Nate

Sieviete (58)
uzzināt vairāk par Nate

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas vainas datoram?
Dators darbojas, viss kārtībā, tad pakāpeniski sāk lēni reaģēt piemēram uz inbox, vai Fb vai kādu citu vietni. Noliekot peles kursoru uz Google chrome attēlu apakšā, sāk griezties tāds rimbulis,...

Bijāt "Akropolē"? Kādi iespaidi?
Tik milzīga ēka, bet tikai 2 stāvi tirdzniecībai un izklaidei? Veikali tie paši kā "Alfā" un citur. Tik Deičmans klāt.

Kāpnes.
Reiz netā atradu labu piedāvājumu. Metāla kāpnes, nedārgas, 80 eiro. Vajag no pagalma ieiešanai pagrabā. Smukums nav svarīgs, jo pa tām jākāpj 3 x gadā. Un ieguldīt tur lielu naudu bezjēdzīgi....

Darba algas nenorādīšana sludinājumos.
Nesen internetā lasīju, ka no š.g. 1. janvāra darba sludinājumos būšot obligāti jānorāda algas apmērs. Paskatījos ss.com. Nav. Vai šis noteikums attiecas ne uz visiem? Šī prasība ir jau atcelta?

NĪN Rīgā.
Vai šogad paaugstināja NĪN Rīgā? Vai to var ietekmēt tas, ka sev piederošo teritoriju izmanto savas firmas vajadzībām?

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Ak, Dievs. Kā var tos garos murgus izlasīt. Vai tiešām nevar uzdot konkrētu jautājumu? Kurā skolā esi mācījusies, cik klases pabeidzi?

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
Es par cerībām balsoju. Krūtežu gan jau kāda cita cilā.

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Kādam idiotam jābūt, lai esot precētam, telefonā turētu mīļāko vēstules. Man zināmajās ģimenēs telefonus var skatīties, neslēpjoties, jo nav ko slēpt. Pilnīgi piekrītu, ka bez aizdomām diez vai kāda ko meklētu. Nedodiet iemeslu un neskatīsies.

Kāpnes.
Anis. Par kādu lūku Tu runā? Vai arī lūku vajag, ja ir normālas durvis? Bildē redzamais nav mans, bet apmēram šāds.

Kāpnes.
Ne koka, metāla.

Kāpnes.
Šādas, tikai bez margām.

Kāpnes.
4 pakāpieni par maz, būs kādi 9-10 es domāju. Atsevišķi pakāpieni neder, man nav metināmā aparāta un neesmu metinātāju kursus beigusi.

Kāpnes.
Tā. Mans jautājums bija- firma, kura izgatavo visparastākās metāla kāpnes/ ne pieslienamās/, Salaspilī.Pa sāniem 2 metāla loksnes, kurām piemetināti/ vai kā citādi/ pievienoti 4 -stūrveida pakāpieni. Izmēri ,leņķis un citas detaļas tiks dotas izgatavotājam. To, ko man darīt manā pagrabā, kā to izmantot, atstājiet manā ziņā. Saņemieties, un komentējiet tikai to, ko es vēlējos atrast,...

Kāpnes.
Paldies par atbildēm. Koka pat žoga dēlīši ātri sapūst, kur nu vēl trepes. Vajag metāla, betonēt negribas. Pieslienamās neder. 3 reiz pagrabā eju tādēļ, ka tur ir ūdens atslēgšanas ventīlis, ja vajag. Pa ziemu tur lieku zāles pļāvējus, laistāmšļūtenes, pa vasaru putnu barotavas, uz ziemu velosipēdu. Viss, cenšos neaizkrāmēt ne pagrabu, ne garāžu. Izmēri, protams būs, bet mēģinu atrast...

Virtuālā laulība?
Bet kā viņš paskaidro, ka netiekas? Sieva neļauj? Brūte? Jeb tomēr atrodas nebrīvē, ir tādas vietas, kur ļauj apmeklēt ģimeni pa retam.

Virtuālā laulība?
Interesanti, kādēļ tas vīrietis nevēlas reālu tikšanos. Tādēļ, ka sēž cietumā?

Maksa par satikšanos
Varbūt labāk aizbraukt uz Īriju sēnes palasīt kādu gadiņu, ja tik šausmīgi tas vecis nepatīk un viņš maz naudiņas dod.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
Cik esmu ievērojusi, ka tieši pie debīliem jautājumiem daudz atbilžu. Tos komentē tādi paši debīlenīši, daži šādi cenšas izcelt sevi, apsaukājot, pazemojot autoru.

Vai pirkt lietotu Dacia Duster?
Nu ja Dusters nullīte? Arī speci neiesaka? Vizuāli man tā patīk, bet sīkāk neko nejēdzu.

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Pillerina, Tu tiešām lasīji tos garos valmierieša palagus? Nekas, rīt vai parīt ienāks ar citu niku.

Par mīļākajiem un mīļākajām.
Nē, nu kam vajag tādu tikko lietotu?

Dzīvokļu cenas
Daudzi jaunie projektu dzīvokļi stāv tukši. Kas pērk vai pirks? Tie kuri laikus aizbrauca peļņā uz ārzemēm, sakrāja dzīvoklim LV un kad pienāks pensija, brauks uz Dzimteni nomirt. Ar privātmājām pierīgas purvos ir pagrūti. Cena nav augsta, jo zeme par kapeikām nopirkta, bet apskatiet, kas no rītiem darās uz ceļiem uz Rīgu. Skrien kā jukuši, apdzen viens otru, nemaz neskatoties, nāk kāds pretī...

Un tās mežģīnes
Droši vien nošokēšu, bet man ir gan vīrieši veļu pirkuši, gan esam kopā gājuši pirkt, jo man tās mežģīnes dikti patīk. Ja arī vīrietim patīk, lai pērk, es labprāt to smukumu uzvilkšu. Amorallē tik labs piedāvājums, arī citos veikalos nav ne vainas. Kad redzu veikalā vīrieti,kurš nosarcis izvēlas veļiņu, pie sevis nodomāju- eh, kā vienai noveicies.

Darba algas nenorādīšana sludinājumos.
Neko. Ir ļoti daudz amatu, kur ir cietā alga. Un faktiski, es ne par to, bet gan, vai ir tāds likums. Ja ir, tad kāda tam jēga, ja nav visiem obligāts. Zinu pat gadījumu, kur 1 cilvēks pirms šī likuma stāšanās spēkā sacēla lielu brēku, ka firma esesā sludinājumā nebija norādījusi algu. Pat darba inspekcija tika izsaukta, sveikā tika tikai tādēļ, ka likums vēl nebija stājies spēkā. Un kas...

Darba algas nenorādīšana sludinājumos.
Lai te nepiesauktu vairs "Latvijas vēstnesi" ( interesanti, kurš meklē darbu šinī reti sastopamajā preses izdevumā, kurš pat ne katrā bibliotēkā atrodams), vēl kādus saitus, valstis un citu ko, jautāšu savādāk. Vai visiem sludinājumu iesniedzējiem obligāti jānorāda algas apmērs, jeb tas kā ienāk prātā. Ja tā, tad kāda jēga tādam likumam?? Tad tas nemaz nav likums, tikai tāds piedāvājums, sak ja...

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Inese. Nesatraucies. Mūsu gados vairs nekādas precības nedraud. Tu taču neņemsi 70 gadīgu vīrieti. Tā ka atslābinies, baudi dzīvi un rēķinies tikai ar sevi un bērniem. Vecumdienās ņemt pie sevis svešu večuku nav ētiski un higiēniski.

Erots 2019
Es arī domāju kādreiz aiziet. Man būtu interesanti apskatīt gan veļu, gan spēļmantiņas, gan visu pārējo. Galīgi neinteresē tas cilvēkiem, kuriem sekss nemaz nav vajadzīgs. Pārējie tikai tēlo vai baidās, vai kautrējas. Nesaprotu, no kā? No tā, ka viņiem interesē tas, kas saistās ar seksu?

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Pareizi, Juri. Saimnieks Īrijā, bet īrnieks lai turpina salt, galvenais lai dienu un nakti zvana saimniekam. Tā vietā lai piezvanītu apkures piegādātājam un pieteiktu laiku, kad apkure nebija, lai noņem no komunālo rēķina. Saimnieks Īrījā vai Holandē, taču nevar zināt, kad bija apkure, kad nē. Tādēļ viņš ir ielaidis īrnieku, lai saimnieko. Cerībā, ka tas uz to ir spējīgs.

Sociālais dienest var likt atmaksāt ātros kredītus?
av2- LV var visu. Par dažu simtu parādu pat māju ūtrupē pārdot. Tiklīdz parādniekam kontā ieripo kāds eiro, to momentā ZTI noņem un nemaz nav jāskatās, cik paliek. Pārējā, piekrītu Neko viedoklim, jo soc. dienests redz, ka būs vinu kliente, tādēļ jau laikus mēģina ko risisnāt. reibekle, Tev laikam nesaprast, ko nozīmē draugs.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Latvijā viss balstās uz sieviešu pleciem. Kur pagriezies, visur tikai sievietes. Iespaids par skaistumu rodas no tā, ka pie mums uz darbu, iepirkties uc. iet ļoti sapucējušās. Kā no rīta makijāžu uzliek, augstpapēdenes uzvelk, tā līdz naktij. Šī mode nāk no Krievijas. Citur sievietes pucējas tikai svinībām, teātrim, restorānam.

Kā rīkoties, ja nav apkures?
Īrniekiem parasti šķiet, ka saimniekam jārūpējas par katru sīkumu. Paši neko nespēj. Agrāk, kad bija namu pārvalžu laiki, īrniekam pašam bija jārūpējas par visu, kas atrodas dzīvoklī. Nez ar ko atšķiras tagadējie īrnieki? Ne ar ko, tikai dzīvokļi noprivatizēti. Agrāk īpašnieks bija namu pārvalde, tagad konkrēts pilsonis nopircis. Kad īrnieks sabojā izīrētāja mantu, tas gan skaitās normāli. PS....

Kas vainas datoram?
Man iespaids, ka ne Hrome, bet dators. Jo pat pulkstenis sāka atpalikt, vakar pat par 15 minūtēm kļūda bija. Pele nebija aktīva, nekustējās utt.

Kas vainas datoram?
Gaiss plūst. Vismaz tagad, kad darbojas. 14:46 - Kā pārbauda tīkla funkcijas? Modēma nav,/man šķiet/,internets pa visu māju, telefonā iet raiti. Kā var uzzināt, cik diskā brīvas vietas? Man šādi brīnumi ir pilnīga amerika. Bilžu es domāju, ka nav daudz, tās mēģināšu pārlikt uz flešku.

Kas vainas datoram?
Ja kādas pāris stundas kompi nelieto, labāk slēdzelēt iekšā- ārā, lai nestāv visu dienu ieslēgts? Un atvērti vairāki logi arī viņam par grūtu, labāk 1-2? Jautājumu izsūtīja 398 ekspertiem. Tiešām nevien te nav, jeb jautājums pārāk sarežģīts??:)

Vai tā ir nodevība?
Baz, kā Tu noņem?

Vai tā ir nodevība?
Sen nebiju tā smējusies lasot topsi! Paldies par jautrību. Lai nenobanotu, laikam jāatbild uz jautājumu. Tātad. Arī berzēšanās ir grēks. Ja berzētos un nesaceltos, tad pusgrēks, bet tagad pilns. Tā bija nodevība un ateja nav attaisnojums. Iesaku Dāmai visā atzīties, krist gar zemi un lūgt piedošanu.

Ko varam sastapt...šeit!??
Šeit var satikt ideālus vīriešus. Turīgus, mīļus, glītus. Kad 1 no viņiem izvēlēsies, būsi laimīga līdz mūža galam. Viņš tevi nēsās uz rokām, rūpēsies par tevi, palīdzēs auklēt tavus mazbērnus, maksās komunālos, palīdzēs dārza darbos, vedīs ceļojumos un uz teātriem. Un ne uz vienu citu neskatīsies. Pametīs OHO, otra puse, tauta un visus citus iepazīšanās saitus pavisam.

NĪN Rīgā.
Lapa kadastrs.lv atbild- "Atvainojiet, portāls pašlaik nav pieejams!"

NĪN Rīgā.
Skaidrs. Tātad arī jums vēl nav atnākušas maksājumu kvītis-rēķini. Gaidīsim.

Mercedes benz CLK - kas plīst visbiežāk ?
Vai tad MB vispār lūzt?

Nodokļi pērkot un pārdodot dzīvokli?
Nodoklis būs jāmaksā 100 punkti. Manā gadījumā, kad viss liecināja, arī notārs teica, ka nebūs, beigās izrādījās, ka tomēr bija. Pēc gada pienāca no VID aicinājums samaksāt parādu, pie tam ar lieliem soda procentiem. Notāra konsultācija nav dārga, labāk aizejiet un pakonsultējaties, ņemt līdzi visus papīrus.

Kur pirkt salūtu?
gertrude. Čuzoje dobro neskaita, kad kāda nopērk skaistu kleitu vai jaunu autiņu, bet kad pasilda Ķīnas ekonomiku vienkārši tāpat par 250 eiro, tad tomēr rodas pārdomas-kamdēļ, kāda tam jēga. Varbūt savai omei tos 250 € uzdāvināt svētkos. vai kādam citam radiniekam, kurš spiests strādāt par minimālo algu. Es pat neminēšu skaitļus, cik cilvēki uguņojot zaudējuši pirkstus, redzi, cik īpašumi...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu