multi

Virietis (48)
iepazīties ar multi

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tautas spēks?
Pa lielam tur grautiņus rīko ne jau īsti francūži... Gan jau, ka ne bez iemesla nošāva, tāpat vien neviens ieroci nevelk ārā. P.S Gribu redzēt šitos latviešu čīkstētāju (grautiņu atbalstītājus), kad tādā grautiņā tiks nodedzināta viņu auto vai izdemolēts viņu īpašums. Sabojāta īpašuma gadījumā iespējams no apdrošinātāja ko dabūs, bet auto ar octa varēsi norakstīt personīgajos zaudējumos.

Neizgāju apskati...
Ja vien dzinējs neēd eļļu, tad jau vēl remontējams.

Censties pārlekt savai pakaļai - ko domājat? Vai vērts?
Šitādi pakaļu lecēji jau 2009 izbraukuši uz neatgriešanos, jo šeit nekā, kā parādi negaida. Tagad gaidam 2020. gadu, kad ES naudas aptrūksies nākošā partija pakaļu lecēji brauks prom...

Latvija - Rumbula
Pa 5 eiro neviena pat nepieturēs :D Lai vai kādā ielas grāvi mētājas...

Kādas sievietes vīriešiem labāk patīk?
Pirms vai pēc impotences? Skaistu un vienmēr gribošu sievieti, pēc tam... saprotošu sievieti.

Vai jūs kaitina neadekvātas, paaugstinātas prasības anketās?
Un visi ar gariem deguniem sēž gadiem. Turīgie kungi savākuši jaunās, bet pārējās jaunās aizbraukušas pie ārzemju prinčiem, kas vismaz spēj nodrošināt sociālo dzīvokli un labus pabalstus :)

Sūdzības ,pa latviešu sievietēm .
Sievietēm nekādu augsto prasību nav, ja ir nauda vai māk pasniegt, ka būs tūlīt. Ne jau pa velti daudzas uzķeras uz viltus mīlniekiem no ārzemēm.

Ja pērk lietotu auto, kuriem no autoplačiem (nosaukums vai adrese) var uzticēties?
Ja var pavilkt mazlietotu varbūt skaties uz jaunu dacia. Lietots auto ir laimes spēle, pat dzenot no Vācijas var iegrābties. Protams Latvijas plačos iegrābšanās % stipri lielāks, jo pa lielam tirgotie auto ir nobrauktāki, lai nopelnītu un pie reizes piedāvātu pircējam pievilcīgu cenu. Lai arī bieži vien tiek slavēta pirkšana no privātajiem, bet personīga pieredze liecina, ka nekā laba nav....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu