multi

Virietis (47)
iepazīties ar multi

55 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

_Mīlestība ir akla, iemīlēsi arī āzi!_
Ja āzim biezs maks, tad iemīlēsi gan :D

Vai Latvijas X faktorā jādzied angliski?
Modes lieta, ko tad gaidīt laikos, kad viss ir slikti un laimes piepildījums ir dzīve Īrijā, Anglijā... Viss būtu labi, ja šie cilvēki mācētu dziedāt angļu valodā, bet nemāk un akcents arī liels. Dažs labs dziedātājs atgādina mūsu angliskos dziedoņus no 90tajiem...

Kuru jūs ieteiktu hečbeku?
Pa 2000€ jāskatās auto tehniskais stāvoklis un vienalga vai hečbeks vai vecs. Akli paņemot to pašu lētāko golf5 iegrābsies ne pa jokam. Zināšanai pat labā stāvoklī esošs golf4 neiekļaujas jūsu budžetā.

Par lentīšu piespraušanu.
Aivar, paskaties apkart uz citam post padomju valstim un sapratisi, ka daliba es un nato ir labakais, kas ar mums noticis.

Par lentīšu piespraušanu.
Bet tagad topā "viss ir slikti" Nesaprotu par ko jūs te skumstat, dzīves līmenis mums ir labs salīdzinoši ar pārējo pasauli. Kurš jūs spiež braukt uz ārzemēm?

Vidusslānis
14:54 Tas tik normāli, arī bagātajos rietumos vidusslānis ir kredītos. Faktiski, ja normāla banka pasaka, ka kredītu nedod, tad arī neesi vidusslānis, bet ja vari nolocīt uzreiz, tad jau esi turīgs.

Elektrības patēriņš plītij
Indukcija ir nedaudz ekonomiskāka, jo sildīšana notiek uz citiem principiem, bet klasiskās elektroplītis ēdīs vienādi. Vai čuguna, vai keramika, sildelements viens. Ja arī kādai kopējā jauda mazāka, tad tik uz tā rēķina, ka to katlu sildīs ilgāk.

Vidusslānis
Atkal apgaroti čīkstētāji izsaka savas domas par to cik slikti viss ir :D Personīgi uzskatu, ka pie vidusslāņa vari sevi pieskaitīt, ja spēj kaut hipotēkā pacelt savu īpašumu, uzturēt auto un protams paēst. Šādu cilvēku Latvijā ir ļoti daudz, paskatāmies kādas mājas ceļas pierīgā un Rīgā, arī ārpus Rīgas daudzi labi dzīvo.

Vai bagāti vīrieši nemēdz būt veci?
Kas ir bagāts? Miljonārs, miljardieris? Tādus nevienai oho dāmai neredzēt, kā savas ausis. Nav ko sapņot jauns vai vecs :D

Pārcelšanās uz Vāciju.
Paši esam vainīgi, tā neliekas? Esam paši izveidojuši sociāli nevienlīdzīgu valsti! Līdz pašiem slikti neiet priecājamies un filozofējam, kāpēc jāuztur par maniem nodokļiem dzērāji un citi dzīves grūtdieņi. Rietumos lielākajai daļai liekas loģiski, ka no viņu nodokļiem tiek uzturētas vientuļās māmiņas, bēgļi vai vienkārši bezdarbnieki.

Tikko nopirkta mašīna defektīva - ko darīt?
Par placi un tirgotājiem jau pateica viedokli... Bet nedomājat, ka privātie pārdevēji ir labāki, pārdod tādus pašus konstruktorus, jo paši iegrābušies... Bet labus auto izķer pāris stundās uzpircēji, sludinājumi jau visiem skaisti. Siksnas nomainītas, eļļas nomainītas un kapitālais uztaisīts un tas viss nesen pirms pārdošasanas (vai nav pasaka) Smiekli nāk par izsitējiem :D Ja 2k vērts auto...

Pārcelšanās uz Vāciju.
Vai tad Latvijā tik drūmi, ka jābrauc strādāt mazkvalificēts darbs caur aģentūru uz ārzemēm? Nav jau 90tie... Vēl jo vairāk, ja nebaida fizisks darbs, tad mežā vai uz būvēm var nopelnīt visai labu algu.

Vai Latvijā Tā īsti ir smalkās aprindas.
Visi esam gudri, bet kurš ir spējīgs tiem turīgajiem un smalkajiem acīs pateikt, ka nemaz smalks nav. Ir pietiekoši satikti turīgi cilvēki un visi viņu priekšā lien uz vēdera un laipnības birst...

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
kas var stradajot nopelnit sev kustamos un nekustamos ipasumus. Visai augstā un siltā vietiņā jāstrādā, lai Rīgā nopelnītu nekustamajam īpašumam :D Bet kustamo īpašumu tirgu mēs jau redzam, Rumbula plaukst un zeļ, bet jaunu auto dīleri dzīvo uz uzņēmumu, valsts pasūtījumiem. :D

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Kur mēs dzīvojam, Šveicē? Nē, mēs dzīvojam Latvijā, ātro kredītu lielvalstī, kur te kādam kāds īpašums? Atņemam tos laimīgos, kas dabūjuši Ulmaņlaika mantojumu vai privatizējuši valsts mantu par sviestmaizi, visi esam plikas baznīcas žurkas vai banku vergi. Kā arī kādas algas jūs sagaidāt valstī, kur vidējā alga pat nesasniedz 1000€ un 40% saņem minimālo algu. Kā arī neredzu, ka sievietēm...

Vai maksts caurums var izstaipīties?
Virs vidēja saprotams 16+ cm...

Pašu vīriešu domas, kādam ir jābūt vīrietim, lai viņam būtu attiecības ar sievieti?
Kādas iespējas un gribēšana, tāds arī ir vīrietis. Kurš tad cepjas par sieviešu augstajām prasībām? Drīzāk jau iesmej, kā sievietes balzaka vecumā ar zemiem ienākumiem te meklē sponsorus.

Vai maksts caurums var izstaipīties?
Lai mazie caurumi paliek zilās nokrāsas cienītājiem. :D

Kā savienot izlietnes caurules
Nav jau asv, kur kanalizācijas trubas vairumā līmē ar kaut kādu ātri žūstošu divkomponentu līmi. (gan jau, ka Latvijā ar kur pieejams) Standartā, Latvijā izplatītas kanalizācijas trubas ar gumijas blīvējumu, savienošana notiek ar dažādu pāreju starpniecību, neko līmēt, lodēt kanalizācijas trubām nevajag.

Kāpēc Latvijā ir aizliegtas tādas zāles kā dimedrols un tmdz.kriev.zāles?
Vispār jau lētāk aizbraukt pie ģimenes ārsta un izņemt nepieciešamās receptes un visa problēma. Tas būs lētāk, kā pirkt pārcenotos bezrecepšu medikamentus, kuriem iedarbība visai vāja.

Vai ir sievietes kas iztiek tikai ar vibratoru?
Pajautā, vai ir vīrieši, kas iztiek tikai ar roku? Tad arī atbilde būs rokā!

Sieviete ādas apģērbā.
Lai tērptos pieguļošā ādā ir vajadzīgs perfekts ķermenis. Kāds ir maz sieviešu.

Vai suniem piemit vainas apzina?
Bailes vai vainas apziņa nezinu, bet ja ir ko izdarījis, to saprot. Pārnākot mājās no suņa izturēšanās vien ir saprotams, ka ir kaut kas sagrauzts, nemaz nevajag redzēt sagrauzto.

Vai zemnieku nakts tirgus vēl reāli darbojās?
Tirgotāji melo vairāk par Čigānu, kas autoostā pārdod zelta ķēdīti tikai pa 20€.

Krāsainie zīmuļi (kā Padomju laikā)?
Lielveikalā pērkot jāpriecājās, ka vispār krāso. Ja vajag noteikta tipa zīmuļus, tad jāpērk specializētos mākslinieku veikalos. Padomju laika zīmuļi ne pa visam nav nekāds kvalitātes etalons. Bet katram jau savs.

Volvo xc90 2 4 d paterins pilseta
Daudz, bet sirds mieram vari palasīt ss sludinājumus, tur pat benzīna motori pa pilsētu neēd virs 10 litriem un dīzeļi vispār uz gaisa iet :D

Ar ko lepoties vīrietim?
Ko tik gari var vāvuļot par ģimenes uzturēšanām, remontiem un māju būvēšanām? Pāris vārdos viss ir pasakāms! Vīrieša vērtība viņa naudas maka biezums. Ja nav naudas, tad liela mute ir zelta vērtē, jo arī stāsti par lielajiem pelnīšanas plāniem sievietes pievilina.

Nomainīju kritērijus :)
Lai pelnītu uz rokas 650€ pirms nodokļiem tie ir ap 1000€ un cik pirmspensijas vecuma cilvēki tādu saņem Latvijā? Zinot, ka Latvijā darba devēji pirmspensijas vecuma cilvēkus jau ir norakstījuši. Tāpēc nav ko brīnīties, ka nav "piekrišana" Tas pats ar pensionāriem, kādu pensiju gaidīt, ja valsts vidējā pensija ir zem 300€?

Kādu pirkt sev pirmo mašīnu?
Gan jau, ka beigās paņems latvieša klasiku, kaut kādu lietotu lukss auto, kuram birst viss. Kā jau latvietim labāk braukt ar vācu taksometru, nevis kādu budžeta nullīti.

Dēļu grīdas slīpēšana
Par tupu vecas grīdas krāsas slīpēšanu 15- 20€ m2? Nav tā kā pa daudz? :D Par šo cenu jau sanāk jauni grīdas dēļi :D

Vai esat gatavi sevi uztjūnot (implanti, injekcijas, psih-nootropiķi, utt), lai Jums būtu darbs?
Latvijā tas nedraud :D Vismaz tuvākajā nākotnē, jo algas salīdzinoši zemas. Bet aizbraukušajiem uz salām gan jāuztraucas :D Jo arī turīgajā Eiropā nevienam uzņēmējam nevelk maksāt 10+€ stundā darbiniekam. Tik izskatās, ka politika velk uz citu pusi un tuvākajā nākotnē mūs neaizvietos mākslīgais intelekts, bet gan lētais darbaspēks no tuvajiem austrumiem.

Dzīvžogs vai parastais - kas lētāks un labāks?
Ja ņem firmu, tad 6k ir summa par kuru dabūsi visai prastu žogu no depo ar lētākajiem auto vārtiem un no fasādes puses varbūt koka žogu ar betona stabiem. Ja dara, kā normāli cilvēki, tad lētākais žogs (30€, 25metri), lētākās caurules (5-10€) un stieple (10€ rullis), cements (3€ maisā) izmaksas pāris simti. Vārtus uzmetināt no caurulēm.

Akumulatora nodalījuma aizsargs passat b5?
Nevajag domat nosaukumus! Dabu detalas numuru un pasuti. Bet ka jau teica bez si aizsarga akumulatoram nekas nenotiks.

VID un ss.lv
Bezmaksas veselības aprūpi, ceļus, skolas, labas pensijas, pabalstus u.c labumus no valsts gribam, bet slēpjam katru eiro no valsts acīm. Tā tās lietas nestrādā!

VID un ss.lv
Vispār jau uzņēmumi valsts iestādēm informāciju par saviem lietotājiem sniedz visā pasaulē. Tā kā vid prasībā nav nekā neparasta. Protams ss bija un ir tiesības atteit un par to uzņēmumus "drāž" visā pasaulē, arī nekas neparasts. Bet runājot par brēkas cēloni negodīgiem auto tirgotājiem, viņi būtu pelnījuši ne tikai VID soda naudas. Paskataties kas notiek dažos plačos pārdod šrotus pa ntajiem...

Kāda attieksme ,pieredze,ieteikumpret eļļas piedevām pavecākiem auto
Miroņa bakstīšana ar kociņu, nekas vairāk. Visiem vācu "pensionāru auto" (taksometriem) sen laiks uz tolmetu. Par labu eļļu lietošanu var sākt runāt tikai, ja no salona paņemta nullīte, tad no tā visa kāda jēga.

VW Touareg vai Audi Q7 2011.gada.
Viennozīmīgi q7, kā tad meitenes copēs ar VW? VW lai cik maksā tāpat paliek tautas vāģis.

Uzturlīdzekļu aprēķināšana?
Valstī kurā vidējā alga ir 500€ uz rokas, jeb 700 uz papīra, nevar atļauties kļūt par daudzbērnu tēti, jo alimentos visa alga jāsamaksā.

Cik maksā jauna lambda zonde VW Polo 1997 1,4...un maiņa?
Jūs te dodat vaļā, oriģinālās detaļas 20 gadus vecam auto, kura vērtība knapi sasniedz 1000€ :D

Uz KO ir spējīgas izsalkušas dāmas lai iedabūtu kungus gultā?
Izsalkušas dāmas parasti neskatās uz brīviem večiem, bet gan skatās uz savu draudzeņu večiem, jo skauž.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu