Rudensroze18

Sieviete (87)
iepazīties ar Rudensroze18

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
To nevar nodefinēt, to var redzēt, tiekoties - ir vai nav... Un nedod Dievs, ja viņš cenšas izpatikt, atbilst kaut kādam sevis iedomātam ideālam, kāds viņaprāt man varētu patikt, un iztaisās tāds, kāds nemaz nav. Agri vai vēlu tas tāpat iznāks uz ārā un atklāsies slēptās ēnas puses.

Sapņi un to atcerēšanās
Sapņoju, bet neatceros gandrīz nekad. Cik reizes no rīta esmu nodomājusi, ka šito gan es atcerēšos un kādam izstāstīšu, bet pēc mirkļa - nekā....

Ļoti sāp kreisās kājas ikrs
Magnija trūkums.

Nacionālā piederība un pārliecība.
Ir ļoti būtiska. Viens no man svarīgiem priekšnoteikumiem, lai saprastos ar cilvēku, ir tas, ka ir līdzīgi uzskati, domāšanas veids un ´background´. Savādāk kašķi var sanākt uz līdzenas vietas.

Vai var iemīlēties pat neredzot kamā?
Nē!

Vai ņemt bezkontakta karti?
Parastā maksā apmēram EUR 1,20/mēn., tā kā 0.99 ir lēti. Ja bezkontakta funkciju nevēlas, to var internetbankā atslēgt un lietot kārti kā parasto.

Parādu piedziņa no topošā vīra
Cik nav dzirdēts, ka parādu piedzinēji daudz necermonējas un neskaidro, kas kuram pieder, ja atnākuši piedzīt parādu, tad savāc visu, ko redz un var savākt, neņemot vērā, vai tas parādnieka vīra vai neparādnieces sievas īpašums. Pēc tam ej pierādi, ka neesi kamielis.

Jūs varat pēc bildes noteikt?
Šo to jau var pateikt, bet var arī kļūdīties. Ir bijušas tikšanās, kas patīkami pārsteigušas, kaut gan pēc bildes šķitis, ka nekas tur labs nesanāks, un ir bijis arī otrādi - bilde smuka, bet dabā, tikko paver muti, tā gribas bēgt labi tālu.... Jā, un balss arī ir ļoti nozīmīgs faktors.

Ziemsvētku gaidīšanas laiks! ir tajā kaut kas īpašs! tāpēc arī piemērots jautājums!
Man Ziemassvētki ir saulgriežu laiks, un gaidu tos tikai tāpēc, ka pēc tam diena atkal kļūst garāka. Pasaku tēli mani neinteresē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu