multi

Virietis (48)
iepazīties ar multi

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ford Focus Cmax 2006 El. Shema
No servisa tev diez vai dos kāds viņu, jo pelnīt vajag :D Meklē krievu netā, vienkārši servisa manuāli, tur arī visas elektriskās shēmas.

Mersedess ml270 neliela rūsiņa uz šofera durvīm.
Kas skaitās neliela rūsa? Latvietim neliela rūsa ir tāda, ka viss turas uz krāsas slāņa. Pūšamā krāsa nebūs risinājums. Ja tiešām neliela, tad iespējams līdzēs. Smilšpapīrs, rūsas pārveidotājs, pretrūsas grunts, krāsa, laka.

Vai monogāmija vairs pastāv?
Pastāv, ne visi spēj atļauties mīļāko un kaimiņos arī nedzīvo griboša sieviete 90/60/90... Pie tam varu minēt, ka tie "tādi" šeit oho atrod mīļākās tik pat bieži, kā sievietes tos biezos ar māju un auto! Vienkāršāk sakot, paliek gribot.

Kāpēc vajag bērnus?
Bērnu vajag lai paši sevi atražotu, ja tas neliekas svarīgi, tad otrā pasaules malā par tevi sadzemdēs (pasaules iedzīvotāju skaits turpina augt) Dzīve nav rožu dārzs, domāt, kādas problēmas būs ar pieaugušu bērnu ir lieki. Nevajag uzskatīt, ka bērns ir kaut ko parādā, tā dzīvot vieglāk! Vēl jo mazāk skatīties uz kaimiņiem!

Braucot pec kada laika ir stravas parravums, sitiens motora, noraustas viss, bet var braukt taalak.
Ved uz diagnostiku, tik jaunam auto kompis pateiks, kas pa problēmām. Te neviens nav gaišreģis. Daļēji jāpiekrīt iksomens... Diemžēl lietotu auto iegāde paliek ar vien grūtāka. Pirms 25 gadiem par 5k varēji ieķert vēl braucamu auto. Šobrīd pa 5k tāda pati loterija, kā pa 500 eiro pērkot auto...

Vai galvotāja bērniem var likt atmaksāt parādu?
Jābūt uzmanīgam ar mantojumiem, pilnvarām u.c Ieteiktu konsultēties ar juristu, tie pārdesmit eiro par vizīti būs to vērti un sirds mierīga.

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
Skumjākais, ka pēc komentāriem spriežot daudziem tumša bilde, kā darbojas rokas bremze. :D Un tik brēc (slepkava, 3 skatē u.c) :D

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
nevis honda, bet toyota

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
2 skatē, ieteiktu meklēt detaļas no hondas, iespējams ko var piemeklēt. Honda=> lexsus. Vispār jau smieklīgi, ka pieder lexsus, bet nevar atļauties trosīti. Varbūt jāpārsēžas uz audi 80?

Vai VW Bora 1,6 benzīnnieks varētu derēt motors no kāda VW Golf ?
Lielos vilcienos var bora=>golf IV un liekas, ka audi a3 ar.. Bet tas kurš liks to motoru, lai meklē pats, jo uz dullo pērkot nopirksi vēl lielāku briesmoni par esošo motoru.

Auto metinātāji
Lonžeroni sapuvuši pusei veco opeļu, fordu u.c Neko, garāžās piemetina un gadu mauc līdz nākošajai TA. Pie tam sapuvis kuzavs nav rādītājs auto tehniskajam stāvoklim! Mūsu klimats un sāls ātri dara savu!

Auto metinātāji
Tad jau visas pāris gadus vecās mazdas uz lūžņiem un lielāko daļu ievesto lietoto auto, jo gan jau, ka leišos ne tikai slieksnis taisīts... Kā arī pusi Latvijas auto parka :D

Klientu apkalpošana.
Mēs jau esam pa daudz to muguru saliekuši, nevajag ikdienā apkalpojot klientus te ntās svešvalodas. Aizbrauciet pie kaimiņiem, redzēsiet un arī Krievijā ārpus glaunām viesnīcām neviens pat angļu valodā neapkalpos.

Autobraucēju kultūra
Jūs te gan pa matus skaldat, pagrieziena nerādīšana nebūt nav lielākā Latvijas ceļu bēda. Personīgi vairāk kretinē onkuļi un tantes, kas jau kilometru pirms krustojuma brauc ar ieslēgtu pagriezienu uz 30km un nesaproti vai tik kādā pagalmā negriezīs...

5 minūšu slava
Izsist labumu no šova var lielu, bet pašam jābūt galvai uz pleciem. Vieni šovos nolohojas un pazūd, citi spēj izbīdīt sev kaut kādu popularitāti un karjeru. Balvu pēc jau toč nav tur ko darīt, vēl jo vairāk kur tās balvas nav garantētas.

santehniķa darba uzcenojums
Tā arī liela daļa dara, bet fakts paliek fakts, ka valsts un bomži nepaņem lielo kumosu. Bet par tiem 30 vai 50 eiro stundā runājot, Vasja to izdarīs par čiriku un bez darba nesēdēs! Bet lielās naudas gribētāji turpinās čīkstēt un beigās tāpat aizbraucot trimdā strādās par čiriku...

santehniķa darba uzcenojums
Caur firmu nozīmē, ka darbinieks nedabū pat tos 5€ stundā, bet tu nodrošini firmas īpašniekam labu dzīvi. Valstij un bomžiem tur aiziet salīdzinoši maz..

Kāda tad ir tā "foršā meitene"?
Iekārot var daudz ko! Patīk bentlijs, bet jābrauc ar vecu golfu... Tas pats ar sievietēm, patīk lieli dibeni, lieli pupi un skaista seja, bet jādzīvo kopā ar .... Sievietēm jau līdzīgi, šaubos, ka kāda sapņo par veci ar alus vederu..

Kur ir palikusi erotika?
Ar to erotiku un romantiku var iebraukt auzās, visu ar mēru. Savādāk, agri vai vēlu sieviete aizies pie mačo un dabūs grūdienu. P.S Autores priekštats par romantiku, tāds it kā visi dzīvotu plašos mājokļos. Pamēģini šādi izpildīties daudzdzīvokļu divistabu dzīvoklī ar 2m² vannas istabu... un bērniem otrā istabā.

Komunistu radars Saeimā?
Mūsdienās jau nekas nemainās, cik daudz deputātu uz nākošajām vēlēšanām jau nomainījuši partijas, jo zin, ka ar veco partiju nekur netiks. Tas pats kaimiņš nodibinājis citu partiju... Par kādām vērtībām var būt runa? Ka tik pie siles.

Ja nevedās ar meitenēm?
Samazini standartus, parasti nav "nevedas ar meitenēm" ir pārāk augsti standarti salīdzinot ko pats vari dot pretī.

santehniķa darba uzcenojums
Galīgi aptrakuši 30 eiro stundā? Tik labi pat ne visi ķirurgi pelna! Rēķinot pēc Latvijā vidējās algas, cilvēkam jāstrādā 2 nedēļās, lai apmaksātu dienas darbu tehnikumu beigušam cilvēkam.

Kā apturēt vienkāršo ļaužu dzīves līmeņa kritumu attīstītajās valstīs?
Kā tad Latvijā to nejūt? Un vēl izteiktāk par rietumiem jūt! Reāli kurš vienkārša darba darītājs Rīgā, tās apkārtnē vai lielajās Latvijas pilsētās var atļauties nopirkt savu mājokli? Faktiski neviens! Bankas pat neizskata kredīta pieteikumus, ja kredīta ņēmējam ir ģimene un uz konta neieripo stipri pāri 1k eiro. Tomēr lielākā daļa cilvēku dzīvo ar ienākumiem zem 1k mēnesī! Mēs vēl dzīvojam...

Vai aiz kpv. Lv un saskaņas partijām stāv Šlesers?
Labi, dieviņš pat nezin kas notiek politikas virtuvē. Tomēr izbrīna kpv elektorāts, kas ar klapēm uz acīm pat nemēģina paskatīties kritiski. Tas novērots ne tikai oho, bet citur internetā un dzīvē ar.

Tautas spēks?
Pa lielam tur grautiņus rīko ne jau īsti francūži... Gan jau, ka ne bez iemesla nošāva, tāpat vien neviens ieroci nevelk ārā. P.S Gribu redzēt šitos latviešu čīkstētāju (grautiņu atbalstītājus), kad tādā grautiņā tiks nodedzināta viņu auto vai izdemolēts viņu īpašums. Sabojāta īpašuma gadījumā iespējams no apdrošinātāja ko dabūs, bet auto ar octa varēsi norakstīt personīgajos zaudējumos.

Neizgāju apskati...
Ja vien dzinējs neēd eļļu, tad jau vēl remontējams.

Censties pārlekt savai pakaļai - ko domājat? Vai vērts?
Šitādi pakaļu lecēji jau 2009 izbraukuši uz neatgriešanos, jo šeit nekā, kā parādi negaida. Tagad gaidam 2020. gadu, kad ES naudas aptrūksies nākošā partija pakaļu lecēji brauks prom...

Latvija - Rumbula
Pa 5 eiro neviena pat nepieturēs :D Lai vai kādā ielas grāvi mētājas...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu