multi

Virietis (47)
iepazīties ar multi

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Facebook-ko tur dod?:)
Modes lieta, jāgaida, kad cilvēkiem apniks. Tāpat, kā dr tā fb spams vien. Kādu lietotu mantu var notirgot :D

Enerģijas dzērienu lietošana.
Retu reizi tiek nopirkts, bet nekādas īpašas izmaiņas pašsajūtā nemanu. Stipra kafija labāk strādā.

Neparastie rīdzinieki
Latvietis pieradis redzēt to sliktāko, tāpēc arī te čīkst par laukiem visu sliktu. Vidējais latvietis neredzēs cik laukos ir sakoptu saimniecību, bet redzēs, kādu neprasmīgi apsaimniekotu saimniecību.

Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte?
Vairāk jābaidās no savējiem nevis vdk štata darbiniekiem! Stukači dēļ naudas un amata un tādu pilna Latvija. Protams laiki mainās, bet tikumi nē un nav svarīgi cik veci ir vecie, bet gan cik viegli savervēt jaunos.

Latvija 100-gade
Varbūt pietiek dzīvot iedomu pasaulītē un gaidīt laimes lāci. Paši esam vainīgi pie pārtikas rūpniecības iznīcināšanas, kamēr Lietuvā, Igaunijā tā attīstās. Šeit nekāda ES nav vainīga.

Euro remonts 50m2 dzīvoklī - kādas izmaksas?
15k uz 50m² nolocīt reģipša sienām un skaidu mēbelēm virtuvē, tad vēl kāds sūdzas, ka slikti dzīvo Latvijā :D

Auto izvēle
Nav ko brīnīties, Latvijā audi, vw, bmw ir kulta stāvoklī un pat 30 gadīgs audi būs vienādā cenā ar uz pusi jaunāku ford, kia u.t.t Ja par audi vēl varu atrast labus vārdus, tad abi pārējie ir pārcenoti. kad sāk pūt, tad pūst ātrāk par opeli. Ja fords nav puvis un vismaz pirkšanas brīdī neizdveš pēdējo elpu, tad ņemtu ford.

ASV 2020.g vēlēšanas-kas uzvarēs?
Demokrāti vai pat sociālisti, viņiem ir ļoti spēcīgs lobijs un universitātes, kur top nākamie politiķi ir visai kreisas un liberālas.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Vīrietim ar pāris k ienākumiem mēnesī ir stipri lielākas izvēles iespējas, lai pētītu oho dāmu anketas un to vēlmes. Lai arī cik sekli tas neizklausās, bet 40 gados arī dāmai jāpelna līdzvērtīgi, lai piesaistītu vīrieša uzmanību.

Ko domājat par aizbraukšanu?
Lētticīgie latvietīši, visādus tv šovus saskatījušies :D Domājat, ka Amerikā visi ar jahtām braukā un glaunās savrupmājās dzīvo. Tur lielai populācijas daļai nav pat pajumtes tik cik treileris. Tas pats Īrijā tās sēnes lasot baigā laime dzīvot kopā ar vēl ntajiem cilvēkiem un redzēt tikai sēnes un savu istabiņu. Tāpat lielākā daļa tur dzīvo pa vairākiem vai ģimenes. Nezinu nevienu, kas tur...

Pārslēdzoties automāts skan no rītiem
Kapeikas mīlētājiem tikai sabiedriskais transports, visi auto ir jālabo, neatkarīgi automāts vai manuāls. Rīgā automāts pašsaprotams, ja dzīvo lauku viensētā un uz Rīgu reizi gadā, tad var apsvērt manuāli.

Pakaiši
Starpība tāda, ka pakaišus 3kg paku pērc pa 5€, bet kurināmās granulas 40kg pa 5€ faktiski uz grauzēja mūžu pietiek.

Latvijas vīrieši vislabākie?!
Latvieša vīrieša vienīgā problēma ir plānais maks! Pārējais ir tikai sieviešu atrunas, lai nejustos, ka ir "nopirktas" Runas par vīriešu nesakoptību vispār ir izsmiekls, paņemat pēdējo latviešu dzērāju par piemēru un salīdziniet ar ārzemju vidusmēra vīrieti un vaidiet.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu