una32

Sieviete (52)
iepazīties ar una32

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kaķēns grauž vadus.
Kā uzburts uz visiem vadiem, paliku bez datora...

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Reliģija 21. gs.
Bībele nav jāsaprot burtiski, sevi ierobežot un vadīt vēlamajā virzienā var tikai ar pratu, nevis ķermeņa sakropļošanu.

Sievietes spēja attiecībām ar stipru vīrieti. Jā vai nē?
Konkrētajā video ir aprakstīts vienaldzīgs egoists, kurš ir sievietei jāapkopj un jāapgādā. Tāds noteikti nav stiprs vīrietis. Stiprs vīrietis prot pats parūpēties par sevi un ģimeni. Stiprs vīrietis nevienam neuzspiež savus uzskatus, kur nu vēl pieprasīt pakļaušanos, to dara par sevi nepārliecināti un vāji cilvēki.

Tikai vīriešiem. Sieviešu biežāko izteicienu tulkojumi.
Kā mežā sauc, tā atskan. Katrs saņem to, ko pelnījis. Kādās krāsās redz citus, tādus arī pievelk un satiek.

Pēcpilnmēness vīrieši
Man neko tādu neraksta....Saņemu tikai jaukus komplimentus,bet uz nesakarīgām vēstulēm neatbildu. Raksta taču tad, ja grib iepazīties, drīzāk saņemu pārāk cukurotus komplimentu.

Vi kādam no oHo personāžiem ir bijusi klīniskā nāve ?
Jā, noslīku, bet mani atrada un atdzīvināja....ir gan tunelis ar spožu gaismu, gan jāatbild par dzīvē pateikto un izdarīto, visu ko citiem esi nodarīji tūlīt arī sāc izjust un ar tām sajūtām arī ilgi esi kopā, līdz izbaudi 10 kārtīgi. Precīzāk saņem visu desmitkārtīgi to, ko citiem esi devis.

Līdz kam cilvēku var novest?
19.10 Manā klasē, skolā, kaimiņos vairāki pazīstami pusaudži un arī cilvēki gados PSRS laikā izdarīja, vai mēģināja izdarīt, pašnāvību. Mums tikai nav zināmi šie gadījumi, jo par to avīzes klusēja, iespējams, ka vairāk nekā tagad.

Vai jums ir svarīga jūsu virtuālā reputācija?
Viss ir tā kā vēlos. Panākumi atbilst manām vēlmēm un ieguldītajam darbam.

Vai jums ir svarīga jūsu virtuālā reputācija?
17.40 Savu viedokli var izteikt arī ļoti diplomātiski, neaizskarot citus, argumentēti un saglabājot pašcieņu.

Vai jums ir svarīga jūsu virtuālā reputācija?
Harmonisks un vesels cilvēks ir patiess un godīgs visās vidēs un vietās, un nebaidās atklāti izteikties, arī tad, ja kādam tas varētu nepatikt. Ja bail atklāti paust savas patiesās domas, tad cilvēks ir negodīgs, nedrošs, nepārliecināts par sevi, vai ar personības dalīšanos.

Vai tā ir provokācija vai kompromāts?
Tāds uzraksts noderētu ārzemēs, lai satiktu līdzīgi runājošos. Ir arī daudz jocīgāki un muļķīgāki uzraksti redzēti, ja nav aizskarošas rupjības, tad interesanti palasīt visādus uzrakstus, šajā neko sliktu nesaskatu.

Kad aizbrauks pēdējais ārsts ..
Man pazīstamie ārsti labi pelna un nesūdzas, nekur braukt nedomā. Varbūt māsiņas kaut kur pelna sliktāk, kur nevar lielāku slodzi paņemt.

Jautājums hobiju atkarīgajiem, kas kaut ko rada un kam tas dod dzīvesprieku
Man visa dzīve ir hobijs, kurš vienmēr arī pārvērties par peļņas avotu. Tad kad viens hobijs izsmelts,tas pāraug nākamajā. Vienlaikus ir vairāki hobiji-peļņas avoti, un nekas neapnīk, tikai rodas arvien jaunas idejas.

Izmaiņas raksturā, domāšanā, vai tomēr zem tupeles ?
Pēc apraksta sanāk, ka sievu kaitina viss, ko dari, vai nu jāizrunājas un jāmeklē kā atjaunot sapratni, jānoskaidro, kas viņu kaitina,vai arī tas ir beigu sākums.

Kāpēc bērns spļauj šķīvī?
Bērni tā dara tad, ja grib ēdienu sev pietaupīt, jo uzreiz nevar apēst. Apspļautu ēdienu citi neapēdis.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Vislabākais veids izšķirties ir iepazīstināt viņu ar citu labāku. Aizvainojot var tikt pie nepatikšanām uz ilgu laiku, pat nenojaut, uz ko ir spējīga aizvainota sieviete!

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Tieši tā kā šajā tekstā rakstīts mani pārsvarā tuklās sievietes regulāri ir aizkārušas un kritizējušas. Secinājums tāds: tas kurš uzbrūk un kritizē ir tas neapmierinātais un ar kompleksiem.

Hortenzijas
Visus podiņus saliektu zemē, pārziemo labi, gan rozes, gan hortenzijas, gan Alpu vijolītes. ..tikai pa ziemu sasedzu ar egļu zariem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu