preilene

Sieviete (41)
iepazīties ar preilene

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrietis ap 40...
Vai tiešām visi latviešu vīrieši, vecumā tā ap 40, kuri izskatās tiešām pievilcīgi, ir pietiekoši sportiski (bez grandioziem mīlas rokturiem un alus vēdera), kuri spēj paši sevi nodrošināt (nedzīvo...

93 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko sieviete vīrietim seksā var piedāvāt tāāāādu,lai uz citām vairs pat neskatās?
Kad beigsies pubertāte, pabeigsi skolu un beidzot sāksi strādāt, vairs nebūs ne laika ne enerģijas fantāzijām par dūdiņām un zaķiem.

Sievietei ir jābūt vīrieša svētkiem!
Nu neeeee... Man ir jābūt vīrieša dzīvei, kurā ietilpst gan ikdiena, gan svētki. Uz neko mazāk neparakstos.

Kaa rikoties briidii, kad sieviete liek jums paturet savu sominju?
Vīrietim vajadzētu būt pārlaimīgam, ja sieviete viņam uztic kaut ko tik ļoti svarīgu, kā savu rokassomiņu. Tur taču visa sievietes dzīve iekšā (nu, ja vien viņa pirms tam somiņu neiztukšo, sabāžot visu pa kabatām).

Kā izmainās pāra dzīve pēc kāzām?
Pāris pēc kāzām kļūst par ģimeni un viņu dzīve mainās tikai uz pozitīvo pusi. Vīrieši neizvairās no laulības, jo viņiem vairāk kā sievietei ir nepieciešamas uzslavas, uzmundrinājumi, rūpes, apčubināšana un piederības sajūta. Ir vīrieši, kuri vienkārši nespēj ģimeni izveidot – nav pietiekoši pievilcīgi pretējam dzimumam. Un tad viņi nīkst ārā – ir dusmīgi uz visu pasauli, jūtas nenovērtēti,...

stereotips-maza auguma vīrieši
qwertyjs, mana anketa ir mans vēlmju saraksts – ja tam neatbilsti, tad rullē tālāk – nav jēgas uzkavēties. Es nežēlojos par “stereotipiem” vai “diskrimināciju”. Noteikti esmu kādam par tievu, kādam par lecīgu, kādam par skaistu. Nu un? Ir daudzi tādi, kuriem es patīku tāda, kāda esmu un ar tiem tad arī komunicēju. Ieteiktu Tev darīt tāpat – mazāk nervu šūnas sabojāsi.

stereotips-maza auguma vīrieši
Par tēmu jau atbildēju - šis ir Tavs, nevis sabiedrības stereotips. Tā kā - meklē šī stereotipa sakni sevī.

stereotips-maza auguma vīrieši
Autor, Tu neizproti īsti jēdziena “diskriminācija” nozīmi. Ja Tu kadam nepatīc, tas nenozīmē, ka viņš Tevi diskriminē. Jo tad sanāk, ka Tu arī diskriminē sievietes virs 45 gadu vecuma, virs 170 auguma un virs 80 kg (dati no Tavas anketas). Kāpēc Tu uzskati, ka, piemēram, sieviete 60/185/130 nebūtu Tev gana laba? Vai tik neesi pārāk izvēlīgs?

stereotips-maza auguma vīrieši
Pagaidām vienīgais, kuram ir stereotips, ka īsās vienmēr izvēlas garos, ir tēmas autors. Jo tā taču ir gaumes lieta. Cilvēki ir dažādi – ir gari, īsi, resni, tievi – un katram ir iespēja atrast otru, kuram tieši viņš šķiet vispievilcīgākais. Un ir daudzas sievietes, kurām patīk kompakti vīrieši. Atceros karikatūras no bērnības ar pārīšiem, kur īsam vīriņam blakus vienmēr bija gandrīz 2x...

Dīķī atkal turpinaas?
jā... un okeānā var atrast gan pērles, gan atkritumus - katrs atrod to, ko meklē ;)

Vai slinkums atrast kompromisu?
Es nemaz negribētu, lai vīrietis man visur seko pa pēdām kā pakaļaste. Gribu, lai viņam ir arī savi draugi, savi hobiji un intereses un viņš ir patstāvīgs. Jo man ik pa laikam vajag pabūt vienai - vajag satikt draudzenes, vairāk pastrādāt vai vajag vienkārši atslēgties no visiem.

Vai slinkums atrast kompromisu?
Manuprāt, tas nav slinkums, bet pārliecība, ka visi citi dzīvo savu dzīvi nepareizi. Uz vecumu šad tad tā cilvēkiem notiekot ;).

Kas vajadzīgs?
Tā nav. Konkrēti es labi zinu, ko gribu - gribu sajūtu, ka man tas otrs riktīgi patīk. Ja nav sajūtas, tad lieki smadzenes čalim nečakarēju.

Ko sievietes gatavas dot vīrietim attiecībās izņemot seksu?
Es domāju, ka attiecībās sieviete ir gatava vīrietim dot visu, kas viņam vajadzīgs. Tāpat kā vīrietis ir gatavs dot sievietei visu vajadzīgo.

Vai nosēdumi?
Aivar, Tu esi inčīgs - TV šovus neskaties, bet zini, kas tajos notiek :D Un - ja nav veselības, tad kāda gan vēl var būt doma par iepazīšanos ;) vienīgi ar kādu medmāsiņu vai kopēju..

Vai nosēdumi?
Saulesdūriens :(

Vai tiešām pusmūžā vīriešiem un sievietēm rodās vienam pret otru nepatika?
Nav riebuma un nav nepatikas pret otru dzimumu kā tādu. Vismaz man noteikti un domāju, ka daudziem citiem ir tāpat. Bet saprotu arī tos, kuriem viss slikti – ir traki, ja daba nav Tevi apveltījusi ne ar skaistu seju un ķermeni, ne ar šarmu, ne patīkamu valodu, Tu mēģini atkal un atkal uzrunāt pretējo dzimumu, bet saņem vienmēr atteikumus. Tu kļūsti īgns un vēl neglītāks. Izredzes tikt atzītam...

Ja negribas sex?
Ja negribas to sex, tad nevajag sevi spiest. Pavēro tajā laikā putnus vai to, kā puķes plaukst un gurķi aug.

Kad tas beigsies?
Noteikti ir sievietes, kas to grib, bet Tev laikam viņas nepatīk - nevajag būt izvēlīgam.

No kadaam tanteem jaapiesargaas
Es domāju, ka nevajadzētu par katru cenu bāzties virsū tām sieviešu dzimtes pārstāvēm, kurām nav intereses par konkrēto vīrieti. Tad pašam vīrietim nebūs ne aizvainojuma, ne dusmu, ne agresijas pret citiem.

Ar kadiem viriesiem nav ieteicams veidot attiecibas
Man gan ir tikai 2 punkti sarakstā, ar ko nevēlos veidot attiecības: - ar aizņemtiem vīriešiem; - ar tādiem vīriešiem, kuri man nepatīk.

Vai sievietes zem grādiem liekas smukākas?
Skatoties, kuram tie grādi. Ja Tu pats bez grādiem bet otrs zem grādiem, viņš diez ko smukāks nešķiet. Bet, ja Tu pats zem grādiem, tad visa pasaule šķiet skaistāka. Vienīgi, ja Tev tā bieži gadās, kad vakarā viss pa smuko, bet nākamajā rītā omg, tad varbūt jāpārtrauc tik daudz dzert un vest uz mājām visu, ko pa dzērumam uz ielas satiec.

Runāt sliktu par iepriekšējām attiecībām
Var pastāstīt par negatīvu pieredzi, bet runāt sliktu par bijušajām attiecībām un partneriem nav labi. Es noteikti neveidotu attiecības ar tādu cilvēku, jo nākotnē jau viņš tieši tādas pašas lietas par mani stāstīs tālāk.

Tas, ko tu redzi
Aivars, un kāpēc lai cilvēks, kuram ir "iekšējā tualete", ietu uz "āra tualeti"? Tas tā romantiski šķiet, jo pie dabas? Vai tas dēļ modernās soļu skaitīšanas - lai sanāk tie 10 tūkstoši noieto soļu dienā?

...prognozes...
Pēc statistikas datiem, pēdējos mēnešos alkohola patēriņš diezgan pakāpies, tā kā domāju, ka pumpuriņi šogad būs ļoooooti sašļukuši un viņiem nebūs spēka izspridzināt līgo naktī.

Tas, ko tu redzi
Aivars spridzina 😊 Man patīk šis “lauku mājās bieži vien ir divas tualetes, atbilstoši laika apstākļiem un gadalaikam”. Ļoti glauni izklausās, kā pilīs ir dienvidu spārns un ziemeļu spārns. Noteikti kārtīgs lauku cilvēks apskatās, kāds ārā laiks, un tad pieņem lēmumu – iet uz “Spēcīgo ziemeļvēju tualeti” vai “Relaksējošo dienvidjūras tualeti”.

Skaistā dvēsele!
Hahaha!! Labs jautājums :) Skaista dvēsele noteikti slēpjas sešpakā un tvirtā dupsī :) - skaistā ķermenī mājo skaists gars ;)

Tas, ko tu redzi
Man ir svarīgs pilns komplekts :). Ļoti svarīgi tas, ko redzu un tas ir primārais, pēc kā cilvēku novērtēju. Ja vizuālais galīgi nepatiks, tad nemaz nevar būt runas par pārējo īpašību iepazīšanu. Un, ja aiz smukās fasādes atklāsies nepatīkams cilvēks, tad arī nekas tur nesanāks.

Kāpēc attiecībā pret vīriešiem"tēviem"ir tik negodīgi likumi?
bumpastiks, bet tad nevajag saieties ar tām sliktajām sievietēm. Ar varu taču neviens nespiež. Un neviens neaizliedz uztaisīt paternitātes testu uzreiz pēc bērna dzimšanas. Un, ja vīrietis un sieviete nav laulībā, tad, lai bērna dzimšanas apliecībā ierakstītu tēvu, ir nepieciešama viņa piekrišana. Un, domāju, ka vīrietis - potenciālais tēvs, taču ir gana pieaudzis, lai pats pieņemtu lēmumus,...

Vienalga kādas ..🤔???
Tur ir runa par attiecībām un tās jau var būt dažādas. Un varbūt tiešām diviem vecīšiem ir mazsvarīgs viss cits, izņemot sajūtu, ka blakus istabā ir arī otrs cilvēks.

Kāpēc attiecībā pret vīriešiem"tēviem"ir tik negodīgi likumi?
Autor, ieliec, lūdzu, šeit atsauces uz tiem negodīgajiem likumiem un konkrētiem pantiem, lai nav jārokas cauri pilnīgi visiem normatīvajiem aktiem, lai tos atrastu. Ja tiešām ir tādi negodīgi likumi, drošvien tie ir veidoti, lai aizstāvētu bērna intereses - jāapskatās. Vēl par tēmu - varbūt tiem dažiem vīriņiem, kurus šausmīgi šī svešo bērnu audzināšanas tēma uztrauc, vajadzētu padomāt,...

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Aivar, jā, pēc Tavām domām noteikti arī minimālās algas vajadzētu aprēķināt procentuāli (piemēram, no cilvēka svara) – jo tievāks cilvēks, jo viņam mazāka alga (jo šis jau tik daudz apēst nevar) vai otrādāk – apaļajiem cilvēkiem pašiem lielāks tauku procents organismā, ko tērēt, tāpēc viņiem nav nepieciešams tik daudz ēst.

Sievietes un kleitas
Manuprāt, kleita nav obligāts sievišķības atribūts. Sievišķība slēpjas kaut kur citur, jo ir redzētas meitenes kleitās, kuras nemaz neizskatās sievišķīgi.

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Aivar, no kurienes Tev tāda informācija, ka visas sievietes ar bērniem dzīvo pilsētās nereālā bagātībā, bet visi vīrieši laukos nereālā nabadzībā? Šķiet, ka Tu nekad neesi ārā no mājas izgājis. Un vispār šie Tavi teksti un vispārinājumi par vīriešiem-nabadziņiem, manuprāt, ļoti apkauno vīriešus. Es zinu daudzus šķīrušus pārus, kur vīrieši nemaksā nekādus alimentus - viņi piedalās savu bērnu...

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Aivar? Nu gan Tu lej sviestu. Ir arī ļoti daudz sieviešu, kurām pēc šķiršanās (vai vīra nāves) ar iztikšanu ir ļoti sarežģīti. Viņas arī mēdz īrēt istabiņu pie svešiem cilvēkiem, kur dzīvo kopā ar visiem bērniem. Un viņas strādā arī ne to apmaksātāko darbu (pat vairākus), lai varētu izdzīvot, kļūst dēļ tā invalīdes. Bet viņas nepamet savus bērnus. Cīnās un kaut kā tiek galā. Protams, ir grūti,...

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Katru otro nedēļu ņemtu savus bērnus pie sevis, izmaksas, kas attiecas uz bērniem (drēbes, ārsti, utt.) dalītu uz pusēm ar bērnu māti. Kur problēma? Pieaudzis cilvēks no bērna aršķiras ar to, ka spēj atbildēt par savas rīcības sekām un uzņemties atbildību.

ar ko piektdienas labak sadraudzeties?
marselis, Tavā nopietnajā vecumā (briedumā) jau vajadzētu tā kā zināt – jo lielāka bauda, jo lielākas mocības pēc tam. Tā kā izvēlies – gribi baudīt pa īstam vai dzīvot mērenībā. Ja mērenībā – tad kumelīšu tēja un vilnas zeķes 😉 alegorisms :P

ar ko piektdienas labak sadraudzeties?
Piektdienas vakaram lielisks draugs varētu būt labs vīns.

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Aivar, Tavā vecumā tā kā nepienāktos domāt, ka ražotne- tā ir tikai ēka 🙈 Saprotu, ja bērnudārznieks kaut ko tādu teiktu, jo viņiem pat nauda bankomātos aug 😂

Vai tiesas izpildītājs rīkojās godīgi un vai to var apstrīdēt?
Aivar, ražošanai ir liela nozīme. Manuprāt, neviens par to nešaubās. Bet, lai tiem cilvēkiem būtu iespēja tajā karstajā cehā ar indīgajām vielām rukāt 12 stundas, kādam tas cehs ir jāizveido un, lai izveidotu ražotni, ir vajadzīga gan smadzene, gan nauda, gan izglītība. Tā kā - katrs dara darbiņu pēc savām spējām.

Vīrietis ap 40...
Mikko, man gandrīz visas zināmās sievietes 40+ ir izskatīgas un sportiskas un dūšiņa viņām papēžos nesašļūk pat tad, kad 30 gadīgie apkārt siekalojas. Bet gribas sava vecuma partneri. Labrador, ar Tevi vispār nav jēgas diskutēt, jo Tu visu laiku mal vienu un to pašu. Nu nevajag sievietēm (lielākoties) to visu vīrieša laiku, jo viņām pašām ir savas ģēlas. Nevajag (lielākoties), lai vīrietis...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu