Nate

Sieviete (58)
uzzināt vairāk par Nate

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Konts ārzemju bankā.
Kādi ir noteikumi, lai atvērtu kontu ES /varbūt Vācijas, bet varbūt citur/, ja šī persona strādā un dzīvo LV. Tas ir iespējams? Šī vajadzība nav man / man skaidrā naudā neviens neko nemaksā/, tādēļ...

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Gribas kliegt...
kad saproti, ka pārmetošas frāzes, nievājoši skatieni utt., ---tas nozīmē ko, esi viņa verdzene un aiziet vai izmest to riebekli nav iespējams? Necienīsi sevi, necienīs citi. Bērnu no kaut kāda idiota? Kaut kas traks. 44 gados jau būtu jāsaprot, ka interneta laikmetā tā ir. Protams, ja es pareizi uzminēju. Kādēļ jābrēc, ja nevar paskaidrot, kas īsti noticis? Varbūt nomiris kāds?

Interese par citu cilvēku dzīvi
Protams, ka visiem interesē citu dzīve. Un melo tas, kurš saka, ka nē. Ar baudu tauta lasa biogrāfijas, Privāto dzīvi, skatās attiecīgos TV raidījumus, čeko internetā, laiko bildes. Cita lieta, ja sāk ņirgāties, mācīt, kā būtu jādzīvo pareizi.

Jautājums precētajiem?
Par parunāšanos. Es ieraugu savu vīru kafejnīcā jauki čivinam ar kādu dāmu. Viņa paskaidrojumam, ka mēs tikai izklaidējamies, seksa mums nav, nudien neticētu. Un sāktos šaubu periods, telefona pētīšana utm. Dīvaina būtu tā sieva, kura teiktu, ā, tikai izklaidējaties, tas labi, netraucēšu un mierīgu sirdi ietu tālāk savās gaitās, vai pieslēgtos OHO PA lasīšanai.

Dzīvokļa cena Jēkabpilī
Neatbildēja, jo nezina kādas sērijas māja, kurā stāvā, kādā stāvoklī. Ir taču starpība starp svaigi izremontētu dzīvokli ar pilnībā nomainītu santehniku un elektroinstalāciju un dzīvokli, kurš remontu savā mūžā vispār nav redzējis. Cenas 1-istabas dzīvokļiem, pēc ss.com spriežot, ir no 4-15 tūkstošiem. Rajons nav tas labākais, tādēļ uz maksimālo cerēt nevar.

Gidu kursi
Spriežot pēc sarkanajiem īkšķiem, šeit ir vismaz 3 šī amata pārstāves. Varēja taču paskaidrot, kas manā komentārā ir nepareizi, būtu atbildēts uz jautājumu profesionāli. Ko dod tāda anonīma spaidīšana, nesaprotu.

Dzīvokļa cena Jēkabpilī
"vai arī turpini īrēt kādu ūķi par saimnieka noteikto cenu."- var pamēģināt par īrnieka noteikto cenu. Var īrēt ne ūķi, bet lepnus apartamentus, vai plašu privātmāju. Vai re ku Jēkabpilī dome vēl piemaksājot, lai tik kāds īrē. Varianti ir.

Uzvards...
Es otro reizi precoties uzvārdu nemainīju, bet tad man nebija 1. vīra uzvārds, to jau biju nomainījusi uz savu meitas uzvārdu. Dubultos nesaprotu ne vārdus ne uzvārdus. Tiem esot sarežģīts liktenis. Kādēļ pievilināt grūtības.

Gidu kursi
Gida darbu bieži vien izvēlas kā papildus darbu pensionāri vai studenti, jo jāstrādā pēc slīdošā grafika, visvairāk brīvdienās, vasarā darba daudz, ziemā maz, alga maza. Zinu, ka meitenes, lai nemaksātu nodokļus, strādā kā IK, bet tad pensijai pienākot nožēlo. Labs gids ir retums. Man ļoti patika gide Lestenes baznīcā, bet todien bija 20 grādu sals, baznīca nekurināta, man līdzi bija mazbērns,...

Dzīvokļa cena Jēkabpilī
ss.com rāda, ka neremontēts 2-istabu = 6000€, bet remontēts 3-istabu = 116000. Jautājums, kāpēc tieši tas rajons, tāpēc ka lētāk vai kā. Bebru, Viestura labāk.

Uzvards...
Es vairs nemainītu. Baigais čakars ar dokumentiem.

Aizdot savas mājas
09:39 Precēto bankas kartes tiek rūpīgi kontrolētas. Nekādu viesnīcu vai citu neizskaidrojamu izdevumu. Es ielaistu. Jo uzskatu ka par grēkiem jāatbild tikai un vienīgi tam, kurš deva solījumu. Pārējiem te taču regulāri iesaka nebāzt degunu citu darīšanās.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Kurts69-tieši tā. Tad nav par skādi, ka jaunekli no vieglprātīgiem soļiem attur pieredzējušāka sieviete. Un Torpēdim piekrītu, regulārs /labs/ sekss nāk veselībai par labu. Ja tas puisis mani grib, man viņš patīk, tad kādēļ lai es atteiktu.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Nerakstu. Bet ja gadītos anketa, kura mani ieinteresētu, varbūt uzrakstītu. Kāpēc ne.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Līdz 30 gadiem parasti jau ir sen kā precējušies, dažs pat pa 2 lāgi, ir vismaz 2 bērni, dzīvoklis, autiņš un sākas mīļāko meklēšana romantikai.

Viens vakars
Man pat vakars nebija. Uzreiz, no pirmā mirkļa. Tiesa, agrā jaunībā.Tagad varbūt pat nakts nelīdzētu.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Nekādas garantijas ilgai kopdzīvei nav ne ar vienu, vismazāk, ja džentelmenis atrasts kādā iepazīšanās saitā. 43 gados sieviete izskatās ļoti labi, var arī rociņās saķērušies staigāt. Kāda kuram daļa. Vismaz sekss būs patīkams, ko 50 gadīgs princis diez vai nodrošinās.Vai tad kāds ar pirkstu rāda uz pāriem, kur vīrietis der gandrīz opīša lomai.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Bumpastik. Kāpēc uzreiz prinčus. Līdzvērtīgu sev. Ja man uzrastos kāds princis, kuram savos 60 nekā nav, ne izskata ne mantas, kāpēc man tādu vajadzētu. Sevi par gana labu uzskatām visi, gan jau arī Tu. Daža skatījumā tādi esam, citi nodomā, akdies. gunitaa-pati lasi ko raksti? Kā sieviete var tā izteikties. Ja nepatīk jautājums vai autors, nevar piespiest sevi diskusijā nepiedalīties?

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē
Skatoties kur Rīgā strādā. Ja kaut kur maskačkā, tad no Ogres var ātrāk atbraukt, nekā no Juglas vai kas vēl trakāk, no Imantas. Un no Rīgas līdz Ogrei apmēram 40 km tikai. Ar vilcienu laikam 20 vai 25 minūtes.Vai pusstunda, katrā ziņā, ne stunda.

Īpatnējs rēbuss
Tu esi dikti aizmāršīga. Norgē maku pazaudē, lidostā telefonu. Vajag būt uzmanīgākai.

Vienota Eiropas minimālā alga
Latvijā nekad tādas nebūs, jo ir pārāk rijīgi biznesmeņi, kuriem jākļūst par miljonāriem 5 gadu laikā, ne tā kā citur pasaulē, apmēram 3 paaudžu laikā. Kaut vai tā pati minimālā alga- viszemākā Baltijā.

Ļaunums, labums, tolerance, neiecietība
Pirmkārt, tādu nav daudz. Un tie ir dzīvē stipri dauzīti cilvēki. Naidīguma sakne ir bērnībā. Jūs taču nepazīstat nevienu, kurš piemēram, līdz 35 gadiem bija kā saulīte un pēkšņi pārvērtās. /Ja nu vienīgi prātā sajuka/. Ir taču daudz bērnu, kuri aug dzērāju, kaušļu ģimenēs. Viss no bērnības. Un tad neveiksmīga karjera, vai ģimenes dzīva. Steigā apprec pirmo kurš pagadās un tad dusmojas uz visu...

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Tad jau esi dubultlaimīgs, jo arī VIŅŠ ir atnācis. :)

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Spogulīt, vēl vajagot sapņot par izredzēto. Tad viņš noteikti nākšot :) Bet sevi uzskatīt par zebest jā, tas obligāti. Tās visas ātri tiekot izķertas :)

Vai arī vīrietim var "sāpēt galva"?
Personīgi Bumbastiņu nepazīstu, tādēļ nespriedīšu. Kaut kur lasīju, ka vīrietis 75% nomodā esošā laika domājot par seksu. Tad it kā galvai sāpēt nevajadzētu. Bet svarīgi ir gadi. Jo vecāks, jo biežākas galvassāpes, sapņo cik gribi, bet ko tas līdz, ja nesanāk. Korišam vajag mainīt vai nu darbu vai meklēt citu draudzeni.

Piecas Zodiaka zīmes, kas labprāt sāpina cilvēkus
14;54 Tas bija par sievietēm Strēlniecēm. Vīrieši Strēlnieki ir labi, piekrītu.

Piecas Zodiaka zīmes, kas labprāt sāpina cilvēkus
Skorpioni ir nejauki, tas tiesa. Strēlnieki laikam arī. Bet protams, ne visi un ne vienmēr.

Iesakiet labu astrologu!
Nevienu astrologu diemžēl nepazīstu. 2 x biju pie Keviņa/ viņš gan nav nekāds astologs/. Pirmajā reizē biju pārsteigta par to, ko viņš stāstīja. Tas bija kaut kas neticams, aprakstīja manas radinieces apģērbu, kādā viņa brauc uz darbu, ka blakus pie konvejiera strādājošajai lietuveitei lielas krūtis utt. Pēc vairakiem gadiem aizgāju pati. Pilnīgi viss garām. 50 € kā izmesti.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Nesaprotu, kā cilveki nodzīvo līdz kādam vecumam un tad meklē draugus. Man tādi ir no bērnības, no skolas un universitates laikiem. Pat ja vēlākos gados kāds it kā taisījies par draugu, man nav par ko ar viņu runāt, šis cilvēks tomēr ir svešs. Ja pretejā dzimuma, tad var gadīties, ka sekss vieno, bet ja sava, tad galīgi garam. Kapos varot atrast labus atraitņus. Bet tas no citas operas.

Iesakiet lūdzu labu juristu mantojuma lietās..
Ir dažādi notāri. Piemēram maniem radiem nemaz nepaskaidroja, ka dotajā brīdī viņi savu vienīgo dzīvokli uzdāvina mazmazbērniem. Abi, pie pilnas saprašanas esoši, domāja, ka tikai pēc pēdējā aiziešanas, dzīvokli dabūs tie "eņģelīši". Tagad 93 gadīgā ome, akla, viena pati, apdāvinātie pat nepiezvana, jo viņiem nav laika. Par palīdzību vai apciemošanu runas nav.

Vai veerts?
4 stundas viņa tevi intervēja. Visu laiku cerēja, ka eksāmenu izturēsi. Mocījās, mocījās, līdz beidzot saprata, tomēr nē. Priecājies, ka uz otro kārtu neaicināja.

Cik maksā elektriķa pakalpojumi?
Ja sameklēsi kādu tuvumā esošo, būs lētāk. Pie mums pakalpojumu cenas ir Eiropas līmenī. Gan elektriķu, gan santehniķu gan citu tamlīdzīgo. Piezvani savai namu pārvaldei, varbūt no turienes kādu piešķirs.

Kas te daraams preceetaam???
It kā vienalga. Bet patīkami nav, kad no precēta saņem piedāvājumu satikties. Uzreiz jūties kā prostitūta, pie tam, bezmaksas. Nesaprotu, kādēļ viņi nepiedāvājas precētajām. Viņas taču piekristu, ja jau te atrodas.

Čarterreisi uz Turciju.
Nemaz nezināju, ka Vācijā kažoki tādās pat cenās un tādā pat izvēlē kā Turcijā. Var jau būt, ka ir. Bet laikam nekādu čarterreisu ar iepirkšanās tūrēm nav, citādi taču būtu pilns ar variantiem.

Velreiz par tarakaaniem
Piekrītu fargo. Tie, kuriem nedod , gadiem ilgi spļaudās, cik sliktas te sievietes. Tak ej tur, kur ir labās? Jeb nevari? Nu re. Tad kurš vainīgs? Būtu ielicis vismaz bildi, lai mēs konstatētu, ka tiešām neesam tevis vērtas.

Vidēja darba alga valstī
Re kur patiesība- https://nra.lv/ekonomika/latvija/281497-teju-tresdala-stradajoso-latvija-pec-nodoklu-nomaksas-sanem-
lidz-450-eiro.htm?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

Nu bļāviens! Kas datoram lēcies?
Man arī reiz viens šādu vēstulīti sūtīja. Laikam cerēja, ka metīšos viņam virsū un teikšu, jā, esmu šausmīgi kaislīga. Ar to laikam domāts-griboša un neatsakoša :) Šī termina jēgu nezinu. Laikam neesmu vienīgā, jo parasti te ir atbildes uz jebkuru problēmu vai jautājumu.

Dzīves plāni
Kaut ko jau katrs plāno. Bet ne velti saka, ka par plānotajiem Dievs smejoties. Neticu, ka visu var saplānot, jo mēdz gadīties dažādi apstākļi, daudz kas atkarīgs no citiem cilvēkiem, nedzīvo taču tuksnesī.

Kuru taxi Rīgā izvēlēties ar fiksēto tarifu ?
Alviksai mājaslapā ir Brauciena cenas kalkulators. Boltam it kā jābūt, bet tomēr izvairās, nevar. http://www.taksometrs.lv/ var mēģināt apzvanīt.

Kuru taxi Rīgā izvēlēties ar fiksēto tarifu ?
Esmu ievērojusi, ka takšiem cenas ir no 0,70 - 2,00 €/km. Atšķirība tomēr liela, tikai diemžēl nepiefiksēju, kuras ir lētākās firmas. Kāda starpība, no kurienes sāks braukt, cena taču ir par nobraukto attālumu, nevis maršruta sākumu. Ir cenas fiksētas, vismaz Alviksai agrāk bija un vēl dažām, bet sen neesmu taksi izmantojusi, nevarēšu palīdzēt. Bolts bija dārgs. Googglē galīgi novecojuši...



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu