preilene

Sieviete (40)
iepazīties ar preilene

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Tikko izlasīju, ka Saeima šodien esot noraidījusi dzīvesbiedru likumprojektu nelaulāto pāru aizsardzībai. Kādas ir jūsu domas par šo likumprojektu? Es pati nekad neesmu sapratusi tā jēgu (jo tiek...

Iespēja būt vienam = dāvana.
Vienā filmā bija doma (precīzi neatceros, tāpēc rakstīšu saviem vārdiem), ka cilvēkam dzīve uzdāvina laiku, kad esam vieni, un šis laiks ir domāts, lai mēs būtu tikai un vienīgi paši ar sevi-...

Par Dienas tekstu
Es netieku gudra- tam, ka praktiski visos dienas tekstos ir kļūdas, ir kāda slēpta jēga? Vai neuzmanība? Kaut kā negribētos ticēt, ka var kļūdīties praktiski katrā teikumā, tāpēc- varbūt tas ir...

150 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

ka rikoties un uzvesties.
Ignorē tos, kurus negribi redzēt savos dārza svētkos. Izliecies, ka viņu nav. Ej garām kā tukšai vietai. Tad jau šie paši sapratīs, ka jātinas garā komandējumā.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Es gan sev draugu izvēlos pašu labāko. Vienīgais, ko viņiem austiņā varu iečukstētu, ka man ir tik ļoti noveicies satikt vislieliskāko vīrieti.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Pirmāmkārtām, man vīrietis ir vajadzīgs tikai tad, ja viņam esmu vajadzīga es (sen atpakaļ man ome teica – pārī vīrietim sieviete ir jāmīl vairāk kā sievietei vīrietis – tad viss izdosies). Man pašai no vīrieša vajag drošības sajūtu un iespēju lepoties ar viņu (viņa panākumiem, izskatu utt.).

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Nu redz.. Kāda gan velna pēc man vajadzētu reģistrēt kopdzīvi ar kaimiņieni? Var taču testamentu uzrakstīt. Arī tagad ir iespējams salaulāties pretējā dzimuma kaimiņiem (ja abi pilngadīgi) - baigi daudzi to dara?

papardes ziedu dezinfekcija
Nez kur autors ir nolēmis to papardes ziedu bāzt? Var jau mēģināt kārtīgi novārīt pirms lietošanas.

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Labi, nazi, apgaismo mani, jo, iespējams, es šo to līdz galam nesaprotu (tā var gadīties): Kāpēc jāšķir laulība, ja turpina dzīvot kopā? Par īpašumiem - var taču noslēgt vienošanos par kopīpašumu ar jebkuru cilvēku, kāpēc ne ar bijušo laulāto? Kāpēc ar radiniekiem vajadzētu reģistrēt kopdzīvi? Ko tas mainītu? Viņi taču jau tāpat ir radinieki. Un tāpat es nemaz nevarētu reģistrēt kopdzīvi ar...

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
nazis, ok, par kādām kopdzīvēm šajā gadījumā vēl varētu būt runa (kuras varētu sakārtot ar šo likumu, bet citiem nē?) Un kopdzīves noformēšanas gadījumā tā nepārstātu darboties pēc nāves? Būtu mūžīga? Tad jau noturīgāka par laulību.

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Ceriņu Pēteri, esot gan tur minēts, ka šāds līgums varot būt tikai ar vienu partneri un arī tad, ja cilvēks nav laulībā.

Kā noturēt vīru?
Oi, kas par tēmu. Bet nu metodes esot dažādas - vari iebarot viņam kaut ko, tādā veidā piesaistot sev (šo metodi gan mīļākās izmantojot). Var tētis aiziet aprunāties ar grēkāzi. Bet vispār - kāpēc gan sievietei vajadzīgs tāds apkārtskraidītājs? Bojā tēlu, veselību. Var taču vīra kungam kādu īpašu tējas vakariņu sarīkot un tad viss, kas bija viņa, kļūs par Tavu.

Jautājums vīriem.
Tā kā jautājums ir uzdots šajā portālā par to, vai precētajiem kungiem vienalga, ko viņu sievas dara, tad jau šie iebilst neko nevar. Ja jau paši ir šeit, kāpēc lai kundzes nebūtu? Iespējams, tā ir pāra spēlīte – vakarā pie vīna glazes abi apspriež, cik randiņus dienas laikā norunājuši. Un tad tas, kuram paveicies sliktāk, paliek greizsirdīgs, bet otrs savukārt stāsta, ka partneris taču tāpat...

Vai divu tipu cilvēki?
Ir tādi cilvēki, kas visā redz tikai slikto. Viņi vienkārši tādi ir, tā viņiem patīk un citādāk viņi nemaz nemāk. Ja Tu sevi pieskaiti pie pozitīvajiem, tad Tevi nemaz nevajadzētu ietekmēt šiem negatīvajiem cilvēkiem (vienīgi, ja radu lokā kāds tāds, ar kuru šad tad tomēr jākontaktē), jo pozitīvie dabīgi izvairās no negatīvajiem - atgrūžas.

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
Ak, Kurtiņ, ko Tu tur runā.. Bet, nu, pa nopietno - katram jau savs. Es neatbalstu dēkas ar nebrīvē esošajiem :)

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
Dēka starp diviem brīviem cilvēkiem ir laba lieta. Un, manuprāt, ja kopā ar otru ir labi, tad nav jāanalizē, jābremzē sevi, bet jābauda. Kas zin, kur tas viss aiznesīs. Ja pienāks beigas, tad arī domās. Labāk ir pa īstam just un pēc tam sirdi lāpīt, nekā visu laiku uzmanīties, ka tik neiemīlas - tad tāds pļurkš vien sanāk.

Par bankomātiem
Super! Uz savu banku nemēģināji zvanīt? Viņiem jau nu vajadzētu zināt.

Ja negribas stradat.....
Dvinsky, tieši tā- un sieva atnesīs no aptiekas Tev gan zilo tabletīti, gan ar zupiņu pabaros.

Ja negribas stradat.....
Geisha, patiešām tā teica?? Neesmu dzirdējusi, bet super- tagad šo visiem gribētājiem varēs teikt. Paldies!!!!!!!

Iespēja būt vienam = dāvana.
Kurt, zaķīti, cilvēks taču pēc būtības ir sabiedriska būtne un ir tikai normāli, ka viņš dzīvo kopā ar citām būtnēm. Ja viņš ir viens - tad vai nu viņš pats to ir izvēlējies (un dzīvo miera vējos) vai viņš neapzināti atgrūž pārējos dēļ kādas savas rakstura iezīmes vai kaut kā cita (šos cilvēkus var saukt par vientuļiem - viņi jūtas slikti bet kaut kāda iemesla pēc nemēģina meklēt īsto vientulības...

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
O jaa.. Man tā ir bijis, ka ar tikko satiktu cilvēku sajūta tāda, ka visa dzīve kopā nodzīvota (ir tiiiik viegli un saprotami viss) un savstarpēja pievilkšanās nereāla. Reti gan tā gadījies. Un jā.. tad jāļaujas – jāver acis ciet un jākrīt. Manuprāt, šos cilvēkus liktenis mums piespēlē, bet tas, vai paliekam kopā, tā ir mūsu pašu izvēle.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Kurt, nav runa par vientulību, bet gan par palikšanu bez partnera un šī posma izmantošanu, lai iepazītu labāk sevi. Sanija, pusīšu teorijai es nepiekrītu - mums pašiem ir jābūt veseliem - pusītes ir atkarīgas. rokons, man ir dzīvs piemērs ar pāri, kuri sākuši kopdzīvi pēc 50 - abi dzīvo kopā, viņiem ir viena saimniecība, kopīgas rūpes un iešanas, darbiņi sadalīti, bet katram sava...

Ja negribas stradat.....
Ja Tev negribas strādāt, tad atpūties - ja reiz šāda iespēja ir :). Pēc laiciņa atkal sagribēsies kaut ko darīt, tad arī darīsi. Ui, kā man arī negribas strādāt - laikam jāapsver doma par brīvdienu paņemšanu. Tā jau man tas, ko daru, patīk, bet nu izskatās, ka pienācis laiks nedaudz atpūsties :). Vasara tomēr :).

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Aivar, kurš tad ir tas kopīgais mērķis, kam jāatmostas? Ko darīs tie īpašie/pareizi domājošie cilvēki? Labrador, vai, pēc Tavām domām, vīriešiem savas galvas nav, ja viņi, kā izteicies, baidās būt paši, jo tad sievietēm nepatiks? Man šis viss šķiet pat pārāk dīvaini.

Kaķi plēš piepūšamas lietas ?
Mēs neturam kaķus, mēs viņiem kalpojam 😂 Un mincis vienkārši, pirms atlaisties blakus saimniekam, izstaipījās pie gultas malas pirms miedziņa- tas ir veselīgi.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Runa ir par reakciju uz notikumiem dzīvē. Ja ir noticis kaut kas negatīvs (šajā gadījumā- partnera zaudējums), mēs to nevaram mainīt, jo tas ir noticis- tā ir pagātne. Mēs varam mainīt tikai savu reakciju, savu attieksmi. Mēs varam skriet kā aptrakuši un ķerties apkārt pirmajam pretimnācējam, lai tik nepaliktu vieni, bet mēs varam arī apstāties, ieelpot un ieklausīties sevī, savās vēlmēs un...

Par Dienas tekstu
Jurij, viss labi, tikai apjautājos- ja nu tajā ir kāda dziļa jēga apslēpta, ko es pati nenojaušu. Bet kur Tu šitā šodien pārkarsis.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Atvaino, bet nu jau tas sāk izklausīties pēc kādas sektas vai zombēšanas organizācijas.

Iespēja būt vienam = dāvana.
burleska, ir tādi cilvēki, kuri patiešām negrib ģimeni- par ko viņus žēlot? Otri- kuri grib bet viņiem nav- lai iemeslus meklē sevī. Ir cilvēki, kuri viegli iepazīstas, veido draudzīgas, noturīgas attiecības- lai apskatās uz viņiem un padomā, ko sevī nepieciešams izmainīt.

Iespēja būt vienam = dāvana.
av2 (09:00), kāpēc attaisnojums? Vai būt vienam ir kaut kas slikts? Par to jākaunās un jāmeklē attaisnojumi? Jā, doma ir par palikšanu vienam bez partnera kaut kādā dzīves posmā un iespējām, ko tā mums dod. Jo, esot attiecībās, mums visiem ir jārēķinās ar otru, jāpielāgojas. Bet, kļūstot vienam, Tev rodas iespēja ieskatīties sevī un saprast, ko tieši TU gribi. Tie, kuri ir vieni (bez...

Iespēja būt vienam = dāvana.
Nu redz.. tad tas Tev nemaz tik ļoti nav nepieciešams ;)

Iespēja būt vienam = dāvana.
neko, ja Tev baudu sagādā laika veltīšana tikai sev, kur problēma sakārtot lietas tā, lai to varētu darīt vairāk kā pāris dienas gadā?

Iespēja būt vienam = dāvana.
Varbūt tad, ja ilgstoši cilvēks ir viens, tā ir viņa paša izvēle?

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Aivar, man aizdomas, ka Tu centies noniecināt sievietes. Ja Tu nedzīvo galīgi sabrukušā mājā meža vidū, ar plēvēm logu vietā, tad problēma ir tikai Tevī. Jo es nezinu nevienu sievieti, kurai bail no Tevis pieminētā. Un par kādu darbu Tu runā- pensionāriem ir pensija. Pilsētas dzīvoklīti var izīrēt un dāmai kāda papildus naudiņa ienāks. Un dzīve skaistā lauku sētā ar burvīgu saimnieku- kura lai...

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Aivar, bet Tu taču iepazīties nemaz nevēlies. Domāju, ka Tu varētu mesties kopā ar kādu jestru un izdarīgu pensionāri, kurai pilsēta piegriezusies, pašai savas lauku mājas nav, bet ar basām kājām pa rīta rasu skriet gribas. Neesi domājis startēt saimnieku šovā (ja tāds vēl vispār ir)?

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Geisha, bet man gan šķiet negodīgi, ja es strādāju un pelnu tik pat cik vīrietis, bet pēc darba un brīvdienās man vienai ir jākopj māja, jāaprūpē bērni, jāmazgā, jāgatavo ēst. Esmu ar visām četrām par rūpēšanos par pārējiem, bet nu viens to visu vilkt nedrīkst.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Kāpēc ir tāds ieciklējiens uz tīrīšanu, mazgāšanu un gatavošanu kā baigajiem sievietes pienākumiem? Tas taču ir pilnas slodzes darbs (saucās mājsaimniece/-ks)- kurš nepelna naudu, tas to dara. Jo cilvēkam ir jākustas, citādāk viņš ir dārzenis. Ja abi pelna, tad abi arī rūpējas par māju vai algo kādu, kas tos darbiņus izdara. Es tiešām nezinu, kurš no tiem darbiņiem ir par sarežģītu vai grūtu...

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Ja runa ir par rīcību kaut kādās konkrētās situācijās, protams, ka “draugs” to var mainīt – vienkārši darot savādāk. Sākumā pie rīcības būs jāpiedomā, pēc kāda laika tas aizies automātiski.

Varbut krievietes?
Tev noteikti vajag krievieti. Jāizstrādā tik plančiks, kā viņu saķert, ja reiz līdz šim Tev tas nav izdevies.

Ko uzvilkt,satiekot bijušo vìru?
Jāģērbjas tā, lai pati justos skaista un pārliecināta.

Vērtīgs vīrietis
Bet varbūt vērtības sāls slēpjas ciltsrakstos? Kā zvēriņiem. Var vadāt pa konkursiem un visiem lielīties - o, redz, manējais zelta kausu un piespraudi novinnēja.

Vērtīgs vīrietis
Nekad neesmu vīriešus dalījusi vērtīgos un nevērtīgos. Hmmm.. laikam jau vērtīgs vīrietis ir tāds, no kura var iegūt visvairāk un viskvalitatīvāk sev vajadzīgo un, ja nepieciešams, no kura var visvieglāk tikt vaļā, neciešot zaudējumus- pēc kura ir augsts pieprasījums tirgū.

Vai veerts?
Nav vērts.. vispār nav vērts iepazīties.. tie ir vieni vienīgi zaudējumi- zaudē laiku, naudu un veselo saprātu, pēc tam domājot, kā tad tā, ka šī uzreiz pie Tevis neievācās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu