mirga

Sieviete (53)
iepazīties ar mirga

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dīzelis vai benzīns?
Lūdzu izsakiet savas domas par dīzeli un benzīnieku. Ko ieteiktu pirkt?

Sapņi un to atcerēšanās
Sapņi. Es tos redzu ļoti, ļoti reti. Un tad pamostoties momentā aizmirstu, neatceros. Reti kuru sapni atceros. Labi ja 2x gadā. Vai jūs redziet guļot sapņus un tos atceraties? Citi sapņo pilnīgi...

Plātsmaize
Sveikas! Man te dažādas mīklu receptes. Īsti nepatīk garša. Daudzus gadus atpakaļ bija recepte, kad sataisa raugu mīklu, ieliek iesietu marlītē aukstā ūdenī. Sanāca baigi labā, garšīga mīkla,...

Kā domājat jūs?
Nupat internetā izlasīju raksta virsrakstu: OTRĀ MĪLESTĪBA VIENMĒR IR STIPRĀKA PAR PIRMO. Nezinu vai piekrist vai nē. Esmu mīlējusi vienu reizi .. Nezinu vai tiešām tā ir. Kā domājat Jūs? Kāda ir...

Nesanāk pārlādēt bildes no mobilā
Man ir Nokia. Vienreiz skaisti izdevās bildes pārlādēt datorā, bet šodien mocos. Nekas nesanāk. Kas , kā pēc kārtas jādara/

54 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Dīzelis vai benzīns?
Paldies visiem, kuri izteica savu viedokli. Tiešām palīdzējāt man tikt pie kaut kāda sprieduma. Tagad uz 75% zinu ko vajag un ko gribu pirkt. Paldies!

Dīzelis vai benzīns?
Paldies par viedokļiem. Laikam šeit visu var uzzināt un tikt pie sava secinājuma.

Dīzelis vai benzīns?
Par atrādīšanu servisā laba doma. Paldies!

Dīzelis vai benzīns?
Protams lietotu. Man patīk škoda fabija vai opelis astra. Kāda pieredze?

Dīzelis vai benzīns?
Kurām mašīnām lētāka apkope, detaļas? Mazāk plīst?

Dīzelis vai benzīns?
Gribu nelielu un tālbraucēja nebūšu. Tātad dīzelis nav nepieciešams. Tad labāk benzīnnieku.

Dīzelis vai benzīns?
Kā pirmo auto ieteiktu dīzeli? Un motora tilpumu? 1,2/ 1,3, ...2,0(nezinu vai pareizi izsakos, neko nesaprotu)Kuru?

Dīzelis vai benzīns?
Ko pats izvēlētos pirkt?

Dīzelis vai benzīns?
Izsakiet visus par un pret.

Vai nepielaidīsim savas iepriekšējās kļūdas?
Nekļūdās tas, kurš nedara neko. Ir rīcība-ir sekas. citreiz labas, citreiz ne tik. Bet arī es veidojot tagadējās attiecības stipri piedomāju, kas bija ne tā kā vajadzēja. Cenšos apzināties vismaz savas kļūdas, tādas vairs nepieļaut.

Cik ļoti te un vispār meklējam sev pāri? Varbūt vēlamies tikai izdampēties?
To- Esari- Vai tad tie vīri viens otrs te arī nav nogribējušies un pārgribējušies?

Sapņi un to atcerēšanās
Ak jūs laimīgie sapņotāji. Es sapņus neredzu. Nesapņoju.

Sapņi un to atcerēšanās
To-psychobitch, -zizis- Bet vai Jūs redziet sapņus?

Komplimenti
Ir teiciens par patikšanu. Vienam patīk meita, otram māte, trešajam kleita. Tā ir arī ar komplimentiem. Tas ir atkarīgs no cilvēka , kuram tos saka. No šī cilvēka rakstura, būtības, emocijām, utt. BET komplimenti patīk visām sievietēm un arī vīriešiem patīk, ja tiem pasaka ko labu, jauku, uzslavē, utt.

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
to-salvis73 -Ne tikai ar vārdu- mīļu un jauku, bet ar tādiem pašiem mīļiem, jaukiem , mīlestību apliecinošiem darbiem un attieksmi.

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
To Chris1986 - galīgi neesi sapratis ko esmu domājusi. Ne par pliku sexsu, ne par pārošanos, bet par to ķīmiju, kura ir vai nav. Ja ir, tas nozīmē -patikšana, pievilkšanās viens otram utt. Nejauc vienkārša drauga- sarunas biedra kategoriju ar draugu-mīļāko cilvēku, kura pieskārienus gaidām, tie patīk, utt.

Kādas tējas ir ieteicamas gremošanas uzlabošanai?
paskaties te: http://www.rukisuteja.lv/lv/teju-vesture - atradīsi visu ko , kam dzert. ieej aptiekā un tur pateiks kura tēja Tavai problēmai labāka. man patīk ķimenes vai kumīns. Pēdējo samaltu lietoju visur klāt kā garšvielu.

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Domāju, ka katram tas savādāk. Bet lielākai daļai tomēr tai ķīmijai jābūt. Man tas arī svarīgi. Var būt cilvēks jauks, foršs sarunu biedrs, var pārspriest dažādus jautājumus, bet ja tās ķīmijas nav, tad tikai un vienīgi - labi draugi.

Videonovērošana skolas tualetēs
Noteikti nepieciešamas, bet novietot tā, lai nav redzams pats process. Tad redz kas ko dara. Kurš sit, kurš demolē, kurš neliek otram mieru, kurš taisa šmuci. Un tad varēs piedzīt no vecākiem kompensāciju par bojāto inventāru, citādi visi ir balti un pūkaini.

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
To DabasJanis- Biju pie meitas Anglijā- Spaldingā. Viņa brīdināja- uzmanies no mašīnām, ka pat uz pārejām nelaiž pāri. Tā arī bija80% gadījumos.

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
Man dažreiz bail, eju lēnām, skatoties vai neapdzen mašīnu, kura mani palaiž. Ilgi esmu kājojusi un pašlaik topu par braucēju. Mācoties braukt tiešām saprotu, ka dažreiz gājējs nemaz nav ieraugāms. Viņš kā svētā govs iet pāri neskatoties ne uz ko. Īpaši es nesaprotu jaunās māmiņas ar ratiņiem, kuras neskatoties apkārt vai mašīna laiž vai nē, runājot pa telefonu BRIEN pāri mazo stumjot pa priekšu.

Kādēļ baidās izrunāties?
Domāju, ka tā ir mazdūšība, nevēlēšanās pavilkties uz kašķi. Varbūt ir runāts, bet neņem galvā. Mana pieredze bija, ja runāju ar otru pusīti , ieminējos par kaut ko, tad dabūju pretī tādu " dušu" ar apvainojumiem, ka pēc tam sapratu, ka nav vērts. Tas ar laiku iedzen attiecībās ķīli un tā sprauga paliek arvien lielāka. Kamēr katrs aiziet uz savu pusi. Te ir runa par otra cilvēka tā saucamo...

Plātsmaize
Paldies! Izmēģināšu ar ledusskapi. Inetā arī atradu recepti ar turēšanu ledusskapī.

Plātsmaize
Vai ledusskapī apsedzi to vai nē?

Lasis lasītis
Lai tie laši peld. Es nopirku sviesta zivi. Arī ļoti garšīga. Un lētāka.

Attiecību tēma
Piekrītu HOUSE- dzīvē jābūt kaut kādiem principiem kurus jāievēro, tad dzīvē nebūs bezizejas situācijas. Jācenšas dzīvot pēc principa- nedari otram to, ko tu nevēlētos, lai otrs dara tev. Bet ir arī teiciens- nekad nesaki nekad. Tad nu jāprot laipot starp principiem.

Attiecību tēma
Chris1986- ne jau pusi dzīves. Tā nedomāju, bet tomēr kāds rīkojas tūlīt, kāds gaida. Es gaidīju pietiekami ilgi, bet ne pusi dzīves. Tas laiks jau katram individuāls, atkarībā no rakstura, paša cilvēka šerpuma.

Attiecību tēma
Dažreiz jānogaida un laiks pats parādīs izeju, risinājumu. Dažreiz jārīkojas momentā. Katra situācija ir individuāla un katrs rīkotos savādāk. Raksturs vienam liek rīkoties strauji un impulsīvi, citam nogaidīt, pārdomāt un sagaidīt īsto mirkli un rīkoties. Un liekas ka tur AUGŠĀ mūsu dzīves ceļš ierakstīts, nosprausts. Mēs varam tajā vien veikt mazas korekcijas.

Kā domājat,vai ir iespēja iepazīties vnk draudzībai,bez seksa?
Domāju, ka var draudzēties, bet ne tad, ja ir vīrs. Zinu cilvēkus, kuri iepazinušies, satiekas, kopā labi, bet saprot, ka TAS nebūs, jo nav tā iekāre vienam uz otru, bet citādi interesanti. Kopā kā tikai draugi.

Kāpēc kāmis grauž visu
Kāmis ir grauzējs, tāpēc viņš grauž. Tāda ir viņa daba.

Vai te daudzi sēž ar jocīgiem putniem galvās?
Ir teiciens- katram savas skelets skapī stāv. Cits saka putns, cits tarakāni galvā, cits - skelets skapī. Katram mums ir savas dīvainības, savādākas domas, rīcības. Varbūt liela daļa neredz savas dīvainības, bet citu atpazīst uzreiz. Tāda ir šī pasaule un tajā mītošie cilvēki.

Kas Tev dzīvē traucēja kļūt veiksmīgam un bagātam?
Kas ir bagātība? Citam tā ir nauda, manta, bet cits ar to saprot garīgo bagātību. Bez naudas šajā pasaulē nenotiek nekas, bet pārāk liela nauda un bagātība dara cilvēku nelaimīgu. Dažreiz tajā mazajā būdiņā un trūcīgāk dzīvojot cilvēki dzīvo lielākā mīlestībā un saticībā, nekā tie, kuri aiz savas bagātības nezin kādu pili uzcelt, kādu zelta podu ielikt tualetē un strīdas par to kurās ārzemēs...

Kāpēc mīlestība vienlaicīgi ir tik stipra un trausla?
Paši tuvākie mums jāpieņem un jāmīl tādi kādu viņi ir. Bet ne vienmēr ar radiņiem izveidojas tās labākās attiecības un radu mīlestība. Dažreiz gadās, ka pilnīgi svešs cilvēk tuvāks. Mīlestības, kā jau citā komentārā teikts, ir dažādas. Bet tā LIELĀ MĪLESTĪBA , īstā dažreiz mūs padara aklus. Novēlu visiem, kuri meklē, atrast to īsto mīlestību. Dedzīgu, kvēlu, nesavtīgu, sirsnīgu, ......

Vai Jūsu bērni atbalsta Jūs ikdienas solī?
Var jau būt ūdensrozei taisnība, bet liekas , ka vairāk viņiem vajag mani nekā man viņus. Tas nav, ka neļauju viņiem dzīvot. Esmu drīzāk viņiem kā draugs. Bet patreiz jau sāk veidoties pamazām savādāka situācija, jo tiešām viņi atbalstīja mani šķiršanās laikā. Nu viss nokārtojies un varēsim dzīvot katrs savu dzīvi.

Vai Jūsu bērni atbalsta Jūs ikdienas solī?
Mani bērni mani atbalsta, es viņus. mēs esam atbalsts viens otram. Viņi mani ņem līdzi uz dažādiem pasākumiem, lai es nejustos vientuļa. Ar viņiem dalos bēdās, priekos. Un ar viņiem dalos savā pieredzē un viņi dod padomus manās sirdslietās.

Cilvēks ,kurš meklē draugu,draudzeni bez trūkumiem ,paliek viens?
Taisnība, ka jaunībā trūkumus neredz, bet pusmūžā trūkumi kļūst izteiktāki mums visiem- sievietēm arī vīriešiem. Tad nu jādomā, kuri trūkumi ir pieciešami, kuri galīgi nepieņemami. Domāju, ka mūsdienās ar soc. tīklu palīdzību vieglāk atrast līdzīgi domājošu vai sev pieņemamu ar pieņemamiem trūkumiem. Attālums nav šķērslis satikties, bet attālums var būt šķērslis kopā dzīvošanai. Vai mēs esam...

Kā tikt pāri šai sajūtai un faktam, ka esi pamests?
Jāraugās uz situāciju reāli. Ja nav kaut kas izdevies un pamet viens otru, tad jācenšas dzīvot tālāk. Nav viegli, ja ļoti esi mīlējis, bet pa varu mīļš un lolots netiksi. Nav tāda pieredze bijusi, bet noteikti censtos būt kopā ar cilvēkiem, draugiem, sabiedrībā. Daudz strādātu un tieši šādā situācijā laiks pievērsties saviem hobijiem. Varbūt sen domātiem darbiem. Galvenais sevi nežēlot. Ūdens...

Sievieši- ko raudat...?!
Vai tiešām tik raudulīgas? Mana pieredze ir tāda. Sākumā biju raudulīga, bet laika zobs lika uzaudzēt biezāku ādu. Tagad kaut vai ūdens plūdi- sirds diezgan imūna pret neveiksmēm. Šad tad jau arī man mērs pilns, bet par sīkumiem neraudu. Bet vai jums patīk tās " azbesta vecenes" , kuras kā tanks? Taču nē.

Nesanāk pārlādēt bildes no mobilā
Paldies visiem, kuri centās palīdzēt. Pati centīgi spaidīju pogas kādu pusstundu, kamēr izdevās to darbiņu izdarīt. Ceru, ka atkal pēc laika neaizmirsīšu kur un kādas pogas bija. Parasti fotografēju ar fotoaparātu, bet gadās dažreiz, ka arī ar mobilo.

Virtuālās attiecības. Cik ilgi?
Piekrītu, ka vīrietim ir citas attiecības, bet patīkami ar Tevi aprunāties. Domāju, ka neviena vien šeit sarakstās ar šāda tipa vīriešiem. Arī man notiek sarakste ar šādu vīrieti, bet tikai draugu statusā. Abiem ir citas attiecības, bet interesanti parunāt, apspriest saimniecības lietas, utt. Bet ne ko vairāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu