preilene

Sieviete (41)
iepazīties ar preilene

128 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Par sievietēm mātēm....
tracer, patiesībā ir bēdīgi lasīt kā vīrietis noliek sievietes, kuras nepamet bērnus kārtējā piegulētāja dēļ.

Par sievietēm mātēm....
neko, bet runa jau komentāros par to, ka vīrieši bērnus neaudzina, ka viņiem bērnu nav un viņiem šķiet nedabīgi tas, ka sievietēm mēdz būt bērni. Bet labi, iespējams, ir kāda īpaša vīriešu grupa, kuri nemaz nezin, ka tie mazie, kas parādījās kaut kad mājās, ir viņu pašu bērni.

Par sievietēm mātēm....
Palasot komentārus izskatās, ka bērni ir tikai sievietēm. Nez kā viņas tos dabū gatavus, egoistes. Un tad nu nabaga vīrieši, kuriem pēc noklusējuma bērnu nekad nav, ir bēdīgi un apdalīti, jo sievietes savu uzmanību bērniem velta. Bet ziniet, dārgie vīrieši, labi ka ir tās sievietes, kas aprūpē bērnus, jo nav dzirdēts ka viņi vieni paši kaut kur alā uzrodas un izaug. Jūs paši arī bijāt bērni un...

Ko meitenei atbildēt ja prasa cik tad nu tas čalis pelna?
Cik tad tam jaunākajam ir? Ap 50? Ja ap 20, tad par ko vispār ir runa? Mūsdienās jaunieši brīvi runā par visām tēmām, arī par sviem ienākumiem un viņiem pilnīgi normāli ir otram pajautāt gan par ienākumiem, gan izdevumiem. Mums tas ir tabu un, iespējams, esam to arī bērniem nodevuši. Bet lielākā daļa jaunatnes par to runā brīvi un šādam jautājumam nav jāmeklē nekādu zemtekstu.

Par sievietēm mātēm....
Būtu labi, ja vīriešiem, kuri negrib iepazīties ar sievietēm, kurām ir bērni, būtu kāda atšķirības zīme. Nebūtu lieku kreņķu viņiem. Tā kā līdz šim neesmu sastapusi vīriešus, kuriem būtu problēmas ar sievietes bērnu, domāju, ka tādu pārāk daudz nav. Visi oho sapulcējušies :).

Lielvardes josta
Taisnība. Un, jo lielāka būs tā uztetovētā zīme, jo lielāks būs efekts ;)

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
Tas nav ĪSTS vīrietis, ko aprakstīji. Tas ir REĀLS vīrietis, kuram pie pēcpuses, ko Tu te raksti. Viņš tikmēr mierīgi strādā zemākā līmenī bez interneta un štuko, cik pudeles alus šovakar pēc darba, uz mājām ejot, paķert veicī

Vai izdurtu pīrsingu vīrieša dēļ?
O jā. Un es vēlētos, lai mīļotais vīrietis izdur. Abi vienā vietā izdurtu – kā īsti soulmate :) tikai jāuzmanās, ka nesakabinās kaut kad kopā ar saviem pīrsingiem.

Attiecības, attiecībā uz vecākiem...
Mēs neesam atbildīgi pret saviem vecākiem un neesam viņiem neko parādā. Un mūsu bērni nav atbildīgi par mums un nav mums neko parādā. Mēs izvēlējāmies radīt savus bērnus, jo mēs to gribējām, tāpēc vienīgie atbildīgie ir vecāki par saviem bērniem.

Psiholoģija...
Tas, ko cilvēks raksta un runā, parāda, kāds šis cilvēks ir dzīvē. Ja tas, ko viņš raksta vai runā, ir nepieņemami, tad arī dzīvē šis cilvēks būs nepatīkams. Un tam “es te tik jokojos”, “es te tik kaitinu” utml. muļķībām neticu. Kādi mēs esam, tādi esam visās situācijās. Ja esam īgni, nepatīkami rūgumpodi, tad tas no mums gāžas ārā gan uz ielas, gan virtuālajā vidē 😉.

Kā iemācīt kaķi pie kastītes?
Varbūt pamēģini cita veida smiltis kastītē, kuras nebūtu tik ērtas gulēšanai.

Jo vecāka odziņa , jo saldāka suliņa !
Tēma un komentāri - humora pērles :D

Jo vecāka odziņa , jo saldāka suliņa !
Bāc.. Tā izsmējos :)

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Tu nekad nevari zināt vai tiešām tas kirdic pienāks pēc tā noteiktā laika. Un ja nu nepienāk, bet esi visas savas lietas iznīcinājis? Protams, var jau sākt visu no jauna, bet vai vajag? Un vai vajag pēdējos iespējamos dzīves mēnešus mocīt sevi ar domām par to, kā pāpējiem būs dzīvot bez manis? Baigā nolemtība un daudz negatīvu domu. Ja man kāds pateiktu par tiem trīs mēnešiem, es laikam...

Vai tas ir normāli?
Tas nav normāli. Tas ir brīnišķīgi, ņemot vērā, ka tas vīrietis ir foršs.

Vai taisnība, ka laimīgs cilvēks ir garlaicīgs?
Laimīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks. Un tur nav saistības ar sakārtotu vai nesakārtotu dzīvi bet gan ar to, ka viņš dzīvo tā, ka grib. Vienam patīk kārtība, citam labāk patīk haoss.

Vai taisnība, ka laimīgs cilvēks ir garlaicīgs?
Gan jau tas laimīgais cilvēks arī kādreiz kādu zilumu dabū un emocija šo kaut kur debesīs vai ellē iešūpo. Bet es gan neuzskatu, ka tad, ja cilvēks nozilumots, viņš nav garlaicīgs

Cik sver dažādu kategoriju un izmēru sieviešu krūtis?
Bet tad veselīgāk ir ņemt nost - virzīties uz kategoriju "0" un izmēru "0"? Vienīgi, vai šajā gadījumā mugurkauls neielieksies uz aizmuguri un nebūs visu laiku ar degunu mākoņos jābaksta?

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Kaskaade, stundā X Tev blakus būs cilvēks, kuram Tu tiešām esi svarīga neatkarīgi no tā - dzīvo viņš ar Tevi vai nē.

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Vai tiešām viens par otru rūpēties var tikai tad, ja dzīvo kopā? Un kas aizliedz rūpēties tad, ja katram ir sava māja un abi pārmaiņus viens pie otra paliek? Ja viens saslimst, tāpat otrs ir blakus. Mēs taču par saviem vecākiem un lielajiem bērniem arī rūpējamies, kaut nedzīvojam kopā.

Nevienas normālās sievietes onlainā. Nav no kā paņemt, nav no kā izvēlēties.
RRAGANA, viss čiki, kādi esam mēs paši, tādi ir tie mūsu "normālie" (nu, tie, ko meklējam :D). Un kādam tie var būt nereāli trakie. Bet depresīvais meklēs depresīvo - kopā būs divtikdepresīvi ;)

Nevienas normālās sievietes onlainā. Nav no kā paņemt, nav no kā izvēlēties.
"Normāls/nenormāls" jau ir diezgan individuāls vērtējums. Par normāliem mēs uzskatām tos, kas ir līdzīgi mums. Ja autors nevar šeit atrast nevienu normālo, tad jāmeklē citās vietās, kur pulcējas autoram līdzīgie. Jo, lai arī cik daudz Tu kartupeli bakstīsi un čīkstēsi, ka viņš nav gaļa, par gaļu tas nabaga kartupelis nekļūs. Man gan ir paveicies, ka šeit ir daudz izskatīgu, veiksmīgu, ar dzīvi...

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Man nerodas tādas aizdomas :/

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Kas ir “nopietnas attiecības”. Tad, kad abi uzliek brilles un nopietni skatās viens uz otru? Pastāvīgas, noturīgas attiecības var būt arī tad, ja abi kopā nedzīvo. Protams, ne jau visu mūžu, bet kādu periodu (ilgāku vai īsāku) var. Agrā jaunībā bija vienkārši – satiki lielo mīlu, sakrāmēji visu savu iedzīvi koferī un aidā, uz dzīvi pie lielās mīlas. Pēc laika satiki citu lielo mīlu – ar koferi...

Vīrietis un sieviete, kas abiem vajadzīgs lai būtu laimīgi
Nez kā autors tik labi zin, ko sievietei vajag, ja vien viņš pats nav sieviete 🤔 ehhhhh... informācijai profilā nevar ticēt 😊 bet šajā gadījumā arī tas ir ļoti individuāli, jo sievietes un viņu vajadzības atšķiras

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Ok.. Ja Aivars to visu tik sparīgi aizstāv, tad jādomā, ka viņš ir ticies ar Gorbačovu (iespējams, labi draugi ir bijuši) un šo info viņš ir ieguvis no viņa paša. Ja tas ir no tēmas “viena tante teica”, tad kā gan var skaidri zināt, ka viena tante saka taisnību, bet cita melo.? Pēc lakatiņa krāsas?

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Hmmm, tad sausais atlikums ir tāds, ka īpašā ābece un vēdas ir tieši saistītas ar 5G. Nez kā tulkojas 5G pēc tās īpašās ābeces?

https://imperfekt.com/tev/videji-aritmetiskais-arturs?fbclid=I
wAR1XJZOCJj8kJj7fG5_BVOrFHRwRlQ3knixMA

Riktīgi labs raksts. Šādi Artūri ir, bet ir arī citi tipiņi – Jāņi, Pēteri, Mārtiņi, Induļi, Kristjeni un kaudze citu. Un ir tik ļoti labi, ka viņi ir atšķirīgi, jo mēs katra varam izvēlēties to, kurš sirdij tuvāks. Par precētajiem Artūriem runājot – var izstumt viņus saulītē (bija taču jau gadījums ar LV supermačo Ronaldu). Manuprāt, diezgan jautri tajā gadījumā, ja neesi šāda Artūriņa...

Vai tikai tukshie ziedi?
Astronaute, nu beeeeeeidz.. viņš vienkārši nav prasīgs - viņam galvenais, lai cilvēks labs. Noteikti būtu salds kumosiņš 70-gadīgai dāmai. Esot smuks, turīgs, ar savu dzīvokli un auto, apkārt neskraida.

Kaapeec neredzu nevienu?
Sasmējos.. Izskatās, ka nepieciešamas kārtīgas brilles. Varbūt dators jau bija aizgājis miega režīmā, no cenšanās tur kaut ko saskatīt ar ne tik labu acu gaismu. Tāpēc tās puķes..

Aizmirstie vakardienaa
Reāls vecums iestājas brīdī, kad vienīgais, uz ko cilvēks ir spējīgs, ir vazāties apkārt ar īgnu un nicinošu sejas izteiksmi, par visu burkšķēt un visus citus mācīt, kā “pareizi” dzīvot.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Geisha, acīs abiem jābūt tām liesmiņām, lai būtu riktīgi labi. Kāda jēga sevi mocīt un satikties ar vīrieti, kuram Tu patīc ļoti, bet viņš Tev nemaz?

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Lai es aizietu uz tikšanos dzīvē, man no sākuma jānovērtē cilvēks vizuāli (jāredz bildes) un jānoskaidro viņa attieksme pret dzīvi (tas parasti notiek sarakstē). Man nepatīk garas sarakstes, bet uz aklajiem randiņiem arī neeju. Uzskatu – ja cilvēks nav gatavs veltīt laiku, lai man atrakstītu, viņam nebūs laika priekš manis arī dzīvē. Un – ja cilvēkam ir kauns par savu izskatu, tad man arī par...

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Bet priekš kam te nebūt, ja cilvēkam dzīve sakārtota un tajā kārtībā arī kāds stūrītis oho atvēlēts? Ik pa laikam jāpavirina oho durtiņas, lai neieklemmē un neapput.

Brīvais laiks.
Brīvo laiku pārsvarā pavadu kopā ar draugiem – ceļojumi, kino, sportiņš. Esmu ar mieru darīt da jebko, ka tikai ir jautri. Vīrietim, kuru ņemtu sev blakus, interesēm vajadzētu būt līdzīgām. Par teltīm – katram savs. Es ģīboni nekrītu, bet pati neizvēlētos.

Kāpēc to noliedz?
Es jau iepriekšējā tēmā iekomentēju, ka nespēju saprast, kāpēc atsevišķiem vīriešiem liekas, ka sievietēm liekas? Sašutums jau nav par to, ko vīrietis grib bet gan par to - kāds ir tas vīrietis, kurš grib.

Nauda?
Chris, bet kāda jēga vēl joprojām sēdēt "alu laikā"? Varbūt jāmaina tie savi bāzes instinkti un jābeidz cīnīties ar izdomātajiem briesmoņiem ;)

Nauda?
Es arī šito nesaprotu. Un vēl vīriešiem liekas, ka sievietēm liekas, ka vīrieši no viņām grib tikai seksu. Iespējams, vīriešiem patīk radīt sev problēmas un šķēršļus (kaut vai iedomātus), lai pēc tam tos visus ļoti vīrišķīgi pārvarētu.

Jautaajums vechiem
Iespraukšos diskusijā par to draugu/draudzeņu būšanu. Ņemot vērā, cik kūtri, kautrīgi un nepārliecināti ir vīrieši, vienlaicīgi vienu kandidātu izpētot, visa dzīve var paskriet garām. Jo ar vīriešiem ir kā ar bitēm – te viņš ir, te nozūd, lai atkal pēc pāris mēnešiem uzrastos. Labi, pieņemsim, pēc pāris mēnešiem ir iestājies noilgums un tā kā varētu nākamo kandidātu sākt meklēt, bet šeku-reku...

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Keel, ja neticēsi, tad nekā arī nebūs ;).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu