Deisa

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par Deisa

71 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
to leopardine & Torpedo Par piepelnīšanos - privāti konsultēju attiecību jautājumos. Bet bilde diezgan drūma te veidojas, diemžēl. Ja vēl pa kādai sievietei ir gatavas izkāpt no savas komforta zonas attiecību dēļ, tad vīrieši, diemžēl, tikai meklē atbalstu, ka viņu dzīvesbiedre ir pie vainas un paši darīt lietas labā neko nav gatavi.

Attiecības vīrs-sieva
Piesakies "Tētuka nedienām", lai tauta redz, kāds te supertruperīgais vīrietis ir dabojams. Un galvenais - sieva arī redzēs, kāds izdarīgs esi, kamēr pati pa spa plunčāsies. Pēc tam, zobu dodu, ka citādāk skatīsieties viens uz otru.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Nē, dzīvē man nav pazīstami cilvēki, kas rīkojas bez motīviem. Jebkurai rīcībai ir motivācija, arī šeit, līdz ar to jautājums ir absurds.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Kavēju laiku un reizēm piepelnos.

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Ja vienkārši apprecēties - to ne tikai sievietes grib, bet arī vīrieši, kam nav nekā, ar ko sievieti sev piesaistīt ilgākam laikam. Saproti? Gribētu tu precēties ar tādu, kas vienkārši grib precēties, bez nekā cita? Diezin vai. Neuzstādi precības kā pašmērķi, bet gan meklē uzticamu dzīves partneri, ar ko saskan ne tik palagos, bet arī sadzīvē un sarunās. Un ja tāds atradīsies, tad...

Kā lai atbrīvojas no bailēm paprasīt naudu (par savu darbu, īpašumu)?
A tu iedomājies, ka runa ir par tavu miesu. Jo tas, kas ir tavs, ir daļa no tevis. Un tad šķetini šo domu tālāk - dotu savu miesu tikai tādēļ, ka kāds sen nedabūjis nabadziņš to palūgs? Varbūt tas palīdzēs apjaust, ka nevar tā pa labi un kreisi sevi dāļāt.

Iekniebšana dibenā
A: Kniebies ar´? B: Nē, es kožu.

Vīrišķi un sievišķi,ar kādiem sievišķa vai vīrišķa trūkumiem samierinātos?
Ja ieguvumu vairāk kā trūkumu, tad tik ir vērts domāt vai tiešām tas iztrūkstošais zobs vai čāpstināšana ēdot ir jāpiecieš.

modes komiskums .
Mode ir veids kā neizteiksmīgiem cilvēkiem kļūt pamanāmiem par lielu naudu.

Nerealniks
Un kāda būtu interesa tai glītajai, rakstīšu vēlreiz - glītajai, atkārtošu - patiešām glītajai Tev atbildēt? Ja viņa neredz, kāds sumpurnis viņai raksta. Bet, ja esi sumpurnis, tad lieki uz princesēm cierēt, jāmeklē sev līdzīga.

Par alimentu (uzturlīdzekļu) pārskaitīšanu.
Ja tā fiksētā summa ir mazāka par minimālajiem uzturlīdzekļiem, tad droši vari vērsties tiesā. Esmu tam gājusi pati cauri, ja vajag vēl kādu info, raksti man, padalīšos. Ir iespējams arī pieprasīt lielāku summu par minimālajiem, bet tad jābūt konkrētam pamatojumam, kur tā nauda tiek bērna vajadzībām tērēta (ar visiem čekiem, komunālo maksājumu rēķiniem utml.) un jāatcerās, ka tēvam var prasīt...

Draugam nekad nav laika...
Nav tā, ka nav laika. Lai cik cilvēks būtu aizņemts, viņam vienmēr atradīsies laiks tam, kam gribās to veltīt. Prioritātēm. Tu neesi prioritāte. Ja neko nedarīsi, tā tas arī paliks. Es ieteiktu ar viņu izrunāt, kas un kā, nevis ciešot un klusējot pamest. Zaudēt taču nav ko. Tad tā arī pasaki, ka vēlies kopā laiku pavadīt, bet, ja viņam nav laika, tad nekas nesanāks tālāk.

Vai tā ir savstarpēja ņirgāšanās? Ko darīt ar tādiem pielūdzējiem?
Šajā gadījumā izskatās, ka tēma izdomāta, taču klīst te viens (un gan jau ne tikai viens) tipiņš, kas šitā piedzīvošanu meklē un pakāpeniski labdares vēl aptīra. Jā, bērnu arī grib vēl kādu (jau ceturto) uzčinīt, jo jaunākā meita jau sāk par lielu palikt, lai ar viņu dāmas varētu copēt.

Teātris vai kolhozs?
/kamieliski nospļaunas un soļo tālāk/

Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?
"Savādi gan" jau Vecgada vakarā paironizēja par M2 kustību. Laikam Denēva arī būs skatījusies.

Kāpēc mūsdienās precēties?
Un nevajag uzreiz pie mantojuma lietām sievietes par izmantotājām ierakstīt. Cik tad ir to veču, kas sievietes pilnībā uztur? Pie mums tas ir retums. Sievišķi arī raujas un vairākos gadījumos zinu, ka sieviete ieguldījumu kopdzīvē materiāli nodrošina pat vairāk kā vīrietis. Un tad izdomā šie pašķirties (bērnus nemaz neskarsim). Kam paliks kopā uzceltā māja? Tam, kas papīros ir īpašnieks. A otrs...

Kāpēc mūsdienās precēties?
Mantojums un statuss. Tikai nevajag te spriedelēt, ka mantojuma lietas tāpat var sakārtot. Gribētos redzēt, kurš tā vietā, lai vienkārši sarakstītos, ies pie notāra kārtot kaut kādus citus papīrus. Sieva un vīrs ir neatraidāmais mantinieks, tāpat kā bērni, bet jebkuras citas personas testamentā ir tikai pakārtoti. Par statusu - draugu un draudzenes var būt daudz, bet vīrs vai sieva (bez...

Sievietes pienākumi pret vīrieti, esot attiecībās?
Būt iekārojamai un gribošai paralēli visam citam, kas nu kurai pašai liekas pa māju darāms. Ja jau sievietes pieprasa vīrietim būt pelnītājam, tad ir tikai adekvāti, ja vīrietis pieprasa pretī sev ko tikpat svarīgu.

Vai var uzbarot vīrieti?
Ir slaidie tipi, kurus nevar. Arī muskuļi viņiem ir stiegraini - bez speciālajiem kačoku uztura bagātinātājiem arī ar visu fizisko slodzi un bagātīgo pārtiku nekādas lielās masas tur nav. Ja ko var uzaudzēt, tad riepu, bet vai tas būs smukāk? Nu nē. Tad jau labāk pati pie psihologa aizej un tiec ar savu svara aizspriedumu galā.

Nereala iepazisanas procedura
Vecīt, neņem ļaunā, bet es arī tikai tēmu un Tavu pirmo komentāru izlasīju, vairāk nespēju. Tev ir talants!

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Tādas kā es nebaidās, bet, lai uzrunātu, jābūt anketā odziņai, kam tādam, kas piesaista uzmanību, ieinteresē. Apskatot Tavu anketu - nekad neuzrunātu Tevi, jo nav tur nekā interesanta. Tikai neapvainojies.

Vai mīlestību un seksu var jaukt kopā ar fekālijām?
Gribu redzēt, kurš justos laimīgs, ja pa-irst nevarētu. :D

Bērns pēc 35 gadiem - par? pret?
Par, ja ir iekšējā pārliecība, ka gribi un vajag. Man tāda bija. Reizēm pa nakti rodas niknums, ka liekas, varētu bļauri mežā atstāt, bet tas ir ātri pārejošs. Katrā ziņā - prieka ir vairāk kā noguruma un dusmu.

Vai jums ir plāns?
Ne visu var un ne visu vajag saplānot, bet svarīgāk ir zināt, ko vēlies un ko nē. Ja zini, ko gribi, tad arī notiek attiecīgi kustība tajā virzienā - kam plānota, kam neplānota. Taču, ja vispār nav nojēgas, ko dzīvē gribi, tad tā bezjēdzīgi arī sanāk dzīvot.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
bumbastik - ar plikām jūtām kāreiz pietiek jaunībā, kad vēl nav pieredzes. Un tad nāk aplauzieni, kāpēc attiecības izjūk - attālums, atšķirīgs dzīvesritms, pilnīgi dažādas intereses utt. Un jābūt izmeklēti stulbam, lai no esošās pieredzes ne mazdrusciņ nemācītos.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Būtiskākais manuprāt ir attālums un dzīvesveids kā tāds. Liels attālums ātrāk vai vēlāk būs traucējošs faktors, ja vien kāds no ieinteresētajiem neplāno pārvākties "kur zāle zaļāka". Dzīvesveids - tas ietver, protams, arī ienākumus - ko un kā cilvēks atļaujas tērēt, bet ne tikai. Tajā ietilpst arī laika patŗiņš kā tāds - cik darbam, cik un kā brīvajam laikam, cik ģimenei un draugiem.

Ko domājat par bērnu silītēm?
Manuprāt autore domā glābējsilītes. Pa manam daudz labāk, ka ir glābējsilīte, nekā bērniņš izmests miskastē.

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Protams, ka arī profesijas izvēle savā ziņā ir diagnoze, taču ne tik tieši kā autorei te labpatīk pasniegt. Skolotājas nebūt nav bērna prātā un celtnieki nebūt nav cirvji, taču, ja arī bieži brīvajā laikā, teiksim, seksopatalogs tusē ar saviem ārstējamajiem, tad viennozīmīgi ir pamats domāt, ka kaut kas īsti kārtībā ar seksa dzīvi viņam nav.

Kāpēc oho tiek izcelta ailīte ar bērniem?
Muļķības, tikko paskatījos, nav tas izcelts. Izcelta tā ailīte ir varbūt, ja meklē pēc šī kritērija.

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Kurts - tavuprāt precās tikai ideālie? Es vienkārši minēju vienu piemēru, atbildot uz jautājumu, piemēri var būt daudzi un dažādi.

Ko nozīmē "sakārtota dzīve"?
Izvērtēt var pēc cilvēkiem, kas ir apkārt, pievelkas. Ja Tev apkārt ir ļaudis, kas dzīvo ar sevi harmonijā, tad visdrīzāk arī Tava dzīve ir kārtībā. Protams, var gadīties kāds stresiņš vai nelaime, kā Tessa saka - galīgs Čau, bet, ja līdzās ir "sakārtotie", tad viņi palīdzēs šādos brīžos. Savukārt, ja apkārt ir ļaudis ar problēmām, tad padomā, kāpēc, kas vēl ir pašai nesakārtots. :)

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Var nostiprināt, piemēram, ja viens tajā laulībā ir ar mazvērtības kompleksiem, bet otrs izlaidies slinķis. Tad tas slinķis kaut kur pa kreisi notirinās, ne visai kvalitatīvi, protams, un sajūtas vainīgs - tad kā nogrēkojies suns atgriežas pie otras puses ar kājstarpī iespiestu ļipu un sāk savus grēkus izpirkt. Mazvērtības nomāktais savukārt sajūtas vērtīgs beidzot un kādu laiku var dzīvot atkal...

saskarsmes robeža
Šāda robeža ir mērāma ar cilvēcisko faktoru - tātad neizmērāma. Kā jau te daži raksta - būs tas kandidāts iekārojams, būs arī, kas izrāda iniciatīvu - i par daudz, i par maz, i tieši tik cik vajag. Jo lielāks iekārotāju bariņš, jo lielāka iespēja kādam trāpīt. Bet līdzīgi kā ar olšūnu - jātrāpa īstajā laikā, citādi klāt netiks.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Torpēd - bet tev jau arī špidrilkas ar zirgastēm tik interesē. Tev taču tā trešā, kas bija Aivariņa tuvinieku izvēlētā, arī diezin vai patika, vai ne?

Ja parunā par TO vai paliek vieglāk?
Labāk paskaties, kā dara TO, no pļāpāšanas rieksti nepaliks ne mīkstāki, ne cietāki.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nav zināmi tādi gadījumi. Mērķtiecīgas sievietes un pasīvi vīrišķi nesader kopā pat, ja ir jauni un smuki, kur nu vēl pensijas gados.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Par tiem draugiem - tas palīdzētu tiem, kas kāreiz paši netiek ar sevi galā. Netiek un viss. Vēl var mēģināt sevi, savu nedrošību vai tieši otrādi, savu lepnumu, piezīmēt klāt kādam citam, kaut iedomātam personāžam, un pavērtēt šīs īpašības - vai tiešām, ja tas piemīt citam, ir tik ļoti nosodāms vai slavējams?

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
Pēc lēnās dejas pajautā "kniebies ar´?", tad, atbildi negaidot, pagriez muguru un līgani gurnus šūpojot aizej un uzlūdz uz deju kādu citu. :D

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Zināmu apstākļu dēļ nesanāk laika pievērsties kam nopietnākam, tādēļ ikdienā bieži fonā tagad man ir TV un ir sanācis paskatīties Saimniekšovu. Tagad apdziedātais Aivariņš- manuprāt galīgi neseksīgs vīrietis, tāpat šķitis tām meičām, ko viņš izvēlējies, bet tas nenozīmē, ka tā liekas pilnīgi visām. Viņš vienkārši grib meiteni no cita plauktiņa, tādēļ arī nekas nesanāk. Tāpēc vērtīgi ir sevi...

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Tāpēc, ka grūti ir uz sevi paskatīties no malas. Viens sakāpināti sevi kritizējot sevi nenovērtē, bet cits tikai tīksmīgi sakata savus plusus. Tāpēc, lai pašvērtējums būtu kārtībā, būtu vajadzīgi patiesi draugi, kas atklāti pauž savu viedokli un palīdz mums katram pašam saskatīt gan savas stiprās, gan vājās puses. Būtu tik jauki, ja te mēs viens otram varētu būt kā tāds labs draugs, ne kritiķis...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu