preilene

Sieviete (41)
iepazīties ar preilene

130 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai tikai tukshie ziedi?
Astronaute, nu beeeeeeidz.. viņš vienkārši nav prasīgs - viņam galvenais, lai cilvēks labs. Noteikti būtu salds kumosiņš 70-gadīgai dāmai. Esot smuks, turīgs, ar savu dzīvokli un auto, apkārt neskraida.

Kaapeec neredzu nevienu?
Sasmējos.. Izskatās, ka nepieciešamas kārtīgas brilles. Varbūt dators jau bija aizgājis miega režīmā, no cenšanās tur kaut ko saskatīt ar ne tik labu acu gaismu. Tāpēc tās puķes..

Aizmirstie vakardienaa
Reāls vecums iestājas brīdī, kad vienīgais, uz ko cilvēks ir spējīgs, ir vazāties apkārt ar īgnu un nicinošu sejas izteiksmi, par visu burkšķēt un visus citus mācīt, kā “pareizi” dzīvot.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Geisha, acīs abiem jābūt tām liesmiņām, lai būtu riktīgi labi. Kāda jēga sevi mocīt un satikties ar vīrieti, kuram Tu patīc ļoti, bet viņš Tev nemaz?

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Lai es aizietu uz tikšanos dzīvē, man no sākuma jānovērtē cilvēks vizuāli (jāredz bildes) un jānoskaidro viņa attieksme pret dzīvi (tas parasti notiek sarakstē). Man nepatīk garas sarakstes, bet uz aklajiem randiņiem arī neeju. Uzskatu – ja cilvēks nav gatavs veltīt laiku, lai man atrakstītu, viņam nebūs laika priekš manis arī dzīvē. Un – ja cilvēkam ir kauns par savu izskatu, tad man arī par...

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Bet priekš kam te nebūt, ja cilvēkam dzīve sakārtota un tajā kārtībā arī kāds stūrītis oho atvēlēts? Ik pa laikam jāpavirina oho durtiņas, lai neieklemmē un neapput.

Brīvais laiks.
Brīvo laiku pārsvarā pavadu kopā ar draugiem – ceļojumi, kino, sportiņš. Esmu ar mieru darīt da jebko, ka tikai ir jautri. Vīrietim, kuru ņemtu sev blakus, interesēm vajadzētu būt līdzīgām. Par teltīm – katram savs. Es ģīboni nekrītu, bet pati neizvēlētos.

Kāpēc to noliedz?
Es jau iepriekšējā tēmā iekomentēju, ka nespēju saprast, kāpēc atsevišķiem vīriešiem liekas, ka sievietēm liekas? Sašutums jau nav par to, ko vīrietis grib bet gan par to - kāds ir tas vīrietis, kurš grib.

Nauda?
Chris, bet kāda jēga vēl joprojām sēdēt "alu laikā"? Varbūt jāmaina tie savi bāzes instinkti un jābeidz cīnīties ar izdomātajiem briesmoņiem ;)

Nauda?
Es arī šito nesaprotu. Un vēl vīriešiem liekas, ka sievietēm liekas, ka vīrieši no viņām grib tikai seksu. Iespējams, vīriešiem patīk radīt sev problēmas un šķēršļus (kaut vai iedomātus), lai pēc tam tos visus ļoti vīrišķīgi pārvarētu.

Jautaajums vechiem
Iespraukšos diskusijā par to draugu/draudzeņu būšanu. Ņemot vērā, cik kūtri, kautrīgi un nepārliecināti ir vīrieši, vienlaicīgi vienu kandidātu izpētot, visa dzīve var paskriet garām. Jo ar vīriešiem ir kā ar bitēm – te viņš ir, te nozūd, lai atkal pēc pāris mēnešiem uzrastos. Labi, pieņemsim, pēc pāris mēnešiem ir iestājies noilgums un tā kā varētu nākamo kandidātu sākt meklēt, bet šeku-reku...

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Keel, ja neticēsi, tad nekā arī nebūs ;).

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Keel, protams, ka ticu. Tas taču ir skaisti. Lobo1 – tie, par ko Tu raksti, ir tie šķēršļi, kuriem cauri jālavierē, ik pa laikam pret kādu paklūpot. Un smieties ir veselīgi ;).

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Es neesmu sev problēma ceļā uz attiecībām. Bet jautājums laikam bija par vīriešiem kā problēmu. O jā – viņi ir problēma – maisās pa kājām visādi ne-tādi, tāpēc, lavierējot caur viņiem, pagarinās distance līdz tam vienīgajam-īstajam. Bet jāskatās uz to pozitīvi – staigāt ir veselīgi un pašreiz soļus skaitīt ir moderni.

Dejošana.
Dejot ir forši, bet dejošanas prasmes/neprasmes nebūs noteicošās, lai paliktu pie vīrieša vai ietu no viņa prom. Mācoties dejot, iemācīsies atbrīvoties, ieklausīties gan savā ķermenī, gan labāk sajust otru. Rīgā un pierīgā pašreiz ir daudz deju kursu – salsas, kizombas, tango, bačatas u.c. - katrs var izvēlēties sev tuvāko. Un cilvēki iet un dejo – dažāda vecuma. Un tiem, kas uzskata, ka “īsti...

Izklaide
Pajautā viņai pašai, kas patīk. Varbūt grib pa pliko no vagoniņa Siguldā lēkt. Par puķēm- man arī nepatīk, ja vīrietis puķes nes uz randiņu. Kur lai tās puķes pēc tam grūž? Ja nāk ciemos uz mājām, tad var nest.

Kas nu kuram/kurai traucē iepazīties?
Vienīgais, kas varētu traucēt iepazīties, ir slinkums. Vēl arī ierobežotais laiks - jo tomēr to stundu diennaktī ir tik, cik ir. Bet tā, ja neskatās uz šiem diviem traucēkļiem, var iepazīties uz vella paraušanu - nepārtraukti.

Aizkaveejushies jauniibaa?
tracer, par to braukšanu uz liepāju, nespried pēc sevis. Ja gribētu satikt cilvēku, tad brauktu daudzi. Ja otru negrib satikt, tad, protams, nav jēgas braukt – ja vien pats negrib liepāju apskatīt un tad, pie reizes, ja sanāk, tad satikt to otru. Daudzi cilvēki braukā apkārt pa pasauli, lai satiktu to otru un to dara par savu naudu un neraud par to. Tāpēc jautājums ir tikai par to – cik ļoti es...

Sajūta
Epifanija, labāk nemaz nedomāt par to, ka šie cilvēki ir kādam ģimenes locekļi un kādam ir svarīgi (vismaz bijuši svarīgi). Viņi paši to sev ir nodarījuši ar savu dzīvesveidu, attieksmi, slinkumu. Manuprāt, valsts viņiem palīdz – ir patversmes, pabalsti – ko vēl? Es arī agrāk domāju, ka viņiem var palīdzēt – nodrošināt dzīvesvietu ārpus Rīgas (tik daudz pamestu māju), kur paši varētu sev izaudzēt...

Aizkaveejushies jauniibaa?
Manuprāt, tas nav no dzimuma atkarīgs, bet gan no paša cilvēka – zinu daudzus vīriešus, kuri nav nemaz mājās sēdētāji – viņiem ir savi hobiji un savas skriešanas. Tāpat zinu sievietes, kuras brīvo laiku labprātāk pavada mājās. Ieteiktu autoram tomēr aizstaigāt kādu vakaru līdz Rīgas centram un pašam apskatīties, kas tur pastaigājas. Lielākā daļa ir tūristi-pensīši. Un ne jau visas sievietes...

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Chris1986, Tavos gados jau sen vajadzēja līgani, cieņpilni un ar apcerīgu smaidu sejā slīdēt skuju takas virzienā, nevis censties vēl kādu riebeklību dabūt no sevis ārā (ķipa, jāķēzī bieži un daudz, ja nu pēdējā iespēja)..

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
Manuprāt, domu gājiens ir absolūti ačgārns. Jādomā ir nevis "no kā atteikties", bet gan "kā nopelnīt vairāk".

Palidziiba
Kā var bezcerīgi cerēt? Kašmars :D

Novērojums
Chris1986, tā arī var mēģināt, it sevišķi, ja pats vairs nav spējīgs piecelties stāvus no sēdus pozīcijas 😉. Bet var arī starpbrīdī kādai feinai dāmai apstāties blakus un uzsākt sarunu par pasākumu – manuprāt, nebūtu ne vainas. Un tad jau redzētu kā saruna attīstītos.

Novērojums
10:23, uztraukums ir par to, ka uz pasākumiem iet vairāk sievietes nekā vīrieši? Droši vien liela daļa to sieviešu vīriešu tajā laikā dara “īstās vīriešu lietas” - tusē garāžās ar čomiem, copē vai atpūšas pie tv. Vai tas ir aicinājums vīriešiem vairāk apmeklēt pasākumus, lai iepazītos ar sievietēm? 😊

Novērojums
Sabiedrība absolūti nav obligāta, bet kopā jautrāk.

Esmu mīļākā...
Pasaki viņam "esi drosmīgāks". Vai dari tāpat kā viņš - jautā par katru lietu atļauju un nedari neko, kamēr atļauja nav saņemta.

Ļoti dīvaini.
Bet var arī būt, ka tā normālā vēstule ir no nesakarīga vīrieša un tāpēc neatbild? Sievietes taču sūdzas, ka sakarīgie vīrieši neraksta. Drošvien sieviete neatbild visā visumā normālai vidējai ohovēstulei no tēmas “čauseksugribi” (šitās ir topā – visnormālākās vēstules šeit), jo apskatās sūtītāju un tur tīrās šausmas – onkuls galīgi nesakarīgs.

5 veidi, kā sievietei izmainīt vīrieša attieksmi pret sevi uz tādu kā viņa to vēlās.
Jou! Autors bijis saslēdzies ar visumu – tādas atziņu pērles dabūtas ārā. Laikam dzira bijusi spēcīga. Bet nu izskatās, ka autoram vajag suni – tam būs pareizā attieksme (atbilstība visos punktos).

...vecie brūgāni!
Es gan uzturu draudzīgas attiecības ar tiem bijušajiem brūtgāniem, kuri ir draudzīgi pret mani. Paklausos par šo jaunajām brūtēm, varu kādu padomu pat sniegt. Viņi taču nav miruši vai sveši tikai tāpēc, ka bijušie.

Vai ir vērts upurēties vīrieša dēļ?
Ir cilvēki, kuriem ir iekšēja nepieciešamība upurēties kāda labā. Un viņi to dara, lai apmierinātu savu nepieciešamību, nevis tā otra. Ja cilvēkam nav šīs iekšējās vajadzības, tad kāpēc lai upurētos kāda dēļ? Es domāju – arī bērnu un vecāku dēļ. Protams, ja viņiem ir kādas veselības problēmas, ir jāpalīdz un jāatbalsta. Var nedaudz pārkārtot savu dzīvi, pielāgot to jauniem pienākumiem, bet lai...

Ko vēlamies...
008, vienkārši man tā sanāca un ir feini, bet otrreiz es tā, visticamāk, nedarītu

Ko vēlamies...
vigo, es nelielos, bet vienkārši dalījos ar savu viedokli. Un Tu domā, ka baigi kruta ir tas, ka 25 gados biji tik sekls cilvēks? Man 25 gados jau bija labs darbs un sava dzīvesvieta, varēju atļauties gan savu auto, gan ceļojumus, gan restorānus un labu vīnu. Un mans draugs ir tieši tāds pats. Un par piedzīvojumiem - zini, kā ir? Piedzīvojumi ir laba lieta. Tā kā - atslābsti.

Normāli vīrieši!
Haha!! Pēc Deavids domām sanāk, ka visi labie (normālie) un labās (normālās) ir satikuši viens otru, bet brīvi palikuši tikai sievietes-princeses (tātad, nereāli smukās) un vīrieši-nelikvīdi (tie, kuri nevienam nepatīk). Ģeniāls domu gājies, ņemot vērā, ka pats ir starp brīvajiem. Par tēmu – protams, “normālo” ir daudz – manuprāt, normāli ir visi, kuriem nav kaut kādu defektu. Bet atšķiras...

Ko vēlamies...
008, mēs esam visu izrunājuši. Vispār, mēs arī sarunājamies - gan par to, kā jūtamies, gan par mūsu vēlmēm un nākotnes vīziju. Bet uzskatu - nav pareizi veidot attiecības, par kurām jau sākumā zināms, ka pienāks beigas, jo mēs esam cilvēki, pierodam pie otra un beigās būs sāpīgi abiem.

Ko vēlamies...
Kas ir domāts ar jēdzienu “nosacītas attiecības”? Jau gadu man ir 17 gadus jaunāks draugs – kopā nedzīvojam, kopīgu nākotni neplānojam (jo tas nebūtu pareizi un es to negribu), bet tiekamies un kopā pavadam laiku. Mums ir pavisam normālas “pagaidu” attiecības.

Labāk tā, nekā nekā
Var pieturēt zīli, vienīgi abiem vajadzētu vienoties, ka tā tik tāda abpusēja zīļu būšana ir. Bet periodā, kad mums ir zīle, mēs atslābstam tā vēlamā meklējumos un tā var paiet gadi kopā ar zīli un tikai tad saproti, ka tie gadi nodzīvoti tikai tā “pa pusei” – ar vienu kāju pie zīles, ar otru meklējumos.

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Man pietrūkst gribasspēka, lai atbrīvotos no kaitīgajiem ieradumiem. Ko daru? Domāju par to :).

"Uz visu banku."
Zemapziņai un ikkatras vēlmes realizēšanai liek pretoties saprāts. Piepe, kad būsi sasmēlusies teorētiskās zināšanas vecajās filmās, vari mēģināt patrenēties bankas laupīšanā GTA spēlē.

Melnais humors? :)
Mēs nekad nevaram būt droši par otru cilvēku. Nav garantijas, ka tas otrs (mūsu mīlulītis) , izveidojis savu biznesu, kurā ieguldīta nauda no mūsu pārdotā īpašuma, nepazūd tālēs zilajās. Tāpēc, lai nepaliktu ar pliku pakaļu pie sasistas siles, ir jāsargā sevi pašam.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu