Piparkuka

Sieviete (50)
iepazīties ar Piparkuka

74 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Spogulīt, spogulīt......
Tu esi tas... Torpedo, vai??!! Kur tādas aplamas domas var prātā ienākt. smieklīgi....

Spogulīt, spogulīt......
Ja neesi resna, kāpēc atteicies no kūciņas un sevis palutināšanas?! Gan jau, ka dēls visu pareizi saka un zin.

Guntis Bojārs: "Zīda čūska"
Interesanti... Jo "zīda čūska" saucās kāda izskatīga un atraktīva jauna puiša "niks" kaut kur, kur to ievēroju. Nezināju, ka tas ir darbs/romāns un tiešām gribētu to izlasīt. Noteikti ir ļoti interesanti... It īpaši, ja no vīriešu skatu punkta. Vai tas ir dabūjams?!

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Gunitaa- ja man kaut kas interesē un gribas citu viedokli, tad arī ielieku tēmu. Dažas savā dzīvē esmu ielikusi!.....:)

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Pilnīgi piekrītu runcītis15 1. komentāram! Šķiet, ka ir super (sākumā), pēc kaut kāda laika jau šķiet, ka nav super.... un tad beigās nožēlo, jo tomēr bija visuperīgākais!:) Taču te galvenais ir attieksme (pirmkart un otrkārt), intīmā saskaņa (pirmkārt). Un intereses- lai ir kaut kas kopīgs, kas abiem patīk, piem. ēst vai braukāt vai sēņot un tml.

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Nekas īpašs tas tiešām nav, tikai- vai vajag un vai patīk tas otrs?!.... Bieži nepatīk, tāpēc arī nevajag. Sekss bez jūtāmir vienkārši sekss. Nodarbošanās laika periodā. Ja tas ir morāli un fiziski apgrūtinošs- nav vajadzības. Un tas noteikti nav vecmodīgi. Tāds jēdziens vispār te nav piemērojams.

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
P.S. Kāpēc marmorkaralienes jautājums ir "galīgi garām"?! Normāls pretjautājums. Un uz to var tikai atbildēt- Nē, nav neapdomīgi! Jo tieši ir interesanti uzzināt viedokļus no citiem cilvēkiem, nesaistītiem, neatkarīgiem, kas nezin situāciju un paskatās no malas. Man šķiet, ka šī tēma vispār ie "garām", jo tieši ar to jau te nodarbojas- runā un gudro, arunā par un ap attiecībām, dzīvi! Tas jau...

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Ko nozīmē- joku tēmas. Vismaz un pat laikam lielākā daļa ir normālas tēmas, no dzīves. Un padomi arī no dzīves pieredzes. T´pat katrs, visu pārlasot, pats izdomās- ko darīt. Viedokļi liek tikai drusku dažādot spriedumu. Ja prasa- jādod padoms jeb jāizsakās. Viss ok!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Jā, tās paplātes vispār ie traki noturēt- vienmēr kaut kas slīd.. Kaut kur tas ir izteikti, tagad neatceros, kur, hmmm. Lido! Jā, Lido, piem. Vērmanītī, kur ar paplāti jāiet tur un šur. Un vienmēr ir risks, ka tā glāze, piem., slīdēs!

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
amareto.... daudz tu tādas esi saticis?! Man gan aizdomas, ka viss ir tieši otrādāk. Un gudrā būs gudra visur, vismaz- aizrautīga! Un gudrība nebūs 10 augstskolas vai sazin kas tāds. Manā skatījumā gudrs ir vispusīgs, kuram daudzkas interesē un kurš neieciklējas 1 spriedumā, kā, piem., vienā mūzikas žanrā un citus nē. Nē, gudrs ir vispusējs, tas nozīmē, ka visās dzīves jomās- atvērts!

Ragi😃
Sievietei nepieciešams azarts, interese, piedzīvojums, romantika. Viss tāds, viss tas kopā... Pat ļoti bieži vīrietim vajag tikai "čiki briki" bez nekādiem piedzīvojumiem, romantikas, azarta, intereses utt. Un tāpēC. Reti kurš vīrietis ir izcils Vīrietis. ļoti reti...:) Kur apvienosies viss augstākminētais + rūpes, sadzīve, inteliģence, humors, nopietnība, izdarīgums, čaklas rokas utt utt.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Jā, piekritīšu leopardīnei!

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Patīk. Un baidās. Nu- paskatoties, ka visām dzērājām, pļēgurēm un visādām citādām "nepareizām" ir vīrieši, tātad patīk pilnīgas glupiķes. Tās, kas nepieskata bērnus utt utt. Arī tās, kas taisa plastiskās operācijas utt. Cik gudrs viens, tik otrs. Nu var ņemt par piemēru dažus skolotājus, ko pazīstu un kas tiešām ir gudri, patīkami, interesanti, inteliģenti, aizrautīgi. Arī viņu sievas ir...

Jūrmala un smēķētāji
Pludmalē, starp citu, ir aizliegts pīpēt! Jau daudzākus gadus.

Jūrmala un smēķētāji
Nu iebildīšu Nenotveramajam- izlaisti bērni, kas dara, ko grib, klaigā un nikojas ir daudz sliktāk, nekā kāds pīpētājs uz ielas. Kaut gan nevaru izturēt tos, kas iet pa priekšu svaigā gaisā un pīpē.... Fuij! Daram to savās māās un dārzos, nomaļās vietās. Bet nu, ja par bērniem- kāpēc lai viņi traucētu visus apkārtējos??!!

Kāda nozīme ir sarkanas krāsas lūpukrāsai?
Un kšpēc li nekrāsotu lūpas, it sevišķi koncertā!? Visām aktrisēm vai koncertu dalībniekiem tā ir vienkārši smukāk!! Iesaku tev arī uzkrāsoties kādreiz.....

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Es arī gribētu jaunus, skaistus puišus!:) Nu- ne gluži pavisam puišus, taču jaunus vēl gan. Tāpēc, ka smuki, tāpēc, ka uzrunā.

katrs ir savas lomas cienīgs!
Bet kur tad ir tas tēls, kādu sevi redzam pats, es?! Tas jau ir galvenais. Nevis citi, citiem, utt. Labi, trešais ir svarīgs, taču tie citi ne tik. Galvenais ir - kādu esi redzu es pats! Un no tā jau var izsecināt, kādu mani redz citi vai kaut ko pamainīt vai nepamainīt.... Es nepiekrītu tēmā paustajam.

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Iepazīties var jebkur- kāpjot autobusā un draugu mājas pagalmā. Jāsakrīt tik liktenim. Domāju, ka lemtais notiek. Praktiski- vai tev pašam ir draudzenes, paziņas, tā kā te teica- draudzenes draudzenes lai atnāk līdzi. Varbūt kaut kas saveidosies.

Vīrieši, uzmanieties!
Kas tā par stulbu tēmu??!!:((

Kad onkas kļūst nopietni?
Sorry, taču varbūt Tu nedraudzējies ar galvu??!! Cik zinu, jebkurā vecumā vīrietim vai puisim ir vajadzīgas attiecības un nopietnas ar vienu sievieti. Nu vai nevienu.

Trakākais, ko esat darījuši mīlestības dēļ?
Braucu naktī pakaļ viņam un viņa citai mīļākajai patālu gabalu, atvedu uz Rīgu. Noteikti neko nenožēloju, viss, kas bijis, ir piedzīvojums. Jebkas. Un- dzīve.:)

Kāpēc vīrieši nedāvina ziedus mīļākajām?
Nu kaisle un ziedi ir dažādas lietas. Tāpat- dāvanas. Viņš par to neiedomājas!! Pasaki.... Vai- neuztver tevi kā Sievieti, mīlestību. Ar cieņu. Pat vislielākais nedāvinātājs vienā dienāņem un atnāk ar ziedu rokās!

Kā iekarot vīrieti...
mammas nekad nemācā- kā iekarot vīrieti. Kur Tu ko tādu esi redzējis?! Ja nu dziesmas "Piepacēlu kleitiņu, parādīju kājiņu...", no tā kaut kas kļuva skaidrs. Taču. Priekš kam vajag kādu iekarot??!! Šķiet, ka tā ir vīriešu darīšana un lieta. Pat prātā nenāktu kādu iekarot:) Kaut kā paši grib un iekaro...

Sievišķīgas sievietes spēks - vīrieša komandēšana?
Nu nezinu gan, vai tā ir dzīves gudrība. Drīzāk jau nē. Jo- tieši tā arī ir, ja ir vīri, bērni, ka sievietei nav ne jānes, ne jādara. Vai nu vīrs vai bērni visu to izdar. Tā ir pierasts un tā jābūt. Nu, ja viena, jādara pašai, taču līdz laikam, kad atkal ir kāds blakus!:)

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Ja ir attiecības, tātad ir jābūt visam kārtībā- tad ir ar ko parunāt, ar ko kopā būt utt. Otrs var dot ļoti daudz! Ļoti. Jo vienam nav ar ko parunāt, nav ar ko dalīties, ar ko kopā aizbraukt un tml. Arī neskatoties uz visaptverošu laimes sajūtu. Tāpat gribās padalīties, kaut vai brīnišķīgi skaistu skatu ieraugot!....

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Nu ja jau ir pavisam īstā sajūta, tad jau arī bučosies, nevis atgrūdīs!:)

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Nu bet PROTAMS, ka jādara tas, ko gribi TU!!! Dažas (labi, ka ne visas) mātes ir teroristes un visu mūžu uzspiež bērniem savus viedokļus, terorizē. Un bērnam, jo viņš vienmēr ir viņu bērns, šķiet, ka it kā jāklausa. NĒ!! Tikko par to bija raksts žurnālā. Kaut kādā, "100 padomi", laikam:) Tā ka- nekāda paklausīšana! Nu it sevišķi šādā loģiskā izvēlē. Izīrē dzīvokļus un atpūties!

Kā lai saņēmās?
Man gan tieši Drabosa viedoklis patika, šoreiz! Jo- kā var tā domāt- piekrāps?!:(( Jau uzreiz, nemaz nezinot, nemaz neredzot un vispār- kā var tādu teikumu izdomāt vai uzrakstīt. Jocīgi.... Un- protams, ir slinkums. Taču- ir jāiet tagad un jāatrod vīrs! Vēlāk nebūs vieglāk/vienkāršāk!:)

Iedomājaties, ka jūs esat Skalbes kaķītis un dabūjat atpakaļ dzirnavas.
Piedot, jeb pareizāk teikt ir- Atvainot, vajag visiem. Jo no tavas piedošanas vai nepiedošanas izdaritais nemainās.

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Ja tā padomā- ne vizuālais. Jo to var pamainīt, kā arī- ja iemīli, iemīli viņu visu. Kaut kāda attieksme, smaids, runa. Attieksme pirms tam. Sajūta. Redz jau visu ārējo, jā. Tikai tas neko daudz nenosaka. Nosaka iekšējā pasaule. Runa, sajūtas kas rodas. Dzirdi, ko stāsta. Kaut kāda mūzika, ja mašīnā. Uzvedība. Ēdienu izvēle. Vai- neizvēle vispār. Raksturs, attieksme, interesantums. kaut kāds...

Viesnicu miilestiiba
Nu kas tur ko ostīt... Palagi taču ir mainīti! Taču jā- Londonā vienā viesnīcā pat palags otrai gultai bija ar reāliem pleķeim!:) Hi, drausmīgi. Un tur bija 16! gaisa atsvaidzinātāji. Kaut kāda kreisā viesnīca 1x gadījās. Tā visur citur, ir ok. Matračus nepētu nekad. Ja palagi, pārvalki tīri, viss kārtīgs- nav problēmu. Man vispār, piem., viesnīcas patīk, jo ir komforts- brokastis, nekas nav...

Profilu skaits iepazīšanās portālos.
Nezinu. Jo tā nedaru. uN 7??!! Tas ir nedaudz slimi, taču, gan jau te kāds tāds ir. Pats raksta, pats sev komentē utt. Te dažreiz tā aizdomīgi šķiet tie bezbilžu profili- nereālie cilvēki.

Cik daudzi dzīvo pie mammas?
Tie, kas šķiras, daudzi dzīvo pie vecākiem. Vīrs vai sieva paliek ar bērniem tajā dzīvoklī un otrs aiziet pie vecākiem (atpakaļ). Nekas traks. Un uzskatu, ka projām un patstāvīgi var iet tie, kas atrod draugu/draudzeni un sāk kopā dzīvot, apprecas. Priekš kam ātrāk?! Jo vidusskolnieks vai students taču pats nevar iztikt un vēl dzīvokli īrēt vai nopirkt. Kad ir lieli, strādā- tad ok.

Virtuālā mīlestība.
P.S. Un - jā, notiekti, ka pāriet uz reālo dzīvi! Tikai retāk.

Virtuālā mīlestība.
Nu bet protams, ka ir un vēl kā. Virtuāli ir daudz vieglāk un daudz ātrāk iemīlēties! Kaut pirmajā dienā, ar pirmajām vēstulītēm. Lai tas pārietu uz dzīvi ir jābūt ļoti saderīgiem visādā ziņā vai nu jāpaiet kādam laiciņam. Taču- sarakstē, tas ir uzreiz, ātri!:) Ja tik forši saskan kaut kādi viedokļi vai ir interesanti utt.

Jautājums sievietēm
Ja viņš IR tādā ziņā pievilcīgs!! Tad nav pretenziju. Ja nav, tad ir izvairīšanās. Dēļ grābstīšanās sievietes izvairās no vīrieša. Kaut arī cilvēks labs.... Cita lieta, ja patīk pašai viņš! Tad- lai tik.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Loģiski ir pārdot šo dzīvokli. Pie tam- vecmamma jau dzīvo atsevišķi, tātad meita varēs dzīvot tur, pati, vēlāk. NE-loģiski ir, ka vīram bija jāparakstās par to, ka viņš no visa atsakās. :( Kur tad viņš ies, pat, ja atkarīgs?! Un vai tad tiešām tā draudzene grib palikt te dzīvot, kur viņš klīst?! Pārdod, sadala naudu, veido ko citu! Iespējams- pārdod arī otru dzīvokli un iegādājas ko lielāku...

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Nu īstenībā jā- kā Aukstums saka. Ja abi uz pusēm dzīvoja, tātad abiem uz pusēm arī jāsadala. Nevar sieva pēc šķiršanās dzīvokli prasīt sev. Vai otrādi.

Tāda garlaicība, ka kaut kājā iešaut, nav pat ar ko parunāt, vai pašnāvība varētu ko mainīt?i
Kāpēc 38 gados vīrietim jābūt precētam?! Ļoti labi, ka nav! Būs gudrāks un satiks gudrāku... Tēma nemaz nav smieklīga, jo - vienkārši nav. Par to Vanšu tiltu gan laba ideja- vismaz būs action.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu