Piparkuka

Sieviete (52)
iepazīties ar Piparkuka

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kredītu apmaksas
Kā ir labāk- samaksāt lielos maksājumus vai daudzus mazākus. Vai nu vienā vai otrā gadījumā kaut kas paliek nesamaksāts, taču vienmēr ir jautājums- ko tad ir svarīgāk apmaksāt- lielāko maksājumu vai...

Par tām sarakstēm un tikšanām
Ko jūs domājiet par to, ka 1) ja cilvēks par to vien pārsvarā domā, kā par seksu (saraksē) 2) uzreiz sūta bildes ar saviem kailfoto, cita starpā (tika prasīta vienkārši- bilde/foto) 3) saka, ka ir...

310 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kadu Mes veletos apkartejo psihologisko soc.vidi?
Jā. Taču vairumā (ja lasa komentārus ziņu tēmās, ko pēdējās dienas diezgan daudz daru)- ir ļoti nepieklājīgi, rupji, pilnīgi ne empātiski, kur nu vēl atklāti. Cilvēki ir kaut kādi jocīgi, jo 1) slēpjas aiz sadomātiem tēliem, 2) raksta rupjības, apvainojumus, uzbrukumus (jebkam- politiķiem, citiem, kriviem, latviešiem utt). Es tiešām neizprotu, kas viņiem ir, tik stulbi un uzbrūkoši (tur, kur...

Bailes.
Tagad- no jebkuriem un jebkādiem bomžiem!

Otra iespēja
Mainītu pat 1 minūte noteiktā dienā.

Pavest un pamest
Piekrītu autorei/autoram, jo tā IR REĀLA cūcība! Tieši, kad uzvedas tā, it kā ir nopietns vai tā sevi pozicionē. Vienkāršs un tikai sekss ir cita lieta. Un pilnīgi cita- tēlot, ka gribi visu un nopietni, bet tad izrādās, ka vispār esi precēts/ar draudzeni/jefiņš/seksa meklētājs. Nu ir tādi gadījumi. Un tie ir idioti, sorry. Sieviete arī grib visu ko, t.sk. seksu, taču ir jābūt skaidram...

Stokholmas sindroms
vienreiz te pētīju, taču jau aizmirsu.

Kurš dzimums vairāk pieķeras otram?
muļķības un nē. Man jau šķiet, ka ir tieši otrādi.

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
izdevīgums- draudzība= nekāds sakars!!

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
Man gan patiktu draudzība. Kad tu ar prieku pie kāda aizbrauc un tevi ar prieku sagaida. Vai es kādu uzaicinu kaut kur aizbraukt un man ar prieku piebiedrojas. Šķiet, ka vienkārša draudzība ir milzu retums. Tāda pastāv ar bērniem (pusaudžiem vai vēl neprecētiem)).

Bailes.
Oi, kā- drošības kontrole pirms lidmašīnām rada reālu stresiņu!:) Pat ne īsti bailes (jo neko sliktu jau neved), bet tādu ļoti lielu kaut ko negribētu, satraucošu. Mūžīgā pīkstēšana un patiešām laime, kad nekas nenopīkst!:))

Bailes.
Alfa- konkrēti- ar kādām tieši zālēm??!! Katru dienu eju gar aptieku un tieši šorīt padomāju- it kā kaut ko varētu nopirkt, bet ko tieši?! Nav ne jausmas. Ibumetīnu nedrīkst. Ko vispār drīkst un vai vispār vajag??!! Imunitāte jau pati strādā, arī. Ne jau katram iesnām, piem., jādzer zāles. Un normāli arī neviens nedzer. Un ko te vajadzētu, ja nu kas?!

Bailes.
no čūskām, narkomāniem, agresīviem "apdzērušajiem", no augstuma it kā (bet tās var pārvarēt- kā, kpājot skatu torņos vai TV torņa stikla grīda....). Citu neko tā uzreiz nezinu.

Vai nezudīs iekrājumi?
Tagad jau ir skaidrs, ka vispār un visiem viss kļūs mazāk- mazāka pirktspēja utt. Ja nekas īsti nestrādā, krājumi iztērēsies, veikali būs pilni (jau tagad ir), taču cilvēks īsti neko lielu vairs nevarēs nopirkt. Cik tad ir pensionāru ar milzu pensijām?! Nu tie vēl arvien varēs pirkt.... Un valstiski- nu patreiz tērē to, kas vēl ir valsts kasē. Kad izsīks, tad jau redzēs....

Otra iespēja
100 punkti! Jā. Uzreiz ienāca prātā 2 dienas, taču tagad zinu uzreiz 100% tieši kuru un tieši ko tajā dienā Nedarītu! Viss būtu citādi šodien. Citādi, vienalga kā, bet ne sliktāk, noteikti.

Slēpšanās no sevis paša/_as
Es neesmu FB un kā man teica kāds ārzemnieks (no klientiem biznesa vidē), kurš bija mani tur meklējis- "Jūs esat laimīgs cilvēks, ja neesat Facebukā". Piekritīšu. Nemot vērā ) to, ko saka uzplanaledus, 2) kad man ir jautājuši- vai esi FB, lai var "tipa" papētīt. NĒ! Neesmu. Un vēl netaisos tur būt. Varbūt, kaut kad, taču vēl nav uzradusies vēlme.... Kāda draudzene reiz nekādi nevarēja tikt...

Ķīnieši šķiras...pēc karantīnas
Man gan patīk Cocosan, jo vienmēr (cik nu atceros)) ir OK viedoklis un atbilst normālam cilvēka viedoklim! Normālam, cilvēcīgam, kurš dzīvo reālu dzīvi. Un Latvijā!!! Kas nav mazsvarīgi... nu vismaz ceru, ka Latvijā:)

Slēpšanās no sevis paša/_as
Nu muļķi vienkārši. Bilde jau nekas- var būt jaunāka vai vecāka. Fotogrāfijas albumos taču mēs arī glabājam no 1 gada līdz 100 gadu vecumam. Būtība no tā nemainās. Ja apzināti uzrāda citus gadus- stulbi un glupi, ko tur citu pateikt. Kompleksains cilvēks!

Ķīnieši šķiras...pēc karantīnas
"Ir cilvēki no kuriem gribas šķirties pirms satikšanās." pilnīgi piekrītu, jo 1) nostrādā intuīcija, 2) ja otrs ļoti uzstāj vai ja pats pieļauj- nu varbūt būs labs un derīgs- un tiecies, tad tomēr jau iepriekš esi zinājis un jutis, ka nebūs ok... Intereses pēc satiecies un tad esi priecīgs, ka tiki vaļā:) Nu vai, teiksim, tiecies intereses un patikas pēc, kaut zini, ka tas tāpat būs nekas- tā...

Vai jums tas liekas pieņemami?
Ja es to teiktu vīrietim, būtu ok viss. Gan par skaistu vīrieti, gan sievieti vai abiem utt. Ja vīrietis teiktu man par skaistu sievieti- nu nezinu. Varbūt, ja teiktu- būtu OK, tad to apspriestu un ietu tālāk. Ja LŪRĒTU, tad 100 punkti nebūtu OK un sekotu skandāls pēc laiciņa:))

Ķīnieši šķiras...pēc karantīnas
Vīramātes ir daudz "trakākas". Sievasmātes drīzāk ir jaukas- znotiņus baro un lolo utt:)

dzīve epidēmijas laika
Man šķiet, ka tagad vienam un, ja var sēdēt mājās, būtu tieši vislabāk- apziņa, ka pasargā sevi, atpūties, nekur nav jāsteidzas, neko nevar nokavēt- pilnīgs miers. Ja tikai ir ēdiens sapirkts. Ja ir ēdiens, ja nekur nav jaiet- ļoti labi.

Slēpšanās no sevis paša/_as
Estieši tā domāju- kāda gan tagad nozīme, foto vai ne foto.... Tagad citas lietas galvenās, kā izvairīties no saskarsmes ar cilvēkiem utt.

Kur ir pazudusi zviedru Grēta?
Grēta bija slima ar vīrusu. Un- ko viņai tagad darīt, ja vide nau jau netiek ne piesārņota, nekā... Venēcijā ūdens attīrījies, lidmašīnas nelido. Viņa vispār "atiet" pēdējā vietā... Kur nu vēl "metoo", tagad nekas nav svarīgs, izņemot veselību un "paliec mājās".

MĪĻĀKĀ?
Deavid- ne jau visi, kam ir mīļākās ir vīrieši jeb- 50:50, attiecini visu sevis teikto arī uz vīriešiem, kuri nedomā par kvalitāti, interesantumu utt. Par to, ko sieva sapņo vai grib un vēlas. Domāju, ka 100x vairāk mīļākos atrod sievietes....

MĪĻĀKĀ?
Un visvairāk bērni. Pēc tam jau tikai saprot, ka visi Ziemassvētki, visas kāzas, visas jubilejas- viss ir izjaukts... Jo nav vairs liela ģimene, bet ir vairākas un bērni spiesti iet un pielāgoties visam:(

Izcilākais visu laiku cilvēks
Latvijā, točna- Artuss Kaimiņš, tikai uz otru pusi. Vēl kaut ko trakāku nez vai var iedomāties. :)

MĪĻĀKĀ?
Muļķīgi ir nesaprast, ka mīļākie viennozīmīgi izjauc jebkuras attiecības. Tās JAU ir izjukušas, ja notiek tāds gadījums. Tikai laika jautājums, kad tas viss izbeigsies. Visās frontēs... Sākumā jau cilvēkam "visas durvis vaļā" un esi "pasaules galvenais varonis", protams!... Pēc tam jau redzēsi.

Pašizolēšanās
Ja kāds var, tad brauc uz darbu mašīnās, lai nebrauktu ar sab.transportu. Tas vismaz ir 10x tukšāks.

Attiecības ar sejas maskām
Mums ir baltas un ir skaidrs, uz kuru pusi jāvelk:) Pēc aizdares jau arī var redzēt, kā pareizi uzlikt. Lai neveidotos šķirbas. Laikam būs jāsāk valkāt...:( Kaimiņš pa visu Vacrīgu "izvazājies", ej nu zini, kur viņš te bijis.

MĪĻĀKĀ?
Nu rēķinies ar to, ka drīz nebūs ne sievas, ne ģimenes, ne mīļākās. Kaut kur “ vazāsies” pa pasauli, nevienam nevajadzīgs... tā ir ar tām mīļākajām un mīļākajiem. Labāk tikai pasapņo!:)

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
:)

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
Pensiju 2. līmeni- jāieiet Latvija.lv un jāizvēlas uzlikt uz mantojumu vai pieskaitīt kāda bērna pensijas kapitālam.

Ja vīrietis nepazīstamai sievietei piekasās par visu, spiežas klāt - ko tas nozīmē?
Jautājums ir tikai 1- vai viņš Tev patīk vai nepatīk. Ja patīk, var iesaistīties un “audzināt”, ja nepatīt- atšūt!

Pašizolēšanās
Noteikti nebūtu garlaicīga!

Žults un naids komentāros.
Kā Tessa norādīja- vaitieshaam ir debilais Coldlands. Nav brīnums, ka nesaprot pats, ko runā. Nav jēgas tur kaut ko teikt...

Žults un naids komentāros.
Felde un Vecā Piepe- vai jūs, atvainojos, esat jocīgas, ka domājiet, ka visi te SĒŽ diennaktīm?! Lūk tas tieši ir neadekvātums. Cilvēks dzīvo, strādā, brauc, atpūšas utt un REIZĒM ienāk te palasīt. Tikpat muļķīga runāšana, kā tie divi jefiņi, kas te pret sievietēm rakstīja visu ko, sagudrotās tēmas...

Žults un naids komentāros.
Jā, ja tikai viņi tagad SĒŽ MĀJĀS un nekur neiet!!!! Tad var būt arī iecietīgs. Pretējā gadījumā- nē. Un it sevišķi, piem., pret Sipenieci, kura ņirgājās un aizbrauca, lai atvestu slimību uz Latviju!

Paspēlēsim spēli ?
Nu šobrīt jokiem nav vietas, tikai normālai nopietnībai un uzmanībai. Un parastam ikdienas smieklam, ja ir tāda situācija:) Vai cilvēks grib redzēt smaidošu ārstu- nē, drīzāk normālu un nopietnu. Labsirdīgu! Bet taisnīgu, patiesu. Šādā situācijā kā tagad galīgi nav vietas jokot. (tieši speciāli- jokot!).

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
Taču. Gudrie tieši tagad skatās, kādas akcijas būtu vērts iegādāties. Tā ka. Šādai zvanītājai ir 0 vērtība, protams, taču pasaules tendence ir pareiza.

Paspēlēsim spēli ?
Es sapratu- prieka spēle, par katru sīkumu. To "spēlēju" katru mīļu brīdi:) Par to, ka maz cilvēku tramvajā un uz ielām!

Paspēlēsim spēli ?
Varētu pateikties par konkrētām lietām. Taču- kāda ir tās spēles būtība?!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu