tuulja
Sieviete (56)iepazīties ar tuulja
26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:
Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu nēee ,,Rūuu..akā nav vārīts,tātad naff franču. punkts
Vai peldsezonai gatavi? :)
nekas slikts nenotiekas,,,galvenais neatstāt nedēļu neizņemt,,tad drusku sasmok::D
Vai peldsezonai gatavi? :)
,,manā,, maximā,tā tante,kura apkalpo pašapkalpošanās kases,19.55 nobļaujas,tiem kam šmiga,bez rindas :D
un viss ok.....neviens pat neiebilst,,,jaukā LV tauta!
Vai peldsezonai gatavi? :)
un jā,,,peldsezona nebūs!!! Vismaz vēl mēnesi.
Vai peldsezonai gatavi? :)
durifanija!!!! Vai neesi ievērojusi,ka te visi vnk diskutē,bet tu uzbāz savu vienīgo pareizo viedokli!
Vai peldsezonai gatavi? :)
Tas par baļķi savā acē :D
Dzīvoja reiz cilts
cilvis kož laikam jau nedēļu....BET iemācījies šur tur garumzīme salikt...jokaini.
Alkonaftu dzīve ir brīnumaina. :D
Ko darīt, ja runcis kastrēts apčurā mēbeles?
Junais jākastrē,tad būs miers.
Saprast statistiku?
Traci sacēlis,tagad nevar pa burtiem trāpīt :D
Nav skaidrs no nerviem vai alko!
Bet man ir skaidrs tas,ka līdz tai pensijai ir jānodzīvo un tad jau manīs vai tāds termins vēl pastāvēs.
Es domāju,ka neeee....
Saprast statistiku?
Es nesaņemu un man pazīstamie arī. Lielākais,ko zinu 800 uz rokas.
Vai peldsezonai gatavi? :)
Atvaras beigu galu gaidīja :)
Nu kā jums Eirovīzija?
Man sāp ausis,kad dzirdu ko greizu! Tā ir mana Dieva ,,sodība,,būt ar absolūtu dzirdi :)
Uzreiz teicu Atvarai nē. Nav ne tuvu formāts un arī izpildījums bija ne visai šoreiz.
LV aug viena Zvaigzne!!! Nāk gad kļūs pilngadīga un tad cerēsim!! Pauls ir novērtējis džežā,bet meituks ir fenomenāls it visā. Man pat patīk akcents latviski dziedot...un sakša ...
Vai Jums ir sava “firmas” salātu recepte?
krabja gaļa
olas
avokado
sīpols
majonēze !
Vai varat lūdzu ieteikt labu brīvdienu māju (vienam cilvēkam uz nedēļu)?
https://www.latvia.travel/lv/neparastas-naktsmitnes-latvija
Kad jāsāk čamdīties.
Ja slikta redze,jātausta,laikam :D
Swedbank dienas limita palielināšana
sved bankas darbinieks,saka,ka interbankā varot nomainīt,tikai limiti esot samazināti,dēļ krāpniekiem. Skatoties uz cik gribi nomainīt...
Kādi riski ir..
Nevajag baidīties no reliģijas,bet no tā ,ka to izskaidros māte :D nevis viņš pats. Gultu arī māte kontrolēs tātad un visu pārējo .... :) un tāpēc nav bijis precēts goč pendel.
Vai jūs satrauc etnisku noziedzīgu grupu veidošanās Latvijā?
Mani ļoooti uztrauc tikai un vienīgi viņu klātbūtne. Ar citu domāšanu,ticību,paradumiem un uzskatiem. Noziedzība diez vai.
Bet dzīvot te ar saviem uzskatiem ir nepareizi.
Viņi neciena sievietes / tām pat nav tiesību piedalīties viņu lūgšanās /
Valodu mācīties neviens netaisās,tieši otrādi,tur kur jau ir ,,iekundējušies,, /piem Omniva/ jau latviešiem prasa angļu un ...
Daudzi vīrieši pazīst tikai viena tipa sievietes , tas ...
16:09
,,,te nu ,ne tikai iet,bet jau brauc...kopā ar jumtu :D
Dīvainākais, kas apēsts
22.17>>> totāli aprobežota tante! Nezināju,ka ir steiku stendi/ tas ir par LV???
Dīvainākais, kas apēsts
Ķengurs tika provēts 35 gadus atpakaļ...tāpēc pieminēju.
Interesanti,kurā stendā to var atrast Lidlā?? Būtu interesanti salīdzināt .
Dīvainākais, kas apēsts
Ķengura gaļa. Ēdama,ja kas.
Bet dīvainākais bija senos laikos,kad darba kolēģei,draugs jūrnieks,no nez kādām zemēm,atveda ,,baigo ,, delikatesi- žāvētu vaļa peni. Es gan nepagaršoju,bet visi skrubināja un slavēja. Šodien to atceroties / paldies tēmas autorei / ir aizdoma,ka tas bija suņu kārums :D :D :D
Avārijas
Par iebūvētiem alkometriem...nelīdz . Norge mūsu tautieši palūdz kolēģim iepūst un mauc :(
Kad jums pēdējo reizi bija sekss?
Pavisam nesen bija. Bet tagad graužu elkoņus,jo viņam nebija auto un jaunāks par mani. Vot šaize :D
Kandža
Vaiiii...atmiņas jaukās. Bija mums kaimiņš,tajos laikos,kad šņabis bija uz taloniem,dzina brīnumainu dziru! Un bija vīram labākais ,,krutais,,draugs,kurš dzēra tikai viskiju. Toreiz bija Teacher 1,5 l ar rokturi nopērkams ,,boņņikā,, Tad lūk,,,bija mums viena pudele.kurā lējām kaimiņa dziru un krutais spečuks,jūsmoja,ka nekas nevar būt labāks par šo :D :D :D
Pēs gadiem ...
Cik maksā motors Volkswagen Passat 2014
MI kopsavilkums
2014 gada Volkswagen Passat (B7/B8) lietota dzinēja (motora) cena Latvijā parasti svārstās no 500 € līdz 1500 € un vairāk, atkarībā no motora veida (1.6/2.0 TDI vai TSI), nobraukuma un komplektācijas. Sludinājumu vietnē SS.COM 2.0 TDI (103kW) dzinējiem cenas bieži ir ap 900 €.
Galvenie faktori:
Dzinēja tips: Dīzeļdzinēji (TDI) bieži ir ...
<< atpakaļ
