Nate

Sieviete (58)
uzzināt vairāk par Nate

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas vainas datoram?
Dators darbojas, viss kārtībā, tad pakāpeniski sāk lēni reaģēt piemēram uz inbox, vai Fb vai kādu citu vietni. Noliekot peles kursoru uz Google chrome attēlu apakšā, sāk griezties tāds rimbulis,...

NĪN Rīgā.
Vai šogad paaugstināja NĪN Rīgā? Vai to var ietekmēt tas, ka sev piederošo teritoriju izmanto savas firmas vajadzībām?

Ķekatas.
Vai pie jums ir ciemojušies ķekatnieki? Ko viņi darīja? Vai esat paši gājuši ķekatās?

Ko nepasaka Elektrum.
Šodien zvana un piedāvā noslēgt līgumu uz 2 gadiem, par kilovata cenu 14, 9 centi. Viņi garantējot, ka šinī laikā cenu necelšot. Kurš gan tic šīs organizācijas cēlsirdībai. Kas tur apakšā slēpjas,...

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Erots 2019
Es arī domāju kādreiz aiziet. Man būtu interesanti apskatīt gan veļu, gan spēļmantiņas, gan visu pārējo. Galīgi neinteresē tas cilvēkiem, kuriem sekss nemaz nav vajadzīgs. Pārējie tikai tēlo vai baidās, vai kautrējas. Nesaprotu, no kā? No tā, ka viņiem interesē tas, kas saistās ar seksu?

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Pareizi, Juri. Saimnieks Īrijā, bet īrnieks lai turpina salt, galvenais lai dienu un nakti zvana saimniekam. Tā vietā lai piezvanītu apkures piegādātājam un pieteiktu laiku, kad apkure nebija, lai noņem no komunālo rēķina. Saimnieks Īrījā vai Holandē, taču nevar zināt, kad bija apkure, kad nē. Tādēļ viņš ir ielaidis īrnieku, lai saimnieko. Cerībā, ka tas uz to ir spējīgs.

Sociālais dienest var likt atmaksāt ātros kredītus?
av2- LV var visu. Par dažu simtu parādu pat māju ūtrupē pārdot. Tiklīdz parādniekam kontā ieripo kāds eiro, to momentā ZTI noņem un nemaz nav jāskatās, cik paliek. Pārējā, piekrītu Neko viedoklim, jo soc. dienests redz, ka būs vinu kliente, tādēļ jau laikus mēģina ko risisnāt. reibekle, Tev laikam nesaprast, ko nozīmē draugs.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Latvijā viss balstās uz sieviešu pleciem. Kur pagriezies, visur tikai sievietes. Iespaids par skaistumu rodas no tā, ka pie mums uz darbu, iepirkties uc. iet ļoti sapucējušās. Kā no rīta makijāžu uzliek, augstpapēdenes uzvelk, tā līdz naktij. Šī mode nāk no Krievijas. Citur sievietes pucējas tikai svinībām, teātrim, restorānam.

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Īrniekiem parasti šķiet, ka saimniekam jārūpējas par katru sīkumu. Paši neko nespēj. Agrāk, kad bija namu pārvalžu laiki, īrniekam pašam bija jārūpējas par visu, kas atrodas dzīvoklī. Nez ar ko atšķiras tagadējie īrnieki? Ne ar ko, tikai dzīvokļi noprivatizēti. Agrāk īpašnieks bija namu pārvalde, tagad konkrēts pilsonis nopircis. Kad īrnieks sabojā izīrētāja mantu, tas gan skaitās normāli. PS....

Kas vainas datoram?
Man iespaids, ka ne Hrome, bet dators. Jo pat pulkstenis sāka atpalikt, vakar pat par 15 minūtēm kļūda bija. Pele nebija aktīva, nekustējās utt.

Kas vainas datoram?
Gaiss plūst. Vismaz tagad, kad darbojas. 14:46 - Kā pārbauda tīkla funkcijas? Modēma nav,/man šķiet/,internets pa visu māju, telefonā iet raiti. Kā var uzzināt, cik diskā brīvas vietas? Man šādi brīnumi ir pilnīga amerika. Bilžu es domāju, ka nav daudz, tās mēģināšu pārlikt uz flešku.

Kas vainas datoram?
Ja kādas pāris stundas kompi nelieto, labāk slēdzelēt iekšā- ārā, lai nestāv visu dienu ieslēgts? Un atvērti vairāki logi arī viņam par grūtu, labāk 1-2? Jautājumu izsūtīja 398 ekspertiem. Tiešām nevien te nav, jeb jautājums pārāk sarežģīts??:)

Vai tā ir nodevība?
Baz, kā Tu noņem?

Vai tā ir nodevība?
Sen nebiju tā smējusies lasot topsi! Paldies par jautrību. Lai nenobanotu, laikam jāatbild uz jautājumu. Tātad. Arī berzēšanās ir grēks. Ja berzētos un nesaceltos, tad pusgrēks, bet tagad pilns. Tā bija nodevība un ateja nav attaisnojums. Iesaku Dāmai visā atzīties, krist gar zemi un lūgt piedošanu.

Ko varam sastapt...šeit!??
Šeit var satikt ideālus vīriešus. Turīgus, mīļus, glītus. Kad 1 no viņiem izvēlēsies, būsi laimīga līdz mūža galam. Viņš tevi nēsās uz rokām, rūpēsies par tevi, palīdzēs auklēt tavus mazbērnus, maksās komunālos, palīdzēs dārza darbos, vedīs ceļojumos un uz teātriem. Un ne uz vienu citu neskatīsies. Pametīs OHO, otra puse, tauta un visus citus iepazīšanās saitus pavisam.

NĪN Rīgā.
Lapa kadastrs.lv atbild- "Atvainojiet, portāls pašlaik nav pieejams!"

NĪN Rīgā.
Skaidrs. Tātad arī jums vēl nav atnākušas maksājumu kvītis-rēķini. Gaidīsim.

Mercedes benz CLK - kas plīst visbiežāk ?
Vai tad MB vispār lūzt?

Nodokļi pērkot un pārdodot dzīvokli?
Nodoklis būs jāmaksā 100 punkti. Manā gadījumā, kad viss liecināja, arī notārs teica, ka nebūs, beigās izrādījās, ka tomēr bija. Pēc gada pienāca no VID aicinājums samaksāt parādu, pie tam ar lieliem soda procentiem. Notāra konsultācija nav dārga, labāk aizejiet un pakonsultējaties, ņemt līdzi visus papīrus.

Kur pirkt salūtu?
gertrude. Čuzoje dobro neskaita, kad kāda nopērk skaistu kleitu vai jaunu autiņu, bet kad pasilda Ķīnas ekonomiku vienkārši tāpat par 250 eiro, tad tomēr rodas pārdomas-kamdēļ, kāda tam jēga. Varbūt savai omei tos 250 € uzdāvināt svētkos. vai kādam citam radiniekam, kurš spiests strādāt par minimālo algu. Es pat neminēšu skaitļus, cik cilvēki uguņojot zaudējuši pirkstus, redzi, cik īpašumi...

Ziemassvētku rituāli
Rituālu nav. Tiek ceptas piparkūkas, vārīta aukstā gaļa, cepeškrāsnī cepta zivs, štovēti kāposti, dažādi salāti. Rasolu nekad negatavoju, vispār nesaprotu, kā ko tādu var ēst. Baznīca, ciemiņi, iedegtas sveces, dāvanas bērniem, laimes liešana, zīlēšana. PS. Gribētos redzēt tos 8, kuriem sajūsmu izsauca pirmais komentārs.

Ķekatas.
Kādas ir veco laiku spēles. Es toreiz liku kārtis, zīlēju. Rinda stāvēja.

Ķekatas.
Ko jūs spēlēsiet. Kādas izdarības plānotas? Es tikai bērnībā gāju čigānos. Kaimiņi bija sajūsmā.

Kadel seit iepazisanas portala ir preceto cilveku vairak ka brivo?
Mājās par izrunāšanos gulētu ar ielauztu galvaskausu, bet OHO var pasapņot, ka vari atļauties visu, kas ienāk prātā, vārdus neizvēloties. Var izgāzt sakrājušās dusmas, izlādēties. Kaut kur tvaiku jānolaiž, lai galīgi prātā nesajuktu. Tas, ja tiešām nemeklē seksu. Bet domāju, ka 99% tomēr meklē. Vismaz vēstules gaida, jo ģimenē par maz viņiem pievērš uzmanību.

Kādas lomu spēles jūs uzbudina?
Ja man būtu jākļūst par aktrisi, es laikam, uzvilkusi medmāsiņas vai kā tur tērpu, skaļi smietos un atsistu visu gribēšanu. Tas pats par vingrinājumiem no kamasutras.

tīri statistikai
Ja mani uzaicina uz randiņu, nav ne prātā ienācis piedāvāt samaksāt, vai žēlot vīrieti, ka viņš nabadziņš tā tērējies. Ja tik trūcīgs, nav ko uz randiņiem aicināt.

Mīļākais
Jāiet uz gribuelvē, te pliku seksu neviens nemeklē.

Ko nozīmē vārds dūla?
Dūlu pakalpojumu izmanto dumjas dzemdētājas, kuras riskē ar savu un bērna dzīvību, dzemdējot mājās. Kā 100 gadus atpakaļ, rudzu laukā piedzemdēja, un turpināja strādāt.

Attiecības.
Ja sieva zāģē, vīrs par maz ēvelē.

oralais
Saņemt, protams.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu