mirga

Sieviete (54)
iepazīties ar mirga

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Šorīt bija neliels sals, apledojums. Pa nakti lija, tad piesala. Durvis mašīnai nevērās vaļā. Zinu, ka kaut ko smērē vai pūš. Dodiet padomu!

Elektrības patēriņš plītij
Man jautājums gudriem cilvēkiem par elektrības patēriņu plītīm. Saka, ka ekonomiskāka -indukcijas plīts. Bet!!! Daļai elektriskajām plītīm ar keramisko virsmu patēriņš mazāks. Tātad ekonomiskāka?...

Kādu plīti iegādāties?
Mana gāzes plīts savu laiku ir nokalpojusi un tagad nepieciešama jauna. Zinu, ka daudzi ieteiks tikai un vienīgi indukcijas plīti. Bet kā ar elektriskajām? Ja indukcijas, tad jāmaina arī katli,...

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jums ir plāns?
Ir teiciens- cilvēks plāno- Dievs dara. Tad nu var plānot cik gribi- citreiz viss izdodas, citreiz viss aiziet pa pieskari un tur augšā kāds ar mums sagatavojis citādus plānus. Protams plānojam mēs visi, bet cik reāli ir šie plāni. Man viens cilvēks teica- tu tā pa mazam solītim bet vienmērīgā tempā uz priekšu. Kādreiz tas solītis lielāks un garāks, bet citreiz pavisam sīciņš. Tā nu tas ir.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Domāju, ka kritēriji katram savi. Tas ir atkarīgs no cilvēka paša un viņa dzīves principiem. Ir kautrīgi cilvēki un tādi, kuri ies " pāri līķiem". Tā arī atbilstoši izvēlas cilvēku blakus. Vai nu pēc sirds patikas, lai jūt arī ķīmiju, vai arī galvenais ir manta, tituls, utt.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies par padomiem. Sapratu, ka lietus un snigšanas laikā jāuzmanās. Laikam jau to silikonu vajadzēs lietot.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies RRAGANA par izsmeļošu atbildi.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies! Skaidrs- meklēšu silikona spray durvju gumijām.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Igam - man nav garāža.

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Reiz ar draudzeni arī aizsākām šo tēmu. Kur mēs tās pareizās esam nonākušas? - Pie sasistas siles. Mums arī bija versija, ka tām ne tik pareizajām veicas dzīvē labāk.

Attiecības bez meliem?
Es saku, ka ir melnie un baltie meli. Melnie, kuri nes līdzi nejaukumu, ļaunumu, utt. Baltie, lai padarītu dzīvi skaistāku. Kā piemērs te jau bija par bērna pirmo zīmējumu. Vēl baltie meli - par nopietnu slimību. Neteiksi taču otram, ka tu mirsi, utt. Varbūt te daudzi strīdēsies, bet uzskatu, ka tas viss nav viennozīmīgi. Katram tas baltums un melnums melošanā ir pēc savas mērauklas.

Staro Rīga
Staro Rīga dažus gadus atpakaļ mani vairāk uzrunāja. Šogad kopumā patika. Visus objektus neapskatīju. Varbūt vietā teiciens-kad pele paēdusi, tad milti rūgti. Varbūt gaidīju ko vairāk. Bija objekti, kas ļoti patika. Salūts jauks, nebija migla , varēja visu saskatīt. Koncerti pa brīvu. Jā- uz daudziem vajadzēja iepriekš izņemt ielūgumus. Svētku vakarā pabiju bez ielūguma Latviešu biedrības...

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Pašpietiekams cilvēks. Tas ir cilvēks, kurš atrod veidu kā nejusties vientuļam, cilvēks, kurš pašizglītojas, kuram ir savi hobiji, draugi. Ja dzīvē ir smagi vīlies, tad bieži nonāk līdz tam, ka vienam labāk. Ja otrs grib aplauzt spārnus, neļaut lidot- tad dzīvo viens. Bet arī šim pašpietiekamajam cilvēkam , nevienam neredzot, uznāk vājuma brīži un ir vēlme pēc drauga, līdzcilvēka, sabiedrotā,...

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Esmu arī kurzemniece un mūsu pusē tā ēd , bet man negaršo siļķe.. Man garšo piena sakņu zupa. Zinu citiem tā negaršo. Ar sviestiņu iekšā! Super!!

Elektrības patēriņš plītij
to usinjsh mājā pievilktas 3 fāzes. vadus gan vecos laikam vajadzēs pārvilkt.

Elektrības patēriņš plītij
To jau zinu, ka jāpierēķina jauno katliņu izmaksas. Pēc tam vēl cepeškrāsns un nosūcējs. Kopā jau tās izmaksas būs oi, oi, oi!

Elektrības patēriņš plītij
Paldies visiem par padomu un ieteikumiem.

Smēķēšana
Protams topiks ir par citu, bet sarunās jau tā notiek, ka pāriet arī uz citu tēmu. Tās ir sarunas.

Elektrības patēriņš plītij
Ikdienas vajadzībai vienam cilvēkam. Pa retam lielākam ģimenes saietam- ko garšīgu pagatavot.

Smēķēšana
janisb - Tas nozīmē, ka pret sievieti izvirza prasības, bet pret sevi nē. Es varu- viņa nē. Tad jau arī citos svarīgos jautājumos arī būs šādi nosacījumi.

Smēķēšana
Smēķēšana, dzeršana- tās ir atkarības, kuras vēl pie tam veselībai kaitīgas. Bet!! Mums visiem ir kāda atkarība- man kafija, citam saldumi, utt. Arī pārmērībās kaitīgi.

Elektrības patēriņš plītij
Tad jautājums par to jaudu. Jāskatās ar lielāku vai mazāku jaudu?

Elektrības patēriņš plītij
To es saprotu, ka silda tikai trauku un kad noņem uzreiz vairs nesilda. Elektriskā it kā vēl silda un lēni atdziest.

Elektrības patēriņš plītij
Skaidrs. Paldies Jurijs55 par izsmeļošu atbildi.

Elektrības patēriņš plītij
Bet kas tad ir jauda? Kas patēriņš?

Vai ēšana ir viena no dzīves baudām?
Ir teiciens par diviem cilvēku tipiem. Vieni dzīvo lai ēstu, bet otrie ēd, lai izdzīvotu. Domāju, ka taisnība ir kaut kur pa vidu. Es it kā esmu otrais tips- ēdu, lai izdzīvotu, bet tanī pat laikā šad tad patīk sevi un citus palutināt ar kādu gardumu, kārumu. Domāju, ka dzīve nav jāpavada tikai pie plīts. Dzīvē ir daudz interesantākas lietas ko darīt.

Smēķēšana
To_ rokons Un vīrieši nesmird? Neatbalstu smēķētājas sievietes, jo sejas ādas krāsa jau pasaka priekšā- smēķētāja. Arī vīrieši smēķētāji ož pēc smēķiem. Tas sievietei- nesmēķētājai ir nepatīkami.

Labākā iepazīšanās vieta
Karātavu humors. Šodien ar draudzenēm tieši par šo tēmu runājām. Atminējāmies vecu , sen dzirdētu joku. Vislabāk iepazīties uz kapiem - Atraitnes un atraitņi

Kādu plīti iegādāties?
Paldies par ieteikumiem! Domāšu , meklēšu. Ņemšu vērā ieteikumus!

Kādu plīti iegādāties?
Pilnīgi piekrītu av2 Ir jau virtuvē arī malkas plīts, bet vasarā jau negribas to lielo karstumu. Ziemā labi- virtuve silta un ēdiens arī pie reizes gatavs. Un pīrāgi un ābolmaize tādā cepta garšīgāka.

Kādu plīti iegādāties?
Paldies par padomiem! Pati jau biju tā domājusi- indukcijas plīts, bet gribējās dzirdēt arī citu pieredzi, padomus. Paldies!

Kādu plīti iegādāties?
Cik saprotu, ka indukcijas arī ekonomiskākas.

Kādu plīti iegādāties?
Elektrības jauda pietiks, jo ir 3 fāzes, var pat vecos jaudīgos zāģus izmantot. Laikam jau no vecā grāpja būs jāšķiras.

Kādu plīti iegādāties?
Paldies! Bet gāzes plītis ļoti veido ķipīgus nosēdumus un ja vēl vajag balonus, tad diez vai.....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu