preilene

Sieviete (41)
iepazīties ar preilene

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrietis ap 40...
Vai tiešām visi latviešu vīrieši, vecumā tā ap 40, kuri izskatās tiešām pievilcīgi, ir pietiekoši sportiski (bez grandioziem mīlas rokturiem un alus vēdera), kuri spēj paši sevi nodrošināt (nedzīvo...

87 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Tavs ne tavs ?
Ja man kāds tuvs cilvēks, kura viedoklis parasti ir pamatots, man kaut ko tamlīdzīgu teiktu, mans jaunais partneris nokļūtu zem papildus lupas un padziļinātas analīzes. Ir cilvēki man blakus, kuru viedoklī es tomēr ieklausos. Protams, nemestu jauno partneri miskastē uzreiz, bet pavērotu rūpīgāk.

Vai jums viegli izdodas atrast robežu?
Aprunāt otru nav labi. To es nedaru. Bet starp labsirdīgu pazobošanos un ņirgāšanos robeža ir ļoti šaura. Diemžēl man ne vienmēr izdodas to atrast. Jo bieži ir tā - kas vienam pazobošanās, otram jau ņirgāšanās. Tāpat arī - ja zobosies regulāri, vienā brīdī tā pārtop par ņirgāšanos.

labdien! vai varat kads ieteikt kadu oficalu instruktoru kas var iemacit baukt.....
Varbūt pat kāds potenciālais brūtgāns pieteiksis ;) pamācīt braukt :)

Ko Tu savā dzīvē esi sasniedzis ?!
Protams, ka vissvarīgākais dzīvē ir būt laimīgam.

Jabut faktiski briivam....
Jābūt ne tikai faktiski, bet arī juridiski brīvam – lai karmu nebojātu. Ar mantojumu tam nekāda sakara – viss jau tāpat bērniem paliks.

Alimenti
Uz šo jautājumu noteikti vīriešiem vieglāk atbildēt – vai viņi kļūtu aktīvāki mīlnieki, ja nebūtu jārūpējas par saviem pēcnācējiem. Noteikti to varētu kaut kā regulēt valsts mērogā – ieviest “vīriešu nodokli”, no kura palielinātu pabalstu sievietei par katru bērnu. Sievietes pilnībā nodotos bērnu audzināšanai (nebūtu laika sociālajiem tīkliem), bet vīrieši rukātu, lai sapelnītu naudu nodoklim....

Vīrietis ap 40...
RSQuattro, protams, ka ir arī citas interesantas lietas. Tāpēc jau šeit esam - jo ir interesanti ;). Man vienkārši šķiet dīvaini, ka ir cilvēki, kuriem šeit tik ļoti nepatīk, bet tomēr šeit nāk. Bet nu - katram savs ;) Snowagain, paldies par manu izredžu analīzi :). Bet es savas vēlmes nemainīšu - nu patīk man smukie, veiksmīgie, draudzīgie un komunikablie. Neko tur nevaru padarīt. Ja viņi...

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Lai varētu salīdzināt un izdarīt secinājumus, ir jābūt pietiekoši lielai testa grupai (gan skaisto, gan neglīto partneru). Manuprāt, cilvēks parasti neizvēlas neglītus (sev nepatīkamus) partnerus, tāpēc uz šo jautājumu būs pagrūti atbildēt. Autoram pašam vien būs jāeksperimentē.

Vīrietis ap 40...
dabasmiilis, un kāpēc Tev patīk uzturēties vietā, kuru Tu sauc par "sasmakušo varžu dīķi"? Šis apzīmējums izsauc negatīvas sajūtas - vai tiešām Tu sevi tik ļoti nemīli, lai liktu sev tā ciest?

Vīrietis ap 40...
tracer, ja tas "normālais 40gadnieks" negrib sev draudzenīti no oho, tad viņš taču nemaz šeit nenāk - vai tad ne? Manuprāt, tas būtu tikai loģiski.

Vīrietis ap 40...
Paldies par atbildēm un diskusiju. Ļoti interesanti viedokļi. Izskatās, ka visi mani interesējošie tomēr ir jau pie vietas. Nu nekas – kā ir, tā jādzīvo. Par manām prasībām – nu tās ir tādas, kā ir. Mums katram ir savas vēlmes, savi pievilcības standarti. Un es vienmēr esmu uzskatījusi un teikusi, ka ir ļoti labi, ka mums tās vēlmes atšķiras. Būtu daudz trakāk, ja mums visiem patiktu viena...

Vīrietis ap 40...
Rudene, nav tik traki. Pašreiz LV ir daudz nopietnu starptautisku uzņēmumu, tā kā - ir iespēja izvēlēties arī ārzemju bāleliņu ;)

Vīrietis ap 40...
HOUSE, un kas Tev liek domāt, ka bagātos meklējam? Tas ir kaut kāds Tavs greizais pieņēmums. Protams, ja uzskati, ka tas, ja čalis 40 gados nedzīvo pie mammas, spēj par sevi parūpēties, rūpējas arī par savām formām un veselību, norāda uz baigo bagātību, tad ok - nav diskusiju.

Vīrietis ap 40...
Ance, kinderi-modeļi der īstermiņā - prieciņam. Bet, ja gribi ilgtermiņam, tad laikam tikai ārzemju varianti. Jo izskatās, ka visi ņemamie vietējie jau aizņemti.

Vīrietis ap 40...
Rudene, tad moš ēdam vairāk :). Dabūsim uzreiz tos veiksmīgos čaļus.

Vīrietis ap 40...
Peleks, jā - labāk mamma.. jo pārējās ir žurkas :).

Vīrietis ap 40...
Peleks, ok, tad saprotu, ka Tu esi aizņemts :). Jo, pārējie visi, pēc Tevis rakstītā, ir nelikvīdi :).

Vīrietis ap 40...
Izvele, vienam dzīvot ir ļoti forši (tas nav atkarīgs pat no dzimuma), bet gribas kādu, ar ko savu dzīvi (priekus, bēdas) dalīt, uz ko ar iekāri skatīties, ar ko kopā vakaros gulēt aiziet un kuram blakus pamosties un priecāties, ka viņš ir Tavā dzīvē. Iespējams, tikai sievietei to vajag.

Vīrietis ap 40...
Peleks, tas nozīmē - vajag atraut kādu 40gadnieku mammai, dzenāt viņu, kamēr viņš zaudē savus pārdesmit liekos kg, iekārtot viņu darbā, jo viņš līdz šim nekur nav strādājis, piemeklēt viņam hobijus un sapazīstināt viņu ar cilvēkiem, kuriem viņš varētu būt draugs? Tu pats esi precējies? Vai arī- tiešām šis viss ir par Tevi???

temperatūra dzīvojamās telpās
Es nezinu, kāda ir mana komforta temperatūra, bet man patīk, ja ir pietiekoši silts dzīvoklī (gan ziemā, gan vasarā), lai var staigāt ar basām kājām. Un tāda man pārsvarā vienmēr ir.

Savu principu upurēšana
Es domāju, ka sevis un savu uzskatu (principu) laušana attiecībās ir mazohisma pazīme. Ir cilvēki, kuriem tas sagādā baudu. Bet ir tādi, kuriem baudu sagādā līdzvērtīgas, abpusēji interesantas un vieglas attiecības.

Cik maksaa sex covid laikaa?
Manējam domāt ka tie, kuri netika pie tā pirms covid, netiek arī tagad.

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
M500, nevar taču aprakstīt, kāds ir tas “īpašais un pats labākais”. Tas ir sajūtu līmenī – ir vai nav.

Kādam ir jābūt vīrietim, lai tu ar viņu vēlētos lielīties un lepoties?
Es nelielītos ar savu vīrieti. Lielīties nav labi. Bet par to, ka esmu par viņu nereāli lepna, to viņam austiņā čukstētu nepārtraukti. Bet, lai lepotos ar viņu, viņam ir jābūt īpašam priekš manis - pašam labākajam :).

Ilgs pārtraukums -neko nespēju uzsākt
Ja nespēj neko uzsākt, tad arī nevajag uzsākt. Pastaigā uz randiņiem, papļāpā, iepazīsti dažādus cilvēkus. Nav jau ar pirmo uzreiz kaut kas jāveido. Gan jau satiksi kādu, ar kuru gribēsies un viss sanāks, bet līdz tam padzīvo sev.

Kur jūs (ne)vēlētos atrasties?
Svarīgāka par vietu ir kompānija. Es varētu atrasties jebkur, ja blakus būtu jaukumiņš, uz kuru paskatoties vien, sirds kūleņus met.

Sakarigas sievietes
Man šķiet, ka autors paņēmis sēnes lielā daudzumā.

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Ir tādi gan. Bet kā Tu zini, ka viņš ir vīrietis? Tik pat labi tā var būt sieviete tur otrā pusē ekrānam. Vai kāds Tavs paziņa. Un mērķis ir tikai Tevi pačakarēt. Virtuālajā vidē viss ir iespējams.

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
Jā, Chris ir īsts jaukumiņš.. tikai vienmēr nelāgā omā.. uhhhh kā vajadzētu viņu sabužināt..

Jaunieši! Kāda motīva vadīti sūtiet savu dzimumlocekļu attēlus?
Varētu jaunēkļi (un cita gada gājuma vīriņi) pie foto pievienot arī vārdu, uzvārdu un personas kodu (lai nav mums pašām jāmeklē šos internetā) - manuprāt, lielisku foto izstādi varētu nākotnē uzrīkot ;) Es par šādas izstādes veidošanu jau kādu laiku domāju ;)

Meklēju interesentus fitnesot brīvdabā
Interesētu gan. Doma ir par fitnesu brīvā dabā divatā? :)

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
Vispār jau, izskatās, ka M500 pārkopē sieviešu komentārus no iepriekšējām tēmām ;)

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
Šis laikam atjautības jautājums :D.. Es teiktu - atbilstošu vecumu. Dažādās valstīs tas atšķiras.

Krūšturi skriešanai
Ar krūšu galu problēmām saskaras daudz skrējēju vīriešu - reizēm tie tiek noberzti līdz asinīm. Parasti gan tiek līmēti plāksteri, bet vari mēģināt uzmeistarot tos gliemežvākus striķīšos - varēsi bez krekla skriet - būs smuki :).

Ko var mūsu laikos dabūt pilnīgi par brīvu?
Es laikam dzīvoju uz marsa, jo manā pasaulē var diezgan daudz dabūt par brīvu - jaukus draugus, saules siltumu un gaismu, vēju, kas izpūš matus un daudzas citas lietas. Bez maksas - tikai tāpēc, ka es tāda feina.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Vienīgā iespēja, patiesībā, šeit ir sekss ar sevi. Izdevumi tik, cik lubrikantu nopirkt, lai prieciņš lielāks. Un nauda "ģimenē" paliek - nav "izmesta" sievietēm. Patiesībā jau pasaule uz to pašreiz arī iet - tā kā autors mums moderns kungs - ar vienu kāju jau stabili nākotnē ;)

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Šitā kaut kāda nabaga ļaužu domāšana. Visu atrast pēc iespējas lētāku. Un tad dzīvo pie mammas vienistabas dzīvoklītī visu mūžu – mammucis jau par dēlēnu vienmēr parūpēsies. It kā jau mīlīgi, ja nebūtu tik traģikomiski. Es gan dzīvoju ar pārliecību, ka naudai nepatīk, ja to pietur, tai patīk apgrozīties. Tāpēc man nav žēl to tērēt lietām un cilvēkiem, kas man sagādā prieku. Un, jā, arī...

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Smieklīgākais ir tas, ka par šo problēmu visvairāk uztraucas tie, kuriem nemaz nav, ko atņemt. No ko tā afēriste atņems? Vienīgās apenes un nolietoto zobubirsti? Nu saliec tās savas supersvarīgās lietas somā un nēsā visur līdzi (naktī somu liec spilvena vietā) - neatņems neko. Nemitīgi pētot, analizējot un domājot "kas būs, ja būs", ne tikai sirmos matos, bet nelāgā slimībā var iedzīvoties....

Resnules un sešpakas
Visas sievietes nav vienādas. Es mīlu ar acīm un vērtēju pēc darbiem.

Uz neapdzīvotu salu?
Tagad toč vairs negribu (ja arī kādreiz esmu gribējusi) - man ir gana jau ar pāris nedēļām mājās. Tagad gribētu pūli un ballītes.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu