Piparkuka

Sieviete (50)
iepazīties ar Piparkuka

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

NĪ pārdošana
Vai kāds ir kādreiz pārdevis NĪ (dzīvokli vai māju)?! Vai apmierināties un uzticēties tikai vienam NĪ aģentam (Latio) vai arī piesaistīt vēl kādu aģentu? Vai būtu vērts piesaistīt vēl kādu, ja...

226 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Nerealniks
Nav ko pašam apvainoties, ja tēma jokaini- uzbrūkoša, nereāla un neatbilst īstenībai. Ar humoru, saki?! nu nu... Ir cilvēki, kam sarkasmi un tie otri...hmmm...-ironijas! nav pieņemami un nepatīk. Tāpēc tādas reakcijas.

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
P.S. Un kāpēc te būtu "ūķis"??!! Ja jau tā var pateikt /...

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
Es piekrītu Solvitas 1.komentāram- jo kaut 1 vārdu jau varēja pateikt, nevis izvairīties un "ākstīties". Domāju, ka sievietes vienmēr pasaka, diezgan atklāti, ko vēlētos.

Vīrišķi un sievišķi,ar kādiem sievišķa vai vīrišķa trūkumiem samierinātos?
Es nezinu tādus "vīrišķus" un "sievišķus". Tikai vīriešus un sievietes. A kādiem. Ja man patiktu, tad ar daudziem!:) Kaut gan, ja man patiktu, tad tie jau būtu tikai tādi amizanti ..... iezīmes!

Nerealniks
Ļoti līdzīgs teksts kaut kam jau dzirdētam.... Īsta sarakste veidojas ne-īsā laikā, arī īstas attiecības! Un gan te, gan dzīvē viss tā arī notiek. Nezinu, kur tu redzi tos biļešu vicinātājus utt...:)) Neskrien pēc sex, skrien pēc kaut kā pavisam cita- īstām jūtām! Ilgai gaidīšanai. Uzticībai, iepazīšanai, kas ilgst gadiem. Tad vēl varētu saprast.

visi vieglie ceļi ved uz elli
Tieši grūtie uz turieni ved. Piemēram, kad sieviete paliek viena. Var sastrādāt neiedomājamas muļķības, kaut vai par spīti vai domājot, ka dara ok. Nav, ar ko parunāt un nav, kas pasaka.

Ciešs un gaida
Jā, gaida. Jo, kad ir bijis, ir bijis- ir uzrakstījis. Un, kad būs, būs- uzrakstīs.

Kādēļ gribulis pastāv?
Kādas muļķības! Un nabaga meitene, kas ar tevi dzīvo, ja tāda vispār ir... Un- labāk pietaupies, jo, ja daudz sevi izdosi pa labi un kreisi, ap 35 var vairs labi neizdoties!.... Un- nē, nepāriet, lai cik vecs būtu!

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Nu redz, cik smuki Zolīdais pateica visu! Tad uzreiz gribētos iet uz tādu pasākumu, forši!:)

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Super video!:)))

Kadēļ cilvēkos ir tik daudz žults un ļaunuma?
Visšausmīgāk ir ar komentāriem internetā, sevišķi kaut kādās ziņas.... Tur šķiet, ka ir pilns ar neadekvātiem vai nu tādi vien tur raksta.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Tieši tā- vai nu gribās iet vai negribās. Vai nu ir skopulība vai nav. Es uz savu pirmo skolu ar prieku ietu, uz otro- neietu. Pirmajā angļu skolā reiz bija skaists, plašs salidojums, dažādi zināmi cilvēki (bij.skolēni) un pazīstami skolotāji piedalījās. Otrajā bija tāds klases tusiņš, skolā, man pa fotografēšanās laiku nozaga 5 Ls, klasesbiedrene bušojās ar precētu klasesbiedru (viņa arī bija...

Kadēļ cilvēkos ir tik daudz žults un ļaunuma?
Vienkārši visatļautība.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Tātad jābūt labam galdam- labam, ar dzērieniem un labai izklaidei- kāds vakara vadītājs vai priekšnesumi.... Tāda kā kruta ballīte...:) Ētiski vai nē- ja organizētājs tā grib, nu tad prasa. Tagad jau tādi laiki./

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
(sievām/vīriem).

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Palasot pēdējos- par bērniem- jā! Rūpēties. Tikai ne par bijušajām sievām. Nu ne tā, ka izmanto ļauni, piem., ja bij. sieva ir dzērāja un bērna tēvam visu laiku (ik pēc laika) jāskrien tā glābt vai glābt bērns.... Nu- ja tie ir vienkārši bērni un visi ir draudzīgi, ok. Tika ne, ja bijušie traucē esošajiem.

Kāpēc mūsdienās precēties?
Kurts- tas ir vīrieša pienākums, ja jau viņš ar šo sivieti guļ/dzīvo! Loģiski.

Kāpēc mūsdienās precēties?
Kvalitatīvais ieguvums- drošība, miers, skaidrība, stabilitāte. Viss, kas nepieciešams.

Kas tur slikts? Rūpēties par vācu kungu?
Ļoti forši būtu aprūpēt tādu Vācu kungu, pat ļoti! Kāds arī suņus tā aprūpē un saņem ļoti labu samaksu. Kāpēc ne, es labprāt ko tādu darītu.

Mīlestība
Tās ir naizgaistošas jūtas pret kādu. Ļoti siltas. Dažreiz ļoti sāpīgas. Vienmēr- burvīgas. Lai arī kur tas cilvēks būtu, lai arī ko vi;n;s darītu- šīs j;utas neizgaist. Varbūt tās paliek pagātnē taču nekad neizgaist. Liela mīlestība. Ja nezini, kas tas ir- nu neko. Nav lemts.

Kā tas ir?
100% šoreiz piekrītu Sallijai un Torpedo.

Kā tas ir?
Tu jau nemaz nezini, ka nemīli!:)) To jau tikai pēc tam kaut kad saproti, ka nemaz to otru īsti nemīlēji! Kas guļ kopā un gadiem, tad jau liekas, ka tā kā mīli!!... Nu a par tiem, ko droši zini, ka nemīli, ar tiem jau nemaz ilgi neguļ kopā, nav reāli.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Ja jau pats raksti, viss kārtībā! Jo kaut kur jau sevi jāparāda, lai ievērotu- vai nu te, sarunās, vai personīgi uzrakstot! 100 punkti atradīsies īstā sieviete! Labs vecums un viss cits arī izskatās labi...

Kā tikt pie otrās tikšanās?
Teātris nepatīk nemaz! Vienkārši, parasti, cilvēcīgi, ar patiku pret otru! Un- padalīties ar pārtiku, ļoti labi!:) Puķītes vai dāvaniņa- ļoti labi. Visvienkāršākās lietas...

Nereala iepazisanas procedura
Kas ieinteresē ar savu domu, saviem prātojumiem, ar to sarakste neapstājas un satiekas un....viss notiek. Anketā vajadzētu vairāk informācijas. Un patiešām būt ieinteresētam kādā no sievietēm. Domāju, viss var notikt!

Vai var uzbarot vīrieti?
Nu te tiešām jāatbild- nu priecājies taču, ka Tu viņam patīc un izbaudi savu laimi un dari laimīgu viņu!!! Nu un, ka tievāks?!.... Daudzi tādi ir!:) IEMĪLI beidzot viņu. Pazaudēsi un tad jau neko, atliks vien pašai nožēlot, ka nesaprati, ka cilvēks Tevi patiešām mīl!!...... Jāsaka- stulbās sievietes un te varu droši arī sevi pieskaitīt:)) Par to neredzēšanu un nesaprašanu! Iemīli viņu!!!!

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
Plosās ta plosās- visas emocijas. Tikai ne- naids! Kur vispār kas tāds var rasties?!:( Tikai ne pret to, kas tev ir paticis! Paplosās un viss. Tāpat tu taču to cilvēku mīlēji, tāpat bija forši, tāpat bija super un daudz kas skaists, aizraujošs, interesants, kas tik vien nebija. Kāds gan varētu būt naids?!:) Pēc gadiem vispār ir tikai jaukas atmiņas par visu, kas ar tevi noticis un vari tikai...

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Var vainot sevi- jo tādu izvēlējās!....

Bērns pēc 35 gadiem - par? pret?
Protams, ka var- 35 jau ir jauna. Un vēl līdz pat 50 var, ir taču daudz tādu gadījumu! 35-45 ir ok.

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
P.S. Viss minētais drīzāk ir greizsirdība un aizskartas paša jūtas- kad gribas atriebties, kad gribas "sadot" utt utt. Taču tas nekādi nepārvērš pašu mīlestību, tā ir un paliek, kur bija:)

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
No Mīlestības nekāds naids nerodas! Tā nebija un nav mīlestība....

Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.
"Ne es guleejusi, ne atpuutusies, bet viirietis tik domasja, kaa tik kur vienam aizlaizt"- pilnīgi neadekvāts vīrietis, nepieaudzis un nekam nederīga ne kā tēvs, ne vīrs! Protams, ka viņam ir jābūt līdzās un jāpalīdz, cik var! Visi normālie vīri tā darījuši un dara arī šodien! Dari, kā saka- sniedz uz alimentiem!! Tu galīgi neesi vainīga! Izņemot, ja nu galīgi neļāvi viņam piedalīties visā un...

Kā pārvarējāt darba atteikumu?
Ir bijis viss, no minētā- pilnīgi nekā neuztveru jeb- normāli! Tāpēc, ka dzīvē daudzkas notiek.... Ja uzsaka vai neizvēlas vai nemaz neatbild- tātad gaidīs kādā citā vietā!;)

Jusu domas,vai darba devejam,padotie ir jaaceras,Ziemassvetkos?
Protams, ka jā- ja runa ir par Ziemassvētku pasākumu vai ko tml. Darbiniekam vispatīkamākā ir Jaungada prēmija, ko pasniedz pirms Ziemassvētku brīvdienām! Var būt maza dāvaniņa. Un nav obligātas sēdēšanas....

Sieva vai mīļākā?
Un jārēķinās ar, ta, gribot paturēt abas vienlaikus, nepaliks neviena no viņām! 100 punkti jāizvēlas to, kura Tevi mīl un kuru tu!!!!

Kāpēc esam palikuši šovakar vieni ...
Ziemassvētkos vienmēr ir vairāk vai mazāk pilna māja:) Vienmēr ir vecāki vai vienmēr ir bērni, kāds parasti ir. Vienās mājās vai citās. Agrāk tādi Ziemassvētki mums nebija, bija Jaunais gads un tad arī- vienās, otrās, trešajās utt. mājās, daudzi cilvēki:) Sen vienreiz biju viena 31.decembrī, tācu, šķiet, ka bija bērni un gulēja...:))

negribu vairs dzīvot
Nu lai taču dēls dzīvo pats! Dzīvo savu dzīvi. Nabaga vīrs, pie tam- mīlošs! NABAGA VĪRS!!!..... Labāk padomā par viņu un mazbērniem. Ka viņiem vajag mīļu sievu un vecmāmiņu, kura sagaida Ziemassvētkos utt.! Priecājies, ka esi te un redzi pasauli. Ka Tev pat ir internets un dators!!:)))

Sieva vai mīļākā?
Jā- vai nu ņemt tagadējo draudzeni/sievieti, vai nu neiet vairs tur! Protams, ka viņa ir apvainojusies un greizsirdīga, mazākais- viņai tas nepatīk! Ja neko visa labā nedarīsi, notiks, kā vakar ar to Querty...., ka viņa 1 dienā pateiks- attā!

Kā iepatikties sievietēm?
Taisnība jau ir. Jo vairāk emociju, emociju gamma, jo interesantāk. Galvenais, lai vīrietim ir skaidra sava nostāja, doma, ko viņš vēlas un uz ko iet. Neļauties sievietes emociju izvirdumiem:)

Pieskārieni
Pieskārieni- kā rokas saņemšana, nejauši pieskārieni un tml. ir ļoti labi! Un var ilgt diezgan ilgi, pat līdz tiek līdz pirmajam skūpstam. Pat- jo ilgāk, jo patīkamāk....:) Taču ne grābstīšanās!! un tikai ne grābstīšanās. Ja runājam par ko nopietnu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu