VECA_PIEPE

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par VECA_PIEPE

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

"Vīrieti vērtē pēc mīļotās sievietes viņam līdzās!"
Vai sievieti ir iespējams vērtēt pēc vīriešiem viņas dzīvē ar kuriem viņa izvēlas veidot attiecības?

Sevis "ieprogrammēšana".
"Izšķiests laiks Sajūta tik bezcerīga. Sķiet te tiek nosists tikai laiks meklējot uzticamu (*vīrieti/sievieti*), jo realitaltē tādi nemaz neeksistē." (C) Ja sevi "ieprogrammē" uz neizdošanos...

Uzkrītoši uzbāzīgs, regulārs anketas apmeklējums.
Kā jūs reaģētu uz to, ja jūsu anketu uzkrītoši manāmi un uzbāzīgi bieži, regulāri- ik dienu vairākkārtīgi, pētītu kāds viens un tas pats, publikācijās visiem populārs personāžs? Kas varētu motivēt...

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai vajadzētu pasteigties pamest pirmajam?
A wott iedomājies- ja Tu būtu pasteidzies,...Tev neatliktu laika PA bezskaita tēmu ražošanai par sieviešu aizvainotu vīriešu morālajām mocībām, jo pilnīgi iespējams, ka viss Tavs laiks tiktu notriekts realitātē jaunu attiecību meklējumos ar citām sievietēm. Ko tad mēs bez Tevis te darītu? Ārprāts,...kirdiks PA tad būtu!

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm? (c) Ko nu māžojies: "pēc pāris vēstulēm"?!!! Es jau uz pirmo atbildot, randiņu sarunāju,...a to, ka pēc pāris vēstulēm šams nepārdomā. "Dzelzs ir kaļams karsts!" /tautas paruna/

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Slinkums.

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
Vajag pašam pagrabā ierīkot savu drukātavu, tad Tevi inflācija neskars!

Jautājums vīriešiem
Neko #20:31,...pas´to nebalt´vakariņu- a, ja tie tarakāni jaunuvei ne tikai galvā?:D

Jautājums vīriešiem
VP uzsit sev cenu ? :D :D :D (c) A ko smejies? Nevainība tagadiņ atkal esot cenā. Nevajag būt žmogai un peļņu vajag padalīt % ar savu ķirurgu. (apsver biznesa iespējas)

Jautājums vīriešiem
Es arī atkal esmu meitene.

Vai Tu varētu NOGALINĀT cilvēku?
Bumpastiks, morāli Tu drīz būsi piebeidzis visus draudzīgās PA sadaļas aktīvistus,...ilgi viņi vairs Tavu verbālo jūgu nepavilks!

Ko darīt, lai kaķis neplēstu no sienām tapetes?
Kaķīti nožmiegt, cita varianta dresūrā pret tapešu plēšanu nav!:D (mans kaķītis ir dzīvs,...ekscess nav noticis, kaķīts ir dzīvāks par dzīvu un plēš tapetes aktīvi)

Brīvdienu svinēšanas tradīcijas
Kā iekrīt 3-4 brīvdienas, tā man ir svētki- vilcienā iekšā un laižu uz Glāzgovu pie mazmeitiņas vai arī meitiņš un mazmeitiņš pie manis ciemojas. Tā kaut kā jau ir pasācies, nu tāds kā ciemošanās rituāls, lai arī ceļa gabals pa pusi no Skotijas.

Vai viegli būtu mīlēt kādu kas Tevi nemīl?
MrJones, pilnībā piekrītu Tavam viedoklim #11:48. Jautrība sit uz pilnu klapi vakardienas DG, kas kā turpinājums šodienas PA,...atliek pavērot ar ko šī cūcība beigsies!

Vai viegli būtu mīlēt kādu kas Tevi nemīl?
Vai viegli būtu mīlēt kādu....? (c) Pēc Hamleta :" Biķ iļi ņe biķ?", bet pēc izcilā talanta bumpastiks repertuāra kārtējās, neskaitāmās reizes apcere:"Kā būtu, ja būtu?", wott včom wopros i sutj glubokaja!

Vai tiešām visi tie kas ierakstijuši anketā ka nevēlas iepazīties patiešām to nevēlas?
Tā ir tikai iedoma ka es kādam traucēju. (c) bumpastiks,...tā ir ne iedoma, tā ir Tava atkarība piebāzt ar savu godību Ohujiņa ēteru un atkarība no klawas pogām,...bet publika (tai skaitā arī es!!!) ir līdzatkarīgie, ja atbalsta Tavas bezskaita lomkas PA ar saviem komentiem!

Vai tiešām visi tie kas ierakstijuši anketā ka nevēlas iepazīties patiešām to nevēlas?
bumpastiks,...svētdiena ir šodien, saproties- brīvdiena no nedēļas darbiem,...davai paņem brīvdienu arī sev no globāla mēroga jautājumu izpētes un ļauj arī citiem bez Tevis bišķi relaksu paķert!

Mīlēties ir labāk gaismā vai tumsā?
...,mani jau nesatrauc sievietes trūkumi,bet gan manējie. (c) Tai vietā, lai spaidītu nakstlampiņas elekrtības slēdzi- iekšā/ārā, iekšā/ārā...utt. bez mitas, nododoties nereāli sapņainām apcerēm: kā būtu, ja būtu?,...labāk būtu reāli sācis cīnīties ar saviem trūkumiem, ne maniakāli uzmeties kārtējo reizi "stročīt" bezjēgā uz klawas!

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
Pāris šķiras. Sieva sēž uz grīdas ar atvērtu ģimenes atmiņu albumu priekšā un niknuma pārņemta plēš fotogrāfijas- katru no kopbildēm uz pusēm un met tās divās atsevišķās kaudzītēs. Ar notiekošo neapmierināts, piesteidzas vīrs un sniedz viņai šķēres, teikdams: "Pat šķiroties tu nespēj valdīt savu egoistisko nenovīdību,...ta kaut šoreiz būtu padomājusi arī par manas daļas lietderīgu...

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
Tikko iepazinušies mīlnieki uzsākuši kopdzīve, mīļotā izrāda mīļotajam savu atmiņu albumu: Viņa:"Šeit es ar savu bijušo Venēcijā kādā hotelī,...bet šeit es ar vienu citu savu bijušo Vācijā pie muzeja...un šinī bildē es ar vēl vienu citu bijušo Vērmaņa Dārzā baložus barojam,...bet uz šīs bildes..." Viņš:"Mīļā, es domāju mums abiem vajadzētu šovakar kopbildē nofočēties, pirms rīt...

Par čožiņu un čibriku apmatojumiem?
Man personīgi patīk ja sievietei ir spalvaina čožiņa. (c) Es gribētu gan nepiekrist šim viedoklim, jo spalvaini izspūrusi frizūra norāda par bezrūpīgu attieksmi gan pret sevi, gan pret savu partneri gultā,...vīrieša apmatojumam ir jābūt moderni apgrieztam, tā arī sievietes apmatojumam ir jābūt safrizētam pēc pēdējās modes kliedziena tendencēm. Es piemēram sekoju līdzi modei: ik rītu un ik...

Par čožiņu un čibriku apmatojumiem?
Torpedo kungs, atvainojos, bet es vēlētos jums pajautāt: kāda iemesla pēc, jau samērā ilgu laiku PA publika netiek aplaimota ar jūsu uzsauktajām tēmām? Un vai jūs kaut kādā veidā esat vienojušies ar biedru bumpastiku,...ja esat atbrīvojis viņam savu vietu šajā ēterā, abpusēji saskaņojot biedra jaunuzsaukto tēmu saturu? Jau iepriekš izsaku jums lielu paldies par atbildi!

Kas ir bīstamāks?
...kas ir bīstamāks-ļauns muļķis vai ļauns gudrinieks? (c) Nebaidies no muļķīšiem un miroņiem- viņi tev nespēj ļaunu nodarīt,... bet esi modrs jebkura veida attiecībās ar gudrajiem un dzīvajiem! (sena dzīves patiesība)

Gribu zināt citu viedokli!
111zaagis111 #13:48, no tiesas saprātīgs viedoklis. Daudzus gadus atpakaļ (tikko kā atvērās priekškars darba iespējām "ārzemēs") biju līdzīgā situācijā kā šīs tēmas autore: piedalījos konkursā (dalībnieku skaits 32 uz vienu vakanci) savā profesijā darbam Dublinā. Mana pieteikuma projekts tika atzīts viens no 10 labākajiem, kas deva iespēju piedalīties konkursa otrajā kārtā- projekta...

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Sievietes pacietīgi gaida ka kāds viņām atrakstīs...(c) Muļķības! Ta kurš viņiem vispār dos izvēles tiesības? Lai viņi gaida, kad es izvēlēšos un aizrakstīšu,... a kamēr es neesmu aizrakstījusi, nekas cits viņiem neatliek kā ilgus gadus sēdēt portālā un gaidīt!

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
Ta ka tik cilvēks labs, kurš labi kniebjas un par kniebienu labi samaksā!

Vīrieši ar materiālām problēmām.
A kas? Slabo? Nomazgāsi, paēdināsi, apģērbsi un vīrietim celsies pašapziņa. Attadīs darbu un viss ies kalnā. Bez darba zivtiņu no dīķa neizvilksi!-) ( c) #09:24 ____________________________________________________ Bravo šim viedoklim, kas pilnībā izsaka dzīves realitāti,...malacis čalis, riktīgi ir uzrakstījis!

Vīrieši ar materiālām problēmām.
Varbūt būtu lietderīgi sakārtot materiālo sfēru pirms nākt iepazīties? (c) A kāda velna pēc viņam to darīt,...ja viņš i neko nedarīdams un ar visu savu nesakārtoto sfēru dabūs iepazīšanos? Ta viņš dabūs ne tikai vienu vien iepazīšanos,...bet veselu virkni iepazīšanās- ar vienu un to pašu savu pauniņu azotē, ta kā krāšņs taurenis aplidos un pārlidos no vienas sievietes pie...

Teikt vai neteikt savam calim ka es pabucojos ar citu cali?
Uz to edding #08:56: A Piepim tas, ta ne tikai traktākts, ta bestselleris par šito jau sen ir, ta uz lapām 320. Ja apsolies to lasīdama, izlasīto arī saprātīgi izfiltrēt,...tad ņekakih probļem- es to varu arī šeit iepostēt speciāli priekš Tevis!

Teikt vai neteikt savam calim ka es pabucojos ar citu cali?
Ja tas cits čoms tikai apčamda tevi, tu viņu un tikai pabučojaties,...ta kādas muļķības, ta protams, ka par krāpšanu to nenosauksi. Droši tik stāsti visu savam čomam, tā iedrošinot arī viņu uz turpmāko atklātību- a mazums kā dzīvē iesveras arī viņam pašam ar čamdīšanos. A tā forši: abi pačamdās apkārt, pabučojās apkārt un par to ..savstarpēji padalās pieredzē - abpusēji savstarpēji...

Anālais sekss.
Nu ko jūs te plēšās savā starpā kā negudri: orālais normāli/anālais nenormāli un orālais nenormāli/anālais normāli? Ta, lai takš ik katrs mīlnieku pāris abpusēji mīlējas pēc viņu pašu pieņemtas normas,... ta kauč mīlējoties ausī, nāsī vai arī izbakstīdami viens otram acis, tā izbaudot ekstāzi no kaifa!

Vai spalvaini vīrieši ir kaislīgāki?
coldlands, tad Tev vēl par agru nodarboties ar mīlēšanos,...pagaidi kad apspalvosies un mati uz galvas sāks atkāpties!

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Kas ir Strapons? Tavs kaimiņš? (c) (arī izrāda interesi, lai uzzinātu) Ta kāda šķirba- zilais, rozā vai zaļais un kāda šķirba, kurš no viņiem to Straponu ir pavedinājis, ja Tu tajā pasākumā neesi izteikusi vēlmi piedalīties? A, ja piedalies pasākumā, tad kāda šķirba ko citi par to domā?

Vai spalvaini vīrieši ir kaislīgāki?
Riktīgam vīrišķim ir jābūt bišķi nesmukākam un bišķi spalvainākam par gorillu. (riktīgi zin ko saka) Šarmanti seksuālāko un maigāko mīlnieku potenci nosaka vīriešu plāns galvas apmatojums. Tieši gaišu un plānu matu īpašnieki ir kaislīgākie mīlnieki,...bet atkāpušies mati pieres zonā, kas veido uz galvas izteikti kailus lokus, ir vīrieša gudrības pazīme. Kaila pakauša īpašnieki var lepoties...

Precētās mīļākās.
uz to #17:16 Riebekle, nu es točen nedzīvotu ar tādu vīru, kurš izraisa man galvas sāpes,...es sameklētu citu, kura uzdevums būtu pavisam cits, kā uzklausīt manus māņus par galvas sāpēm. Meli un attiecības ir nesavienojamas lietas. Nu kam man vīrs, kuram man melot gribas? (...ja ne tikai tās reizes, kad mani nomāc patiesi migrēna- tā maite nesaprot ne kauna, ne goda, šamai ir vienaldzīgs gan...

Jauns puisis un sieviete - plusi un mīnusi ?
Manam dēlam 21 gads, bet salīdzinoši nesen iepazinās ar sievieti, kurai 29 gadi.(c) Salīdzinoši 8gadu vecuma starpība nav nekāda īpaša gadu starpība attiecībās. Zināms risks attiecībās ir iespējams, ja viens no partneriem ir vecuma grupā "tēvs/māte", bet otrs no partneriem vecuma grupā "dēls/meita". Un ņemot vērā to, ka jaunie cilvēki abi ir līdzvērtīgu interešu vecuma grupā, tad nav pamata...

Precētās mīļākās.
Pēc Tavas teorijas izriet, ka visu tā kaislīgākā un atraktīvākā ir arī tā dumjākā, ja pakļauj sevi veselības briesmām, dzīvodama kopā ar vīru, kurš izraisa viņai galvas sāpes? Nu tik tiešām dumja. Ja prātīga būtu, tad sen jau būtu izšķīrusies!

Ja vīrietis sievietei atsaka seksu?
Cik reizes esmu piedāvājusi Ohujiņā seksu,...tik reizes man neviens vīrietis nav uzdrošinājies atteikt. Ta, lai tik pamēģina atteikt, tad uz sitiena sapratīs kur vēži ziemo!

Lien datorā!!
Esi labs dēls un nopērc mammucim datoru,...bet meitu jau ir par vēlu audzināt pie pieklājības, ko biji piemirsis vai arī sava slinkuma pēc, netiki darījis ar to brīdi kad viņa savus pirmos patstāvīgos solīšus spēra. ...varbūt vienkārši iedot bietē...(c) Bietē devējs, i bio rio! Labāk būtu gājis tos runkuļus kaplēt, ne fantazējis par neiespējamām misijām.

Vai var pavedināt pilnīgi jebkuru sievieti vai vīrieti?
Vai var pavedināt pilnīgi jebkuru sievieti vai vīrieti? (c) Pavedināms ir ik viens vīrišķis un ik viens sievišķis,...tikai ne ik vienam tāds pasākums ir pa spējai!

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem. Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,... ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!

Par maz seksa attiecībās. Ko darīt?
... Gan liekā svara dēļ, gan vecuma ziņā - viņām parasti jau pāri 40. (c) Iedams uz sekss randiņu, atmet ieradumu nest līdzi somu ar svariem, kā arī atsakies no ziņkāres lūrēt potenciālās sekss partneres pasē. ...Kā arī bildes sievietēm sludinājumos, kas gribētu satikties uz neregulāru seksu, mani nedaudz atbaida. (c) Neticu, ka esi pats Alens Delons jaunībā, lai sievietes spiegdamas aiz...

Vakara plāns-sekss.
...kā divi pilnīgi svešinieki satiekās un metās uzreiz gultā?(c) Nu nē, nu ne jau uzreiz,...bišķi pirms tam palaužas- uzsit cenu, nu pieklājības pēc kādas min.2vas!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu