Piparkuka

Sieviete (51)
iepazīties ar Piparkuka

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Kā jums ir ar situāciju (domāju, daudzi tādā nokļuvuši kādreiz), kad gaidi, ceri, mīli kādu konkrētu cilvēku, kurš atklājis, ka tevi mīl, (it kā) skatieties uz nākotni. It kā- jo konkrēti un...

278 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
Oi.. šķiet, ka Jurijs zin filmu “Man up” un ja tā ir, tad tas ir ideāli!:)

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
ĶKP- Ķīnas komunistiskā partija?!... vai tiešām.

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Interesanti- to G5 taču var arī neizvēlēties, ne?! Vai tas ir obligāti?... Un ja nu cilvēks to nevēlas?! Kā nevēls Facebook.

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
ruper- kā nu nav modē! Visiem jaunajiem ir īpašs prieks to izpētīt, pasūtīt, izvēlēties un tml!:) Kas var īpašus, kas vienkāršus, taču- tas ir lepnums viņiem!

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Protams, ka gredzens ir laulības un arī veiksmīgas laulības simbols! Traucēt var tikai frēzētājiem, slīpētājiem un tml. mehānisko darbu darītājiem. Un zeltam ir pat visnotaļ ievērojama vērtība! Arī nododot vecus gredzenus, ja nu tā gadās nepieciešamība.

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
Latviešu raksturs. Visnotaļ nepatīkams, globāli skatoties. Vīrieši točna tā nedara (varbūt "noliek" dāmas, bet večus diez vai).

Pārdomas......
Traki ir tas, ka vīrieši tiešām domā, ka te visas to tik vien gaida, ka kāds nāks un ar viņu seksos. Pilnīgi pof..., kas par sievieti, ko viņa domā utt.

Izvēlīga....?
Par tiem daudzpunktiem tagad sapratu, kāpēc iekrita acīs- vakar “tracer”, kas it kā ir vīrietis tā ņaudulīgi rakstīja un te- sieviete. Nu zūd ticība visam kam..

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Ja negribas iet mājās, tātad nejūties tur īsti kā savā mājā. Tas nekas, ka tumši logi, ļoti priecājos ienākt mājā, būt te, savā vietā, it kā aliņā:). Agrāk varēju kaut pus nakti nosēdēt darbā, strādājot.... jo neviens negaidīja, laikam nejutos kā Savā vietā.

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Sto gram ir smieklīgi:)) bauda vēl ir- ēdiens, daba (tagad zelta krāsas!), arhitektūta (pilis), mākska. Vispār jau- visa dzīve ir bauda.

Nauda?
Jā.

Izvēlīga....?
Linna, jau 5x pēdējā mēneša laikā teikt- tāpēc, ka interesanti, tāpēc, ka var pakomunicēt ar cilvēkiem te (uzrakstīt savas domas, palasīt citu domas), tāpēc ka- interesanti:) es, pien., neesmu facebook un laikam netaisos tur būt. Man šis pietiek+ draugiem. Kad nav, ko darīt, var te parakstīt... un kāds pievērš uzmanību pa starpai arī

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Mīlestība. Medus. Miegs. :)

Ko teiksiet?
Nevar šķirot pēc naudas! Ir bērnudārza audzinātāja, traktorists, deputāts, banķierus, apkopēja, bārmenis utt utt. Vai kāds ir sliktāks?! Nē! Ja nu tikai un vienīgi deputāts! Tie gan ir ... ne jau visi, bet daļa- vienkārši pretīgi. Lai cik saņemtu.

piedāvājums OHO
Normāls! cilvēks uzrāda tuk gadus, cik viņam ir. Kuri uzrāda ko citu, nu tur ir nobīdes smadzenēs. Tādam skaidrs- tikai ākstīšanās un nenopietnība.

Izvēlīga....?
Atkal ar tiem daudzpunktiem starp teikumiem. Šoreiz arī to piefiksēju. / satiek tādu kretīnu kā Chris1989 vai cik nu tur. Un iemīlas:))))

Ko teiksiet?
Nevar zināt...Parasti jau gribas, lai otram ir līdzīgi paša ienākumiem vai vīrieša gadījumā- sievietei drīkstētu būt mazāk.

Vai tikai tukshie ziedi?
Kādreiz tepat mācīja tā: paskaties sev apkārt, varbūt tas īstais/īstā ir tepat blakus. Pacel acus uz augšu- varbūt kolēģe, kaimiņiene, kāda paziņa vai aizmirsta draudzene. Visādi gadās. Un nekas nav jāmeklē, jo viss izrādās skatiena attālumā.

Kaapeec neredzu nevienu?
Labi, ka man nav kaķis!

Aizmirstie vakardienaa
un ja vēl palasa par sēnēm, kuras, izrādās, cilvēku tā īsti nav pamanījušas, jo dzīvo te miljardiem gadu! Cilvēks 150 000, sēnes virs 500 miljons gadiem!..... Tas par- brīnumiem. Kāds gan te vecums.

Aizmirstie vakardienaa
Nav jāpieaug nekad! Vismaz ne šais ziņās. Kas spēs saglabāt sevī bērnu un spēju priecāties un bīnīties par visu, katru lapu, mākoni saulrietu vai lietu- da jebko, tas arī būs vismaz bagātāks. Vismaz- laimīgāks.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
CIK smieklīgi uzrakstīts!!! :))))

Nauda?
Palasot Lobo un palasot multi u.c.- jā, nav visiem tās lielās algas. Un ne jau tas būs noteicošais! Ir jau arī tāda lieta: "veel jau vajag, lai plauktinnu pieliek ar...", kas ir viens no punktiem Nr.1. Kur nu vēl, ja ir laukos un ir sava raža un tml. Sievietei ir pilnīgi cits skatījums uz to visu. Vīrietis varētu nepelnīt pat necik vai ne pārāk daudz (piem., kāds galdnieks namu pārvaldē)),...

Kā pareizi aizvainot sievieti.
hmhmhmhmhm, par to "īsto" bildi gan smaids līdz ausīm. Nu kā tā melot.Tas pats, kas tagad ar tiem blogeriem. Sagājuši vienkārši sviestā. Un īstenībā jau tikai dēļ interneta!:)

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
preilene- te var nostrādāt laiks un te būtu liela loma tam, kas pirms tikšanās runāts vai rakstīts! (un tam nav jābūt ilgi- pietiks ar dažu vakaru sarunām pa telefonu) Jo iemīlēt var arī to, kas vizuāli pirmajā mirklī pat šķiet atbaidošs!....

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Vispirms iedarbojas smadzenes, iztēle un sajūtas, rakstot + varbūt ir foto. No vārda (rakstītā) vien jau var iemīlēties. No izteiksmes veida, attieksmes utt. Pat ļoti labi var sajust cilvēku. Reizēm tikai mēs ļaujamies pašapmānam, kad jau jūti, ka NEDER, bet turies pie sarakstes + tiecies un reāli pārliecinies, ka ir 0. :) Turpretim tur, kur ir sajūta un laba, tur var rasties patiesas un...

Vīrietim jāizvēlas sieviete, ko viņš spēj mīlēt, sievietei-vīrietis, ko viņa spēj cienīt.
teiciens šķiet pārgrozīts. Vai arī nē:) Vīrietis mīl tikai to sievieti, kuru ciena. Sieviete ciena tikai to vīrieti, kuru mīl! Viņa nevar viņu cienīt, ja nemīl. Sieviete vispār labi, ja tā pa īstam ciena 1 -2- 3 vīriešus (tai skaitā 1 īstais vīrietis un 2 viņas dēli, piemēram). Visi citi viņai neeksistē cieņas ziņā.

Sunja gudriiba
Suns raustās gan, kā traks, lien cauri žogiem, rok bedres zem tiem un nesās ko kājas nes. Kā aptracis. Izlien no kakla siksnas. Taču- kā tas saistīts ar oho un šejienes cilvēku?! Nekādīgi.

Kāpēc sieviete aiziet no vīrieša?
Tāpēc, ka negrib palikt 4 sienās, visu laiku vienā un tajā pašā vietā, pozā, laikā. Tāpēc, ka viņš viņu mīl, bet viņa nemīl. ne tā....

Kas var nosist vēlmi kaut ko turpināt jau pie sarakstes?
Sievietas nekad neuzdod tādus jautājumus, kā tur norādīji! Ne sarakstē, ne dzīvē. Viņas to izsecina, vienkārši. Kā var nosist vēli- neizlasot pat anketu!.....

Brīvais laiks.
O, jā- jahta! Vienu reizi aipzgājušo vasaru vadīju (stūrēju) jahtu. Diezgan ilgi, nu kādu pusstundu, nezinu:) Apbraucu apkārt 2 tankkuģiem. Jā, to gan varētu darīt jebkad, vienmēr. Ideāli.

Brīvais laiks.
Man patīk pastaigāt (arī pa veikaliem), braukt kaut kur- uz jūru, līdz jūrai, līdz dažādām Latvijas pilsētām/vietām. Aizbraukt uz Krāslavu vai Tartu vai Biržai. Aizlidot uz Palangu vai Nirnbergu. Paēst krodziņos. Ieiet muzejos, pastaigāt pa ielām citā pilsētā vai pa promenādi/parku savā pilsētā. Uzkāpt skatu tornī kaut kur pie Igaunijas robežas. Aizbraukt uz Raunu pēc ķiplokiem un uz 3...

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
100% tā: "Kopš sakārtoju dzīvi un savas smadzenes, tieši oho ir īstais atpūtas klubiņš." :)

Kāpēc to noliedz?
Keel- kāpēc "sekli izklausās" salīdzināt sex ar remontu?! No sievietes skatu punkta- normāli. Vismaz kaut ko palīdzēt, izdarīt, pielikt, sataisīt utt. Normāli. Un tā, kas mašīnā pati izdarīja visu- nu un. Tas jau neko neizsaka:) Ja nav turpinājum, tad tas bija tikai sex un viss.

Kāpēc to noliedz?
Muļķis, tracer, esi tikai tu pats, ja nesaproti elementāras lietas. Protams, ka sekss ir dzinulis, kā saki un protams- to pāri pārēm vēlas sieviete. Tikai- ne jau nu ar kuru katru! Vispirms ir jāiepazīst, jāizzin, jāuzzin. Kās tad ir vīrietis, kurš gatavs to darīt uzreiz un momentā un ar jebkojebkuru. Pilnīgs...čau. Normāls, nopietns un sakarīgs vispirms arī izpētīs, izskatīs, apdomās. Tas pat...

Šoreiz stiprā dzimuma sakarā......
nu šoreiz gan Chris1986 var piekrist: "nu, es vnk dozēti socializējos" Jo jautājums uzdots- muļķīgs!

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Un kāpēc lai te nebūtu?! Jau iepriekš teikts, ka krīt uz nerviem tie, kas iedomājas, ka te ir tikai tie, kas meklē otru pusi vai vēl trakāk- .... (neteikšu, ko)). Te ir portāls- kā jebkurš interneta, kurā pie tam var padiskutēt! Vai tad daudzkur ir tādas diskusijas par attiecībām?! Neesmu nekur citur ko tādu manījusi. Un nemaz neinteresē, jo te ir interesanti!

Sarunātās laulības, jeb laulības aiz aprēķina, cilvēki ir laimīgāki vai otrādi – nelaimīgāki?
Singapūrā ir viesnīca uz jumta, ar skatu uz visu pilsētu!:) Ideāla vieta. Tieši tur, tieši tajā baseinā un viesnīcā pabūt. Tas ir viens/viena no tūkstošiem vietu, ko gribētos redzēt.

Jautaajums vechiem
Nu jā, ja tā padomā.. Tātad- preci! Appreci. Tad viņa būs vienam un Tev. Citādā gadījumā- pilnīgi nekādas pretenzijas nevari izvirzīt. Ir jābūt vislabākajam, visnopietnākajam, visforšākajam, lai viņa izvēlētos tikai vienu un- un- viņam viņa "jāpaņem" sev! Oficiāli.

Uz ko tāds varētu cerēt meklējoties Oho?
Nu ja. Tā ir:) Jo tiek pie sievietes daudzi tādi, kam vispār nav necik naudas, vismaz uz to brīdi. Tories ir enerģija, azarts un dzīvesprieks, dauzonība un tml.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu