Emma45

Sieviete (48)
uzzināt vairāk par Emma45

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

RailBaltiс.
Nu jau arvien biežāk var redzēt, ka tauta sāk saprast, ka nabagiem tas reils nav pa kabatai. Protams, būs tādas danas-lapstas, kuras bļaus, kaut pēdējās bikses novilkšu, bet dzelzceļu uzbūvēsim. Bet tas tikai līdz momentam, kad bikses reāli būs jānovelk. Kamēr pašai kontā kādi 80 k, tikmēr vēl var tēlot bagāto, kad tie pārvērtīsies par papīrīšiem, būs ...

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
Par gaumi nestrīdas.Es domāju tos gadījumus, kad sieviete pati nav apmierināta ar to, kas ir. Ja uzskata sevi par etalonu, būtu labi , ja arī citiem tā liktos.

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
Būtu labi, ja te atzīmētos vīrieši, kuriem patīk mazas, spaniela krūtiņas.Nu nekautrējieties. Mēs taču arī kladzinām, ka izmēram nav nozīmes, galvenais, lai vispār ir ko 2 pirkstos paņmet.

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
20:33 Par lūpām piekrītu, bet pupiem gan nē. Ir taču sievietes ar ļoti mazām krūtīm, vai pēc bērnu barošanas paliek nekādi. Kādēļ vīram jāredz to nožēlojamo skatu? 99% vīriešu patīk lielas krūtis. Arī botoksu un fillerus atzīstu. Nesaprotu, kādēļ jāstaigā grumbainai,ar nokārušamies plakstiņiem, ja var uzlabot izskatu. Pašai būs prieks skatoties spogulī.

RailBaltiс.
RB atbalstītājiem/ un vispār mūsu valdības kvēlajiem piektitējiem/ iesaku ieklausīties L.Vaikules viedoklī pašās intervijas beigās. Vai viņai nav taisnība? https://www.youtube.com/watch?v=DUHZ6NG2UMk

PVN
Pagaidām runā, ka cels par 1%. Kaut kā jau tie neplānotie 19 miljardi /ne 9/, jādabū. ES esot pateikuši, ka nedos, meklējiet paši. Taupīs uz pensijām, cels zemes kadastrālo vērtību. Varianti ir, jo no RB afēras atteikties netaisās.

Uzpumpētās krūtis un lūpas sievietēm
Pafantazējam- ir 2 sievietes, izskata ziņā līdzvērtīgas, bet, vienai krūtis mazas, vai nošļukušas, otrai uhh kādas, uzprišinātās. Kā domājiet, kuru vīrieši lūgs uz deju?? Pareizi, un viņiem būs po, ka silikons, galvenais, ka seksīgi. Pie tam šīs operācijas visbiežām apmaksā tieši vīrieši. Lūpas nevienā citā valstī, izņemot bijušo padomiju, nepumpē. Ja arī ...

RailBaltiс.
Gribētos redzēt garumgaro kravas vilciena sastāvu/ pilnu ar Vana Tallin vai Latvijas baļķiem, joņojošu ar ātrumu 300 km/h. Pudeles gan jau lidos uz visām pusēm un baļķēni arī. Sliežu platumu novērš mainot riteņus. Paceļ vagonu, čik-čik i maļčik. Zelta tiltu izmanto ļoti daudzi, dārgo bibliotēku gan dienā labi ja 20 cilvēki. Nevienam nebūtu iebildumu pret plašu ...

RailBaltiс.
Man arī gribas zināt par kravām, kuras tiks vestas no LV uz DE? Vai otrādi. Krievija un Baltkrievija vairs nav, tad kas par kravām? Otrs, kāpēc pēkšņi 4 x pacelta cena? Kuras izmaksas pēkšņi palikušas 4 x dārgākas, darbaspēks vai materiāli? "Varbūt lētāk būtu lidostu pārcelt uz Salaspili ..."- varbūt to jau projektējot vajadzēja pārdomāt? Bet štrunts,ka valsts jau ...

RailBaltiс.
Gan jau, ka uzbūvēs, jo dažiem simtiem izpaliktu peļņa. Latvijas iedzīvotājiem galīgi nevajadzīgs tēriņš, jo paskataties, kur atrodas Berlīne. Kas tur brauks, tie daži kuri līdz šim ar atlaižu biļetēm brauc iepirkties? Ja AB vairs atlaides nedos, varbūt. Strādājošie dzīvo un strādā pārsvarā bijušajās VFR pilsētās un tas ir tālu no Berlīnes. Manuprāt miskastē ...

Hialuronskābe
Pirmā dzirdēšana. Varbūt tādēļ, ka nav gadījies satikt minificuka īpašniekus. Dzīvē veicies :) /Klačumeičas L_a un T- jums tēma ko paskauzt otram tūkstotim komentu igā/

Apavi ikdienai.
Staigāšanai un skriešanai, cik zinu ir atšķirīgi apavi. Vislabāk jautāt veikalā, pārdevēji zinās, ko kam pirkt.

Kāpēc?
Vēl kaut kā varētu saprast vientuļos, bet daudzi ir precēti, pusprecēti, dzīvojoši kopā ar kādu sievieti un viņiem tā vajag vēl pa kreisi nodrāzties. Nekādi sifilisi viņus acīmredzot nebaida, mājās kaut ko ņurdēs, ka pirtī saķēris.

Kāpēc?
Man cits jautājums. Kāpēc OHO tik daudz vīriešu, kuriem vienalga ar ko, galvenais no***ies? Pat neredzot bildi, pat nesarakstoties. Ja gatava uzreiz paplēst kajas- OHO vīrieša sapnis.

Darbs slēgtā tipa darba vietās.
16:38 Tās vietas ir Latvijā? /izņemot, protams cietumus, es domāju/.

Kokapstrāde
Manuprāt nekas briesmīgs, ja būtu mazliet lielāka formāta par A4. Vēl svarīgi, cik kvalitatīvs figūrzāģis.Ar Depo lētajiem būs kā būs.

Drukātās fotogrāfijas mūsdienās
Tikai digitālā. Bet diemžēl nobeidzoties kompim, dažas svarīgas aizgājušas nebūtībā.Žēl.

Sex ar 2, 3 partneriem vienlaicīgi
Līdz šim domāju, ka tikai divas visu par patiesību uztver, izrādās ne, vēl daži. Tiešām kāds domā, ka te visādus intīmus sīkumus pie pilna prāta esošs ņemtu un stāstītu????Paskaidrošu ja jau tā: vismaz manā gadījumā tika pamesti kauliņi, jo bez tiem, OHO dzīve nomirtu, sevišķi IG stāvētu nekustinātas gadiem ilgi. Nebūtu par ko runāt, jo interese ir tikai ...

Sex ar 2, 3 partneriem vienlaicīgi
Nepiekrītu, ka grupņikam vajag sevišķu brīvību.Ierauj sotaciņu acu gaišumam un aizies uz urrā! 09:35 slikti, ka klusē. Klaču duetam ko būs apsūkāt? PA bans, pikantu detaļu ne te, ne degās nav. No tādas neinteresantas citu dzīves beigts var palikt. Es gan nekautrējos, stāstu visu, varu pat bildes pielikt, kā saka, priekš labiem cilvēkiem pat ctsūda nav žēl.

Kā ir?
Tā ir sakritība. Neviens nav vainīgs.

Brākis.
Labrador- tiem Bošiem un Hilfigeriem ražotnes ir Ķīnā, Indonēzijā uc. 3. valstīs. Kādu kvalitāti var gribēt? Es labprātāk pērku itāļu, poļu, turku apģērbu. Man patīk.

Kur pazudusi Tessa ???
1935.g.

Kā rodas pļerdaki?
No nedabūšanas. Gan pļerdaki rādās, gan naids un dusmas uz visu pasauli, uz visiem.

Gejovīzija
Ne jau Donā ir vaina, bet nepareizā dziesmas izvēlē.

Motivācija.
Šo to varētu pateikt un pamainīt, bet .....

Gejovīzija
Dons neuzvarēs, bet vismaz neizgāzāmies kā iepriekš.

Jums arī ir tādi cilvēki darbā, kas saka - man par to nemaksā?
Es arī nedaru to, par ko man nemaksā.

Ford S-Max motors 2.2 dizelis
Piekrītu AV2. Man bija tikpat kā jauns Eskorts, ik pa brīdim kaut kas atgadījās. Pat Peugeots 605 nebija tik kaprīzs, kaut 2 x vecāks, par Opelīti vispār nerunāsim, bitīte.

Sods dzērājšoferiem
Mašīnas atņemšana ir sods sievai, kurai varbūt vairs nebūs ar ko braukt. Pārējam es piekrītu, nedod Dievs gadīties ceļā dzērājšoferim.

Vai tiešām tā ir izklaide?
Tēmas neuztrauc. Nepatīk-nelasi, nekomentē. Dažiem dzīvē vienkārši neveicas, tādēļ komentāri ar negācijām.Naudas un baudas trūkums.Un tālāk būs vēl trakāk, jo sliktais piesaista slikto. Un neaizmirstam, ka starp oho klientiem ir arī garīgi slimi cilvēki.

kāpēc?
eel86. Ja ar redzi viss ok, tad es nekur neesmu teikusi,ka nevajag apskatīt. Dzirdēt labāk tad, ja redze vairs nekāda, tad atliek vai nu dzirde, vai tauste, vai tas, ko kāds oho korišs rekomendē. Tipa- tici man, tā ir laba, ņem.

shoreiz par vegetaarieshiem
DartaC- daži nevar. Viņi dzīvo ārpus LV, kompis nopirkts tur, nekādu latviešu valodu tur iespraust nevar, jo par tādu LV mītnes zeme pat dzirdējusi nav. OHO pohuj kādi burti tiek izmantoti, galvenais , ka vispār te kāds ko iekomentē un regulāri visas statistikas pasūta. Tas te ir galvenais.Kurš maksā, tas pasūta mūziku. Kā restorānā.

kāpēc?
Šito naivumu, ticēt-"Iepazīties nevēlos". Tieši tie vistrakāk vēlas iepazīties un nopiZties, bet viņiem ir kauns atzīties. Kompleksi, nesmuks ģīmis, svars virs centnera un citas blaknes. Esiet saprotoši, apbruņojaties ar pacietību, aicieniet uz dārgiem restorāniem, dāviniet kuplas ziedu buķetes, nometiet gadus 10-20 anketā , piemetiet pie ienākumiem pāris nullītes un ...

Kādam jūsuprāt ir jābūt pirmajam randiņam, lai tas nekļūtu arī pēdējais?
Torpēdi, nu kāda tev starpība? Aizver acis un iedomājies, ka tā ir, piemēram, lapsju_acijs, vai kāda cita zirgaste?

Kādam jūsuprāt ir jābūt pirmajam randiņam, lai tas nekļūtu arī pēdējais?
Kas tur ko nezināt. Vajag tādu minetu, ka jumtu norauj. Vēl vēlams piedāvāt pusi no Kamasutras grāmatas izmēģināt- viltīgi smīnot teikt-atlikušo nakamajās reizēs. Kur viņš dēsies, kas viņam vēl ko tādu piedāvās?It sevišķi jau OHO iepazīties negribošās ar zirnekļu tīkliem šekumā?

kāpēc?
Aglasite ves spisok, kuras tās maitas ir, kurām Tu nelikies gana labs?Vajag izveidot melno sarakstu,lai puiši velti netērē dārgo laiku rakstot.

biski cemmi uzsita
Palasi pirmos komentārus, tur tieši tādas pašas norējējas. Es jau saku, ka te no nedabūšanas dažas paliek trakas.Tēlo ņedatroškas un rezultāts uz sejas :) Ja nopietni, tad arī nesapratu, kādēļ tas topiks tādu ažiotāžu izsauca.Vai tāpēc, ka gribējās izrādīties, cik kura bagāta vai kā?Tad lai pievieno īpašumu, mašīnu, garderobes bildes, kā influenceres to dara.

Vai ir iespējams iegādāties dzejas izlasi grāmatā?
Kāds sakars Lapsene58 ar klosingu? Ja nopietni, grāmatnīcās jūrja ar dzeju,bet, ja vēlme pajūsmot par OHO amatierdzejniekiem, gan jau viņiem ir samizdats, par mazām naudiņām ar OMNIVU atsūtīs.

vai randiņa sievietei ir pašai par sevi jaamaksā?
Man arī patika piedāvājums aizbraukt uz Holandi.

Liela gadu starpība slēpjas psihologijā.
Kaut kā nevaru iedomāties tēvu, kurš meitai teiktu-preci to veco kraķi ar māju Jūrmalā un gaidi, kad viņš karoti noliks.Protams, ka no šķirtām ģimenēm nāk līgaviņas.Pirmkārt- nekā pūrā nav, otrkārt, gribas tēvu. Partikula. Kā Tev šķiet, Tavs komentārs ir labāks par topiku?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu