multi

Virietis (49)
iepazīties ar multi

126 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko teiksiet?
Traki, ka cilvēki pie naudas tikuši izliekas, ka valstī viss kārtībā. Vēl trakāk, lai savu taisnību sludinātu ņem par piemēru bomžus un gandrīz pielīdzina tos cilvēkiem ar zemiem ienākumiem. P.S Arī bomžiem jāpalīdz valstij, nekur neliksies. Labi, lieka mutes dzesēšana no manas puses, mums te līdz kaut kādai sapratnei, kā līdz mēnesim.

Ko teiksiet?
13:51 Viss nav tik vienkārši, ja tev jāvelk ikdienas tēriņi! Viegli jau stāstīt par mūžizglītību, pilnveidošanos, jauna darba/ biznesa meklējumiem, ja šajā posmā atbalsta vecāki, otrā pusīte u.c. Ne vienmēr nabagi vainīgi, ka ir nabagi. :)

Ko teiksiet?
Šeit it kā apgrozas vecā paaudze, bet brīnās par izdzīvošanu, pensiju lielumu u.c, kā vidusskolēni. Gan jau gandrīz katrs šeit ir saņēmis tos nelielos simtus un ticis zaļāka zara. Visiem tā neveicas. Labi, ja pagadījās būt celtniekam, šoferim vai māklerim, bet ir virkne profesiju, kurās vēl jo projām tās algas nav virs 1k.

Ko teiksiet?
Saucas slikti dzīvojam izlepuši, neatceramies 90tos! Arī 600eiro ir nauda un daudzi ar viņiem dzīvo arī šodien, ko nu? Vai cilvēks sliktāks? Bet tā vēlamo ienākumu norādīšana ir smieklīga ir kam vējš makā svilpo arī ar 2+ pakām algā.

Cik ir tādi,kas pērkot auto ir izmanojuši krāsas mērītāju?
Fufelis par krāsu biezumu, bet šapktelis gan ir viens liels NĒ! Špaktelis nozīmē, ka ir ne tikai sists, bet arī nekvalitīvi remontēts, labs virsbūves meistars detaļu iztaisnos bez špakteļa nepieciešamības. Protams pērkot auto pa 1k ir piedodama šapktele uz arkām, sliekšņiem.

Vajadzētu aku siltināt, bet ir viens bet.
Nevajag siltināt zem zemes pietiks ar virszemes daļu. Mani gan dara bažīgu augstais akas ūdens līmenis, nenožēlo pārdesmit eiro un aizsūti uz analīzēm. Lai nesanāk, ka ikdienā dzer kaimiņu sausās tualetes saturu.

Kādu datoru iegādāties , ja pamatfunkcija būs straumēšana?
Vienkāršai video translācijai pietiks ar viduvēju i5 vai ryzen un viduvēju videokarti, kas atbalsta "hardware acceleration" Bet speciāli pirkt kompi priekš strīmošanas neatmaksājas, ja vien neesi uldonis :D

Kāpēc to noliedz?
Pēc pāris randiņiem neviena neģīpst par seksa piedāvājumu un pat pašas ievelk. Bet ko tad var sagaidīt, ja kāds tips uzraksta: "Seksu gribi" vai dzīvē kafūzī pasūtījumu gaidot šādi pasaka.

Motors klaudz
fords nav tā briesmīgākā mašīna, visu mīlētais craislers gan. Nezinu kāpēc mīlē tos minivēnus. Motori viņiem lūzt, kārbas ar un rūsē ar. Autora problēma, tas mazmotors, kam vispār nav resursa. Tomēr iespējams, ka nemaz tik lielas vainas tur nav. Ja tur kāds skrūves gals būtu iekšā sen jau caurums būtu blokā.

Īres līgums no izīrētāja izdevīguma puses - taisīt vai netaisīt?
Zinu 2 izīrētājus, kas uzrāvušies uz sliktiem īrniekiem, kas pat komunālos nemaksāja. Izlikt jau izlika, bet tāpat palika ar garu degunu un pie 1 pakas mīnusā. Abi īrnieki pie dzīvokļa apskates vienkārši perfekti ar ķipa labiem darbiem, nekaulējas, tūlīt maksās par pirmo, pēdējo mēnesi... Tie ar pa lielam ir pēdējie maksājumi ko saņem.

Sunja gudriiba
Tie skaļie gala darītāji 90% spēlē uz jūtām, tie kam tiešām sakrājies to izdarīs klusībā.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Skaisti skan, bet realitātē viss ir vienkāršāk saucas rutīna. Sāk meklēt apkārt un aiziet pie uz to brīdi interesantā... Sevis mierinājumam izdomā tur par par atsalumu, mīlas uguņiem.

Nauda?
Oho dāmas jau šo iedomu tikai pastiprina, katrai otrai anketās sarakstīts, ka vecim jābūt 1-2+k ienākumiem u.tt. Bet realitātē itsevišķi jau esot pusmūžā/ pirmspensijā, tā nauda nenāk tiem vīriešiem, ārpus Rīgas bieži vien tie ir 500 un Rīgā jau ar to 1k daudziem algas nesniedz.

Paliek skumji redzot šo statistiku
Es vairāk baidītos no hepatīta, jo tas gan ir izplatīts un dabūjams visur, kur uzskata, ka dezinfekcijas līdzeklis ir brīnumlīdzeklis.

Sunja gudriiba
Slikts piemērs ir suņi, kas gandrīz nožņaugsies pie ķēdes, bet rausies.

Motors klaudz
Atrodi pārdesmit eiro servisa apmeklējumam, tur tev arī pateiks iespējamās vainas. Ja check engine nedeg, tad jau nekā katastrofiska nav. Mūsdienās auto kompis gandrīz visu uzrauga.

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Apaļās formīgākas, tur arī visa atšķirība. Raksturā visas vienādas kārns vai apaļš. Zāģēt tāpat māk..

Cik gadus kalpo Grobiņas apkures katls ?
Gaumes lieta, pēc cenām viņu mājas lapā nekādu ekonomiju neredzu, par to cenu sanāk tikpat labi poļu čuguna katls.

Mehāniskais laika relejs.
Ekonomija, ja boileri lieto reizi nedēļā. Ja boileri slēdz ārā tikai uz nakti, ekonomijas nebūs, jo boileris sildot atdzisušo ūdeni izlietos to pašu un vairāk, kā ieslēgts naktī. Ziemassvētku rotājumiem u.c īslaicīgi pieslēgtām lietām gan tīri labs ekonomijai.

Kāpēc tā? Vai kompleksi?
To narcisu no saimnieks meklē sievu vispār nav jāņem galvā :D Par ko cepties, katram podiņam vāciņš. Bet to, ka resnie neizsakās nievājoši par tievajiem, tas gan aplami un kā vēl.

Dāmas-iepazīties gribētājas-vai jūs tā varētu-pārdot savu iedzīvi
Kur tad liksies, kad tās brilles uz acīm visu pārdos. Jautājums tik kādu motīvu vai dēļ vīrieša, jeb dēļ mantkārības, ķipa dabūs atpakaļ ar uzviju.

Kādi ir populārākie argumenti nelietot prezervatīvu?
Ar gumiju arī tīri vēsi iekrist... Paprasiet sievietēm, kā viņas pie saviem pirmajiem bērniem tika? 80% nejaušība un bieži vien ar gumiju...

Kādi ir populārākie argumenti nelietot prezervatīvu?
Nestāstiet, ka tie zināmie caurumi un stieņi neatnes sts :D Arguments tāds, ja patiktu gumija ņemtu gumijas sievieti.

Skaisti (?!) cilvēki patīk visiem
Aizmirsi vēl pieminēt, ka visiem patīk jauni, veseli, skaisti cilvēki. Nevienam nepatīk kvazimodo, lai cik labs cilvēks būtu.

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Mums jau šāda kustība kopš padomju gadiem. Tik daudz attāli pazīstamu sieviešu, kas vīrieti blakus necieš un vīrietis stāvējis klāt tikai pie bērnu ieņemšanas. Visbiežāk dzīvo ar savu māti. Nu jau izaugušas vairākas paaudzes šādi.

Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina?
Neko tur neizskatīsi ar garantiju. Pats skatu uz zobsiksnas plaisas, gludumu vai vēl redzami izmēru uzraksti vai nav eļļa tikusi virsū. Arī ģeneratora siksnas sliktais stāvoklis liecina, ka zobene nav mainīta tikpat sen. Mainīt motoru lētāk gan nebūs, bet ja vecais motors rij eļļu nejēgā, tāpat nav jēgas siksnas mainīt.

Kā nomainīt eļļu dzinējam
Re vēl 20 gadi un būsim tādi paši, kā apsmietie rietumeiropieši, kas pat spuldzi bez elektriķa mīž nomainīt :) Kur tad sovieta gars, kad pat katrai vecmeitai bija uzgriežņu komplekts un večiem garāžas pus žigulis detaļās.

cenu starpība auto pārdošanai
Elementāri paskatam plaču piedāvājumu nolaižam 20% un aizies ātri. Cilvēku lielākā kļūda, paskata plača piedāvājumus, tad padomā pie sevis es tak viņam siksnas mainījis, nu tad 20% dārgāk, jo placis jau tāpat grabažas pārdod. Tad nu saimnieks raud, ka neviens nezvana un beigās aizbrauc uz placi un atdod placim par saviem 50% lētāk kā gribēts.

Jaunāku vīru meklētājas.
Katru dienu citas bēdas oho :D Vakar vēl raudājām, ka tās padzīvojušās kundzes neņem jaunos gurķus, tagad raudam par padzīvojušu kundžu interesi uz jauniem gurķiem :D

Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ?
Ja nedzīvo lauku viensētā, tad 2wd ir pietiekoši arī ziemā. Tāpat fwd caur naktī uzkritušajiem 10cm velk un vēlāk jau šķūris nošķūrē.

Kā nomainīt eļļu dzinējam
Kādi specifiski trauki? 2 tukšas plastmasas kannītes. Vienai izgriežam sānos caurumu un slidinam zem auto, otrā kannītē visu to satecējušo salejam un korķi ciet. No privātpersonām daudzos atkritumu laukumos pieņem eļļas bezmaksas vai par simboliskām cenām.

Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ?
Tehnoloģiju progress ne invalīdu auto. Mūsu vectēviem gan jau viedoklis, ka kā kārbas ar sinhronizatoriem, dubultmasas sparrati un elektrisks starteris ir invalīdu padarīšana. Auto uz ielām paliek vairāk, skatoties, kā cilvēki krustojumos tos auto rausta un dažs pat spēj noslāpēt, tad automāts visu izdara cilvēka vietā precīzi. Amerikāņi to jau sen sapratuši, tāpat, kā gaisa kondicionieru...

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
Neko nedomāju, jo strādāju, pat krīzes gados nesēdēju bez darba, bet pārgāju uz mazāk apmaksātu. Bet Latvijā pabalsti ir ritīgā tūtē, tas fakts... Atbalsta visādus dīkdieņus, bet dzen nabadzībā tiešām slimus cilvēkus. Piemēram esmu par to, lai invalīdiem pabalsts būtu vismaz minimālās algas apmērā un strādājošo grupai paliktu tikai atvieglojumi bez pabalsta.

Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ?
Diemžēl jāpiekrīt comezon, nav jēga pirkt nto paku auto bez automāta. Manuālo atstājam lētajiem un vecajiem auto, kuru vērtība nenosedz automāta remonta izmaksas.

Kā nomainīt eļļu dzinējam
Ko jūs te biedējat? Viss elementāri izdarāms pagalmā uz apmales lielākajai daļai auto. Filtra atslēga arī maksā kapeikas.

Saimnieks meklē sievu !
Kur tad vēl labāki, īpašumi, bizness, sieviešu sapnis. Tādus sīkumus, kā esošu sievu vai krūšu pumpēšanu tak var pieciest. Ko tad bez šiem cēlajiem vīriešiem Latvijā var atrast. Bomžus, kas nespēj izmaksāt pat kafiju :D

Auto izvēle, benzīns, 5000 - 6000 EUR
Pērkot auto jārēķina cik aptuveni ilgs resurss ir galvenajiem mezgliem un tikai tad marka. Iz pieredzes saku, ka servisos neviens negrib ņemties arī ar vw grupas auto, kam "nezināmas vecuma problēmas" ar dzinēju, šprici vai kārbu.

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Par to visu algu, pirkstspējas palielināšanos var viegli iesmīnēt.... It sevišķi ārpus Rīgas viss jādala uz 2 un Latgalē pat ar 3. Protams ir jau kādi 10% kam nauda nāk griezdamies, bet tiem ne silts, ne auksts par ikdienas tēriņu ietaupījumu...

Nesilst motors mersim C180
Nav jau tik auksts, lai benzīns neuzsiltu ar atvērtu termostatu. Visticamāk, ka melo termodevējs un pečku čakarē "moderna" klimatkontrole... Par kapeiku izmaksām nebūtu tik pārliecināts, piemēram termostatu nomainīt daudziem auto ir liels perebojs ar siksnu u.c mezglu demontāžu. Bet mūsu izlutinātie servisnieki pat eļļu pa 20eiro lētāk nemaina.

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
13:02 kurā vietā tiek novērtēts? Skolotāji, ārsti cik pelna? Tikmēr stroikā strādā lauķis bez pamatizglītības un pelna vairāk par skolotāju un dažu labu ārstu. Tikai dēļ tā, ka celtniecības nozare pārkarsusi dēļ lielām ES naudām. Meistarus šeit ar nevienam nevajag, tagad lētāk nopirkt gatavu, kā iet meklēt meistaru... Skatos arī mājas arvien vairāk ceļ moduļtipa un tie visi meistari drīz varēs...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu