Nate

Sieviete (69)
uzzināt vairāk par Nate

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Formālas darba nespējas lapas
Skaņas izolācija sienām. Vai griestiem.

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Pat ne egoisms, bet idiotisms. Vinas nesaprot, vai negrib saprast, kā jutīsies viņas bērns, kad redzēs, ka citiem bērniem ir tēvi. Un kādu ģimeni izveidos, ja nekad nav redzējis, kā ir, kad pilnvērtīga ģimene, mamma, tētis, brāļi māsas.

Jaunāku vīru meklētājas.
riks086- tā 30+ pārzina diplomātiju. Zina ko drīkst runāt paveca vīrieša klātbūtnē. Nesaprotu, kas jums par sievietēm apkārt, bet diemžēl par sieviešu ātrāku novecošanu nav taisnība. Tikai tanīs ģimenēs, kur vīrs krietni vecāks, sievas noveco straujāk. Sievietes nedzer tik daudz, apmeklē kosmetologus, krāso matus, špricē botoksus, apmeklē baseinus, kopj sevi. Vecāki vīrieši sirmiem, reti...

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
Jauniem viegli runāt, no 1 darba aizej, otrs jau gaida. Tikai neaizmirstiet, ka LV cilvēki no 50 gadiem nav vajadzīgi darba devējam, vienīgi, ja nu uz minimālo aldziņu.

Kā atrast kompromisu?
Ja nesimpatizē, tad nav ko laiku velti tērēt, jāmeklē tālāk.

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
Galīgi nesaprotu, ja cilvēks godīgi maksājis nodokļus, tad atņemt viņam pabalstu nebūtu godīgi. LV taču jau tā maksā ierobežotu laiku un ik pēc 3 mēnešiem pabalsts sarūk. Ja pabalsts būtu neatkarīgs no iepriekš saņemtās algas, tad varētu mainīt. Ja kāds te domā, ka dzērāji visu laiku sēž uz bezdarbnieku pabalsta, tad tā nav, jo pirms tam ir ilgu laiku jānostrādā, lai to saņemtu. Par...

Jaunāku vīru meklētājas.
Autors arī grib krietni jaunāku. Pat vienaudze viņam nederot. Cita acī redzam skabargu.

Saimnieks meklē sievu !
Par ko tāds sašutums, vai tad ikdienā mūsu vīrieši neizvēlas sievas vai draudzenes tikai pēc izskata. Kāpēc tik daudzi šķiras? Tāpēc, ka pēc kāda laiciņa izrādās, ka bez smukuma dzīvē ir daudz svarīgākas lietas. Nesaprotu šova veidotājus, kādēļ to vajag pārvērst par cirku, kur nav ne saimnieku/ ar neremontētu dzīvokli, bez hektāra zemes nevar saukt par saimnieku/, ne potenciālo saimnieču. Vai...

Palidziiba
Jautājumā neiedziļināšos, bet gribas izteikt savu sašutumu par "dāmām", kuras te dažreiz uzvedas tik vulgāri, ka kauns par visu sieviešu dzimti. Šeit piemēram elsa, vienā cita jautājumā kokote, vēl pa kādai gadās. Meitenes, jums kauns nav? Kādēļ jācenšas rupjībās pārspēt vīriešus. Var taču nerakstīt, ja nekā jēdzīga ko pateikt.

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Naudai esot jāgrozās, ja tikai krāšot, nekas klāt nenākšot.Nezinu, ir tā vai nav, bet ja atceramies 200: 1, tad tā varētu būt. Nav izslēgts, ka drīz atkārtosies. Varbūt tad, kad bitkoinu piramīda nogāzīsies.

Vārdi-pārdot dvēseli velnam! Kā tas būtu realitātē?
Realitātē tas būtu dzīvot kopā ar 20 gadus vecāku vīrieti. Pat iedomāties nespēju, ko viņas jūt pildot sievas pienākumu.

Auto izvēle, benzīns, 5000 - 6000 EUR
14:37, par 5-6 tūkstoši itin neko jaunu nevar nopirkt. Vislētākās 0 / ja neskaita puslitra vabolītes/ ir vismaz 3x dārgākas. Latvijā ir Opeļu fobija. Citur ne miljonāri pērk un mierīgi brauc, ne tur kas rūsē vairāk par citām, ne remontos jāpārmaksā. Fokuss man nepatika. Peugeots605. bija sen, servisos remontēt nemācēja, VW protams, ka dārgi.Tad jau tiešām kādu KIA. Dusters smuks, bet 3 bērnu...

Jautajums sievietem-Cik lielu nozimi pieshkjirat viriesha mantibas izmeriem?
Ja tiešām ir tie 16/13, tad pietiks, parasti pāris cm piemet klāt. Galvenais lai labi stāv un pats labi uzvedies, esi pietiekoši glīts un turīgs. Un nebūtu greizsirdīgs uz lielo krānu, jo tas , cerams, nāks ciemos pie bērna. "zinu,ka maneja te savu muuzu degunu neiebazis "- par šo gan nevajadzētu būt tik pārliecinātam.

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Algu jau reti kur norāda.

Nu un kur ir tā pieļaujamā robeža?
Precoties vajag noskaidrot, ir partneris greizsirdīgs vai nav, kādi viņa uzskati. Ja nav, tad zini, ka varēsi šaut pa kreisi cik patīk un tev nevarēs neko pārmest, jo bija taču norunāts- neviens nevienam nepieder. Ja saka, ka ir greizsirdīgs, tad jārēķinās ar sekām.

Kā labāk, dāvināt vai pārdot savu nekustamā īpašuma daļu.
Jā, dāvinājumu var tikai tad apstrīdēt, ja sit dāvinātāju, atstāj dzīvībai bīstamā situācijā un arī to esot tiesās ļoti grūti pierādīt. Ja tik ļoti gribas atdot, tad tikai un vienīgi uztura līgumu, kuru ,lai arī ne vienkārši, bet tomēr pārtraukt var. Un tas labi stimulē palīdzēt dāvinātājam.

Kā labāk, dāvināt vai pārdot savu nekustamā īpašuma daļu.
Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kuri tā steidzas atkratīties no īpašumiem. Ja nu vienīgi sociālie spiež un citādi draud ar pabalstiem nepalīdzēt. Man rados 2 gadījumi. 1. Apdāvinātais dēls pēkšņi 50 gados nomirst un vedekla pasaka, lai eksvīramāte vācas ārā no savas/ tagad jau vedeklas/ mājas. 2. Uzdāvināja mazmazbērniem/ kuri jau tāpat bija vienīgie iespējamie mantinieki, jo citu nav/, tie tagad...

Kur Rīgas centrā lēta ēdnīca jeb bistro?
Lauvas nams, pretī Dailei

Greizsirdība .
Pilnīgi negreizsirdīgs ir tikai uz cilvēku, par kuru saproti, ka viņš ir vismaz 3 pakāpes zemāks par tevi un izdevīgāku toč neatradīs. Vai ja par to otro domā- da kam viņš tāds vajadzīgs. Vai ja esi ar neadekvāti augstu pašnovērtējumu. Vispār neesmu redzējusi nevienu gadījumu, kur sieva/ vīrs uzzinot par otra iešanu pa kreisi teikt- lai iet, kas man, nav jau privātīpašums, lai guļ ar ko grib.

Kur iepazīties puisim ar puisi?
Vilksatkal un pārējie nosodītāji. Pasakiet, ar ko atšķiras gejs no it kā tradicionāli orientēta, kuriem tik ļoti gribas anālo seksu. Manuprāt, ne ar ko. Piekrītu 8:10 teiktajam.

Dacia Duster
16:39 gribētos dzirdēt, kādi mīnusi, konkrēti.

Kāpēc mīlas tīsstūrī, vīrietis aiziet atpakaļ pie šķirtās sievas?
Cieņa ir pazaudēta dzīvojot ar dzērāju vai kausli. Bet ja vīrietis visādi citādi vērtīgs, es nedomāju ka vajadzētu "mētāties" ar tādiem. Patiesībā vīrieši seksu ar citu sievieti uztver mazliet savādāk, nekā sievietes. Un interneta laikmetā, un atrodoties iepazīšanās saitā jau labu laiku, man radies iespaids, ka uzticīgu vīriešu vairs nemaz nav. Reta diena, kad no kāda precētā nepienāk...

Kāpēc mīlas tīsstūrī, vīrietis aiziet atpakaļ pie šķirtās sievas?
Ir kur atgriežas, ir kur neatgriežas. Es tās sievas, kuras pieņem atpakaļ gan neuzskatu par vājām. Viņas zina, ka bērniem labāk tēvs, nekā patēvs vai vispār bez. Kļūdīties var jebkurš. Diez vai sieviete, kura nepiedod ir daudz laimīgāka atlikušo mūžu paliekot viena vai ar kādu, kurš pāris reizes šķīries un pametis savus bērnus, vai kādiem īslaicīgiem tēvaiņiem izklaidējoties.

Lētākais auto, ko uzturēt?
Pirmoreiz dzirdu, ka VW ir lēti remontos un detaļās. Ja es pirktu lietotu, tad kurai mazāks nobraukums un skatītos, cik benzīnu ņem, jo tas pie mums visdārgākais Eiropā.

Kur lai mūsdienās veiksmīgi labāk iepazīties?
10:48 ja pāri pusmūžam, tad sievietes 90% brīvas un vīrieši 90%, ka aizņemti. Cik esmu braukusi ekskursijās vai ceļojumos, no 40 cilvēku grupas, labi ja 2-3 vīrieši, tie paši ar sievām.

Kur lai mūsdienās veiksmīgi labāk iepazīties?
Es arī neticu, ka internetā iepazītais ir uz ilgiem laikiem, jo parasti te paliek un meklē nākamo, vēl labāku. Pasaciņai, ka es te tikai laiku izniekoju, neticētu. Labi esot iepazīties baznīcā, kapos, tirgū, restorānā, klubā "Vecrīga" vai Baltajos kreklos, ceļojumos.

Varbūt kāds zina, kur var atrast matchmaker jauniem cilvēkiem?
Ja reiz vajag tikai internetā, tad pietiek ar OHO, jo citos saitos būs tās pašas. Raksti, sūti kvalitatīvu bildi, un ej un ej uz randiņiem. Var paveikties uz reiz, bet var arī 627-tītajā. Sēdēt un cerēt, ka mūza nāks pati, neiesaku.Jo ilgāk neko nedarīsi, jo grūtāk būs vēlāk. Ja tev zodiaka zīme norādīta pareizi/ nav kā ar vecumu, anketā 24, bet saki, ka 23/, tad neticu, ka esi tik nevarīgs.

Varbūt kāds zina, kur var atrast matchmaker jauniem cilvēkiem?
Ja neveicas sociālajā, tad ar internetā iepazīšanos ies vēl grūtāk, jo uz randiņiem iet katru dienu, dažreiz pat uz vairākiem dienā un sijā un sijā. Silti iesaku meklēt darbavietā, draugu saietos. kādos izbraucienos vai ceļojumos. Visur citur, izņemot internetu.

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Es nezinu, vai ņemtu, bet diemžēl, pie mums bez kukuļa nevar neko. Visur "jāiesmērē". Kukuļņēmēji zina, ka pat ja pieķers, nekas nebūs. Jūs taču redzat, ka pieķer, 2 dienas patur aiz restēm un viss. Sliktākajā gadījumā reizi gadā izsauks uz tiesu, bet tāpat reāli nenotiesās.

Manam dēlam 3 meitiņas un mīļākā stāvoklī
3 bērnu mātei pirmkārt jādomā par savām meitām. Vai viņām labāk izaugt ar patēvu,/kur garantija, ka tas arī pa kreisi nelaidīs un būs labs/ vai trūkumā, bez tēva, ar māti, kura meklēs /iespējams pat OHO/ sev mīļāko vai vīru.Sieviete 1 pati 3 bērnus nevar izaudzināt, it sevišķi tagad, kad algas tādas un ar darbu ne vienmēr veicas.

Manam dēlam 3 meitiņas un mīļākā stāvoklī
Es domāju, ka dēlam nav jāpamet ģimeni. Tā tur gan jau zināja, ka precēts. Maz ka drāzās, tak vēl bērnu sataisīja. Lai tagad audzina viena pati. Vedeklai pasaki, lai nešķiras. Mīļākās nāk un iet, sieva paliek mūžīgi. Protams, ja sieva. Ja nav precējušies, tad bija jārēķinās, ka nav nekādas ģimenes.

Manam dēlam 3 meitiņas un mīļākā stāvoklī
Apžēliņ, pat te svarīgi ne tēmu apspriest, bet gan konstatēt, ka to nav rakstījis cilvēks, bet robots.Ja ne robots, tad obligāti izlobīt, kurš tieši. It kā pazītu to izlobīto. Ar šādām situācijām pilna Latvija. Sataisa vienai bērnus, tad skrien pie nākamās, tad pie aiznākamās. Lielākoties bērni paliek pie mātēm un tad OHO ckrisi&co draudzīgi apņirdz tās ar bērniem palikušās, jo viņiem jau sveši...

Hanzas fližu tirgus Rīgā strādā ?
Man savulaik tas HFT nemaz nepatika. Apmeklē "Cita santehnika", G. Asara ielā 8, Vai Ksenukai, nesmādē arī Depo. Ja gribi ko šikāku un ir laiks gaidīt, tad man patika veikaliņš, kurš atrodas, kad no VEF tilta / no centra / uzreiz nogriezies pa labi, uz Dominu. Neatceros, ka to ielu sauc.

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
jo izmisīgāk grib, jo ātrāk dabon :)

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Taujātājs vēlas sievieti no 25- 39 gadi. Ieliekam meklētājā tepat OHO/ uz citiem saitiem var neiet, tur tieši tās pašas/ un lūk, rezultāts - Meklēšanas rezultāti (>500) Ja pat no šāda kvantuma neko nevar izvēlēties, tad jādomā, ko sevī vai savās prasībās mainīt. PS. Tiem, kuri smīn par Makronu. Viņš ir laimīgs, bet vai mūsu smīnētāji ir tādi, neizskatās.

Cik ņēm NI makleri ?
"Palīdzēja" . Gandrīz iemaksāto avansu zaudēju, labi ka tas ZTI bija saslimis un izsole pārcelta.

Cik ņēm NI makleri ?
Noteikta % nav, bet neadekvāti daudz, jo viņiem nav nekādas garantijas, kad kaut ko nopelnīs. Var tukšā sēdēt mēnesi, var pus gadu, tādēļ, kad ir, ķer, cik var. Es vienīgo reizi paņēmu māklerienes, viņas pat nepamanīja, ka pārdodamais objekts, par kuru es jau biju krietnu summu samaksājusi, izlikts ūtrupē par īpašnieces niecīgu parādu. Nejauši to uzzināju un tikai pateicoties tam, ka bija...

dvieļu žavētājs mainot stāvadus
Dzīvoklis ir Tavs privātīpašums, vai pašvaldības. Ja pašvaldības, tad īrnieki domā, ka īpašniekam par visu jāmaksā, visu jāpērk. Saplīst ūdens maisītājs, saimniek, pērc, krāns pil, saimniek sauc santehniķi un maksās sabojājās slēdzene, pērc. Īrniekam nav ne ko ne jādara, ne par ko jāmaksā. Ja tas ir Tavs, privatizētais, tad jāpērk visu pašam.

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
Piekrītu elsai, viņi te tiešām neko nemeklē. Tikai izklaidējas. Kā var neticēt tam ko saka, it sevišķi dzīvesbiedram. Viņam ir jādod brīvība, lai dara ko grib, galvenais, lai nakti mājās.

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
Nu ko Tu. Viņi te tikai izklaidējas. Jo ir daudz brīva laika, tu esi palicis neinteresants, jo ne tev futbols ne rokasbumba interesē, jo no tevis ja ko ne tā pateiks, var dabūt zilu aci,un galu galā, nav skapis, ja gadīsies kas labs, varēs arī nokniepties, bet tas tā, to mēs nevienam neteiksim. Ja nopietnāk, tad šādā veidā precētie ceļ savu pašapziņu, te viņus uzklausa, te var paspīdēt ar guglē...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu