mirga

Sieviete (55)
iepazīties ar mirga

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Tātad golfiņam deg panelī brīdinājums, kad bagažnieka durvis vaļā, (bet ir ciet), kauc pēc laika signalizācija. Visas durvis pārbaudīju, aiztaisīju, bet viss turpinās. Kur vaina? Ko darīt?

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Cik jūtas vecs- tas atkarīgs kādi tarakāni mums katram galvā. Mēs nekad vecas nekļūstam tikai mums ir 18 +pieredze!

50 gadīgās mātes uzbāžas bērniem un bērnubērniem
Ja sievieti , vecmammai nav izdevusies sava dzīve, tad viņa bieži realizē to caur bērniem. Un te nu jautājums- kāpēc tad nesakārto savu dzīvi? Sāc ar to. Rādi priekšzīmi bērniem.

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Necik sen te šāda tēma jau bija. Nosodāmi nav. Tomēr daļai sabiedrības ir sava morālā nostāja, rāmji, kurus citi nevar pārkāpt, citi var. Cik cilvēku, tik viedokļu.

50 gadīgās mātes uzbāžas bērniem un bērnubērniem
Te jautājums- cik paši bērni grib būt patstāvīgi? Cik grib , lai mammas turpina viņus aptekalēt. Tad šis pieradums apnīk un vairs nevar mammai pateikt - pietiek. Otrs- sievietēm gados ir beidzot jādzīvo sev pašai- jāapmeklē skaistuma saloni, ar draudzenēm jāpatusē, jāatrod beidzot sev hobijs, jo nespēja realizēt, kad bērni bija mazi. Ja vēl sieviete viena- beidzot var atrast dzīves draugu.

Dejošana.
Ir dažādas sievietes. Es partnera prasmi labi dejot uzskatītu par ļoti lielu plusu, jo man arī patīk dejot . Bet! Tas nenozīmē, ka pa klubiem un ballēm vien dzīvoju. Ir pasākumi, kuros negribas sēdēt kā lēmētai maliņā, kad visi dejo. Ir sievietes, kuras ir vienaldzīgas pret dejošanu. Ne par velti ir teiciens-saskanēs dejā, saskanēs arī intīmajā dzīvē.

Vai var mīlēt neskatoties uz neglītumu ?
Te nav runa par neglītumu, jo katrs cilvēkā mēs saskatām ko citu. Vienam liksies, ka sievietei līks deguns, bet cits šo līko deguntiņu dievinās.

Vai var mīlēt neskatoties uz neglītumu ?
Kas ir neglīts? Ir teiciens- vienam patīk meita, otram kleita, trešam māte. Tas ir- katram sava patikšana. Citam patīk tievas, citam dūšīgākas sievietes. Slavenais attiecību eksperts Džons Grejs savā grāmatā "Marss un Venēra randiņā" raksta: "Starp cilvēkiem, kuri satiekas, pastāv četras ķīmijas zonas: fiziskā, emocionālā, garīgā un dvēseliskā. Fiziskā ķīmija rada iekāri. Emocionālā ķīmija rada...

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Divas dienas nostāvēja mašīna bez signalizācijas, tad iepūsts atslēgās pretatsaluma šķidrums no baloniņa, un viss ir OK. Paldies visiem par padomiem!

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Biju aizbraukusi uz servisu, tur paskatījās, aizcirta stingrāk bagažnieku, kādu brītiņu bija labi. Kamēr atbraucu mājās- atkal tas pats.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu