Zemeņu lauks, viens vienīgs zemeņu trauks /dzied / šogad izcili saldas un daudz -dārzos, mežos .
Raivis_1977
M-n man jau visislabāk meža zemenes garšoja un garšo
Pat no Spānijas ir tādas kožļenes burbuļpūšamās (pat ar meža zemeņu garšu) nu retums ja kad
2026-06-27 14:44
Ruu
Jup. Un sākusies pašlasīšana. 4 - 5 eur par litru. Kādu vakaru vajadzētu jauno paaudzi aizvest. Ja var ēst nemazgātas, kā no dobes, ļoti gardi.
Arī te "sanatorijā" pašā durvju priekšā spraugās starp bruģa klucīšiem aug meža zemenītes. Pārīti gatavās jau nogaršoju.
Feisī kāda meitene, ja nemaldos no Smiltenes puses, bija ielikusi ziņu ka pārdod meža zemenītes.8 eur par litru. Manuprāt tā ļoti demokrātiska cena.
Tavā dārzā ogu daudz?
2026-06-27 14:46
Skarlete Pa kuru laiku noziedēja jūra? /domā peldtēmu/?! Rīgā LV zemenes dārgas un skābas. /saviebj degunu/. Moš pa nedēļu kkas ir mainījies. 2026-06-27 19:30
Raivis_1977 jāiekaļķo. Kaļķis palīdz! Tikai vienkārši viņs pazūd, pēc kāda laika jākaļķo atkal. Vienkārši rosību vajag. No nekā nedarīšanas nekas nebūs. Ir kur neko nevajag, aug tāpatām viss, laba augsne ... 2026-06-27 19:47
Epifanija Saņemts oranžais brīdinājums par karstumu! 2026-06-27 20:09
Epifanija Sagatavoju jau saldējumu, pamēģinās kā ir, ka pats taisa, jābūt ļoti labam! 2026-06-27 20:19
Epifanija Baigi trekns sanāca, daudz nevar apēst, bet gribējās apēst daudz! 2026-06-27 23:05
Raivis_1977
un ja redzi kādu zemeni zemenes vajag ēst nevis pārdot tirgot un runāt par viņām, ja nu nē tad, tad es apēdīšu!
Kaut gan, ļoti maz mežā ir meža zemenīšu, ja ir tad tikai augstākais kādas četras kad atrodās kaut kur ...
Nākās ēst mājas dārza zemenes ..........
2026-06-27 23:09
kreizi https://www.facebook.com/photo/?fbid=1691612909637414&set=a.724486699683378 2026-06-27 23:36
