Liepa53
Sieviete (63)iepazīties ar Liepa53
2 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:
Kāpēc atkal TĀ dzeja?
Dzeja, tāpat kā vizuālā māksla un mūzika, var būt ļoti dažāda.Piemēram, naivistu gleznas citi noniecina, bet citiem patīk.Šlāgeri arī nesacenšas ar klasisko mūziku.Katrā žanrā var atrast pērles.Kas man personīgi uzrunā- patiesums.Jābūt lielai drosmei savas emocijas atklāt līdz kaulam.Bet cilvēki jau jūt, kur ir falšums, kur rakstīts ar nervu galiem.
Fanošana
Vieglatlētika
<< atpakaļ
