Rudensroze18

Sieviete (46)
iepazīties ar Rudensroze18

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
To nevar nodefinēt, to var redzēt, tiekoties - ir vai nav... Un nedod Dievs, ja viņš cenšas izpatikt, atbilst kaut kādam sevis iedomātam ideālam, kāds viņaprāt man varētu patikt, un iztaisās tāds, kāds nemaz nav. Agri vai vēlu tas tāpat iznāks uz ārā un atklāsies slēptās ēnas puses.

Sapņi un to atcerēšanās
Sapņoju, bet neatceros gandrīz nekad. Cik reizes no rīta esmu nodomājusi, ka šito gan es atcerēšos un kādam izstāstīšu, bet pēc mirkļa - nekā....

Ļoti sāp kreisās kājas ikrs
Magnija trūkums.

BOkss vai botokss...
Tikko gribēju pajautāt, ko šis cilvēks lieto, bet jautājums jau ir izskanējis:)))

Nacionālā piederība un pārliecība.
Ir ļoti būtiska. Viens no man svarīgiem priekšnoteikumiem, lai saprastos ar cilvēku, ir tas, ka ir līdzīgi uzskati, domāšanas veids un ´background´. Savādāk kašķi var sanākt uz līdzenas vietas.

Vai var iemīlēties pat neredzot kamā?
Nē!

Vai ņemt bezkontakta karti?
Parastā maksā apmēram EUR 1,20/mēn., tā kā 0.99 ir lēti. Ja bezkontakta funkciju nevēlas, to var internetbankā atslēgt un lietot kārti kā parasto.

Parādu piedziņa no topošā vīra
Cik nav dzirdēts, ka parādu piedzinēji daudz necermonējas un neskaidro, kas kuram pieder, ja atnākuši piedzīt parādu, tad savāc visu, ko redz un var savākt, neņemot vērā, vai tas parādnieka vīra vai neparādnieces sievas īpašums. Pēc tam ej pierādi, ka neesi kamielis.

Jūs varat pēc bildes noteikt?
Šo to jau var pateikt, bet var arī kļūdīties. Ir bijušas tikšanās, kas patīkami pārsteigušas, kaut gan pēc bildes šķitis, ka nekas tur labs nesanāks, un ir bijis arī otrādi - bilde smuka, bet dabā, tikko paver muti, tā gribas bēgt labi tālu.... Jā, un balss arī ir ļoti nozīmīgs faktors.

Ziemsvētku gaidīšanas laiks! ir tajā kaut kas īpašs! tāpēc arī piemērots jautājums!
Man Ziemassvētki ir saulgriežu laiks, un gaidu tos tikai tāpēc, ka pēc tam diena atkal kļūst garāka. Pasaku tēli mani neinteresē.

Ko visvairāk nevaram piedot attiecībās?
Roku palaišanu nekad nepiedotu. Vienaldzību? Ja ir vienaldzība, tad nav attiecību. Melus? Iespējams, bet varbūt arī piedotu.

Vai neatlaidība attaisnojas ?
Man nepatīk, ja nesaprot, kad vienreiz pieklājīgi pasaku, ka viņš mani neinteresē tāda vai citāda iemesla dēļ. Ar uzstājību šādā gadījumā tikai var izpelnīties nobloķēšanu no manas puses.

Dance
Katram savs, bet man dejošana ir ļoti patīkama laika pavadīšanas iespēja, kas atbrīvo prieka hormonus. Neesmu dejojusi kaut kādos profesionālos vai tautas deju kolektīvos, bet ballītēs, zaļumballēs labprāt to daru un iegūstu labu garastāvokli no tās. Līdz ar to labvēlīga attieksme nevis nepatika pret dejošanu manās acīs ir bonuss vīrietim.

Kas ir gofra?
Matu ieveidošanas ierīce.

Vai ģimenes ārsta u.c. dakteru izrakstītie medikamenti jums parasti palīdz?
Viirietis_V, varbūt tomēr nevajag uzreiz vispārināt un sviest visus pār vienu kārti? Cik ilgi ticēsi sev, reizēm arī zāles vajag un ne jau uzreiz kilogramiem...

Ar ko vīrietis varētu ieinteresēt sievieti...
Sākt vajadzētu ar to, ka sievieti par cilvēku uzskatīt nevis par visu nosaukto lietu/mantas īpašnieci.

Vai ģimenes ārsta u.c. dakteru izrakstītie medikamenti jums parasti palīdz?
Palīdz gan. Es sevi neuzskatu par tik advancētu, lai it visās jomās visu zinātu pati. Protams, ja ir iesnas un neliels klepus, tad pati zinu, ar ko ārstēt, bet kopumā katram ir jādara savs darbs.

Vai jūtaties rīcībnespējīgi bez datora, telefona u.c. elektroniskām ierīcēm?
Bez datora un interneta nevarētu iztikt, jo no tā mans darbs atkarīgs. Bez telefona - diezgan mierīgi, tikai pulksteņlaikutad nezinātu. Internetu telefonā joprojām neizmantoju un absolūti mierīgi bez tā iztieku. Ik pa brīdim tik jāuzklausa izbrīna pilnas replikas no līdzcilvēkiem un jāsaņem smaidiņus no jaunās paaudzes, ka es atpaliekot no laika, jo, piemēram, satiksmes sarakstus apskatos...

Lielais pārsteigums..
Slimi cilvēki.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu