Svece

Virietis (56)
uzzināt vairāk par Svece

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Telefons slēdzas ārā...
Kārlis Marks pēdējo sējumu ""Kapitāls" sarakstīja 1894 gadā. Nekas jau principā nav mainījies kopš tā laika . Ja tas skaitās AivaramN nesen- cik tad viņš ir patiesībā vecs ?

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Es domāju tiešām pagājušā gadsimta 90 gadus , ne vecumu. Tad bija info par seksu bija maz un kunilings varēja būt kas īpašs. Protams ja "tehnika" nav aizgūta no porno filmām bet iemācīta labā izpildījumā sieviete būs pateicīga.

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Marija Anna- par 100 % atbalstu. erixx - kunilings kā dāvana varēja būt 90 gados , tagad tā norma. Mūsdienās dāvana varētu būt strūklas ( skvirta) orgasms. Mirdziņa- baiga dāvana respektēt vēlmes- kā būtu ari pieņemt par savām un darīt kopā. Undīna- dāvināt nav "izdāvāt" . Un ja pēc tā jūtas ka " esmu ar pliku pakaļu "- tad tās nav bijušas dāvanas . Jo pēc dāvanām apdāvinātajs nevar tā...

Kā jāuzvedas restorānā
Ja atstāsi 2 EUR dzermnaudā būs solīdi.

Cik daudz personīgās ambīcijas atsver visu pārējo??
Nevaru izskaidrot to ar prāta darbību kāpēc satiekot dažas sievietes parādās iekāre , vēlme viņu iepazīt , seksuāla tieksme pēc viņām , bet no citām vizuāli ne sliktākām- nekas. Ja jau dzīve ir tikai pa OHO ganībās - tad protams dominē tikai prāts. Dzīvē prāts var būt bremze - viņai tak vīrs , bērni mājās- kam tev to. Bet vai tas ir šķērslis ja.....

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
Jautrība ir kā priekšpēle priekšspēlei ? Jo kā seksa priekšspēle viņa garām. Lai sievietei būtu gatava seksa viņu jāiesilda vismaz 40 min. Seksuali jaiesilda. Tas ir ļoti lēns , kalibrējams ar nepārtrauktuatgriezeniskās saites kontroles prcesu , kurā jāuzmanās lai sieviete ir visu laiku plūsmā. Droši vien uzskatītu par absolūtu savu izgāšanos ja pēc kādam 20min viņa nevis gultā svētlaimīgi...

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
2018-11-11 18:25 Ir nodarījuši man sāpi - ja ne visas dzīves, tad n gadu garumā un jā- mana attieksme ir - es esmu to pelnījis. To nebija viegli atdzīt , nav viegli iekāpt citu "kurpēs", paskatīties" uz sevi ar citu acīm. Nodarītā sāpe gaida atmaksu ? Bet vispār ir divi ceļi - zobs pret zobu vai piedot sev un otram par sāpi un dzīvot ar iegūto pieredzi tālāk laimīgi.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Jurks. Jūtama baznīcas biznesa projekta ietekme- radīt cilvēkam vainas sajūtu un tad slaukt viņu. Sakarināt birkas , sabiedēt un tad parādīti tipa izeju - lūdzies , nožēlo , ziedo.... Slikta ir nevis šķiršanās bet nespēja būt laimīgiem kopā. Problēmu nevar atrisināt ar šķiršanos - ? Konkrēto attiecību problēmu var. Un jamācās un jāsaprotko esi darījis ne tā. Jamainās. Jādomā. Jāaug.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Kā Bumbastikam patīk meklēt cietējus un ciešanas.Viņam par godu kalendārs pilns ar genocīda dienām. Uzskatu ka cietēju nav - ir i lieliska espēja sākt ko jaunu un darīt to labāk un neatkārtot iepriekšējās dzīves paridigmu kas noveda pie šķiršanās. . Arī bērniem no tā ka vecāki dzīvo kopā bet ir nelaimīgi nekā laba nav.

Pašreizējā vecumā.
Laikam skaitītu laiku līdz pensijai - lai varētu nestrādāt valsts darbā . Droši vien kādā mazdārziņā apgūtu 8marta puķu audzētāja iemaņas vai garažā Žiguļu un Moskviču remontu.

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Neskaidrība par notikumiem pēc nāves rada bailes un vēlēšanos šo brīdi sagaidīt velak. Apetīti dzīvot rada baudas- fiziskas , garigas, emocionālas un t.t.

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Helovīni sakrīt ar veļu laiku - tas ir laiks kad škirtne starp dzīvo pasauli un mirušo paliek visplānākāa un mirušo gari var mūs apmeklēt. Latviešu savus senču garus sagaidīja ar cieņu un mīlestibu uzklājot viniem klusā mielastu un mēginot ar viniem komunicēt. Helovīni otrādi- baida prom atnācējus ar troksni un ļembestu.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Iepazīstoties ar cilvēku atkarībā kā ģērbies un sakopies var rasties vai nerasties seksuāla interese vai arī nē. Ļoti seksīgs ir noslēpums- piemēram gari svārki ar šķēlumu ir seksīgāki par miņukiem. Var jau te liekuļot ka apģērbam nav nozīmes , bla bla bla- bet pirmā iespaida momentu ļoti nosaka arī apģērbs. To dvēseles skaistumu un visus citus labumus var pagūt arī neatklāt ja pirmais...

Attiecības
ir vienkāŗšs sievietēm domāts seksa kvalitātes tests. Ja bauda no ideāla seksa ir 10 , absolūts nebaudāms seks ir 0 , tad cik punktu dodat baudai no mastrubācijas.

Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns?
Nožēlojami ka uzskata ka sačakarējis dzīvi. Alimenti nav pasaules gals un pat neplānotu bērnu var uztvert ka dāvanu . Ja tas čoms sauc tāpat kā tu savu bijuso sievieti par šmaru un tagadējo draugu par Joberi tad abi nēsat nekādi "Goda vīri "

Attiecības
20.53. Piekrītu 100% .Un uzturēt tāda veida attiecības nesāpinot var ja nav vienam pret otru nekādas jūtas, savādāk sāpe rāda ka kāds vēl ir dzīvs cilvēks,ar jūtām un emocijām. Bizmārites modelis - bioroboti kas nejūt ne mīlestību , ne greizsirdibu bet tikai tehniski nodarbojas ar seksu.

Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns?
335 EUR zobos un uz Rātsupītes iela 1 k-1, Rīga paternitātes testu - ja jau gribās pie patiesības tikt. Ja liekas ka tas ir risinājums.

Attiecības
Ja džekam sievu negribās un viņš nevar beigt tad sieva to uzskata par vienkāŗši ideālu seksu - tak ilgi ? Nespēj sadzīvot- nozīme ir kāpēc nespēj , vai viņi mīl viens otru un nespēj , vai savādāk . Ja savādāk - nav ko čakarēties.

Kādas ir labākās masāžu eļļas?
Tad vari piepilināt vīnogu kauliņu eļļai pāris pilienu kādu ēterisko eļļu , ja tik ļoti gribās kādu smaržu .

Lauva vai kaķene?
Sievietes ( pareiza vērtību ķēde PATI , VĪRIETIS , BĒŖŅI , DARBS,DRAUGI, VECĀKI Vīriešu PATS, SIEVIETE, DARBS, BĒRNI , DRAUGI, VECĀKI Kura loma ? Loma jau ir kad tēlo. Atnāk majās , novelk lauvenes masku un paliek kaķītis.

Kādas ir labākās masāžu eļļas?
Ja gribi masāžu kā priekšspēli- nekādas smaržas. Tu nezini visu kas ar viņu bijis , uz kādu smaržu var nostrādat amigdala un visu sačakarēt. Labāk klasika- vīnogu kauliņu eļla , laab bez smaržas. Rimčikā liela pudele maksā ap 8- 10 EUR. Arī labs lubrikators- ekoloģisks , ne sintētisks ..

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
1.Pats tikko izdomāji šo stāstu ? 2.Kāpēc domā ka pameta šī iemesla dēļ, varbūt tas bija tikai vajadzīgais iegansts. 3. Tāpēc ka nav uzticēšanās savā starpa- sieva nezināja par šiem kursiem. 4. Kunilingu nemaz netrenē uz "´ protams uz dzīvas natūras "´, to parasti dara tikai ar pirkstu tehniku.

Salauzt ticību kaut kam.
Akla ticība kaut kam ir ceļš uz nekurieni. Atveroties acīm nekas nav jālauž lai cilvēks salūstu vai arī kļūtu stiprāks. Kas nenogalina tas norūda.

Sievietēm nepatīk pārāk gudri vīrieši , vai tiesa?
Jau jautājumā vārds " pārāk" pasaka atbildi priekšā. Nepatīk ne pārāk resni , ne pārāk tievi , ne pārak gari , ne pārāk īsi , nē pārāk darbīgi , ne pārak dumji un protams ne pārak gudri. Ir jau izņēmumi bet tie tik apstiprina šo pārāko patiesību. Kā izmērīt gudrību lai saprastu pārāk vai pietiekoši gudrs?

Cik jūs maksātu par erotisko masāžu?
Nav neka pretīgāka par liekulību un valsts attieksmi pret prostitūciju savādāk nosaukt nevar. Atstāt meitenes bez apsardzes- jo jebkuru meiteņu noalgotu apsargu var apsūdzēt sutienierismā . Prostitūcija atļauta- bet varonīgā policija zino par naktī Rumbulas krūmos mašīna noķertiem bīstamiem valsts noziedzniekiem . Reklāma masu medijos aizliegta - grib lai sēz logā līdzīgi kā Amsterdamā ? ...

Cik jūs maksātu par erotisko masāžu?
Es arī nevaru iedomāties kā varētu 30 min uztaisīt erotisku masāžu sievietei , pie tam kura atrodas svešā vietā . Cik ilgs laiks vajadzīgs lai atslābtu un sākt just kādu baudu., neskatoties ka sievietes ķermenis daudz jutekliskāks. Ik pa brīdim masāžas laika atveras kāda jauna erogēnā zona , tad aizveras. Lai iepazītu vien katrai sievietei atkarīgās reakcijas - tās ir stundas. Tak jebkurā...

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Ir divu tipu sievietes- Maukas - brīvas , neatkarīgas sievietes kas mīl seksu un prostitūtas. Prostitūtas dalās- Sievas- kurām līgums ar vienu klientu Citas- kurām daudz klientu Izvēlies ko vēlies.

Cik gados ir par vēlu?
Tā ir kā kāda gribētu kaut ko mācīt. Neviena sieviete ko tādu negrib, tā ka viss ir nokavēts. Negrib jo redz ka nav vērts tevī ieguldītu laiku un enerģiju. Sievietes noskanē un saprot kas viņās priekša 3 sekunžu laikā. Ja doma uzsākt žigolo amatu - ir pasaulē arī kursi ku iemāca vismaz seksa pamatus - pieskāriena veidus , to kalibrācija ,labu kunilingu , pirkstu tehniku , darbu ar A, B ,...

Cik gados ir par vēlu?
Par ko runa - par naudu vai nemākulību seksā ? Nauda reti kad pati atnāk , meistarība seksā pati nekad neatnāk. Tā ka jāstrādā un jāmācās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu