una32

Sieviete (52)
iepazīties ar una32

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc bērns spļauj šķīvī?
Bērni tā dara tad, ja grib ēdienu sev pietaupīt, jo uzreiz nevar apēst. Apspļautu ēdienu citi neapēdis.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Vislabākais veids izšķirties ir iepazīstināt viņu ar citu labāku. Aizvainojot var tikt pie nepatikšanām uz ilgu laiku, pat nenojaut, uz ko ir spējīga aizvainota sieviete!

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Tieši tā kā šajā tekstā rakstīts mani pārsvarā tuklās sievietes regulāri ir aizkārušas un kritizējušas. Secinājums tāds: tas kurš uzbrūk un kritizē ir tas neapmierinātais un ar kompleksiem.

Hortenzijas
Visus podiņus saliektu zemē, pārziemo labi, gan rozes, gan hortenzijas, gan Alpu vijolītes. ..tikai pa ziemu sasedzu ar egļu zariem.

Kuras tautas cilvēkiem jūs patīkat?
Gaišmatēm uz dienvidiem bīstami braukt, mani gandrīz nolaupīja gaišā dienas laikā no āra kafejnīcas....un visur nemitīgi uzmācās, pat vīram blakus esot.

Kas ir meditācija?
AivarsN, ja tam, lai ieraudzītu Dieva pasauli visās tās krāsās nepieciešamas psihotropās vielas, tad cilvēks ir ļoti zemā attīstības līmenī, garīgs cilvēks to redz un jūt bez tādiem palīglīdzekļiem. Patiesām garīgām praksēm nekas nav jālieto.

Kas ir meditācija?
Labas meditācijas ir livanda.ru

Kas ir meditācija?
Meditācija ir apzināta vai dažkārt pat neapzināta( piem. pastaiga gar jūru un atslēgšanās no ikdienas domām, to arī var nosaukt par sava veida meditāciju)sevis padziļināta iepazīšana un sakārtošana. Ieteiktu sākt ar pozitīvu, meditatīvu mūziku, kuru klausoties, atslēdzies no problēmām un sajūti enerģijas pieplūdumu. Patiesībā jau katram cilvēkam ir kas tāds, ko darot atgūst spēkus un sakārto...

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Ir baktērijas,kas ēd radioaktīvos atkritumus, daba pati par visu prot parūpēties. Arī cilvēki tos prot utilizēt, bet pagaidām cilvēkiem nav vēlmes tajā ieguldīt līdzekļus.

Slikti sapņi
Sapņos cilvēks satiek un ierauga savu patieso būtību. Jāattīra savu domāšanu un ķermeni no kaitīgām(agresīvām, naidpilnām, atriebīgām....) domām un darbiem,netīras pārtikas un kaitīgiem paradumiem. Var palīdzēt pirts rituāli, veselīga pārtika, labi darbi un meditatīva mūzika(ir pilns internets) Var būt arī informatīvi un brīdinoši sapņi, tad jāieklausās saturā, bet tie nebūs murgi.

ko dariit ??
Sāc ar sevi, vari sev preparēt smadzenes, tad novērtē, cik labi jūties, un padomā, kā jūtas citi Tavā tuvumā....

Kas jūs vairāk kaitinātu?
Pastāv zināma saistība, ja cilvēks dara ar prieku un aizrautību to, kas patiesi patīk, tad ar laiku tas arī nes vēlamos augļus. Zinu daudzus, kuriem hobijs pārvēršas ienesīgā biznesā.

Vai valstī viss kārtībā?
Grūtos brīžos, kad ir skaidri redzams mērķis mūsu tauta ir pat ļoti saliedēta, piemēram, Jaunlatviešu kustība un mūsdienās- Baltijas ceļš. Visa pasaule apbrīno baltiešus, ka ar gribasspēku un dziesmām, nevis ieročiem var mainīt iekārtu un izcīnīt neatkarību. Ja būtu skaidrs mērķis, kuram būtu vērts noticēt, tad tauta arī saliedētos un rīkotos.

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Latvijā diemžēl ir ļoti liels vīriešu neauglības procents, tāpēc ka, ja vīrietis pusaudža gados sāk smēķēt, tad ir liela iespēja, ka kļūs neauglīgs. Tādu agro smēķētāju Latvijā ir daudz ... Sievietes grib ģimeni un bērnus, tad nu risina šo jautājumu vīram nezinot, pārsvarā gan ar mākslīgo apaugļošanu.

Iznēsāt bērnu citiem
Redzēju raidījumu, kur Krievijā māte 58.gadi iznēsāja bērnu savai meitai, jo viņai nevarēja būt. Izrādās vecums šajā situācijā nav šķērslis. Raidījumā visi bija laimīgi.

Par mazu bērnu uzvedību
Diemžēl nevienā skolā nemāca, kā jāaudzina bērni, tie dzimst arī neizglītotiem vecākiem,kuriem neinteresē sevi pilnveidot un apgūt zināšanas, ko jāieaudzina bērniem, tad ir arī tāds rezultāts. Bērnu dārzos vecākus neizglīto, skolā arī, bet būtu jāsāk ar vecāku izglītošanu, lai iegūtu rezultātu. Skola nevar izmainīt bērnu, jo pamats ir ielikts ģimenē. Katrs māca bērnu kā nu prot un ko ieguvis no...

Atstrādāt karmu
Cilvēks saņem to, ko rada sev apkārt. Bumeranga princips. Kā katrs pret citiem izturas un kādu vidi sev apkārt veido, tādā dzīvo.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Piesakies uz pārvērtībām TV, tur visas pārveido un tad visiem patīk....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu