preilene

Sieviete (41)
iepazīties ar preilene

109 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Es pēdējā laikā sastopu tikai tādus vīriešus, kuriem ļoti patīk gatavot. Pat manas mammas draugs ir galvenais ēst gatavotājs, jo viņam tas vienkārši patīk un padodas. Uzskatu, ka virtuve nav sievietes teritorija.

Kurš no abiem dzimumiem ir lielāks egoists?
tracer (2019-12-08 10:21) – zašibis viedoklis... totāls izmisums… Vai tiešām ir tik traki? Pilnīgi neviena nekad negrib seksu ar Tevi???? Un Tu neesi nekad iedomājies par to, ka vienkārši Tu viņām nepatīc? Pilnīgi un galīgi nepatīc? Jo citiem cilvēkie taču ir sekss.. Tev vienam nav.

Tiem, kam 50 un vairāk
tracer, Tev steigšus jāmaina attieksme gan pret sevi, gan pret dzīvi, ja apkārt sāc tikai bērnus redzēt. Pienāk dažu cilvēku dzīvē posms, kad visus apkārtējos par dēliņiem un meitiņām sāk saukt.

Kāpēc tā?
Jāiet dejot grupās, kur jaunāki vīrieši. Bachata, salsa, kizomba grupās, kur dalībnieku vecums 20-30-40 vienmēr sieviešu trūkst.

Kā jūs vērtētu?
Tajā ballītē taču visi mainās ar partneriem. Kāpēc konkrēti tai sievietei to nevajadzētu darīt? Jo viņa “emocionāli jūtas brīva”? Pārējie visi ir emocionāli saistīti? Varbūt tad to sievieti jāpainformē, ka viņas emocionālā brīvība neiederas emocionāli saistīto ballītes formātā? Ja sieviete gudra, kā norādīts, tad jau sapratīs 😊.

Vibrators
Ziemeljblazma "Kopā ar draudzeni nolēmām to aparātu nosūtīt pa pastu viņa esošajai, patlaban zināmajai gultasbiedrenei." Nopietni? Un pie kā šeit ir vainīga tā jaunā draudzene? Es diez ko priecīga nebūtu, ja, uzsākot attiecības ar puisi, man viņa bijušās sāktu sūtīt savas palietotās lietas. Tev pašai patiktu?

Ko nozīmē sarkanā izsaukuma zīme aplītī?
Problēmas ar bremžu hidrauliku. Šī ir viena no tām instrumentu paneļa lampiņām, kuru nevajagot ignorēt.

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Kurt, vēl jau arī tā ēšana.. jāskatās ko un cik daudz.. un skriešanu var aizstāt ar iešanu ātrā solī ;)

It kā smuka,bet nepatīk??
Bet ko gan lai viņa, nabadzīte, dara, lai no visiem siekalainajiem pielūdzējiem tiktu vaļā, ja neviens nav pietiekami interesants? Vienīgā iespēja- kļūt riebīgai pret visiem. Izskatās, ka nekad neesi izbaudījis, cik briesmīga sajūta, kad visi ap Tevi siekalojas, it sevišķi darbā.

Vīrieša darbs
Man ir svarīgi, lai vīrietis, kurš ir man blakus, ir veiksmīgs, lai viņš māk nopelnīt un lai viņš arī nopelna. Jo vīrieša pašvērtējums ir pilnībā atkarīgs no tā, cik naudas viņam ir. Un man patīk pašpārliecināti vīrieši. Bet tas ir konkrēti man. Cik sieviešu, tik variantu 😊

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Geisha, katram jādara tas, kas pašam sagādā prieku. Bet – celtnieks – viņam, tāpat kā citiem fiziskā darba darītājiem, tiek pastiprināti noslogotas kādas konkrētas muskuļu grupas, tāpēc vēlāk parādās problēmas (līdzīgi kā sportistiem). Vajadzētu tomēr kaut ko papildus darbam darīt, kaut vai tikai tāpēc, lai atslābinātu tos muskuļus, kuri visu dienu ir savilkti. Un “veselīgs uzturs” nav tikai...

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Fakts ir tas, ka visu vajag ar mēru. Jebkas, ja to pārspīlējam, nodara kaitējumu mums. Gan pārtika – ēdot vienveidīgi, ilgtermiņā būs problēmas. Gan sports – nodarbojoties ar to intensīvi, nākotnē tas būs jūtams. Zinu, ko saku, jo pati jaunībā nopietni trenējos un tagad sāku just sekas, par kurām man tika izstāstīts jau toreiz. Tā kā – jābūt balansam. Un jāseko līdzi savai pašsajūtai un...

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Un ar veselības un fiziskās formas uzturēšanu vajadzētu nodarboties mērķtiecīgi, lai nav kur atkāpties un variēt – jāsaplāno nedēļa uz priekšu. Gan maltītes katrai dienai, gan sportiņš, gan seksiņš 😉

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Noteikti slinkums. Šorīt braucu uz darbu un redzēju apaļu onku, kurš skrēja tikai sarkanos šortos un botās pa sniegu. Viss lielais puncis bija sarkans no aukstuma. Un saulīte spīd. Un es sasmējos. Redz - abiem labi - onka sporto, bet es savu dzīvi ar smiekliem un labu omu pagarinu ;).

Kādas ir jūsu izjūtas...
Keel, okupanti ir citplanētieši. Viņi atnāca uz mūsu zemi no kosmosa un mēs viņus zinām kā ebrejus, jo viņi maskējas, pieņemot cilvēcīgu ārējo izskatu. Un viņi pārņem cilvēci, visus zombējot (5G būs nākamais solis – tad zombēs visiem smadzenes, visus čipos). Bet viņi neņēma vērā, ka uz zemes dzīvo daži gudrie džedaji, kas atkoda viņu baiso noslēpumu. Tad nu džedaji tagad cīnās - viņi dzīvo...

Ko domā sieviete iepazīstoties?
Ņemot vērā, ka autors ir precēts vīrs, domāju, ka viņai tā vienkārši bija pieredzes apmaiņa. Par kādu perspektīvu šeit vispār var būt runa? Tikai par pagātnes pieredzi.

Ko vērts un nav vērts darīt partnera/-es savaņģošanai? D:
Ehh… Šī man aktuāla situācija. Ko darīt miljonāram? Ja vien reklāmfirmas darbiniece sev nemeklē cukurtētīti, tad neko īpašu jādara nav. Vienkārši, jāizrāda sievietei, ka viņa šim patīk. Jāpavada kopā laiks, jākomunicē. To, vai patika būs abpusēja, ar laiku manīs. Ja nebūs abpusēja – tad ko tur iespringt. Miljonārs taču jebkurā brīdī var sev nopirkt 20+ gadus jaunāku modeli. Un, ja reklāmfirmas...

Vēlos izmaksāt ķermeņa dekorāciju sievietei!
Vai piedāvājumā ir arī krūšu palielināšana, tauku atsūkšana un tamlīdzīgas štelles?

Kas taa par ipatniibu?
Hmmmmm... autors pats sev uzdeva jautājumu par krāniņa staipīšanu? Interesanti.. Un kāda ir atbilde? Kad beigsi staipīt? Tad, kad krāniņš pazudīs?

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
Pēc šīs teorijas sanāk, ka visi mani draugi ir pērkami, jo es vienmēr kaut ko paķeru līdzi, ejot ciemos – parasti tas ir vinčiks. Vispār jau noteikti es pati kavalierim pateiktu, lai paķer labu vīnu, kad nāk ciemos, bet es uzlikšu labu mūziku 😊. Pieauguši cilvēki taču esam, drīkstam runāt.

Vīrieši tēvi...
Es nebaidos veidot attiecības ne ar vienu. Jo attiecības, tas ir kaut kas, kas notiek starp diviem cilvēkiem. Bērni, draugi, radinieki – tas viss riņķo apkārt, mums ik pa laikam tam jāpieslēdzas, bet ne jau nepārtraukti jābūt tur iekšā. Es drīzāk negribētu veidot attiecības ar vīrieti, kurš piesūktos man vienai kā dēle, kuram nebūtu savu draugu, interešu, dzīves.

Par sievietēm mātēm....
Bet vispār es varu teikt to, ka man laikam palaimējies, bet dzīvē tiešām neesmu sastapusi vīriešus ar tik naidīgu attieksmi pret sievietēm un bērniem. Ja vīrietis ir labs, sieviete vienmēr atradīs laiku viņam.

Par sievietēm mātēm....
Kurtslabs, bet arī starp vīriešiem ar un bez bērniem nevar likt vienādības zīmi. Ja vīrietim 40 gados vēl nav bērnu, viņš ir nelikvīds. Ja vīrietim 40 gados ir bērni, tad viņš ir pametis savus bērnus un pametīs arī visus nākamos. Ja vīrietim 40 gados ir bērni un viņš nav tos pametis, tad viņam nebūs pietiekami daudz laika jaunajai sievietei. Ko darīt?? Vienīgā iespēja meklēt jaunu čali, kuram...

Vecāki un mūžīgā kritizēšana
Tu nevari mainīt vecākus, bet vari mainīt savu attieksmi pret notikumiem un pateiktajiem vārdiem. Vēl iespēja - mēģini izrunāties ar vecākiem, pastāsti, kā jūties un kā esi jutusies vienmēr, kad viņi tā saka. Ka jūties nenovērtēta. Vecāki arī mēdz šad tad dzirdēt un ieklausīties. Bet ir jāsarunājas.

Par sievietēm mātēm....
neko, tā bija ironija ;) ķipa, ja nebūtu sieviešu, šie vieni paši kaut kur nomirtu, jo vīrieši neaudzina, vīriešiem jau nemēdz vispār būt bērni..

Par sievietēm mātēm....
tracer, patiesībā ir bēdīgi lasīt kā vīrietis noliek sievietes, kuras nepamet bērnus kārtējā piegulētāja dēļ.

Par sievietēm mātēm....
neko, bet runa jau komentāros par to, ka vīrieši bērnus neaudzina, ka viņiem bērnu nav un viņiem šķiet nedabīgi tas, ka sievietēm mēdz būt bērni. Bet labi, iespējams, ir kāda īpaša vīriešu grupa, kuri nemaz nezin, ka tie mazie, kas parādījās kaut kad mājās, ir viņu pašu bērni.

Par sievietēm mātēm....
Palasot komentārus izskatās, ka bērni ir tikai sievietēm. Nez kā viņas tos dabū gatavus, egoistes. Un tad nu nabaga vīrieši, kuriem pēc noklusējuma bērnu nekad nav, ir bēdīgi un apdalīti, jo sievietes savu uzmanību bērniem velta. Bet ziniet, dārgie vīrieši, labi ka ir tās sievietes, kas aprūpē bērnus, jo nav dzirdēts ka viņi vieni paši kaut kur alā uzrodas un izaug. Jūs paši arī bijāt bērni un...

Ko meitenei atbildēt ja prasa cik tad nu tas čalis pelna?
Cik tad tam jaunākajam ir? Ap 50? Ja ap 20, tad par ko vispār ir runa? Mūsdienās jaunieši brīvi runā par visām tēmām, arī par sviem ienākumiem un viņiem pilnīgi normāli ir otram pajautāt gan par ienākumiem, gan izdevumiem. Mums tas ir tabu un, iespējams, esam to arī bērniem nodevuši. Bet lielākā daļa jaunatnes par to runā brīvi un šādam jautājumam nav jāmeklē nekādu zemtekstu.

Par sievietēm mātēm....
Būtu labi, ja vīriešiem, kuri negrib iepazīties ar sievietēm, kurām ir bērni, būtu kāda atšķirības zīme. Nebūtu lieku kreņķu viņiem. Tā kā līdz šim neesmu sastapusi vīriešus, kuriem būtu problēmas ar sievietes bērnu, domāju, ka tādu pārāk daudz nav. Visi oho sapulcējušies :).

Lielvardes josta
Taisnība. Un, jo lielāka būs tā uztetovētā zīme, jo lielāks būs efekts ;)

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
Tas nav ĪSTS vīrietis, ko aprakstīji. Tas ir REĀLS vīrietis, kuram pie pēcpuses, ko Tu te raksti. Viņš tikmēr mierīgi strādā zemākā līmenī bez interneta un štuko, cik pudeles alus šovakar pēc darba, uz mājām ejot, paķert veicī

Vai izdurtu pīrsingu vīrieša dēļ?
O jā. Un es vēlētos, lai mīļotais vīrietis izdur. Abi vienā vietā izdurtu – kā īsti soulmate :) tikai jāuzmanās, ka nesakabinās kaut kad kopā ar saviem pīrsingiem.

Attiecības, attiecībā uz vecākiem...
Mēs neesam atbildīgi pret saviem vecākiem un neesam viņiem neko parādā. Un mūsu bērni nav atbildīgi par mums un nav mums neko parādā. Mēs izvēlējāmies radīt savus bērnus, jo mēs to gribējām, tāpēc vienīgie atbildīgie ir vecāki par saviem bērniem.

Psiholoģija...
Tas, ko cilvēks raksta un runā, parāda, kāds šis cilvēks ir dzīvē. Ja tas, ko viņš raksta vai runā, ir nepieņemami, tad arī dzīvē šis cilvēks būs nepatīkams. Un tam “es te tik jokojos”, “es te tik kaitinu” utml. muļķībām neticu. Kādi mēs esam, tādi esam visās situācijās. Ja esam īgni, nepatīkami rūgumpodi, tad tas no mums gāžas ārā gan uz ielas, gan virtuālajā vidē 😉.

Kā iemācīt kaķi pie kastītes?
Varbūt pamēģini cita veida smiltis kastītē, kuras nebūtu tik ērtas gulēšanai.

Jo vecāka odziņa , jo saldāka suliņa !
Tēma un komentāri - humora pērles :D

Jo vecāka odziņa , jo saldāka suliņa !
Bāc.. Tā izsmējos :)

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Tu nekad nevari zināt vai tiešām tas kirdic pienāks pēc tā noteiktā laika. Un ja nu nepienāk, bet esi visas savas lietas iznīcinājis? Protams, var jau sākt visu no jauna, bet vai vajag? Un vai vajag pēdējos iespējamos dzīves mēnešus mocīt sevi ar domām par to, kā pāpējiem būs dzīvot bez manis? Baigā nolemtība un daudz negatīvu domu. Ja man kāds pateiktu par tiem trīs mēnešiem, es laikam...

Vai tas ir normāli?
Tas nav normāli. Tas ir brīnišķīgi, ņemot vērā, ka tas vīrietis ir foršs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu