī raustīdamas)...izkapts ta nezālēs ieaugusi, tās kāts zemē saknes ielaidis un salapojis, ziedu pumpuri uzpampuši- Līgo vakarā ziedēs kā traks!

Mazdārziņš ārpilsētā ..
...jā, skaitīt Tu proti, tas jau man sen ir zināms! (triec peli pret grīdu, pulkākas reizes triec)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Vinet, bet es iru trakoti smuks tai bildē.:) Bokas jaunkundze ir viens no maniem mīļakajiem multeņu varoņiem.

Mazdārziņš ārpilsētā ..
"Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!" (c) :DDDDDDDDDD ...nūūūūūūūūūū, lēnāk jau vairs nav, kur tālāk tikt!

Ar kadiem viriesiem nav ieteicams veidot attiecibas
"...nav ieteicams veidot attiecibas"(c) ar tirliņiem- slinķiem un galvā traumētajiem.

Solovjova TV raidījums
Chris, pirms uzsauc PA publisku diskusiju,...ir vērts arī padomāt. Bet, ja domāt ir slabo, tad vērtīgāk ir neklikšķināt uz klawas taustiņiem. Baudpilnu Tev PTP politiski informatīvo šovu skatīšanos!

Solovjova TV raidījums
https://www.youtube.com/watch?v=6Dz-6RdWYAU Chris, speciāli priekš Tevis informācija par Tavu elku. __________________________________________ uz to #17:27 Propoganda, "kas ir pieejama mums."(c) /...vai drīkst jautāt: kuri ir tie visi jūs?/

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Pat sotaku jumsiem ir slabo sačatot! (secina un iegrāmato arī šo)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
(ieslēpusies mazdārziņa nezālēs lūr binoklī un tuvplānā iečeko slaistus, redzēto iegrāmato..., lai pēc vajadzības piefiksēto izmantotu sev par labu neparedzētiem gadījumiem vēlāk) ...wott dabūsiet vējus, visi dabūsiet par dīkā stāvēšanu! (piedraud)

Solovjova TV raidījums
Chris, zinies, wott gribētos pajautāt: kā Tev šķiet, ta cik aprobežotam ir jābūt cilvim, lai ar interesi skatītos televīzijā ikvakara PTP "Вечер с Владимиром Соловьёвым", ieklausīties tā mudozvona pļerkšķēšanā un piedāvāt publikai...

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Kroksi, nu i uz mārrutka tādu atpūtu, ja tā kļūst par traucēkli dīvānā iep´irdīt dziļi! :DDD

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Labi, ka Laskovijs vēl pa retam dīvānā iep´irdina, a to, varētu padomāt, ka tās sīkās spindzeles viņu ir parāvušas! (atviegloti nopūšas)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Kas te vispār notiek? Ko ta Vineta tagadiņ viena par visām piecmāsiņām SPAMsā rauj sviedrus vaigā? (tin apukaļ lapu pa lapai un komentus čeko)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Uīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīī, kā es tagadiņ gribētu Tērvetes aļuku palakties (norij siekalu),...bet visu manu dzīvi ir sad´irsusi tā maite migreņa. Labi, ka tā maite man atmiņu nav sad´irsusi un ta kauč vienīgais prieks Piepim par aliņu ir atlicis- skaidra atmiņa par smeķi! :DDDDD

Mazdārziņš ārpilsētā ..
"darbs nav *im*is, var arī pastāvēt."(c) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (pieraksta atmiņu kladē)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Kroksi, es 100% zināju, ka sapratīsi par ko norāvi strušku! :D ("drosmīgs, odnako- pats pieteicās,...bet, nu lecīgs ar bez gala, i bio rio!":pie sevis nodomā)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Kārtībnieks: kā norāva struškas, tā uz sitiena visi pieklusa... a to- ta tāda kņada, ta tāda čalošana, ta tāda pļurkšķēšana,...ta tik aktīvi, ka miera vairs nebij! (apmierināta par padarīto, slauka rokas dvielī)

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Nu i čto, tuņejatsi,...ņeždaļi? (nodod visiem struškas)...kā par ko? Ja labi apdomāsiet, ko esiet sastrādājuši, tad paši sapratīsiet! (pa otri lāgi nodod un to dara maktenāk kā iepriekš)

r radikalas izveles atbildibu.Doties-,pa kreisi,labi vai "atpakal"?
Marselis, beidz takš reiz pīpēt to aizpērno kūlu!

ar ko piektdienas labak sadraudzeties?
puaro personīgā pieredze: "Ar galvu!"(c) +++

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Točenīt slaisti! (atmet ar roku, noskatīdamās kā SPAMsa mazdārziņš apaug nezālēs)...dīkdieņi gatavie! (atmet arī ar kāju)

Sievietes - kuces
"...ko viņš ar to ir domājis?" (c) Secinājums ir tikai viens: domāšana, ta vispār kā funkcija, šim indivīdam ir atslēgta...un, acīmredzot, arī Tu neesi īpaši talantīga šajā jomā, ja atvēli savu laiku meklēdama zemtekstus neizglītota, brutāla tēviņa leksikā.

Mazdārziņš ārpilsētā ..
Tas ir kāds elitārs klubs "Caur marlīti cisātāji" vai hobija grupņiks? (pakasa... ...pakausi)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu