mirga

Sieviete (53)
iepazīties ar mirga

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dīzelis vai benzīns?
Lūdzu izsakiet savas domas par dīzeli un benzīnieku. Ko ieteiktu pirkt?

Sapņi un to atcerēšanās
Sapņi. Es tos redzu ļoti, ļoti reti. Un tad pamostoties momentā aizmirstu, neatceros. Reti kuru sapni atceros. Labi ja 2x gadā. Vai jūs redziet guļot sapņus un tos atceraties? Citi sapņo pilnīgi...

Plātsmaize
Sveikas! Man te dažādas mīklu receptes. Īsti nepatīk garša. Daudzus gadus atpakaļ bija recepte, kad sataisa raugu mīklu, ieliek iesietu marlītē aukstā ūdenī. Sanāca baigi labā, garšīga mīkla,...

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko pievienot ūdenim, lai olu čaumalas labāk uzsūc dabīgās krāsvielas
Nokrāsoju kā šajā adresē- https://www.youtube.com/watch?v=XduwPc0l9CU Tikai bez zeļonkas. Sanāca skaistas oliņas.

Ko pievienot ūdenim, lai olu čaumalas labāk uzsūc dabīgās krāsvielas
Vakar atradu un izmēģināšu. Lai veicas! https://www.youtube.com/watch?v=XduwPc0l9CU

Ar ko sākt Jaunu dzīvi?
Te bija runa par skriešanu. Ka viens diez vai ies skriet. Kaut ko darīt vienam- tā ir sava veida meditācija. Skrienot vienam var pārdomāt dzīvi, šodien vai rīt darāmo. Tā ir sevis disciplinēšana- neviens mani nedzen, bet es pati saņemos un skrienu. Iepriekš komentārā pie savas dzīves maiņas nepierakstīju, ka gāju katru dienu peldēt. Neviens nenāca līdzi, Peldēju līdz oktobrim. Daudzi teica -...

Ar ko sākt Jaunu dzīvi?
Sāc ar savas iepriekšējās dzīves analīzi. Saliec + un -. Padomā kas no vecās dzīves bija tas labais ko turpināt. Pareizi saki- novērtē savas prioritātes, hobijus, intereses. padomā kā vēlies turpmāk dzīvot. Maini sevi uz labo pusi, mainies, lai pašai būtu interesanti. Es biju tādā pašā situācijā un pusgada laikā strādāju ar sevi, nospraudu mērķus- ko vēlos sasniegt, redzēt, utt. Iesāku ar veco...

Dīzelis vai benzīns?
Paldies visiem, kuri izteica savu viedokli. Tiešām palīdzējāt man tikt pie kaut kāda sprieduma. Tagad uz 75% zinu ko vajag un ko gribu pirkt. Paldies!

Dīzelis vai benzīns?
Paldies par viedokļiem. Laikam šeit visu var uzzināt un tikt pie sava secinājuma.

Dīzelis vai benzīns?
Par atrādīšanu servisā laba doma. Paldies!

Dīzelis vai benzīns?
Protams lietotu. Man patīk škoda fabija vai opelis astra. Kāda pieredze?

Dīzelis vai benzīns?
Kurām mašīnām lētāka apkope, detaļas? Mazāk plīst?

Dīzelis vai benzīns?
Gribu nelielu un tālbraucēja nebūšu. Tātad dīzelis nav nepieciešams. Tad labāk benzīnnieku.

Dīzelis vai benzīns?
Kā pirmo auto ieteiktu dīzeli? Un motora tilpumu? 1,2/ 1,3, ...2,0(nezinu vai pareizi izsakos, neko nesaprotu)Kuru?

Dīzelis vai benzīns?
Ko pats izvēlētos pirkt?

Dīzelis vai benzīns?
Izsakiet visus par un pret.

Vai nepielaidīsim savas iepriekšējās kļūdas?
Nekļūdās tas, kurš nedara neko. Ir rīcība-ir sekas. citreiz labas, citreiz ne tik. Bet arī es veidojot tagadējās attiecības stipri piedomāju, kas bija ne tā kā vajadzēja. Cenšos apzināties vismaz savas kļūdas, tādas vairs nepieļaut.

Cik ļoti te un vispār meklējam sev pāri? Varbūt vēlamies tikai izdampēties?
To- Esari- Vai tad tie vīri viens otrs te arī nav nogribējušies un pārgribējušies?

Sapņi un to atcerēšanās
Ak jūs laimīgie sapņotāji. Es sapņus neredzu. Nesapņoju.

Sapņi un to atcerēšanās
To-psychobitch, -zizis- Bet vai Jūs redziet sapņus?

Komplimenti
Ir teiciens par patikšanu. Vienam patīk meita, otram māte, trešajam kleita. Tā ir arī ar komplimentiem. Tas ir atkarīgs no cilvēka , kuram tos saka. No šī cilvēka rakstura, būtības, emocijām, utt. BET komplimenti patīk visām sievietēm un arī vīriešiem patīk, ja tiem pasaka ko labu, jauku, uzslavē, utt.

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
to-salvis73 -Ne tikai ar vārdu- mīļu un jauku, bet ar tādiem pašiem mīļiem, jaukiem , mīlestību apliecinošiem darbiem un attieksmi.

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
To Chris1986 - galīgi neesi sapratis ko esmu domājusi. Ne par pliku sexsu, ne par pārošanos, bet par to ķīmiju, kura ir vai nav. Ja ir, tas nozīmē -patikšana, pievilkšanās viens otram utt. Nejauc vienkārša drauga- sarunas biedra kategoriju ar draugu-mīļāko cilvēku, kura pieskārienus gaidām, tie patīk, utt.

Kādas tējas ir ieteicamas gremošanas uzlabošanai?
paskaties te: http://www.rukisuteja.lv/lv/teju-vesture - atradīsi visu ko , kam dzert. ieej aptiekā un tur pateiks kura tēja Tavai problēmai labāka. man patīk ķimenes vai kumīns. Pēdējo samaltu lietoju visur klāt kā garšvielu.

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Domāju, ka katram tas savādāk. Bet lielākai daļai tomēr tai ķīmijai jābūt. Man tas arī svarīgi. Var būt cilvēks jauks, foršs sarunu biedrs, var pārspriest dažādus jautājumus, bet ja tās ķīmijas nav, tad tikai un vienīgi - labi draugi.

Videonovērošana skolas tualetēs
Noteikti nepieciešamas, bet novietot tā, lai nav redzams pats process. Tad redz kas ko dara. Kurš sit, kurš demolē, kurš neliek otram mieru, kurš taisa šmuci. Un tad varēs piedzīt no vecākiem kompensāciju par bojāto inventāru, citādi visi ir balti un pūkaini.

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
To DabasJanis- Biju pie meitas Anglijā- Spaldingā. Viņa brīdināja- uzmanies no mašīnām, ka pat uz pārejām nelaiž pāri. Tā arī bija80% gadījumos.

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
Man dažreiz bail, eju lēnām, skatoties vai neapdzen mašīnu, kura mani palaiž. Ilgi esmu kājojusi un pašlaik topu par braucēju. Mācoties braukt tiešām saprotu, ka dažreiz gājējs nemaz nav ieraugāms. Viņš kā svētā govs iet pāri neskatoties ne uz ko. Īpaši es nesaprotu jaunās māmiņas ar ratiņiem, kuras neskatoties apkārt vai mašīna laiž vai nē, runājot pa telefonu BRIEN pāri mazo stumjot pa priekšu.

Kādēļ baidās izrunāties?
Domāju, ka tā ir mazdūšība, nevēlēšanās pavilkties uz kašķi. Varbūt ir runāts, bet neņem galvā. Mana pieredze bija, ja runāju ar otru pusīti , ieminējos par kaut ko, tad dabūju pretī tādu " dušu" ar apvainojumiem, ka pēc tam sapratu, ka nav vērts. Tas ar laiku iedzen attiecībās ķīli un tā sprauga paliek arvien lielāka. Kamēr katrs aiziet uz savu pusi. Te ir runa par otra cilvēka tā saucamo...

Plātsmaize
Paldies! Izmēģināšu ar ledusskapi. Inetā arī atradu recepti ar turēšanu ledusskapī.

Plātsmaize
Vai ledusskapī apsedzi to vai nē?

Lasis lasītis
Lai tie laši peld. Es nopirku sviesta zivi. Arī ļoti garšīga. Un lētāka.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu