Nate

Sieviete (70)
uzzināt vairāk par Nate

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nenoželot jebkurā gadījumā.
Bieži lasu ieteikumu, it sevišķi attiecībā uz VP- labāk pamēģināt, nekā neriskēt un tad nožēlot, ka nepamēģināji. Gribētos dzirdēt viedokli no tām, kuras mēģinājušas, kā rezultātā tikušas brutāli...

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nenoželot jebkurā gadījumā.
Bija te kādas pāris, kuras raudāja, sauca neģēļa niku. Varbūt Tev, Riebekle, nav tādu izsalkušu draudzeņu. Labi, protams, ka neviena neatzīsies. Bet padalaties ar viedokli, vai tiešām piekrītat, ka tikai uz intuīciju jāpaļaujas. Personīgi es neriskētu vakarā, tumsā, iet tikties ar svešu vīrieti. Ja nu vienīgi kādā Alfā un ne soli ārpusē.

Vakara plāns
Alma, te gandrīz katram pa otram, trešam nikam, no viena raksta kautrīgas vēstulītes, ar otru piekrīt tikties kaut vai tūlīt. Iepirkties neviens ar tevi neies, jo baidīsies, ka būs jāmaksā.Tie, kurus mani nav satikušies VP, kaut nav izslēgts, ka dāma vai džentelmenis ar citu niku siro pa VP.

Oho kā Maxima
Kā gan citādi, mēs visi novecojam, arī Tu kādreiz būsi pensionārs. Pupiņvalodas lietotāji paliks, jo citur viņiem tā neļautu ākstīties.

Kāds Jums ir pieņemamākais sarakstes pārtraukšanas veids?
19;08- man tāpat. Reti ar kādu izveidojas interesanta sarakste. Parasti seko- kā tevi draugos atrast, vai- satiekamies? Tāpēc nav nemaz kam beigties.

Dārgs un lēts papīrs
Mārdža, pērc to, kurš 1 slānī, tie 3 slāņu izjūk jau noplēšot no ruļļa. Bet vislabāk speciālās mitrās salvetes.

olīveļļa CEPŠANAI
Gaļu jācep taukos, pārējo rapšu vai saulespuķu eļļā. PS. Izsmējos par "cuku tauki", "salati" , " uz skkiivja". Cik gadiem vēl jāpaiet, lai cilvēki beidzot iemācītu kompim garumzīmes likt.

Sacēlies jautājums par tievēšanu
Zinu, ka dažas notievējušas nemaz nelietojot cukuru un miltu izstrādājumus. Pati ceru pamēģināt kefīra diētu, nedēļā esot - 5 kg.

Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir labaks ka pie mums?
Viļņa biļete pilsētas transportā 50 centi. Cik Rīgā? Un kā Tallinā? Cik maksā taksis Viļņā un cik Rīgā? Un tā ik uz soļa. Vai Igaunijā pārdevējām obligāti jārunā krieviski?

Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir labaks ka pie mums?
Tāpēc, ka tur, piemēram, galvaspilsētu nediriģē sveštautieši, kā LV. RD šefs bija ebrejs, atkal ebreju iecēla. Daugavpilī tas pats.

Piepildījuma sajūta
Varbūt mēģiniet sevi saturēt un nekomentēt šādus murgus. Tiešām tik grūti, jāizpaužas visur, kur tik tiek pie vārda.

40m2 vienam cilvēkam
Drole. Lētāk nopirkt labu tvaika nosūcēju, nekā tikt Fb melno īrnieku sarakstā, kuriem vairs neviens neko neizīrēs.

40m2 vienam cilvēkam
Viss atkarīgs no maksātspējas. Ir cilvēki, kuri grib daudz, bet uz citu/ izīrētāja/ rēķina, ir cilvēki, kuri saprot, ka var iztikt ar mazāku dzīvokli.

Cik malkas vajag 100 m2 apkurināšanai sezonā/septembris-maijs/
Jurijs, labāk apskaties , cik maksā krava ozola malkas un padomā, kurš to pirks.

Cik malkas vajag 100 m2 apkurināšanai sezonā/septembris-maijs/
Malkas krava maksā 300 eiro. Ja lielā mašīna, nevis kaut kāds sūda busiks. 4 kravas malkas tātad 1200 eiro, + palete brikešu, kopā 1370 €. Dalam uz 2 dzīvokļiem, 685 €, izdalam ar 8 mēnešiem, sanāk 85 eiro, vai izlīdzinātais maksājums- 57 eiro mēnesī. Es domāju, ka par tādu dzīvokli, tas ir 4 istabu, maksā vairāk. Ja kāds ir izbraucis ar puskravu malkas, tas ir žuļiks, jāsauc lietas īstajos...

Formālas darba nespējas lapas
Skaņas izolācija sienām. Vai griestiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu