mirga

Sieviete (55)
iepazīties ar mirga

6 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Tātad golfiņam deg panelī brīdinājums, kad bagažnieka durvis vaļā, (bet ir ciet), kauc pēc laika signalizācija. Visas durvis pārbaudīju, aiztaisīju, bet viss turpinās. Kur vaina? Ko darīt?

Elektriskais sildītājs.
Sveiki. Domāju par sildītāja iegādi koridoram un vannas istabai. Māja ar krāsnīm istabās. Koridors un kāpņutelpa auksta. Centrālapkure nav plānota ievilkt. Papētīju dažādus variantus. Konvekcijas,...

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Esmu noskatījusi dažas mēbeles internetveikalā Mēbeles1lv. Parakņājos atsauksmēs- sūdzībās. Ir gan. Bet tur jau tikai negatīvais. Baidos iekrist ar šo veikalu. Vai jums ir bijusi arī pozitīva...

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Kādas jūsu domas viedokļi par šīm dienām? Esmu pret helovīniem un citām ārzemju drazām. Jā, jā. Kāds teiks vecmodīga. Bet kā īsta latviete helovīniem saku nē. Mums savi veļu un ķekatnieku rituāli,...

TV kabelis
Pārkārtoju istabu. Televizors jāliek citur, bet vads par īsu. Tv- telekoma pieslēgums. Kādu vadu vajag? Vai pati varu pagarināt vadu?

Logu siltināšana.
Man ir koka logi. Jautājums- Kādas gumijas izmantot siltināšanai? Bez iefrēžēšanas.

32 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Divas dienas nostāvēja mašīna bez signalizācijas, tad iepūsts atslēgās pretatsaluma šķidrums no baloniņa, un viss ir OK. Paldies visiem par padomiem!

Wolgsvagen golf 4 -lampa brīdina ka vaļā bagažnieks, signalizācija kauc.
Biju aizbraukusi uz servisu, tur paskatījās, aizcirta stingrāk bagažnieku, kādu brītiņu bija labi. Kamēr atbraucu mājās- atkal tas pats.

Ziemassvētku rituāli
Piekrītu, ka katrā ģimenē ir savas dažādu svētku tradīcijas. Uzsveru -dažādas. Mēs pārgājuši uz bezdāvanu Ziemassvētkiem- bērniem jā- dāvanas,bet pārējiem jau kopā sanākšana ir viena liela dāvana. Dāvanu vietā izdomājam dažādas izklaides .Vienu gadu katrs tina svecīti no vaska un gatavoja kartiņu, ko pēc tam izlozēja. Citu gadu sagatavots kāds novēlējums, ko izlozē un nolasa, utt. Bez...

Kas tas par murgu?
nezinugan, nupat citā tēmā ierakstīju 3šo komentāru, jā bet citā dienā.

Ja visā vaino partneri?
miglainaa_plava tavs komentārs visslabākais un precīzākais par šo tēmu.200% taisnība.

Ja visā vaino partneri?
Jurijs55- taisnība- jābēg vai jāpadzen. Citādi pati kļūsi par šo attiecību invalīdi.

Ja visā vaino partneri?
to puuuka- brīnumi nenotiek. Cilvēkam tā ir ērta pozīcija, no kuras neatkāpsies. Zinu ko saku, jo esmu to piedzīvojusi. To var pārtraukt pārgriežot attiecības, vai turpini vienmēr būt vainīgā un graut savu pašapziņu.

Par ekoloģiski tīri pārtiku
Ja runa par pārtiku- taisnība- ēdam visādus veikalā draņķus. ja par sievietēm- tad jāvēršas pie citas publikas. Pilsētas preilenes- mani ieskaitot, neies uz laukiem tupēt govij zem astes. Un vīri jau arī palikuši slinki- hoķi vai auto sacīkstes vien pie teļļuka grib skatīt. Tas viss ar lielu pārspīlējumu.

Vīrietim sieviete var būt draugs?
Piekrītu valmierietis333 domai, ka draudzējas jau ar tiem kas nedaudz tā kā patīk. Ja tā patikšana pāraug citā pakāpē? Ko tad? Bet varbūt tomēr nē? Varbūt ļoti labi draugi, bet iekāre uz otru nerodas? cik cilvēku- tik iespēju, variantu.

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
jurks! Protams no alkohola arī var gūt prieku, bet tas degradē, tas vairs nav īstais prieks, bet īslaicīga prieka imitācija. Tukšums? Tas atkarīgs no katra indivīda. Kādas intereses. Tukšums ir jāaizpilda ar kaut ko. Ar savu hobiju, ar grāmatu lasīšanu, ģimeni- ja tāda ir. Vecākiem, tuviniekiem utt.

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
to - jurks Bet tās lampiņas tumšajā laikā iededz tai sirsniņā to prieku, gaismu! Īpaši ja nav baltais sniegs- tas tumšo laiku padara gaišāku, priecīgāku. man patīk. Mājās es arī sadedzu sveces, lampiņas lai top jaukāk, priecīgāk.

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
Un apzināti izvairos no cilvēkiem , kuri man neinteresē vai uzskati, raksturs nepatīk. Tad manu draugu lokā ir cilvēki, kuru dēļ nav jānocietinas.

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
Par tiem skauģiem un nelabvēļiem. Inetā lasīju jauku stāstu.Īss atstāsts. Jaunais kaimiņš neiepatikās vecajam, riebīgajam, kurš skauda ne par ko. Savu samazgas spaini izlēja uz jaunā kaimiņa sliekšņa. Ko jaunais? Tas spaini izmazgāja un nolika vecajam riebeklim uz sliekšņa pilnu ar āboliem no sava dārza. Vecais vairs pēc tam riebeklības nedarīja. Stāsta morāle? Neatdari otram ar ļaunu. Esi...

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Iestājies kādā pašdarbības kolektīvā- teātrī, deju kolektīvā, utt. Tur pilns ar meitenēm.

Mīlestība un sekss???
Autoram - kādu reizi katrs var būt pārguris, tas partnerim jāsaprot. Tomēr tuvību nevar veidot tikai pēc grafika- brīvdienās.

Mīlestība un sekss???
Miesīgo baudu, bez garīgā piepildījuma? Varbūt kādam tas der, bet liekas, ka lielākai daļai sieviešu tās ir vajadzīgas abas- garīgums+bauda. Tās ir divas neatdalāmas lietas.

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
Vai par tādām lietām domājām jaunībā? Nē. Tad bija rozā brilles uz acīm un lielā mīlestība, kurā viss vienalga. Visiem bija darbs- tā bija normāla parādība. Bet tagad ar savu dzīves bagāžu domājam savādāk- gan sievietes, gan vīrieši. Neviens vairs nevēlas pieļaut vecās kļūdas , bieži prāts ņem virsroku. Pareizi. Un sākam zortēt- tas naudīgs, tas nestrādā,tā valdonīga, cita uttt. Vīriešiem...

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
Uz brīvību jānobriest. Es arī briedu vairākus gadus, kamēr sadūšojos un sāku savu dzīvi viena no jauna. Tagad nožēloju, ka tā gatavošanās izšķirošajam solim bija tik ilga.

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Dīvāns atsūtīts, ļoti labi iepakots. Sastellējams viegli . Varu teikt tikai visu to labāko.

Elektriskais sildītājs.
Piekļuve skurstenim nav. Siltinājums nekāds, veco laiku durvis blīvētas ar gumiju.

Elektriskais sildītājs.
Bija doma arī par gaisa siltumsūkni. Tātad elektrību tas patērē mazāk?

Ar ko jums asociējas Saulgrieži un/vai Ziemassvētki ?
Ziemassvētki- saistās ar egles un piparkūku , mandarīnu smaržu. Lieldienas ar pavasarīgu mežu, jo ģimenes tradīcija doties uz mežu. Mazie meklē olas. Vecāku izliktās. Vasarā Jāņi- ar ozolu lapu vainagu. peonijām un lupīnēm vāzē. + visos svētkos pīrāgu un pašceptas plātsmaizes smarža.

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
par laikā nepiegādātu preci, ka nav atsūtīts no Polijas, ka prece bojāta.

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Noskatīts veikalā- dzīvajā, bet internetā lētāk un krāsa tāda ko vajag.

Malkas grozs
Depo redzēju 2 dažādus malkas grozus. Lielus uz 2 ritenīšiem, lai var vilkt.

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Man radās pārdomas, ka mēs daudzās nozarēs, lietās, pasākumos, utt. paķeram kaut ko " jaunu", ārzemniecisku, it kā labāku. tanī pat laikā tādā veidā noniecinām sevi, savas saknes, latviešu tautas tradīcijas. Kas tad cits, kā mēs paši varam celt saulītē savas ķekatu tradīcijas(it kā pat līdzīgas helovīniem), bet MŪSU tradīcijas. Tās manas šovakara pārdomas.

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Un tad ja abi partneri vienādi redz pasauli, tad jau rodas tā dzīvošanas apetīte.

Kas Tevī rada apetīti dzīvot?
Apetīti dzīvot rada labais, skaistais ap mani. Jauka, saulaina diena, pastaiga mežā. Mani bērni un mazbērni. Ja ir iziets dzīves " ellei" cauri, tad katru dienu var dzīvot ar prieku. Ir cilvēki, kuri neredz neko sev apkārt, ne par ko nepriecājas, pat par pirmo pavasara taureni , ne par pirmo sniegpulksteni, ne rudens sārto lapu nepriecājas. Paši vainīgi, jo tas viss dod dzīvotprieku.

TV kabelis
Skaidrs. No kastes līdz TV jāpērk gatavs kabelis. Paldies.

TV kabelis
Man te Elkora nav- bet Depo arī būtu šīs nepieciešamās lietas?

Logu siltināšana.
Ok. Paldies.

Cik ilgi iekārtojāt?
Piekrītu, ka tas ir nebeidzams process. Kad viss pabeigts, tad no otra gala sāc otru apli. Ja vēl māja, tad tā ir cīņa ar vējdzirnavām.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu