Piparkuka

Sieviete (51)
iepazīties ar Piparkuka

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas tās par bailēm?
P.S. Kāpēc tiem vīriešiem jābaidās no tā, par ko viņi varētu nezināt??!!:)

Kas tās par bailēm?
Smieklīgi ir teikt- profesija. Jo par to maksā. Ja tā būtu profesija. Piekrītu, ka tā ir dzīve pirms izvēles vai pirms parādījies īstais. Un parasti tas ir kāds posms cilvēka dzīvē, neilgs, kamēr nostājas viss pa vietām...

Kāpēc sievietei vajadzīgs vīrietis?
Enerģijai, dzīvības turpināšanai!! Visu laiku uz Zemes notiek enerģijas aprite, paskaties uz puķēm, kokiem utt utt utt- viss ir vienādi, arī ar cilvēkiem. Pavasaris- vasara- rudens - ziema, atkal pavasaris- vasara- rudens - ziema. Daba.

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Tādi komentāri, ka es nesaprotu- kur jūs vispār dzīvojiet?! Kaut vai teikums: ´´´pat nepieminot mīlestību,pieprasa pamatīgu žūksni un pilnu pansiju´´ Nu kur ko tādu kāds redz?! Pirmkārt un vienmēr sievietes, meitenes domā par mīlestību. "ka stiprākajiem tēvaiņiem ir daudz sieviešu. Un viņi nebūt nesteizas viņām vēl piemaksāt."- nu kā tad ne, ASV visādi miljonāri,...

Cik jāpelna sievietei?
Labi, ja pelna tik, ka var sevi pabarot, savus visus rēķinus samaksāt un vēl 1x gadā aizceļot uz tālām zemēm. Ja mazi bērni- necik nav jāpelna. Ja ir vīrs, var pelnīt mazāk. Taču- tik, lai pietiek visām savām vajadzībām.....

Kadel virietim butu janodrosina sievietes labklajiba?
Loģiski. Dodot sievietei- sievai, viņš augu un iet uz augšu, kļūst arvien bagātāks. Dot sievai, savai ģimenei- sūtība. Ne tikai sievai, protams, bet- ģimenei, visiem kopā:)

Kādas personības kvalitātes,pieprasītas tagad sievietēm vīriešos?
Galantums, romantika, vīrišķība. Viss, kā jau parasti. Nekas nemainās gadsimtiem!

Beznosacījuma mīlestība?
Piekrītu tam, ko nazis saka- darot kaut ko mīlestībai, tu to dari sev, tu vairo sevī to sajūtu... Un, ja otrs noreaģē tā, ka aizskar kaut kādas tavas sajūtu vai dvēseles stīgas, tie ir tie Momenti!

Beznosacījuma mīlestība?
Un ja nevar būt kopà, taču tāpat visu dara mīlestībai?! Piemēram, ja dzīvo dažādās valstīs. Es domāju, ka kopābūšana nenosaka mīlestību. Tā ir vairāk sajūta, kā laime- sajūta:)

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Sieviete tā īsti sākas ap 33-35. Tā īstā, riktīgā un seksīgi seksuālā....

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Ceļojums un tā iespējas nākotnē- vēlmes redzēt, braukt, aizbraukt, pabūt, apskatīt un tml.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Un vēl- ja par to tikšanos ar tēvu- nu taču viņi var tikties, cik tik uziet un pat vairāk atrasties vai kontaktēties ar tēvu. Tas nav būtisks šķiršanās gadījuma jautājums. Jo adekvāts tēvs, kā jau atbildīgais, daudz vairāk "ņemās" ar bērniem. Vispārēji.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Un vispārēji raugoties- bērni un sieviete.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Protams, ka sieviete... Daudz apkārt ir gadījumu, kad vīrs jau drīz pēc šķiršanās (ja ne otrā dienā dažs) jau ir pie citas. Pat, ja teicis, ka nekad vairs neprecēsies, nesaiesies ar sievietēm utt...:) Sievietei (ja nav jau īsts un stabils partneris) kaut kā tā uzreiz nesanāk. iT KĀ JAU SANĀK, TAČU NE TIK LABI, LAI PRECĒTOS.

Vai monogāmija vairs pastāv?
Nu nezinu, palasot, ka tagad katrs 5 vai nu cik tur (LV viena no līderēm) slims ar AIDS, nekādas mīļākās un mīļākos pat tuvu negribas. Tikai zināmus un uzticamus cilvēkus, kam nekas nav gadiem!:))

"Nosodi savu tuvāko"
Nu publiski forumi!..... Tur tik tiešām varētu daudzus jo daudzus nosodīt- par nepieklājību, neaudzinātību, ētikas trūkumu un tml. Bet nu tā- ir taču teikts- nesodi un netapsi sodīts. Tā apmēram dzīvoju. Jo visādi gadās... Vienīgais, ko tiešām var nosodīt= alkoholisms, narkotiku lietošana, nestrādāšana.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu