multi

Virietis (50)
iepazīties ar multi

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
Viss pasaulē ir vienkārši, ja seksu negribas, tad arī otras pusītes esamība ir otršķirīga. Labi ja ir, bet, ja nav, tad nav....

Vai nosēdumi?
Paskatoties anketas, tā vien liekas, ka augstākā izglītība nenāk par labu attiecībām... Ar papīru kabatā laikam prasības pret vīrieti tik ļoti aug, ka neviens "rajona" vīrietis vairs nav cienīgs atrasties dāmas sabiedrībā.

Vai vīrs var izvarot sievu?
Protams, ka var, ja tas notiek pret sievas gribu. Bet tad arī konkrēti jārikojas, nevis #metoo atcerēties, ka pirms 20 gadiem Jānīts ne tur iebāza.

Gribu pirkt Volvo XC60 DīZELIS D5 AUTOMāTS
Ja nepērc pa pēdējo naudu līzingā, kāpēc ne. Šāda gada auto kārbas remonts uz kopējām servisa izmaksām nemaz nepārsteigs.

Darbaudzinaasana
Nezinu par oho tantēm, bet man nostaļģija nāk par kartupeļu talkām (nerunāju par padomju vergturību). Vai nebija lieliski aizbraukt uz laukiem pie kāda palīdzēt novākt kartupeļus? Tur pat padzēra šņabi un vēl tika pie kartupeļiem ziemai.

Sievietes - kuces
Normāli vīrieši nevienu sievieti nesauc par kuci, vismaz ārpus guļamistabas!

Esmu iepazinusies ar fantastisku vīrieti... Ko viņš grib?
Dabai nepavēlēsi, tie kriminālie tipi dabā būtu līderi un tas pievelk. Tak cietumnieki vieni no pieprasītākajiem vientuļu sieviešu vidū, raksta vēstules un bieži vien pat pēc cietuma aicina dzīvot kopā. Ar tikai alkoholiķiem tiekas vai nu līdzīgas sievietes, kurām arī garšo, jeb vienkārši jaunības mīlestība un nespēj palaist.

Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu?
Mēs esam pārāk pakļāvīgi, ja arī sāktos nemieri, pietiktu vienu nomušīt vai notiesāt uz ilgu laiku un visi būtu pa mājām. A tur tiem melnajiem vienalga, visticamāk tie lielākie demolētāji jau ir pabijuši arī cietumā un nebaidās.

Vīrietis ap 40...
Šādu vīrieti meklējot drīzāk atradīs rūdītu narcisu. Varēsi pielūgt viņa skaistumu un apmaksāt viņa tēriņus, jo visu savu naudu viņš izdod saviem hobijiem un izklaidēm... Bet vismaz interesanti... Tāpat, kā ar sievietēm pēc 40, gribi lellīti, nevis noēdušos mammu, tad attiecīgi atver maku.

Citroen Berlingo 2018, 1.6i, cik jātērē dzinēja eļļa
Jaunam auto normāli, jo jau gandrīz no rūpnīcas dzinējam jau viss slikti. Teorijā un agrāk eļļas ēšana nav norma un liecina par dzinēja izdilumu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu