Piparkuka

Sieviete (51)
iepazīties ar Piparkuka

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Ceļojums un tā iespējas nākotnē- vēlmes redzēt, braukt, aizbraukt, pabūt, apskatīt un tml.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Un vēl- ja par to tikšanos ar tēvu- nu taču viņi var tikties, cik tik uziet un pat vairāk atrasties vai kontaktēties ar tēvu. Tas nav būtisks šķiršanās gadījuma jautājums. Jo adekvāts tēvs, kā jau atbildīgais, daudz vairāk "ņemās" ar bērniem. Vispārēji.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Un vispārēji raugoties- bērni un sieviete.

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Protams, ka sieviete... Daudz apkārt ir gadījumu, kad vīrs jau drīz pēc šķiršanās (ja ne otrā dienā dažs) jau ir pie citas. Pat, ja teicis, ka nekad vairs neprecēsies, nesaiesies ar sievietēm utt...:) Sievietei (ja nav jau īsts un stabils partneris) kaut kā tā uzreiz nesanāk. iT KĀ JAU SANĀK, TAČU NE TIK LABI, LAI PRECĒTOS.

Vai monogāmija vairs pastāv?
Nu nezinu, palasot, ka tagad katrs 5 vai nu cik tur (LV viena no līderēm) slims ar AIDS, nekādas mīļākās un mīļākos pat tuvu negribas. Tikai zināmus un uzticamus cilvēkus, kam nekas nav gadiem!:))

"Nosodi savu tuvāko"
Nu publiski forumi!..... Tur tik tiešām varētu daudzus jo daudzus nosodīt- par nepieklājību, neaudzinātību, ētikas trūkumu un tml. Bet nu tā- ir taču teikts- nesodi un netapsi sodīts. Tā apmēram dzīvoju. Jo visādi gadās... Vienīgais, ko tiešām var nosodīt= alkoholisms, narkotiku lietošana, nestrādāšana.

Spogulīt, spogulīt......
Tu esi tas... Torpedo, vai??!! Kur tādas aplamas domas var prātā ienākt. smieklīgi....

Spogulīt, spogulīt......
Ja neesi resna, kāpēc atteicies no kūciņas un sevis palutināšanas?! Gan jau, ka dēls visu pareizi saka un zin.

Guntis Bojārs: "Zīda čūska"
Interesanti... Jo "zīda čūska" saucās kāda izskatīga un atraktīva jauna puiša "niks" kaut kur, kur to ievēroju. Nezināju, ka tas ir darbs/romāns un tiešām gribētu to izlasīt. Noteikti ir ļoti interesanti... It īpaši, ja no vīriešu skatu punkta. Vai tas ir dabūjams?!

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Gunitaa- ja man kaut kas interesē un gribas citu viedokli, tad arī ielieku tēmu. Dažas savā dzīvē esmu ielikusi!.....:)

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Pilnīgi piekrītu runcītis15 1. komentāram! Šķiet, ka ir super (sākumā), pēc kaut kāda laika jau šķiet, ka nav super.... un tad beigās nožēlo, jo tomēr bija visuperīgākais!:) Taču te galvenais ir attieksme (pirmkart un otrkārt), intīmā saskaņa (pirmkārt). Un intereses- lai ir kaut kas kopīgs, kas abiem patīk, piem. ēst vai braukāt vai sēņot un tml.

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Nekas īpašs tas tiešām nav, tikai- vai vajag un vai patīk tas otrs?!.... Bieži nepatīk, tāpēc arī nevajag. Sekss bez jūtāmir vienkārši sekss. Nodarbošanās laika periodā. Ja tas ir morāli un fiziski apgrūtinošs- nav vajadzības. Un tas noteikti nav vecmodīgi. Tāds jēdziens vispār te nav piemērojams.

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
P.S. Kāpēc marmorkaralienes jautājums ir "galīgi garām"?! Normāls pretjautājums. Un uz to var tikai atbildēt- Nē, nav neapdomīgi! Jo tieši ir interesanti uzzināt viedokļus no citiem cilvēkiem, nesaistītiem, neatkarīgiem, kas nezin situāciju un paskatās no malas. Man šķiet, ka šī tēma vispār ie "garām", jo tieši ar to jau te nodarbojas- runā un gudro, arunā par un ap attiecībām, dzīvi! Tas jau...

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Ko nozīmē- joku tēmas. Vismaz un pat laikam lielākā daļa ir normālas tēmas, no dzīves. Un padomi arī no dzīves pieredzes. T´pat katrs, visu pārlasot, pats izdomās- ko darīt. Viedokļi liek tikai drusku dažādot spriedumu. Ja prasa- jādod padoms jeb jāizsakās. Viss ok!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Jā, tās paplātes vispār ie traki noturēt- vienmēr kaut kas slīd.. Kaut kur tas ir izteikti, tagad neatceros, kur, hmmm. Lido! Jā, Lido, piem. Vērmanītī, kur ar paplāti jāiet tur un šur. Un vienmēr ir risks, ka tā glāze, piem., slīdēs!

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
amareto.... daudz tu tādas esi saticis?! Man gan aizdomas, ka viss ir tieši otrādāk. Un gudrā būs gudra visur, vismaz- aizrautīga! Un gudrība nebūs 10 augstskolas vai sazin kas tāds. Manā skatījumā gudrs ir vispusīgs, kuram daudzkas interesē un kurš neieciklējas 1 spriedumā, kā, piem., vienā mūzikas žanrā un citus nē. Nē, gudrs ir vispusējs, tas nozīmē, ka visās dzīves jomās- atvērts!

Ragi😃
Sievietei nepieciešams azarts, interese, piedzīvojums, romantika. Viss tāds, viss tas kopā... Pat ļoti bieži vīrietim vajag tikai "čiki briki" bez nekādiem piedzīvojumiem, romantikas, azarta, intereses utt. Un tāpēC. Reti kurš vīrietis ir izcils Vīrietis. ļoti reti...:) Kur apvienosies viss augstākminētais + rūpes, sadzīve, inteliģence, humors, nopietnība, izdarīgums, čaklas rokas utt utt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu