Svece

Virietis (57)
uzzināt vairāk par Svece

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Seksa nozīme svaigās attiecībās
11.03 Akta nozīme pirmatnēji bija cilvēces turpinājums, baudas gūšana bija tikai sekundāra- lai aktivizētu uz šo procesu. Runa iet par dabas likumiem . Ir tāda zinātnes nozare ka antropoloģija , viņa atklāj ļoti daudz no šodienas seksuālo problēmu , tieksmu dabu. Daudzi procesi kas cilvēcei ļavā izdzīvot miļonu gadu atpakaļ šodien traucē- bet viņi tik ātri nemainās. Harmoni tāpat nostrādā...

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
Geisha - tu esi ļauna. Gribu arī seksuālas attiecības 70 + gados. Tad vairs uzbudinājumā nedominēs kā jaunībā vizuālais bet kā pareizi norādīji ( mīļš glāsts) taktilās izjūtas. Nevajadzētu palikt tikai par bezdzimuma draugiem. Tāpēc jau agrāk jāmācās sagādāt sievietei bauda ar pieskārieniem. Ja tu māki 50 gados novest sievieti ar pieskārieniem ( ar biksēm kājās) lidz svētlaimei- cerība ka...

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
Geišas tante zin ka ir vēl pirkstu tehnika ko var izkopt visu dzīvi - tāpat kā to dara pianisti, ir arī mēle, un čubriks nav absolūti līderis baudas sniegšanā. Vaginālais orgasms nav tas spēcīgākais.

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Dabā iekārtots ka Sievietei pēc 9mēnešiem +_ daži japaliek stāvoklī. Lai aizsargātu Sievieti šaja brīdī no vīrieša daba ir ielikusi mehānismu kas dzēš lielo iekāri uz šo Šievieti. Sieviete tiek idenficēta no vīrieša puses pēc viņas indviduālās feromonu smaržas. Ir arī risinājumi , bet jāapzinās ka šie procesi ir mūsos ieprogrammēti vēl allu laikmetā .

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
Vislabākais. Testerons nesit pa galvu , vari mierīgi un uzmanīgi iesildīt , zini kādas erogēnās zonas kurā brīdī aktivizējas , vari ekspermentēt jo pazīsti reakcijas kas dod atgriezenisko saiti uz darbībām un nav vairs daudz jāprasa kā piekalibrēt kustības. Zini kādas ir amigdulas kuras var izraut no plūsmas . 09.20 Tās nav sākotnējās sajūtas , tās ir jaunas - cita līmeņa izjūtas. -...

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
00.30. Vēl ne tik senā pagātnē sievietes centās savaldzināt vīriešus ar savām prasmēm rūpēties par ģimeni un pie tam būt taupīgas saimnieces. Ar to var savaldzināt? Protams ja esi impotents kurš meklē kalponi. Jau lasot šo šo bl- bl - bla nāk miegs. Savaldzina ar maigumu, asumu, balsi, prātu, pieskārienu , smaržu, izskatu, grāciju, atvērtību, spēku, kaisli, fizisku , garīgu skaistumu ........

Vai mēs vispār protam nesavtīgi mīlēt.
Neprotu , bet mācos. Mīlestība un naids ir ļoti spēcīgas emocijas un attālums starp tām ir ļoti mazs. Ego to var pārvarēt mirklī. No mīlu uz nīstu ja uzmina uz stipri aizķēra ego. Savāāk tad kāpēc cepties par partnera sānsoļiem- mīli lai ar ko viņš nekniebtos , tev tak ir beznosacījumu mīlestība. Tu taču esi laimīgs/a ja viņam ir labi.

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
07.59 9 iespēja - tās nemaz nav apenes , bet Body Art šedevrs.

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
Vai tiešām tik traki? Jautā furnitura 2018-12- Traki ir ka domā uzreiz kā samelot lai iepatiktos vīrietim. Pēc tam simulē orgasmu, lai patiktu. Pēc tam saprot ka nelaimīga - jo tēlojot kaut ko citu pazaudējusi sevi.

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Vienkārši nūdists beidzot pieklājīgi apģērbies :)

Ko nozīmē ja sieviete profila foto ieliek bildi ,kur rokā tur glāzi
09.20. Ja zivs un makšķere- rāda ka māk ķert zivis , ja tikai zivs- rāda ko grib lai citi viņam noķer. Alegorijas izdomāsi pati.

Kā jāģērbja?
Discreta. Sievietēm ap 50 gadiem tas ir riskants moments. Apģērbtas izskatās parasti labāk ( tas nav uzbrauciens, lielāka daļa cilvēku shopingos tērē daudz vairāk naudas un laika kā sporta zālei ) . Tā kā ja vēl nav stipra emocionāla saite- nesteidzini to vīriešu vēlmi izģērbt . Vispirms iekaro sirdi , lai nesanāk aplauziens. Un uzvelc kaut ko tādu lai seksa laika nebūtu jādomā visu laiku par...

Ko nozīmē ja sieviete profila foto ieliek bildi ,kur rokā tur glāzi
Atkarībā no glāzes formas un veida kā SIEVIETE tur glāzi var spriest par viņas seksuālajām vēlmēm un fantāzijām . Zigmunds Freids

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Varētu ieteikt - Izņemt austiņas no ausīm ja tādas nēsā Noņemt saules brilles Salikt zobus ja trūkst Beigt smēķēt Un pievērsties apzinātības praksei lai būtu šeit un tagad - tad būsi pārsteigts cik daudz iespēju ir iepazīties un grūtības rada atlase no lielā piedāvājuma skaita.

Latviešu sieviešu gara trulums
Kādas pretenzijas ja patīk ceļot,dziedāt dejot,lasīt grāmatas ? Kurs tad punkts nepatīk ? Vienīgais man būtu iebildumi ja skaļi un šķībi dzied. Gribii lai raksta ka patīk gatvot ēst un taisīt minetu ? Un ir savs bizness kas nodrošina visus viņas un tavu izdevumu nosegšanu ?

Latviešu sieviešu gara trulums
Ko cepties ja sieviete uzraksta ko vēlās , dabūs jau vienalga tikai to ko dabūs. Grib princi balta zirgā bet dabūs zirgu un tas pats bezobains un klibs. prasības-algai ir jābūt ne mazāk kā 1200 eiro mēnesī(lai nopelnītu tādu naudu,tad tam vīrietim būtu jāsaražo produkts ne mazāk kā par 60 000 eiro mēnesī) Šo aprēķinu nesaprotu - kaut kas pārgudrs vai arī truls. Man daudz lielāki...

Mīlestība un sekss???
Ja esi noguris darbdienās tad kompensē viņai to brīvdienu rītos.

Ko dāvināt 45.gadīgam vecim...?
Ja slinks- Masāžas salona apmeklējumu, vakariņas krogā.

Attiecības.
Iesejams ka beidzies Rozā briļļu periods un sievai vair neliekas ka vīra netīrās zeķes romantiski mētājās pa istabu un forši smaržo pēc bērnības kūts smaržām - un viņa sāk zāģēt un piekasīties.

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
"´tās bija atstājušas viņu pliku un nabagu, vēl piesmējušas Tas ir aizraujošs stāsts , pie tam ka divas reizes. Noteikti tur vainīgas oroskopa zīmes un numeroloģi , nevis vīriešveidīgais ( sorry - par virieti nosaukt negribās) pats. " Tāds subjekts noteikti furnitūrai desertam derētu.

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
16.00 Ja kādā dienā parādīsies anketā- vēlos iepazīties -parādīsies arī bilde. Esmu tāda ka esmu un neko netaisos mainīties ? Doma ka mainot vīriešus rezultāts mainīsies ja paliksi tāda pati un visu darīsi tāpat ?

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
o2.26. Ja parametri 170 cm / 90 kg - nesagribētos.

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
Sapratne parādījās jo parādījās cits ? Un ko tu te gribi ? Padomu no cilvēkiem kas nepazīst ne tevi , ne tavu vīru vai atbalstu faktam - eju prom. Vai veci kas gatavs paņemt tevi tādu cietēju - upuri un izglābt no briesmoņa vīra ?

Aksioma
11.38 Tev taisnība- ar seksu steidzami nevajag. Jo lielāks aktieris, jo lielāka ir viņa pauze ( filma Teātris)

Aksioma
Ja zini ka tev no rīta nesagaidīsi - Paldies Jāni- protams nav iemesls teikt savu vārdu.

Cik labi vai slikti esošajās attiecībās apspriest bijušās attiecības?
"Uzsākot jaunas attiecības" - jāprecizē par kuru brīdi runa. Vai tas ir pirmais randiņš vai kopīgais kredīts mājas iegādei. Vispār jau cilvēki paši runā par daudz un nemāk i dzirdēt ko saka otrs. Ja ieklausās var dzirdēt arī neizteikto.Vispār nav ko dzīvot pagātnē , svarīgs ir tikai brīdis šeit un tagad. Un ja tu esi 102 , bet saka ka otrais- tad vienkārši tie 100 neskaitās un nav ko pārmest...

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Lasi uzmanīgi- jautājums par to tiesībām atklāt sava vīra seksualās fantāzijas draudzenei, lai kadas tās fantāzijas būtu.

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Uzbrukums labākā aizsardzība ? Tu pacēli šādu tēmu- tātad tas kaut kādi saucas ar tevi . Gribi teikt ka tu savas seksualās fantāzijas esi gatava izlikt šeit publiski un no viņām nekautrējies ? Vai melosi ka tev tādu nav ? Jautājums varētu būt arī par uzcitēšanos- kā dzīvot šim vīrietim kopā ar sievu ja viņa šādas lietas izstāda draudzenei ? Piekrītu nerātni stāsti- jānošķir...

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Un ja mēs tavas Stika seksualās fantāzijas uzzinātu, vai pusei šeit klātesoso neatkārtos žoklis ? Un ko darītu tavi tuvinieki ?

Vai tik loti ir janosoda?
Jā , izskatās ka Nīderlandes brīvajā gaisā dzīvojusī meitene pārvērtēja Latvijas konservatīvi- mietpilsonisko sabiedrību. Vajadzēja truli pārkopēt dziesmu un visi būtu nostaļģiski laimīgi.

Facesitting
Ka var tupot pilnībā atslābināties ? Nevaru iedomāties sievieti netēlotu orgasmu tupus stāvoklī. ( šeit gan jāprasa sievietēm ) Ko tur - ar mēli kaut kā klitoru var aizsniegt un tas viss. No ka kaifs ?

Facesitting
ivobob Ja zini kādus knifus , tehnikas kas padara šo pozu jēdzīgu- vari padalīties. Ja tā domāta spēlēm ar asfikciju-liekas arī pārāk samocīta un bīstama. Ja kā dominance S&M- tad vispirms jāprasa ko domā par S&M.

Bīstami amati
Gan jau augstie amati radi arī palielinātu stresu un nervu slodzi. Bet visas slimības no nerviem , ja neskaita tās dažas no "mīlestības" :).

Facesitting
Kas par mazohistisku pozu vīrietim . Absolūti nederīga seksā , jo laupa kustību brīvību , ātru un vieglu pāreju no vienas zonas uz otru un atpakaļ. Mazas kalibrēšanas iespējas un apgrūtināta sievietes reakcijas nolasīšana uz darbību- tas ir slikta atgriezeniska saite.

Telefons slēdzas ārā...
Kārlis Marks pēdējo sējumu ""Kapitāls" sarakstīja 1894 gadā. Nekas jau principā nav mainījies kopš tā laika . Ja tas skaitās AivaramN nesen- cik tad viņš ir patiesībā vecs ?

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Es domāju tiešām pagājušā gadsimta 90 gadus , ne vecumu. Tad bija info par seksu bija maz un kunilings varēja būt kas īpašs. Protams ja "tehnika" nav aizgūta no porno filmām bet iemācīta labā izpildījumā sieviete būs pateicīga.

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Marija Anna- par 100 % atbalstu. erixx - kunilings kā dāvana varēja būt 90 gados , tagad tā norma. Mūsdienās dāvana varētu būt strūklas ( skvirta) orgasms. Mirdziņa- baiga dāvana respektēt vēlmes- kā būtu ari pieņemt par savām un darīt kopā. Undīna- dāvināt nav "izdāvāt" . Un ja pēc tā jūtas ka " esmu ar pliku pakaļu "- tad tās nav bijušas dāvanas . Jo pēc dāvanām apdāvinātajs nevar tā...

Kā jāuzvedas restorānā
Ja atstāsi 2 EUR dzermnaudā būs solīdi.

Cik daudz personīgās ambīcijas atsver visu pārējo??
Nevaru izskaidrot to ar prāta darbību kāpēc satiekot dažas sievietes parādās iekāre , vēlme viņu iepazīt , seksuāla tieksme pēc viņām , bet no citām vizuāli ne sliktākām- nekas. Ja jau dzīve ir tikai pa OHO ganībās - tad protams dominē tikai prāts. Dzīvē prāts var būt bremze - viņai tak vīrs , bērni mājās- kam tev to. Bet vai tas ir šķērslis ja.....

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
Jautrība ir kā priekšpēle priekšspēlei ? Jo kā seksa priekšspēle viņa garām. Lai sievietei būtu gatava seksa viņu jāiesilda vismaz 40 min. Seksuali jaiesilda. Tas ir ļoti lēns , kalibrējams ar nepārtrauktuatgriezeniskās saites kontroles prcesu , kurā jāuzmanās lai sieviete ir visu laiku plūsmā. Droši vien uzskatītu par absolūtu savu izgāšanos ja pēc kādam 20min viņa nevis gultā svētlaimīgi...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu