mirga

Sieviete (54)
iepazīties ar mirga

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ūdens komercuzskaites mēraparāta mezgls.
Līdz 2020.gadam privātmāju īpašniekiem par saviem līdzekļiem jāuzbūvē ūdens komercuzskaites mēraparāta mezgls. Ko domājas jūs? Arprāts!

Vecais televizors
Kur Liepājā nodot, likt veco, biezo televizoru. Stūrī mētājas, traucē.

TV play
Kas noticis, ka jau otro dienu nevaru skatīties TV play filmas. Prasa ko pārlādēt. Vai citiem arī šāda problēma? Es jau gadu tā skatos- viss bija ok.

Kāpņu remonts
. Lūdzu padomus kā atjaunot vecas, nodilušas kāpnes. Nav nodilušas briesmīgi, bet tomēr defekti, nodilums ir. Kāpnes nav taisnas, bet ar līkumiem. Tas nozīmē, ka daļai pakāpienu nav taisnstūra, bet...

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Šorīt bija neliels sals, apledojums. Pa nakti lija, tad piesala. Durvis mašīnai nevērās vaļā. Zinu, ka kaut ko smērē vai pūš. Dodiet padomu!

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ūdens komercuzskaites mēraparāta mezgls.
Lasot komentārus ,jau pirms mikelienes komentāra , ienāca prātā- varbūt spici iedzīt lētāk? Nav nejausmas cik tas maksā.

Ūdens komercuzskaites mēraparāta mezgls.
Varbūt drīz uzliks skaitītāju uz deguna vai kur citur?

Kādu kamīnu izvēlēties?
Kamīns dod ātri siltumu tikai tad, ja to kurina un ātri siltums pazūd. Kamīnus māte gogle atrādīs visvisādus.

Vecais televizors
Hei! Paldies par padomiem. Viss ir nodarīts. Māja tīra.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Gadās, ja sievietei ir labs darbs, nopelna vairāk, tad vīriem rodas nepatika, kompleksi. Darbs nav noteicošais. Galvenais ir cilvēks, tā attieksme. Bet vienmēr pastāv arī izņēmuma gadījumi.

Vecais televizors
Paldies- neko- tas izrādās man gandrīz kaimiņos.

Vecais televizors
Paldies! Viņiem jāaizved? Jeb paši savāc?

Kāpēc daži cilvēki tik strauji noveco?
Domāju, ka var būt vairāki iemesli. Iepriekš minētie- pārdzīvojumi, slimības. Liela daļa vairs nevēlas sekot līdzi savam izskatam, parūpēties par sevi ar sportiskām nodarbēm. Sēd, skatās sportu TV, dzer aliņus un vēl šo to. Galvenais vēl ir iekšējā sajūta. Ja saka- es jau vecs, es jau to nevaru. Viss sākas galvā. Man zināms cilvēks, kurš nav tik vecs, bet visu laiku saka- ko tu vecam padarīsi!!!...

Vai neprecējusies skan labāk nekā šķīrusies?
Domāju, ka līdz 30-35 gadiem varētu rakstīt neprecējies/ neprecējusies, bet vēlāk pēc 35 - tā jau diagnoze- vecpuisis, vecmeita. Un skaidrs, ka ļoti izvēlīgi cilvēki. Varbūt te mani par šo viedokli " nories" , bet tā nu tas ir.

Komforta zonas pārkāpšana..
Jo ilgāk cilvēks dzīvo viens, jo grūtāk kādu pieņemt blakus, sākt kopdzīvi. Tad tomēr abiem kopā dzīvotājiem ir kaut kas tomēr savā dzīvē jāmaina. Daži ieradumi, darbības. Komforta zona! Jā - tā ir tā komforta zona, kurā vieninieks visu laiku ir bijis, bet tagad jāsāk rēķināties arī ar to otru cilvēku. Viņš ceļas agri un paradis mūziku skaļi ieslēgt, otrs- gulēt ilgāk un klusumā. Lūk- te jau tā...

TV play
Man rāda šo: Iekšēja kļūda (tu ne pie kā neesi vainīgs). Sasodīts, te ir kļūda. Ne tava, bet mūsu. Lūdzu pārlādē lapu vai ienāc vēlāk. Laiks mēdz atrisināt problēmas. Jau otro dienu!

Kāpņu remonts
Man jau arī doma pašiem to darīt, bet gribēju zināt tos ieteikumus. Labi, ka man vēl labs , vecs strādīgs tēvs, arī dēls ir. Meklēju risinājumus kā to labāk, pareizāk izdarīt.

Kāpņu remonts
Taisnība Karmensitai. Parastās koka kāpnes.

Kāpņu remonts
Paldies!

Kāpņu remonts
Paldies par padomiem. Jāapdomā visi ieteikumi.

Kāpņu remonts
Zinu, šis , tas ir fēnots, bet margas būtu ļoti grūti. Mazi šauri stūrīši pakāpieniem.

Kāpņu remonts
Noņemt daudz reiz krāsotu kārtu- neiespējams. Mans vectēvs tās krāsoja ik pāris gadus. Ārprāts kāda kārta tur virsū.

Kāpņu remonts
Taisnība, pēckara manta, trepes. Bet līdzekļi tik, cik ir.

Kāpņu remonts
Diez vai var nomainīt. bet var kaut ko likt virsū.

Vai jūs zinājāt, ka Romeo un Džuljetas stāsts nav patiesība?
Visos laikos geji, pedofīli ir bijuši un būs. Tikai tagad par to skaļi runā.

Pagrabā sūcas gruntsūdens
Bet senos laikos taisīja pagrabus, kuriem cauri tecēja strautiņš. Man omei tāds bija. Kartupeļi nepuva. Pagrabs bija varen liels.

Pagrabā sūcas gruntsūdens
Man betonēts pagrabs un vēl speciāli ar stikla ūdeni apstrādāts, bet kad augsts grunts ūdens, tad kaut kur nāk ūdens tomēr iekšā. Ir bijis , kad 7-10 spaiņus smeļu ārā. Noteikti, kad remontēšu pagrabu- painteresēšos par jaunajām tehnoloģijām.

Kādu moto izvēlēsieties Jaunajam gadam?
Dzīvot tā, lai nenožēlotu , ka neesi izdarījis kaut ko vai redzējis ko. Tā, uz visu klapi!

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Vislabāk, ja dārzā aug egle, kuru katru gadu izgreznot. Bet- tā egle aug un aizņem vietu un aizēno dārzu. Savi plusi un mīnusi.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Ja eglīte gādāta no biezokšņa retinot mežu, tad jā. Nu patīk tās eglītes smarža istabā. Bet! var jau nelikt eglīti, bet skaistus zarus un tos izpušķot. Tā nebojājot mežu.

Sapnju Viirietis
Kas nu par ko sapņo. Cits par māju, cits par maku, cits par jaukām un sirsnīgām attiecībām. Katrs to savu sapņu vīrieti redz savādāku.

negribu vairs dzīvot
Jādzīvo pārējo ´ģimenes locekļu dēļ. Lai mazbērni var ar omīti iet pastaigā, lai varētu ome lasīt priek;šā pasakas. Lai citi nesaka, ka viegli dot padomus, utt. Pati esmu sen atpakaļ mocījusies ar šādu domu kā tu. Nav vērts. Iekuļamies tikai veselības problēmās. Katrs pats izlemj savu likteni. Ja dēls lēmis, tad taču tu nespēsi viņu atturēt no visa kā. Vai tad viņš mīļāks kā pārējie? Man...

Kāpēc esam palikuši šovakar vieni ...
Vieni vai kopā ar ģimeni, bet man vienmēr Ziemassvētku laikā atnāk lielais, skumīgais garastāvoklis. Gribas , noskatoties skaistu filmu, nobirdināt kādu asaru. Gribas dažreiz atslēgties no pasaules, bet citreiz gribas pilnu māju ar bērniem, mazbērniem un draugiem. Tas laikam no ZEMES un MĒNESS stāvokļa. Ziemassvētku dziesmas, sveces, egle ar gaismiņām, piparkūku smarža laikam savādi sakairina...

Vai jums ir plāns?
Ir teiciens- cilvēks plāno- Dievs dara. Tad nu var plānot cik gribi- citreiz viss izdodas, citreiz viss aiziet pa pieskari un tur augšā kāds ar mums sagatavojis citādus plānus. Protams plānojam mēs visi, bet cik reāli ir šie plāni. Man viens cilvēks teica- tu tā pa mazam solītim bet vienmērīgā tempā uz priekšu. Kādreiz tas solītis lielāks un garāks, bet citreiz pavisam sīciņš. Tā nu tas ir.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Domāju, ka kritēriji katram savi. Tas ir atkarīgs no cilvēka paša un viņa dzīves principiem. Ir kautrīgi cilvēki un tādi, kuri ies " pāri līķiem". Tā arī atbilstoši izvēlas cilvēku blakus. Vai nu pēc sirds patikas, lai jūt arī ķīmiju, vai arī galvenais ir manta, tituls, utt.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies par padomiem. Sapratu, ka lietus un snigšanas laikā jāuzmanās. Laikam jau to silikonu vajadzēs lietot.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies RRAGANA par izsmeļošu atbildi.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Paldies! Skaidrs- meklēšu silikona spray durvju gumijām.

Kā atvērt aizsalušas durvis?
Igam - man nav garāža.

Kā labajai meitenei kļūt par slikto meiteni?
Reiz ar draudzeni arī aizsākām šo tēmu. Kur mēs tās pareizās esam nonākušas? - Pie sasistas siles. Mums arī bija versija, ka tām ne tik pareizajām veicas dzīvē labāk.

Attiecības bez meliem?
Es saku, ka ir melnie un baltie meli. Melnie, kuri nes līdzi nejaukumu, ļaunumu, utt. Baltie, lai padarītu dzīvi skaistāku. Kā piemērs te jau bija par bērna pirmo zīmējumu. Vēl baltie meli - par nopietnu slimību. Neteiksi taču otram, ka tu mirsi, utt. Varbūt te daudzi strīdēsies, bet uzskatu, ka tas viss nav viennozīmīgi. Katram tas baltums un melnums melošanā ir pēc savas mērauklas.

Staro Rīga
Staro Rīga dažus gadus atpakaļ mani vairāk uzrunāja. Šogad kopumā patika. Visus objektus neapskatīju. Varbūt vietā teiciens-kad pele paēdusi, tad milti rūgti. Varbūt gaidīju ko vairāk. Bija objekti, kas ļoti patika. Salūts jauks, nebija migla , varēja visu saskatīt. Koncerti pa brīvu. Jā- uz daudziem vajadzēja iepriekš izņemt ielūgumus. Svētku vakarā pabiju bez ielūguma Latviešu biedrības...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu