Piparkuka

Sieviete (51)
iepazīties ar Piparkuka

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tēma par pieaugšanu
Tikko bija interesanta un pārdomas raisoša tēma- par to, kad sieviete kļūst pieaugusi. Un, kamēr rakstīju komentāru, - "Tēma ir dzēsta". Kā tā tēma dzēsta??!!! Kas tad tas ir?!.....:((( FUIJ. Un...

Maksa par satikšanos
Man ir nopietns jautājums. Ko jūs domājiet par to, ka sieviete, kurai ir reālas naudas grūtības (dažādi parādi, kas "velkās" līdzi visu laiku), satiekas ar sev netīkamu vīrieti, kurš to vien tik...

156 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

ka rikoties un uzvesties.
Nu dažreiz tu domā, ka būsi gluži viens, piem., Līgo un Jāņos, taču atbrauc dēls ar draudzeni. Un pēc tam, kur bijis, kur ne- draudzenes vecāki! Kurus tu nepavisam nevēlies redzēt (jo neesi iepriekš saticis), tagad esi spiests vadīt laiku jau sešatā, visi Līgo un Jāņi sabojāti. Nē, nu it kā jau esi laipns utt., taču- nu tas ir galīgi garām. Tā ka- arī dārza svētkos mierīgi var ienākt negaidīti...

Skaudība
Luusila- par bērnudārza mīlestību- zinu vīrieti, kurš visu mūžu (vismaz līdz saviem 35)) mīlēja meiten no bērnudarza. Patiesi, viņa visu laiku viņam bija prātā, kopš 4 gadu vecuma. Tad satika viņu dzīvē. Sajauca esošo ģimeni un dažu citu mīlestību, kura veidojās, jo uzradās 4 gadu mila. Taču. Nebija vairas tas un nesanāca... Bet tas jau cits stāsts. Tā ka- mierīgi var būt!

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Pārāk gari jāraksta, lai atbildētu. Kā īsāk?!... Draudzībai, gulēšanai kopā, kopīgai laika pavadīšanai, bērniem, aizrautībai.

Skaudība
Skaudība ir tad, kad tev skauž, ka citam kaut kas ir/nav. Nav nekāda sakara ar to vai pašam ir vai nav, jebkas. Tāds cilvēks vispār nesaredz neko, ne kas pašam, ne kas pasaulē skaists. Neizprotama parādība! Nenormāla.

Kādēļ gribu lielu vainagu?
Nu redz kā !.....

Re kā
Piekrītu Egijai! Par pēdējo 100x!!! Lai kas viņa ir, beidzot vārds vietā! Par st. Deavids, protams.

Kādēļ gribu lielu vainagu?
Pats saproti, ka muļķīga tēma, vai ne?!... Nozīmē tikai to, ka nav miera un skaidrības dzīvē. Gribas, lai visi vai kāds ievēro. Un pašam ar sevi nepietiek! Neesi pašpietiekams.

Re kā
Vai pacieš?! Varbūt- patīk! UN, ja viņš valkā gredzenu, tas vien jau ir rādītājs. Attieksmei. Lepnumam.

Adekvāti flirtēt ar priekšniecību?
Ja Tu netaisies ar viņu draudzēties, vēlāk kopā dzīvot un visu darīt viņas labā (visu uz pasaules!), tad - vari tikai ļauties sapņiem. Sapņi nav nekas ne slikts, ne aizliegts. CITĀDI NEBŪS NE DARBA, NEKAS.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
P.S. Sieviete kaut ko salīdzina tikai, ja nemīl paīstam. Tas tieši tāpat nozīmē, ka agri vai vēlu šāda savienība izbeigsies.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
CIK stulbi ir kaut ko tādu iedomāties!!! Ja jau viņa tev nav pati labākā un firšākā, labāk atbrīvo šo nabaga meiteni/sievieti no šādām darbībām (salīdzināšanas), kā dēļ viņas pašlepnums un psihe ļoti cietīs! Tu neesi viņu pelījis nemaz. Žēl, ka šī draudzene nevar izlasīt šo tēmu...

Kā noturēt vīru?
Visstulbākais ir vīriešu tēlošana- muļķa tēlošana, domājot, ka ir baigi humorīgs, sarkastisks, asprātīg un tml. Tēlo dzīvi. Vai tāds celtnieku humors. Pretīgi un muļķīgi. Pats sev patīk, pats par sevi smejas un pats domā, ka ir super gudrinieks. (līdzvērtīgi ir sievietēm uztaisīt smuku meiteņu profilus un čakarēt vīriešus- arī izcili stulbi).

Vērtīgs vīrietis
Statuss sabiedrībā- hmm, pilnīgi vienalga. Galvenais ir statuss savā apkārtnē- draugu vidū, un tml. Pilnīgi pat pietiek, ja ir cienījams manās acīs.

Jautājums vīriem.
Chris- līdz mirklim, kad to uzzini vai saproti! Tad nu gan nevienam nav vienalga, tad visi spāluj ugunis, gan vīri, gan sievas. Tā ka 20 un 30 nav nekas. Žēl tikai, ka daudzi pēc tam saprot, ka tas otrs ir bijis tas labākais dzīvē, kas vien viņiem ir bijis...

Kā noturēt vīru?
Smieklīga tēma. Paprasi vīram!! Kas tā tāda tur. P.S. Ja tas tiešām būtu adekvāts vīrs, viņam nebūtu laika sēdēt kaut kādos internetos.

Mistika par-un ap....
Cik jocīgi. Ka vasara tikai tik tikko sākās. Un jau zied liepas Rīgā! Jasmīni un liepas. Laikam īsti dabu izbaudīt mēs varam tikai, kad esam skolēni:) Tad vasara bija gaaara....un visu ko redzējām. Tagad- knapi paspēj kaut ko/kaut kur pabūt.

Vai divu tipu cilvēki?
С "Līdz ar to sāc skatīties pasaulē dziļāk,kur pozitīvā ir gaužām maz" Tieši otrādi!! Nevajag skatīties uz cilvēkiem, skaties uz dabu un pasauli kā tādu!!:) Un vispār- pozitīvais ir tevī, visur, visapkārt. Paskaties uz skaistām ēkām, sauli, mākoņiem vai vējiņu... Mums ir doti tikai kādi +/- 80 gadi, lai izbaudītu šo skaistumu.

Vai divu tipu cilvēki?
100 pinkti! Tik daudz ir tik (neadekvāti un nepamatoti) negatīvo, ka šausmas! Kaut vai- atskausmes par restorāniem vai vietām (Google). Nu tik šausmīgi negatīvi cilvēki ir. Un tad pretēji- ir jauki, mīļi, ar apbrīnu un pateicību noskaņoti cilvēki. Tāpat teātris- viens neko nespēj uztvert, pat vispār neko nesaprot. Otrs izjūt, saredz, sajūt, izbauda!!! Negatīvie ir nepatīkami.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Nu nu, 44 gados jau iepazīta sava personība. Tā noteikti tikai šķiet...:) Jo cilvēkam visu laiku ir, kur augt, burtiski- visu laiku, Vismaz- dzīves zināšanu un izziņas jomā. Tādā kā viedumā par pasauli, visumu, dabu utt.

Jautājums vīriem.
Ja ir te, tad tas nekas nav. Jo te ir kā draugiem vai facebook vai kas tās. Ja jau ir Otrapuse un vēl trakāk- gribu.lv. Nu tad skaidrs... nodarbojas ar seksu ar svešiem vīriešiem... Tad tas ir 100% pierādīts, ne tikai- nojaušami:) Tā ka. Piekrītu. Tad ir skaidrs, ka viņu laulībā seksa nav vai tas ir nekāds!!! Vienkārši.

Jautājums vīriem.
Nu ja jau tā notiek, tad arī vīrs var darīt, ko grib. Jebkūrā gadījumā viņam būs atruna- tu taču pati te!

Vērtīgs vīrietis
Kāds sakars ar maku!! Lai ir ienākumu, protams, lai nav tā, ka sieviete vēl maksā par otru... Taču vīrieša vērtību nu GALĪGI tas nenosaka.

Mistika par-un ap....
Domas par to, ko pirkt ēst un kad braukt, vai braukt ar suņiem vai bez suņiem, uz 1 dinu vai uz 3 dienām:)) Laiks- pilnīgi vienalga, kāds būs, būs. Vai agri par to runāt- nu īstākais laiks, vēl tik dažas dienas palikušas... Alus, ēdamais, garšīgumi un uz laukiem prom.

Iespēja būt vienam = dāvana.
neko, pagaidi lai paaugās... Ieteiktu, kamēr bērni padsmitnieki, mazi, izbaudīt katru mirkli, ko var ar tiem būt. Vēlāk aiziet savā dzīve, savi draugu, vairs nevar ne tuvu pabūt, ne īsti paijāt, neko. Tik forši ir, kad bērni ir pie tevis. Jo ar bērnem kopā tāpat laiku var veltīt tikai sev- vai kopā dara, ko es gribu, vai kopā katrs dara savas lietas:) Ar otru pieaugušo tā nesanāk.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Protams!

Vērtīgs vīrietis
Jā! Felde ideāli.. un Karkadē vēl +!

Ko uzvilkt,satiekot bijušo vìru?
Loģiski, ka izlaidumā ir jāsaģērbjas visskaistāk, tik skaisti, cik vien var! Un domājot par sevi un bērnu. Ne jau kaut kādu bijuši, vēl vairāk- viņa tagadēji. Phe... Par sevi domā, lai tavam bērnam ir prieks un lepnums par skaisto mammu! Uzpucēties!!!!

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Var. Dažreiz tu esi spiest un viss. Esi darījis tā, viss apgriežas, tagad esi citur, citā situācijā. Izmainies. Uz konkrētām lietām- tā vairs nedarīsi. Tā jau, pats par sevi, nemainies. Bet konkrētas lietas nekad vairs nedarīsi. Īstenībā mēs vislaiku nedaudz maināmies, 100 punkti.

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
zemākais slānis...

Feiku karnevāls
Tessa- vai tad šī ir tā trakā, kas to vārdu te šad tad pielieto?! OK, tā jau arī izkatās. mja P.S. Par kostīmiem un ballēm- nez vai kāds gribētu iet kaut kur publiski ar daudziem cilvēkiem. Nu nez nez. Katram savas darīšanas.

Tikt vaļā no dārza rūķa
nu kaut kādas glupības... Lai brauc uz Latviju un strādā te, kā normāls cilvēks. Atkritīs vācu problēmas. Vai- ja viņš smuks + miljonārs, lai prec!

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
Nē, tādi nav vajadzīgi. Ja reāli skatamies- ja tās domas izpaustos reāli. JO - sievietēm arī ir tādas domas- re, kāds vīrietis, re kur cits smuks/ foršs vīrietis, re kāds interesants vīrietis, oi, kāds muskuļot, labs vai feins- vienmēr mēs tieši tāpat redzam un ievērojam dažādus interesantus vīriešus, puišus!! Vislaiku.... Un- vai vajag reāli kaut ko darīt. Nē. Tāpat- ja reāli nāktu klāt...

Kas te daraams preceetaam???
Nu redz, te var pateikt to, ko te dara precētās- citējot "Preceetaas un visaadi citaadi aiznjemtaas neinteresee. Ja vecis nevar iznest, pat uz Jaanjiem egliiti, tad es to nedaru. Nedz labdariiba interesee nedz malka taa nepiecieshama :)" Diezgan ideāli pateikts, ja skatamies no sievietes puses. 2) te ir vienkārši vieta papļāpāšanai! Līdzīgs kā dažiem ir Facebook u.c. Un tas ir...

Vērtīgs vīrietis
Vērtīg ir vīrišķīgs un, kurš māk darīt lietas. Dažāds- ar urbi darboties, ar otu, ar domkratu, ar skrūvgriezni u.c.:) Sadzirdošs, arī vērtīgs. Piekristu, ka katrs cilvēks ir vērtība. Izņemot tos, kas dzer odekolonus un sēž vai guļ uz ielas un tml.

Greizsirdība
Vienkarši dabiska emocija, kā patika, bailes, mulsums, sajūsma, prieks, skumjas u.c. Rodas dabiski un tas nav kontrolējami, tikai- prātā apsverami. Taču uzrašanās- nav nokontrolējama. Vai tad jūs nokontrolējat sajūsmu vai skumjas vai prieku vai dusmas. Uzreiz, momentā. Nē. Neiespējami. Pēc pāris sekundēm vai minūtēm jau var nokontrolēt vai padomāt- kas izraisīja, kāpēc. Reaģēt vai nē.

Tu esi Tu pats?
Protams. Vajag tikai pašam BŪT pašam. Nevis ļauties ietekmēties, tikt apspiestam. Kur nekas nevar būt tavs, visam jābūt kā otrs vai, piem., vīramāte nosaka. Esi pats un būs labi.

Izglītība
Nē. Pārdomājot par rakstīšanu un tiem, kas pretī bijuši ar plašu, interesantu, aizraujošu, dažādu utt utt. valodu, domām, patiesi gudri- nē. Izglītība to nenosaka. Varbūt mācības latviešu valodas stundās gan (rakstība, garumzīmes u.c.).

Kāpēc meklē kādu sarakstei?
Nu gan Chris pateica.. Smieklīgi! Ar sievieti sievietei arī nav pārāk ilgi par ko sarakstīties (ja nu par kādu vīrieti un saistībā ar to, visādus padomus un redzējumus no dzīves). Taču ar Vīrieti! Tur taču var mūžu sarakstīties. Vai sarunāties. Un būs par ko!

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Nu kā- protams, ja brauc sieviete un vīrietis, tas vienmēr ir intīmi! Pat, ja vienkārši pus minūti uz ielas parunājas, arī. Izņemot, protams, gadījumus, kad tie ir bomži, dzērāji vai kaut kas tāds, kas neko vispār nevar izraisīt. Normālā gadījumā- šāds brauciens sadraudzinātu, satuvinātu. Tieši, kā PatiesībasKalns saka.

Ohomānija?
Fakts, dažiem. Man personīgi šķiet, kā draugiem.lv, tikai te var RUNĀT! Izteikties, tā teikt. Un tas jau ir ideāli...:) Izteikt savu viedokli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu