multi

Virietis (49)
iepazīties ar multi

64 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gultā ar diviem...
Kad asinis saskrien cilvēki parakstās ne uz to vien. Geji vai negeji... Bet tā jau izklaide bez saistībām, nez vai patstāvīgās attiecībās uz ko tādu kāds parakstītos.

Cik alchoholiskā destilāta var iegūt no 1 kg medus (aptuveni)?
Kandžu dzīt jau nav aizliegts, to tigot gan. Dzen kandžu, alu, vīnu līdz nelabumam. Agrāk pagājušā gada zaptes raudzēju vīnā :D

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Gribēt un dabūt ir divas dažādas lietas. Daudzi grib miljonu kontā, bet dabū tikai daži. Trakākais, kad sapnis pēc "miljona" (prinča) tik liels, ka prāts aptumšojas un to izmanto glamūrīgi krāpnieki. (Tik lasi ziņās pa sievietēm, kas savam princim 70 tūkstošus atdevušas un citus brīnumus)

Dūmu detektori
Abpusējā biezā līmlente vai bizoņa līme un būs tikpat smuki, kā ar skrūvēm.

Auto no Anglijas.
Kas latvietim neatmaksājas to izdara lietuvieši un 4pakas par pārbūvi ir tikai alkatīgu servisnieku slapjais sapnis. Pārbūvēti angļi nav nekāds retums! Bet ar kamerām čakarēties atmaksājas, ja esi auto kolekcionārs un auto no Japānas.

Dzīvokļa cena Jēkabpilī
Vairākumam nav ne 45 ne 90 pakas, paveicas, ja ieraksties bankas kritērijos un dabū tās pakas vai arī turpini īrēt kādu ūķi par saimnieka noteikto cenu.

Dzīvokļa cena Jēkabpilī
Gan jau, kā visās mazpilsētās, cenas uzskrūvētas un gadiem stāv pārdošanā. Kamēr pārdod tikmēr īpašnieks jau dzīvokļa vērtību īrē samaksājis, jo pārsvarā spītīgi pārdošanas laikā nevienam neizīrē... Apšaubu, ka kāda dome piemaksā par dzīvošanu viņu dzīvokļos. Lielākoties iesviež mākslīgā rindā uz īres dzīvokļiem, tik pa tv kliedz, ka viss izmirst, tukšs.

Salīdzinājums oho un zona !
Taisnība, ka oho esoši nolemti, bet zonas iemītnieki ir uz izķeršanu. Nopietni. Daudzas sievietes sarakstās ar zonas vīriešiem, pēcāk arī sagaidot no zonas. Lai cik interesanti nebūtu no zonas sievietes uzticīgāk gaida, kā vīriešus no ārmijas dienesta.

savirzes regulēšana
A ko tu dari uz stenda, ja neregulē savirzi? Ja jau biji uz stenda, tad lai tie skatītāji pieregulē un ja nevar, tad domā par remontiem. Latvijas apstākļos perfektu ritošo uzturēt visai dārgi un reti kurš to dara.

Nakts akcija tehniskai apskatei?
Artins: Kopš reizes, kad aizbraucu uz TA pāris dienas ātrāk un skatē ielīmēja uzlīmi nožuļijot 2 dienas, vienmēr gaidu pēdējo skates dienu. Skriet uz ta nakti arī nav jēgas, jo neko pa brīvu jau tur neskata un ātrāk arī nav, jo aptrakusi tauta saskrējusi.

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Gan jau ka par papildus 100€ piekritīs, bet necerat, ka sekss ir bezmaksas pakalpojums vai santehnikas pakalpojumu apmaksas veids.

Iedot savu auto
17:50 1.5t km ir sīkums auto nekas nenolietosies, bet fotoradaru sodus savākt un avārijas izraisīt gan var. Tad maksājot apdrošināšanu ilgi atcerēsies savu labo sirdi aizdodot auto.

Iedot savu auto
05:01 Tikai dzelzs gabals ar kuru saimniekam nāk liela atbildība. Dodot auto jāatliek malā radu būšanu un jāizvērtē cik konkrētā persona ir pasmīga brasukšanā un atbildīga. Auto nomniekiem gan auto ir tikai dzelzs gabals, jo visa atbildība ir uz nomnieku.

Bremžu sistēma un TA
Ko vēl ieteiksiet? VW B5 diski, kluči, atjaunoti suporti maksā kapeikas, nomaiņa nav nekāda raķešu zinātne. Šī nav tā lieta par kuru pārmaksāt kādam glaunam un dārgam servisam.

Iedot savu auto
Ko tad ārzemju buržuji neīrē auto, vēl pirms pāris gadiem auto noīrēt varēja pat pa 10eiro dienā, sīknauda. Tuviem radiem iedotu.

Nopietni
Viss ir ļoti vienkārši. Tantes te 10 reizes apdedzinājušas domā, ja uzrakstīts, ka meklē nopietnām attiecībām, tad arī nopietns pieteiksies.

Bremžu sistēma un TA
Kādas vēl problēmas? Tekoši, ķīlējoši supporti jau skatē būtu uzskaitīti! Bet ja mehs pats viņus tur salauž mainot diskus, tā jau meha problēma.

Cūku pupu čipši
Saproti tas ir nišas produkts, vēl jāatrod, kas viņus pirks! Ja nu gribas mazo biznesu labāk sapērc kartupeļu grizēju un cep kartupeļus... Gadatirgos tāds viens izcepts kartupelis uz kociņa pat līdz 1 eiro maksā. Tīra 300% peļņa... Un viss vienkārši eļļa+ kartupelis

Bremžu sistēma un TA
Skatoties kur tu to visu taisi, domāju, ka lēti diski, kluči + darbs iekļautos 100eiro.

Kas notiek Latvijā ?
Rietumos tā nenotiek :D Tur tak nopietnas bandas un nopietni getto rajoni, protams rietumnieki māk to visu paslaucīt zem paklājiņa un rādīt cik viņiem smuki viss. Salīdzinājumam Maskačka, kā piepilsētas mierpilsoņu ciems.

Diagnoze "pļuškins".
Vērtība ir vecām nelietotām, mazlietotām mantām, apdaudzīts nestrādājošs vefiņš vai caurumaina blūzīte nevienam nav vajadzīga. Diemžēl pie mums nemāk krāt pļuškini, parasti savāc krāmus, ko vēlāk ar piekabi jāved uz Getliņiem.

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Pieliet ausis kādai oho tantei ausis. Stāsti, ka esi Rundāles princis un vēl dabūsi naudu no tantes.

Remonts ar pievienoto vērtību
Nekustamo īpašumu spekulantiem jau būtu prieks, ja tagad visi skrietu pēc īpašumiem klusās vietās. Dzīvē tas nav iespējams, kādam arī jādzīvo pie dzelzceļa u.c vietās. Ieteikums no manis- minerālvate 5cm+ reģipsis, labus pakešu logus, skaņas būs minimāli, pret vibrāciju gan neko līdzēt.

Tūristu izdarības
Viss kārtībā, tinderī sūta diku bildes, atbrauc šeit un klātienē rāda diku, kā lai saka kultūra :)

Iesācējam labāk vieglais auto ar priekšējo vai aizmugurējo piedziņu?
keel nesmīdini ar vadāmām sānslīdēm :D Varbūt 1 no 10 māk vadīt sānslīdi, pārējie paļaujas uz veiksmi, ka neieslīdēs apmalē. Cik daudz nav redzēti norauti bamperi un sabojāti auto :D Pat uz ledus nemāk braukt, katru gadu kāds nogrimst :D

Skrāpējumi uz mašīnas
Agrāk, kad uz auto bamperi, spoguļi bija melni un uz durvīm bija plastmasas uzlikas šādas problēmas nebija. Tos auto ražotājus pakārt, nu viss krāsots dārgās krāsās plus bamperi, spoguļi apkarināti ar ekstra dārgām lampām. Izdarīts viss iespējamais, lai to auto sabojātu stāvvietās. Ja vien tās švīkas neatsedz metālu es neko nedarītu. Bet nezinu ko autore darīs, kad tam auto beigsies garantija...

Iesācējam labāk vieglais auto ar priekšējo vai aizmugurējo piedziņu?
Aizmugurējā piedziņa iespējams bik dārgāka apkopē un ar to arī visas šausmas beidzas. Auto arī ziemā uz ceļa turas labi un nekādi grāvji nedraud. Patiesībā aizmugures piedziņa piedod vairāk par priekšpiedziņu. Plus auto ar aizmugures piedziņu var izgriesties šaurākās vietās. Nezinu no kurienes tie mīti par trako aizmugures piedziņu cēlušies.

Kaapeec seit visi?
Vispār šeit ir maz cilvēku citos saitos viņu ir vēl vairāk.

Nopietni meklēju mīļāko Rīga kurai varētu palīdzēt komunālos maksā jumos un īre. Bet ne smagāku par.
Nav vairs 90tie, mīļākās šodien maksā vairāk par īres maksu.

darba zaudešana un grūtniecība
Negribu sameloties, bet liekas, ka jābūt bezpārtraukuma 1 gada stāžam. Un bezdarbniekos arī neko nemaksā bez 1 gada, vienīgais kursi un to stipendijas.

darba zaudešana un grūtniecība
Dekrētnaudu saņemsi, tikai ne no algas rēķināto, bet valstī minimālo noteikto kaut kādi 170 ar kaut ko līdz 1.5 gadam + piedzimšanas pabalsts, pašvaldības pabalsts un protams bērnu nauda 11eiro vai cik.

Svingeru pirtis
Autor ievelc siekalu atpakaļ nebūs tur pirtī lētas (par dalības maksu) jaunuves ko aplaimot. :D

Rūdītai stikls
Nu jau diskusija aiziet perekupu cīņās :D Slepenas privāti atklājamas ražotnes, plēves, 10mm un ta nabaga cilvēku apstrāda, ka šis par dušas sienu atdod visu savu mēnešalgu.

Rūdītai stikls
Aizbrauc uz depo, kuršiem, ksenukai u.c un painteresējies cik maksā, tur arī pateiks un ieteiks, kā labāk. Faktiski visos būvmateriālu veikalos var pasūtīt stiklus uz izmēru, kādus vien sirds kāro.

Vai valstī viss kārtībā?
Ko var liekuļot par tautas likteni :D Nevienam neinteresē, kā kaimiņš savelk galus, kur nu vēl tauta. Kāda tur varas sagrābšana pie varas šajos 30 gados ir savēlēti ntie kristāliņi, bet visi mainījušies. Skaties kur gribi vai tās ir 100 gudrās galvas vai vietējais pagastvecis, kas savā laikā stāvēja un krita... Sajuta kapitālisma smaržu un viss patriotisms iemainīts pret €. Tepat oho tantes un...

Dzīvokļu cenas Ogre, Ikškilē
Autoram ieteiktu neuztraukties, šobrīd tāds cenu mikro burbulis nekustamajiem īpašumiem Latvijā. Bet tā tirgošana neiet tik ātri, kā treknajos gados un jātirgo ļoti ilgi (vairāki mēneši), par vidējo dārgākus īpašumus pat vairākus gadus ss portālā tur uz pārdošanu. Tirgošana ārpus Rīgas notiek pēc principa, ēst neprasa, ja nu paņem, kādam paveicas un tiešām nopērk. Drīz tām cenām būtu jākrīt.

Vai valstī viss kārtībā?
Ne jau sistēmai vaina, bet cilvēku mantkārīgumam un naudas kārei. Tagadējie naudas maisi arī savā laikā ar auseklīšiem skrēja mītiņos un dziedāja kopā ar proletariātu. Parādijās iespēja nopelnīt to izmantoja un arī šodien, kā parādās iespēja tikt pie lielākas naudas, tā morāle, principi aizmirstas.

Draugi
Draugu būšana bieži vien izvēršas visai mantkārīgā pasākumā. Vai tā ir nauda, kontakti, statuss vai vienkārši šņabja pudele, tas ir cits jautājums!

Jaunības eliksīrs...
Ja dzīvē nesastāv no vieniem citroniem, tad kāpēc ne.

Kur labo elektriskos bārdas skujamos?
30 eiro vērtu skujamo nav pat jēgas vest uz remontu, tur darbs + detaļa būs tie 30€... Asmeņus, galvu var pats mājās nomainīt, ja ir pieejami.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu