Deisa

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par Deisa

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai jums ir plāns?
Ne visu var un ne visu vajag saplānot, bet svarīgāk ir zināt, ko vēlies un ko nē. Ja zini, ko gribi, tad arī notiek attiecīgi kustība tajā virzienā - kam plānota, kam neplānota. Taču, ja vispār nav nojēgas, ko dzīvē gribi, tad tā bezjēdzīgi arī sanāk dzīvot.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
bumbastik - ar plikām jūtām kāreiz pietiek jaunībā, kad vēl nav pieredzes. Un tad nāk aplauzieni, kāpēc attiecības izjūk - attālums, atšķirīgs dzīvesritms, pilnīgi dažādas intereses utt. Un jābūt izmeklēti stulbam, lai no esošās pieredzes ne mazdrusciņ nemācītos.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Būtiskākais manuprāt ir attālums un dzīvesveids kā tāds. Liels attālums ātrāk vai vēlāk būs traucējošs faktors, ja vien kāds no ieinteresētajiem neplāno pārvākties "kur zāle zaļāka". Dzīvesveids - tas ietver, protams, arī ienākumus - ko un kā cilvēks atļaujas tērēt, bet ne tikai. Tajā ietilpst arī laika patŗiņš kā tāds - cik darbam, cik un kā brīvajam laikam, cik ģimenei un draugiem.

Ko domājat par bērnu silītēm?
Manuprāt autore domā glābējsilītes. Pa manam daudz labāk, ka ir glābējsilīte, nekā bērniņš izmests miskastē.

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Protams, ka arī profesijas izvēle savā ziņā ir diagnoze, taču ne tik tieši kā autorei te labpatīk pasniegt. Skolotājas nebūt nav bērna prātā un celtnieki nebūt nav cirvji, taču, ja arī bieži brīvajā laikā, teiksim, seksopatalogs tusē ar saviem ārstējamajiem, tad viennozīmīgi ir pamats domāt, ka kaut kas īsti kārtībā ar seksa dzīvi viņam nav.

Kāpēc oho tiek izcelta ailīte ar bērniem?
Muļķības, tikko paskatījos, nav tas izcelts. Izcelta tā ailīte ir varbūt, ja meklē pēc šī kritērija.

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Kurts - tavuprāt precās tikai ideālie? Es vienkārši minēju vienu piemēru, atbildot uz jautājumu, piemēri var būt daudzi un dažādi.

Ko nozīmē "sakārtota dzīve"?
Izvērtēt var pēc cilvēkiem, kas ir apkārt, pievelkas. Ja Tev apkārt ir ļaudis, kas dzīvo ar sevi harmonijā, tad visdrīzāk arī Tava dzīve ir kārtībā. Protams, var gadīties kāds stresiņš vai nelaime, kā Tessa saka - galīgs Čau, bet, ja līdzās ir "sakārtotie", tad viņi palīdzēs šādos brīžos. Savukārt, ja apkārt ir ļaudis ar problēmām, tad padomā, kāpēc, kas vēl ir pašai nesakārtots. :)

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Var nostiprināt, piemēram, ja viens tajā laulībā ir ar mazvērtības kompleksiem, bet otrs izlaidies slinķis. Tad tas slinķis kaut kur pa kreisi notirinās, ne visai kvalitatīvi, protams, un sajūtas vainīgs - tad kā nogrēkojies suns atgriežas pie otras puses ar kājstarpī iespiestu ļipu un sāk savus grēkus izpirkt. Mazvērtības nomāktais savukārt sajūtas vērtīgs beidzot un kādu laiku var dzīvot atkal...

saskarsmes robeža
Šāda robeža ir mērāma ar cilvēcisko faktoru - tātad neizmērāma. Kā jau te daži raksta - būs tas kandidāts iekārojams, būs arī, kas izrāda iniciatīvu - i par daudz, i par maz, i tieši tik cik vajag. Jo lielāks iekārotāju bariņš, jo lielāka iespēja kādam trāpīt. Bet līdzīgi kā ar olšūnu - jātrāpa īstajā laikā, citādi klāt netiks.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Torpēd - bet tev jau arī špidrilkas ar zirgastēm tik interesē. Tev taču tā trešā, kas bija Aivariņa tuvinieku izvēlētā, arī diezin vai patika, vai ne?

Ja parunā par TO vai paliek vieglāk?
Labāk paskaties, kā dara TO, no pļāpāšanas rieksti nepaliks ne mīkstāki, ne cietāki.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nav zināmi tādi gadījumi. Mērķtiecīgas sievietes un pasīvi vīrišķi nesader kopā pat, ja ir jauni un smuki, kur nu vēl pensijas gados.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Par tiem draugiem - tas palīdzētu tiem, kas kāreiz paši netiek ar sevi galā. Netiek un viss. Vēl var mēģināt sevi, savu nedrošību vai tieši otrādi, savu lepnumu, piezīmēt klāt kādam citam, kaut iedomātam personāžam, un pavērtēt šīs īpašības - vai tiešām, ja tas piemīt citam, ir tik ļoti nosodāms vai slavējams?

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
Pēc lēnās dejas pajautā "kniebies ar´?", tad, atbildi negaidot, pagriez muguru un līgani gurnus šūpojot aizej un uzlūdz uz deju kādu citu. :D

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Zināmu apstākļu dēļ nesanāk laika pievērsties kam nopietnākam, tādēļ ikdienā bieži fonā tagad man ir TV un ir sanācis paskatīties Saimniekšovu. Tagad apdziedātais Aivariņš- manuprāt galīgi neseksīgs vīrietis, tāpat šķitis tām meičām, ko viņš izvēlējies, bet tas nenozīmē, ka tā liekas pilnīgi visām. Viņš vienkārši grib meiteni no cita plauktiņa, tādēļ arī nekas nesanāk. Tāpēc vērtīgi ir sevi...

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Tāpēc, ka grūti ir uz sevi paskatīties no malas. Viens sakāpināti sevi kritizējot sevi nenovērtē, bet cits tikai tīksmīgi sakata savus plusus. Tāpēc, lai pašvērtējums būtu kārtībā, būtu vajadzīgi patiesi draugi, kas atklāti pauž savu viedokli un palīdz mums katram pašam saskatīt gan savas stiprās, gan vājās puses. Būtu tik jauki, ja te mēs viens otram varētu būt kā tāds labs draugs, ne kritiķis...

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Cietmīkstīt, Tu lasīt māki? Es kaut kur minēju, ka vajadzīgs uzturētājs? Ja pašai jāparūpējas par bērniem, tad vīrišķi vēl klāt uzturēt neesmu spējīga, tātad sterva un maita.

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Kad par ģimeni nedomāju, patika tie mākslinieki. Bet tā dziesma jau sen nodziedāta. Tiklīdz sieviete kļūst par māti, tā nabagie var viņu norakstīt pie stervām-aprēķinātājām.

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Vienam te iekš oho ir tāds perfektais piedāvājums - būšu tavs vergs. Tikai skumji, kad viņam uzreiz piekritējas čupām raksta par dārza uzrakšanu, lapu sagrābšanu vai zāles nopļaušanu, "vergs"mistiski pazūd.

Kā gūst pieredzi seksā?
Pieredze noteikti ir arī dabūjot negribot. Un kam tādu pieredzi vajag?

Vai Tu attiecies pret otru tā kā gribētu lai attiecas pret Tevi?
Nē, neattiecos. Kāpēc? Tāpēc, ka mans dzīvesbiedrs ir savādāks kā es. Ja man patiktu, ka mani uzaicina uz teātri, tad viņam tas nepatīk. Ja man pašai patīk atrasties uz skatuves, tad viņam gluži otrādi. Tad kāpēc man būtu viņš jāmoka attiecoties pret viņu kā es gribētu, lai attiecas pret mani? Vai tiešām kāds ir tik truls, lai nejustu, ko vēlas otrs cilvēks, tik par sevi domā un pēc sevis vērtē?...

Kāpēc kārtīgi palietotas sievietes tēlo kaut kādas ņedotrogas?
Vienkārši negrib tevi, jo tu nu nekādi nelīdzinies futbola komandai.

Ko jums katram nozīmē apzīmējums - normāls?
normāls - atbilstošs, raksturīgs sabiedrības vairākumam.

Punjabi.
Man pirmais brūtgāns tālajos 90-os arī bija indietis. Eleganti ģērbās un izskatījās, tumšā ādas krāsa, vienmēr labi smaržoja un galvenais, kas piesaistīja- cik kapitāli dejoja!!!! Sākās viss ar dejām. /sarkst atceroties/

Ko domājat par aizbraukšanu?
to neko >Patiesība tas ir normāls lietu stāvoklis, kad bērni uztur savus vecākus< Es principā būtu par to, lai pensijas maksātu atkarīgi no bērnu (pašu audzināto) samaksātajiem nodokļiem. Maz kurš būtu ieinteresēts ēnu ekonomijā, vecāki neveicinātu bērnus braukt prom, audžuģimenes arī vairotos. Taču tā nav, tāpēc arī nav loģiska pieturas punkta, kāpēc būt patriotam.

Kritiskais brīdis, pirms vēl nav par vēlu?
to shining - trešajā dienā tāpat kaķim griķīši ir ņamm. :D Rutīna draud pilnīgi visās ilgstošās pāra attiecībās, par to ir regulāri jāpiedomā. Taču jautājums bija, kā izvairīties no nodevības, kas saistīta ar vārtīšanos svešos palagos. Vīrietim tomēr visbiežāk skaidrojums ir seksa trūkums. Tas tik mums, sieviešiem, ir raksturīgi - atčuhāties citos palagos tik tad, ja mājās garlaicīgi sameties.

Ko domājat par aizbraukšanu?
Nebūtu te iesakņojusies un apbērnojusies, arī būtu braukusi plašajā pasaulē. Būtu jau nedaudz skumji, kad pašas bērni aizbrauktu, bet negrasos viņiem dzīt dzelžaini patriotismu iekšā, ja tam ir tukša skaņa - darbs, kur jādomā kā no peļņas nodokļus nemaksāt un pensijas vecumā tikai cerēt uz pašu bērniem.

Kas ir paradīze?
Tā ir cita pasaule, kuru mums, laicīgajiem ļaudīm, nav lemts saprast. Mēs varam tikai fantazēt pielīdzinot jau iepriekš baudītām labām sajūtām, taču esmu pārliecināta, ka uz Zemes dzīvojot i ne tuvu nevar sajust to svētlaimi, kas ir Paradīzē.

Kritiskais brīdis, pirms vēl nav par vēlu?
Katru dienu "iedod", tad nebūs nemaz spēka tam otram vēl pa citiem palagiem vārtīties. Bet tiešām katru dienu.

Pafantazēsim lietainā dienā? ;)
Atļautu lielajiem bērniem neiet uz skolu, pavadītu tās trīs dienas kopā un trešajā laikam sašpricētos ar heroīnu, lai tas pasaules gals šķiet kā pasaka.

Cik reizes varētu pārgulēt ar kādu(vienu personu), lai nerastos jūtas, ja būtu tikai sex att.?
Ar tām jūtām trakums - kā nepārguļu, tā samīlos. :D

Kurš ir parādām kuram?
Lai viņš lej kaut paniņas. Jautājuma uzstādījums ir - ja jātiesājas. Ja jātiesājas, tad krāpējs vainīgs būs, protams, kad viņa krāpšana ir pierādīta. PunkC

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Godīgums jau ir izpalicis, kad kniebies. Tad ko tur vairs par godīgumu domāt???

Kurš ir parādām kuram?
Mela - nu tak bez pierādījumiem tiesai i nav ko lemt. Protams, ka ar pierādījumiem.

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Paņemt un vienreiz nokniebties pašai savai baudai, nedomājot, ka vajag veci noturēt, da i būs sliktā, vismaz priekš draudzenēm. Tās vairs neteiks, ka esi pārāk laba, jo sajutīsies apdraudētas. :D

vinnēt vai zaudēt
Diemžēl tā ir, jo neesam no mazām dienām apguvuši likumsakarības. Ja pamainītu izglītības sistēmu, jaunieši jau mācētu par mums labāk izfunktierēt, kur būs ieguvums, kur zaudējums. Protams, ne jau uz 100 procentiem, bet no 50/50 varētu pamainīties uz 70/30. Un te es nerunāju par ilgtermiņa plānošanu. Nē, arī par acumirklīgo iespēju izmantošanu.

Vai kungi var atļauties vairāk kā dāmas?
Atļauties vairāk var tas, kam nav jādzemdē. Vot iedot kungiem dzemdi un tad paskatīties, cik viņi daudz atļautos.

smukas, glītas vai atlikušās
Kārtējais netaktiski uzdotais jautājums... Bet par tēmu - ja es varu tikt pie gudra, gādīga un smuka, tad kādēļ man izvēlēties tādu pašu un nesmuku? Protams, ka labāk smuku. Ja ir tikai smuks, bet nav ne gudrs, ne gādīgs, tad labāk kaut nesmuku, bet gudru un gādīgu, jo no ārējā smukuma vien tikai bauda acīm, nekam vairāk.

Kurš ir parādām kuram?
Ja jātiesājas par lielās mantas sadali, tad parasti tiesa par laulības lauzēju uzskata tieši krāpēju un piekrāptais attiecīgi var pieprasīt kompensāciju. Tiesai labāk zināt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu