Piparkuka

Sieviete (50)
iepazīties ar Piparkuka

326 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Iepazīties var jebkur- kāpjot autobusā un draugu mājas pagalmā. Jāsakrīt tik liktenim. Domāju, ka lemtais notiek. Praktiski- vai tev pašam ir draudzenes, paziņas, tā kā te teica- draudzenes draudzenes lai atnāk līdzi. Varbūt kaut kas saveidosies.

Vīrieši, uzmanieties!
Kas tā par stulbu tēmu??!!:((

Kad onkas kļūst nopietni?
Sorry, taču varbūt Tu nedraudzējies ar galvu??!! Cik zinu, jebkurā vecumā vīrietim vai puisim ir vajadzīgas attiecības un nopietnas ar vienu sievieti. Nu vai nevienu.

Trakākais, ko esat darījuši mīlestības dēļ?
Braucu naktī pakaļ viņam un viņa citai mīļākajai patālu gabalu, atvedu uz Rīgu. Noteikti neko nenožēloju, viss, kas bijis, ir piedzīvojums. Jebkas. Un- dzīve.:)

Kāpēc vīrieši nedāvina ziedus mīļākajām?
Nu kaisle un ziedi ir dažādas lietas. Tāpat- dāvanas. Viņš par to neiedomājas!! Pasaki.... Vai- neuztver tevi kā Sievieti, mīlestību. Ar cieņu. Pat vislielākais nedāvinātājs vienā dienāņem un atnāk ar ziedu rokās!

Kā iekarot vīrieti...
mammas nekad nemācā- kā iekarot vīrieti. Kur Tu ko tādu esi redzējis?! Ja nu dziesmas "Piepacēlu kleitiņu, parādīju kājiņu...", no tā kaut kas kļuva skaidrs. Taču. Priekš kam vajag kādu iekarot??!! Šķiet, ka tā ir vīriešu darīšana un lieta. Pat prātā nenāktu kādu iekarot:) Kaut kā paši grib un iekaro...

Sievišķīgas sievietes spēks - vīrieša komandēšana?
Nu nezinu gan, vai tā ir dzīves gudrība. Drīzāk jau nē. Jo- tieši tā arī ir, ja ir vīri, bērni, ka sievietei nav ne jānes, ne jādara. Vai nu vīrs vai bērni visu to izdar. Tā ir pierasts un tā jābūt. Nu, ja viena, jādara pašai, taču līdz laikam, kad atkal ir kāds blakus!:)

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Ja ir attiecības, tātad ir jābūt visam kārtībā- tad ir ar ko parunāt, ar ko kopā būt utt. Otrs var dot ļoti daudz! Ļoti. Jo vienam nav ar ko parunāt, nav ar ko dalīties, ar ko kopā aizbraukt un tml. Arī neskatoties uz visaptverošu laimes sajūtu. Tāpat gribās padalīties, kaut vai brīnišķīgi skaistu skatu ieraugot!....

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Nu ja jau ir pavisam īstā sajūta, tad jau arī bučosies, nevis atgrūdīs!:)

Latino sieviešu/ vīriešu latiņa
Ka latīņamerikāņi sit sievas nav dzirdēts. Taču, ka daža cita tautība sit sievas, gan ir dzirdēts. Un vēl visādi dzērāji, narkomāni.... Tā ka labāk normāla latiņa, normāli bērni, tepat un Latvijā.

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Nu bet PROTAMS, ka jādara tas, ko gribi TU!!! Dažas (labi, ka ne visas) mātes ir teroristes un visu mūžu uzspiež bērniem savus viedokļus, terorizē. Un bērnam, jo viņš vienmēr ir viņu bērns, šķiet, ka it kā jāklausa. NĒ!! Tikko par to bija raksts žurnālā. Kaut kādā, "100 padomi", laikam:) Tā ka- nekāda paklausīšana! Nu it sevišķi šādā loģiskā izvēlē. Izīrē dzīvokļus un atpūties!

Kā lai saņēmās?
Man gan tieši Drabosa viedoklis patika, šoreiz! Jo- kā var tā domāt- piekrāps?!:(( Jau uzreiz, nemaz nezinot, nemaz neredzot un vispār- kā var tādu teikumu izdomāt vai uzrakstīt. Jocīgi.... Un- protams, ir slinkums. Taču- ir jāiet tagad un jāatrod vīrs! Vēlāk nebūs vieglāk/vienkāršāk!:)

Iedomājaties, ka jūs esat Skalbes kaķītis un dabūjat atpakaļ dzirnavas.
Piedot, jeb pareizāk teikt ir- Atvainot, vajag visiem. Jo no tavas piedošanas vai nepiedošanas izdaritais nemainās.

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Ja tā padomā- ne vizuālais. Jo to var pamainīt, kā arī- ja iemīli, iemīli viņu visu. Kaut kāda attieksme, smaids, runa. Attieksme pirms tam. Sajūta. Redz jau visu ārējo, jā. Tikai tas neko daudz nenosaka. Nosaka iekšējā pasaule. Runa, sajūtas kas rodas. Dzirdi, ko stāsta. Kaut kāda mūzika, ja mašīnā. Uzvedība. Ēdienu izvēle. Vai- neizvēle vispār. Raksturs, attieksme, interesantums. kaut kāds...

Viesnicu miilestiiba
Nu kas tur ko ostīt... Palagi taču ir mainīti! Taču jā- Londonā vienā viesnīcā pat palags otrai gultai bija ar reāliem pleķeim!:) Hi, drausmīgi. Un tur bija 16! gaisa atsvaidzinātāji. Kaut kāda kreisā viesnīca 1x gadījās. Tā visur citur, ir ok. Matračus nepētu nekad. Ja palagi, pārvalki tīri, viss kārtīgs- nav problēmu. Man vispār, piem., viesnīcas patīk, jo ir komforts- brokastis, nekas nav...

Profilu skaits iepazīšanās portālos.
Nezinu. Jo tā nedaru. uN 7??!! Tas ir nedaudz slimi, taču, gan jau te kāds tāds ir. Pats raksta, pats sev komentē utt. Te dažreiz tā aizdomīgi šķiet tie bezbilžu profili- nereālie cilvēki.

Cik daudzi dzīvo pie mammas?
Tie, kas šķiras, daudzi dzīvo pie vecākiem. Vīrs vai sieva paliek ar bērniem tajā dzīvoklī un otrs aiziet pie vecākiem (atpakaļ). Nekas traks. Un uzskatu, ka projām un patstāvīgi var iet tie, kas atrod draugu/draudzeni un sāk kopā dzīvot, apprecas. Priekš kam ātrāk?! Jo vidusskolnieks vai students taču pats nevar iztikt un vēl dzīvokli īrēt vai nopirkt. Kad ir lieli, strādā- tad ok.

Virtuālā mīlestība.
P.S. Un - jā, notiekti, ka pāriet uz reālo dzīvi! Tikai retāk.

Virtuālā mīlestība.
Nu bet protams, ka ir un vēl kā. Virtuāli ir daudz vieglāk un daudz ātrāk iemīlēties! Kaut pirmajā dienā, ar pirmajām vēstulītēm. Lai tas pārietu uz dzīvi ir jābūt ļoti saderīgiem visādā ziņā vai nu jāpaiet kādam laiciņam. Taču- sarakstē, tas ir uzreiz, ātri!:) Ja tik forši saskan kaut kādi viedokļi vai ir interesanti utt.

Jautājums sievietēm
Ja viņš IR tādā ziņā pievilcīgs!! Tad nav pretenziju. Ja nav, tad ir izvairīšanās. Dēļ grābstīšanās sievietes izvairās no vīrieša. Kaut arī cilvēks labs.... Cita lieta, ja patīk pašai viņš! Tad- lai tik.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Loģiski ir pārdot šo dzīvokli. Pie tam- vecmamma jau dzīvo atsevišķi, tātad meita varēs dzīvot tur, pati, vēlāk. NE-loģiski ir, ka vīram bija jāparakstās par to, ka viņš no visa atsakās. :( Kur tad viņš ies, pat, ja atkarīgs?! Un vai tad tiešām tā draudzene grib palikt te dzīvot, kur viņš klīst?! Pārdod, sadala naudu, veido ko citu! Iespējams- pārdod arī otru dzīvokli un iegādājas ko lielāku...

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Nu īstenībā jā- kā Aukstums saka. Ja abi uz pusēm dzīvoja, tātad abiem uz pusēm arī jāsadala. Nevar sieva pēc šķiršanās dzīvokli prasīt sev. Vai otrādi.

~ Cik bieži vīrietim var uzdot šo jautājumu?
" ja vecis solīja, tad izdarīs un nevajag katru gadu to "- tieši tā. Un tā paiet gadi 20, nekas nekustas ar to darāmo. Domāju, ka pāris reizes var gan pajautāt! Un atbilde nebūs- jā. Būs citāda, taču pateikt- jā vai nē....

Tāda garlaicība, ka kaut kājā iešaut, nav pat ar ko parunāt, vai pašnāvība varētu ko mainīt?i
Kāpēc 38 gados vīrietim jābūt precētam?! Ļoti labi, ka nav! Būs gudrāks un satiks gudrāku... Tēma nemaz nav smieklīga, jo - vienkārši nav. Par to Vanšu tiltu gan laba ideja- vismaz būs action.

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Ir jāpaiet laiciņam, lai atcerētos! Tā ir gan!:) Un tikko iepazītai vai tikko iepazītam- es arī uz to nevērstu lielu uzmanību. Tad kad paīstam sapazīstas, dzīvo vai draudzējas, tad jā. Taisnība ir Tev. Un- viņi tikai pāris mēnešus sarakstās. Un- puķes RETI kurš sūta, jo tas ir pārāk dārgi! Reāli- varbūt viens no 10000 vai pat 100000 sūta. Un- Dzimšanas dienas pieminēšana liek skaidri saprast...

Miljonāru jaunā raža
Mjā... Var tikai piekrist Tintei.

Kādēļ viņus izvēlas?
Tieši jaunas meitenes jau "parauj" līdzi. Vecumam te nebūs nozīme nemaz! Kaut kādi "krutie" šķiet un, ja sieviete pati neattopas, ātri vien iekļūst čaļa kompānijā. Tā ar sievietēm ir- viņas daudz ko pārņem no konkrētā vīrieša- mūziku, visu ko.

Pieaugušu cilvēku publiskas fantāzijas - par ko tas liecina?
P.S. Un kā jūs tā variet pateikt, ka sieviete uzdodas par vīrieti vai vīrietis par sievieti, interesanti?!

Pieaugušu cilvēku publiskas fantāzijas - par ko tas liecina?
Kā tu zini, ka viņi fantazē?! Ja stāsta gadījumu, tad jau tā ir vai ir bijis. Un daudzas tēmas arī ir tādas- izfantazētu gadījumu apraksts- tās var saprast un tad visi izspēlē šo gadījumu- kā būtu, ja būtu. Viss OK. Cilvēks visu laiku iedomājas, fantazē, dzīvo savā iedomu pasaulē- visi, jebkurš:)

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
Kā tas var būt nosodāmi??!! Vai ir tāds pants?!:)) Loģiski, ka tas ir forši un daudz visapkārt redz gadījumus, kad vecumā sāk kopdzīvi. Daudz.

Miljonāru jaunā raža
Protams, ka advokāti ļoti daudz pelna:). Tikai ir arī riski. Un nez gan, vai par mantojumu ir IIN, nedomāju gan! Mantojums ir mantojums, tāpat kā māja vai dzīvoklis.

Kāpēc vieni izvēlās parasto, bet citi nūdistu pludmali?
Priekš kam?! Es neietu, jo kādreiz ir gadījies tur ieiet un tad tie visi plikie staigā... Labāk vienkārši parastā pludmalē, kaut kur nomaļā vietā (pie Lielās jūras ir vietas, kur neviens nav visapkārt tālu), pagulēt plikiem, ja gribās.

Dzīve lauž stipros, vājos neaiztiek...
C:"ja neesi speejiigs ciiniities ar dziives eleentaarajaam gruutiibaam,mieriigi nodzeries (piemeeram) tad esi, ibj, "saluzts stiprais"? " -NĒ! Tas ir tiešs un skaidrs piemērs vājajam!

Dzīve lauž stipros, vājos neaiztiek...
Tieši tā jau arī ir!!!......

Liela atšķirība augumos
Modeles ir modeles- tievas, garas. Etalons ir kāda skaista sieviete uz ielas. No dzīves. Kas skaisti, kopumā ļoti skaisti izskatās. Vidēja auguma, ne tieva, ne resna. Tāda- skaista! Daudz tādu ir. Taču- ne pārāk daudz, jā. Vīrietim ideāls augums ir 183, tāds secinājums. vAR ĪSĀKI. ļOTI GARI- TĀ NEOMULĪGI NEDAUDZ, ŠĶIET PĀRĀK GARI, LIELI, KA NESALŪZT:))

Kā dāmas attiecas pret platonisko mīlestību?
Jā. Ir nobriedušas. Un attiecas ideāli, t.i.- ar patiesu izpratni par lietu kārtību un to, kas tās lielās jutas ir...

Vai tas ir impotents vīrietis?
Tas ir vienkārši vecums! Vecumā tā ir, ka nav ciets un stingrs! P.S. Dažiem arī jauniem tā ir, kad par daudz ar to nodarbojās vai diezgan daudz dzer....

Jautājums vīriešiem
Īstenībā ļoti sarežģīta tēma vai varbūt- aktuāla?! Jo ĪSTENĪBĀ tādu ir daudz..... cik nu ir info utt. Un it sevišķi- tādu ir daudz turīgu, viņi vispār ir viena liela mafija, jeb, kā kāds izteicās- čūsku midzenis. Un par tiem mersedesiem nebūs pat teiciens- tā būs īstenība, ja ievilktos tajāmidzenī. Viņi arī seko viens otram-nu tā kā savs tīkls, visaptverošs.:) Un diezgan traks, ja ir...

Ko dāmas vairāk ņemtu pie sirds?
Vairāk aizvainotu otrais!!

Ko domājat par piesmieto Fiļu un liktenīgo Zāmueli?
Šausmīgi! Ļoti nepatīkams stāsts, kaut gan tiešām Zāmuele šķita forša, gudra. Bija taču žurnāla redaktore, rakstīja rakstus, gudrus utt. Dvēseliskus. Šai situācijā Fiļs tiešām ir "nabadziņš". Taču- noteikti 100 galvas pārāks par sievieti, kura tā izdarās. Apprec,paņem, aiziet. Nu nav godīgi. Un, ka tas ir labākais, ko sieviete var izdarīt??!! Nu gan. Labākais ir dzemdēt foršus bērnus. Lūk tas...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu