Relita

Sieviete (50)
iepazīties ar Relita

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Slēpošana Jasnā.
Kas būtu jāņem vērā slēpojot Jasnā, Plusi, mīnusi? ski pass iegāde online vai uz vietas? un citi knifiņi.

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko darīt, ja tuvs cilvēks nodzeras no mīlas apsēstības?
Ja pietiek enerģijas un laika, un pats svarīgākais pacietība un ticība, kā arī materiālie resursi, tad jāvelk ārā to cilvēku no tās bedres pēc iespējas ātrāk. Ja neesi pārliecināta par sevi, ka spēsi un varēsi to visu uzņemties, tad nemaz nesāc!

Attiecības ar vairākiem/ām
godīgi??? Ja cilvēks pats jūtas godīgs pret sevi, tad var tik pucēt vaļā kaut vai n-tajiem/n-tajām. Ja atļauj laiks, resursi utt. Bet agrāk vai vēlāk būs vēlme "uzstokaņitsja" un tad jau būs jālemj pašam vai ar monētas palīdzību, vai +/-. Kas katram tuvāks, lai pieņemtu lēmumu!

Slēpošana Jasnā.
Dzīvošana jau ir rezervēta.

Gribam parunāt par dzīves jēgu
Jā Jehovieši atkal sarosījušies, pirms gadiem divdesmit bija mani apsēduši, es sākumā pieklājīgi un atturīgi, bet ne tak! Nesaprot! Tad tā tieši arī pateicu - esmu mediķis, un esmu redzējusi simtiem cilvēkus, kuriem asins pārliešana ir glābusi dzīvību, tādēļ mani nepārliecināsiet par pretējo! Un nenāciet! Bija miers. Bet Tagad atkal staigā! Un neatlaidīgi - pat nelīdz, ja pasaka,ka esi citā...

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Sakārtotu visus dokumentus, kredītus, lai palicējiem nebūtu liekas, klapatas, uzrakstītu scenāriju ko un kā darīt, kas var nākt un ko tiešām nevēlos satikt arī aizsaulē, prasītu piedošanu tiem, kam darīju pāri, pavadītu kopā ar ģimeni, ceļotu!

Izmaiņas raksturā, domāšanā, vai tomēr zem tupeles ?
Rakstīšu īsi - vai nu viņa stāvoklī, vai nu mūc prom......vai nu pieņem kā ir, un dzīvo tālāk!

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Sarakstē pareizrakstībai ir diezgan liela nozīme. Kungs atraksta pirmajā vēstulē: "cau! Vai tev nav augsti vienai?"............ Atbildu ar skaidrojumu, kad raksta ar ´´k´´ un kad ´´g´´ burtu, tak cilvēks apvainojās, un vēl nogānās. Protams, ka rakstot šad tad ieviešas kļūdas, bet tādēļ jau var pārlasīt, un izlabot, bet tik elementāras lietas jau...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu