Piparkuka

Sieviete (50)
iepazīties ar Piparkuka

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dažādi tipi un uzvedības veidi
Kāds tips jums labāk patīk: 1. Kurš uzreiz ir gatavs runāt (rakstīt) par seksuālām tēmām, apspriest tās dažādos aspektos, paralēli dzīves apspriešanai. Un arī gatavs uzreiz darīt visu, pirmā dienā...

NĪ pārdošana
Vai kāds ir kādreiz pārdevis NĪ (dzīvokli vai māju)?! Vai apmierināties un uzticēties tikai vienam NĪ aģentam (Latio) vai arī piesaistīt vēl kādu aģentu? Vai būtu vērts piesaistīt vēl kādu, ja...

329 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vīrieša domas un cerības pirmajā randiņā?
nerunātu pa skype, jo tur cilvēki drausmīgi izskatās. pat ar tuvajiem cilvēkiem nerunāju, varbūt pāris reizes dzīvē. tad jau labāk dzīvajā. Un nav obligāti redzēties vai runāties pirms tam. Un nav obligāti jābūt dienai- var būt vakars. Ir jābūt saskaņai uzskatos, domās, izteiksmēs. Šeit to jūt sarakstoties. Dzīvē to vienkārši- sajūt. Ja, piem., satiec kādu pirmo reizi, nejauši.

Mērķis dzīvē
Vīrieša mērķis varētu būt- labklājība, ģimene, aizrautība (viss interesantais, aizraujošais, daba, ceļot, braukt u.c.).

Kā nepieļaut dažādām sadzīves likstām sevi izsist no līdzsvara?
Optimisms ir VISLAIKU, kamēr vien dzīvo!:)

Kā nepieļaut dažādām sadzīves likstām sevi izsist no līdzsvara?
Vienkārši jācenšas ne par ko neuztraukties! Lai uznāk tas drebulis vai raudiens vai nolemtības sajūta, taču pēc tam un visātrākajā momentā vienkārši tas jāatmet. Nedomāt ne par ko. Vienkārši būt šajā momentā un it kā- būt te!:) Dzīve rit savu gaitu.... Notiek kaut kas ārprātīgs (piem., tevi atlaiž no darba), tu to noskaties it kā no malas, aizej, tevi pēdējā dienā apsveic utt., tu jau pēc...

Interesanti ....?
Jā, ļoti labi, nopietni, skaisti.

Primara velesanas
av2- ja būs "čupa", tas nebūs svarīgi jeb- tikpat, cik patreiz! Tas NAV primārais.... (ne čupa, ne obligāts vīrietis).

Primara velesanas
marseli- ļoti jocīgi uztver vai domā! PRIMĀRI sieviete vienmēr vēlēsies, piemēram, drošību. Stabilitāti. Visas, pie tam, šeit ļoti loģiski un adekvāti visu izsaka. Pastāstot arī par ziedoto utt. Sieviete vēlas baudīt dzīvi, pasauli, skatīties uz bērniem, uz nākotni (ko redz viņos), skatās uz dabu, mīl, vēlas būt gribēta, mīlēta. Stabila! Droša un drošībā. Tās arī vēlēšanās no sirds! Un...

Ko tev raksta un piedavā šeit vīrieši ?
Neadekvāts autors un vēl neadekvātāka viņa runa. (pašam laikam šķiet, ka ļoti gudrs un asprātīgs/gudra un asprātīga, ne?!)

Primara velesanas
Un tagad primāri es vēlos ļoti interesantu, stabilu, labi apmaksātu darbu!

Primara velesanas
Skatoties uz dzīvi, domāju- primārais ir bērni, to, ka viņi ir un ir labi, ka viņi kaut ko sasniedz un ir forši, kā arī- turpina tradīcijas un turpina dzimtas. Dēļ viņiem nācies ziedot dančus, diskotēkas, klubus. Ļoti gribējās un gribētos dejas, taču kaut kā- pareizais partneris klubiem palaists vējā:) Kaut gan..varbūt pietiek ar tik, cik ir būts.

Tualetes poda atklāsme - mūsu realitāte?
Pilnīgi nerodas tāda asociācija, pavisam nē.

Mī Tū
Pilnīgi neko nedomāju. Kas bijis, bijis, ko paši darījuši- darījuši.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Lai saka, ka strādā uzkopšanas dienestā vai tamlīdzīgi. Normāliem cilvēkiem un sevišķi jau vīrietim nevarētu traucēt! Noteikti nē.

Kāpēc mēs neguļam naktīs? :D
Man patīk gulēt. Taču parasti vakari ir tie produktīvākie- darbiem, piemēram. No rītiem, kamēr pamosties, kamēr sataisies, paēd, iešūpojies.. nu ap 12 labi, ja var sākt kaut ko. Arī darbā, reti kad no rītiem ļoti darbojos. Vakaros cita lieta. Nenāk miegs, ja ir uztraukums, ja prāts nav mierā. Parasti viss saistīts ar dabu vai kaut ko ārpus mājām.

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
antan- tas nevienam neinteresē, nu vismaz parastajiem, normālajiem cilvēkiem. Tas tādiem izlecējiem, kā ar konvenciju, viendzimumiem, vienādību, kas tagad, pēdējos gados "uzpeld". Labi, ka mums vīrieši ir vīrieši un sievietes vēl ir sievietes.

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
Man ļoti patīk tulpes! Smarža un krāsas un ja vēl Latvijas. Kur nu vēl, kad dārzā zied! Pavasaris jau diezgan sen ir- putni dzied, jau tajā nedēļā, kad bija ļoti auksts!:) Jā, vienu tulpi saņēmu, hiacinti podiņā uzdāvināju mammai un pati vēl nopirku daudzas tulpes sev, skaistumam vāzē.

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Kompliments nav nekāds medus, tā ir dabiska reakcija uz kaut ko skaistu vai patīkamu- kā cilvēks izskatās vai smaržo vai ko izdarījis.

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Protams, ka ir vajadzīgi! Un tiek uztverti ar daudz lielāku sajūsmu, patiku. Un- pat ārkārtīgi var graut pašapziņu kaut kādas piezīmes. Nu, ja nu tikai tas nav tavs draugs, kuram sapirksiet jaunas drēbes, uztaisīsiet par smuku čali utt....

Kas jādara,lai būtu otrais randiņš ?
Kāpēc domā, ka MĒS negribam tikties vēlreiz? Smieklīgi. Ja apgalvo kaut ko, kas neatbilst īstenībai, tikai uz savu iedomu pamata vai tikai, lai ieliktu kaut kādu tēmu:(

Nu tauta, kurā portala ir viss labak meģināt iepazīties?
Otra puse ir vairāk, lai tiešām iepazītos. Te- parunāties...pirmkārt. Phe, kādos visos portālos. To tādi, kam interesē tikai 1 dienas "attiecības".

Kā Jūs domājiet?
Sievietei- labi, vīrietim- slikti. Liela pieredze. Jo mazāka vīrietim pieredze un jo vairāk viņš par to visu domā, izgudro, sagudro...., jo interesantāks viņš ir.

Kas jādara,lai būtu otrais randiņš ?
Ir gan otrie un trešie un pat desmitie randiņi! Kāds pats esi, tā tevi arī uztvers. Te ir brīnišķīgi cilvēki. Pamaini attieksmi! Pret visu.

Kāpēc šovbiznesa zvaigznēm izjūk attiecības biežāk, nekā parastajiem mirstīgajiem?
Tā kā "parasto" ir miljons reižu vairāk, noteikti, ka parastajiem izjūk vairāk un ne reizi vien. web lapas?!- nešķirstu. Ja nu kādu žurnālu lapas. Un abas puses cieš vienādi, kā arī ieguvumi ir vienādi.

Jo mazāk sievieti mēs mīlam, jo vairāk viņa mīles mūs !
Ja tiešām nemīl- nē, tad neinteresē! Tad tādam vīrietim ir 0 vērtība... Nu- kā jebkuram vīrietim uz zemes:) Ja mīl, ja kaut kā to izrāda vai liek manīt- tā jau ir cita lieta.

Kur tad ir tā robeža
Labāk gan tas bijušis būtu visu par visiem izstāstījis un tad varbūt tieši tu nebūtu bijusī!:) Atklātums ir patīkams.

Tuvojas 8.marts...
Ķīnā, piemēram, tā ir oficiālā brīvdiena- svētki! Protams, ka sagaidu kādus apsveikumus un tikko domāju, ka jānopērk torte. Un šie svētki ir īpaši kopš visus gadus, kopš sevi zinu:)

Kur tad ir tā robeža
Ko nozīmē- sāpināt?! Ne sāpināt, ne priecināt. Pagātne ir vēsture vai pamats, no kura nāc. Viss ir interesanti, kas noticis ar mani un ar otru cilvēku. Tā nedrīkst traucēt tagadnei, taču kā stāsts- ļoti interesanti!

Kur tad ir tā robeža
Nedomāju, ka ir kaut kas jājautā. Taču es gribētu visu zināt. Un lai zin par mani. Man tiešām patiktu it kā būt otram, viņa vietā un lai ir otrādi arī.

Jūsu domas
Pārāk teorētisks jautājums. Un vai tikai nav tā, ka tas otrs viņu mīl, nevis cietējs. Tāpēc cietējs nepamet. Piekrītu zigmaram.

Drauga iepriekšējo attiecību medaļas otrā puse. Kādu Jūs esat to iepazinuši?
Par tiem spoguļiem es arī nesaprotu. Kāds varētu kaut kur īsti, saprotami, tieši izskaidrot- kas tas ir?!:) Ar kaut kādiem reāliem daudziem piemēriem.

Drauga iepriekšējo attiecību medaļas otrā puse. Kādu Jūs esat to iepazinuši?
Ar laiku un gudrību daudz ko saproti. Un, kad šķiet, ka esi jau visvarens, tad tevi pamāca vēl labāk/stiprāk! Visam ir likumsakarības- viss ir sasaistīts- viss noved no viena pie otra. Darbs, dzīves ceļi, iespējas, vēlmes. To var smuki redzēt, kad esi vecāks. Kā viss viss viss ir sasaistīts.

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
Nav šķērslis. Un pat loģiski nevarētu būt, jo mēs te esam uz 1 planētas. Galvenais ir tavu jūtu dziļums, stiprums.

Kāpēc cilvēki pazūd sarakstes laikā?
"Ja pazūd vispār,.." - mēnesis nav pazušana!! Ja pēc gada nedos ziņu vai šai gadījumā pirms vasaras, nu tad maybe.

Kāpēc cilvēki pazūd sarakstes laikā?
Nu... Nekas tas nav. Pie tam- ja realitātē esat ilgi pazīstami! Un, protams, ja viņa pirms tam teica, ka ir ok, ka brauksi apciemot. Varbūt strādā vai atvaļinājumā. Ja ir telefons- par piezvanīt. Taču- kas ir mēnesis attiecībās jeb starp draugiem??!! Pilnīgs sīkums. Ā! Un ja online ir, tad vismaz viss kārtībā ar viņu. Pēc pieredzes- ar draugiem un arī vairāk kā draugiem var nesarakstīties un...

Vēlme tiešām diskutēt vai izrādīties?
Ļoti daudziem- redzu, ka- izrādīties! Neatbild uz uzdoto jautājumu, bet kaut ko glupu (gudru- viņuprāt) raksta. Un savukārt diezgan daudziem- diskutēt, pateikt savu viedokli, no pieredzes.

kāpēc bez bildes vai neatbilstoša vecuma
tas tikai pierāda to, ka viņi ne lasa, ne domā! Ierauga smuku bildīti un viss, tālāk nav gudrības... Neklausās un tādi arī neklausīsies. Laba tēma!!! Jo pilnīgi cita lieta ir saņemt uzrunu par to, kas tev patīk, interesē un tml.- kad ir izlasīts, ir skatīts, varbūt pat ilgāku laiku lasīts, ko saki te.

Paraksts
jā, ja skaties tikai pēc lētuma- protams, turpināt. Vismaz kaut kas....

Kāpēc mēs kādu mīlam?
Andrē Moruā. rakstnieks.

Kā atrast TĀDU sievieti?
Normāli!... Cilvēks grib un viņam izdosies, nemaz nešaubos.

Neparastie rīdzinieki
Pēdējos laikos un pat vispār visus gadus neko tādu te : "Es lasu pieredzes apmaiņu un cik jau nicinoši izsakās par dzīvi laukos,..." Jo te ir pat ļoti daudzi no ārpus Rīgas. Un ir arī vairāku paaudžu rīdzinieki. Izņemot tēmas, kur tiešām par to vairāk vai mazāk joko (un atceros tādu vienu daudzu gadu periodā), par to tēmu nu gan nav nekādu diskusiju.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu